Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ko domājat par gados jauniem autoriem?
Vai gados jauns (10-16) autors var saraxtiit forsu graamatu?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 256
Viesi nevar balsot. 
...Zanish...
iesūtīt 31.03.2004 17:29
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Es (Sharlotish) gribeeju zinaat juusu domas par tiinjiem, kas gribeetu rakstiit graamatu, bet vinjus neciena, jo vinji ir tik jauni! Es ljoti labi izprotu sho situaaciju, jo man pashai ir tikai 13 gadi un es pat nevaru piedaliities savas skolas literaaro darbu konkursaa. Es paintereseejos kaapeec, un man teica : Protams, ka tu nevari piedaliities, jo tev ir tikai 13un tu tachu neko sakariigu nevareetu uzraxtiit! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
red_chicken
iesūtīt 10.04.2004 10:47
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Nju un kāpēc gan ne?? vinjam ir jaabuut apdaavinaatam...un savaadaakam nekaa citi savadaak jau atkal buus kaut kaada ziepene tipa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 10.04.2004 11:06
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



man ienaaca praataa, ka tagad, muusdienaas pieauguso pasaule jau ir tik daudz apraxtiita un izkidaata, ka tajaa ir gruuti atrast kaut ko jaunu un nebijusu.
varbuut ir pienaacis laiks autoriem - beerniem un vinju pasauleem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 15.10.2004 20:44
Raksts #23


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Hmm, jauka ideja laughing.gif
Nezinu, uzskatu, ka, lai uzrakstītu labu grāmatu, kas šķistu interesanta citiem ir jābūt talantīgam, bet talants nebūt nav atkarīgs no vecuma!!! mad.gif
Protams, ir vajadzīga pieredze, bet zinot par ko tu gribi rakstīt, tu vari atrast par to informāciju, un uzskatu, ka arī 13 gadu vecumā (vismaz dažās jomās) ir pietiekama pieredze, lai varētu uzrakstīt grāmatu. Turkklāt, spriežot pati pēc sevis, secinu, ka grāmatu autori bieži ir diezgan paškritiski, tāpēc nemaz nevēlas savus garadarbus publicēt... Vai pat vēl ļaunāk, pārlasot pirmo lapu secina, ka galīgi garām un vairs neraksta. sad.gif
Ja tu tiešām vari uzrakstīt grāmatu, kas liekas interesanta daudziem citiem, tad cepuri nost, turpini, pilnveidojies, uzzini ko jaunu, noteikti centies radīt vēl šādus darbus! Un varbūt nākotnē no tevis sanāks kolosāls rakstnieks/ce...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 15.10.2004 21:17
Raksts #24


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Es (savos 12 gadiņos whistling.gif ) esmu uzskribelējusi pāris stāstiņus un cilvēkiem patika! Protasm manu stāstu nevarēja salīdzināt ar Šekspīru, bet tomēr bija labi! Es domāju, ka gados jauniem autoriem ir jādod iespēja izvērsties. Vecāki taču paši griba, lai mēs vairāk rakstam. Vienīgā problēma ir skolasbiedru attieksme. Parasti es kad starpbrīdī kautko skricelēju uz lapiņām gan mani vienaudži, gan vecāki jaunieši sauc mani par "trako", "nojūgušos" un "dīvainīti". Es pie tā jau sen esmu pieradusi, bet nejauki tas ir un pat ļoti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 27.10.2004 15:57
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



man liekas ka buutu jaadod vinjam iespeeja jo kameer vinjsh ir jauns vinjam ir lielaaka fantaazija un izteele par to kas vareetu buut graamtaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 27.10.2004 18:03
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Es domaaju, ka var sarakstiit. Pats es nevaru pat iisti jeedziigu staastinju vai domrakstu uzraksttit, bet citiem klasee iznaak iisti shedevri, vismaz labaaki nekaa man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 27.10.2004 18:54
Raksts #27


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Nu jā protams kapēc gan ne? wink.gif
Bet domājiu,k 10/11 gadus jaun teiksim pat bērns nu gan neko īpaši saxarīgu newarētu uzraxtit.
Tīņi tā teikt mūsu vecuma paaudzej varētu uzraxtit daudz interesantākas grāamtas neka kautkāds visu mūžu raxtoš gudrs večuks,jo viņi zin,ko tieši mums ir interesanti lasīt .....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emmy
iesūtīt 29.10.2004 13:05
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04
Kur: Jelgava



Es domāju, ka mirīgi var, jo bērniem ir bgāta iztēle.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 31.10.2004 21:40
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



10-16 gadu vecumā JAU var saraxtīt grāmatu ja vien ir loģisks stāsts .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blacky
iesūtīt 31.10.2004 23:51
Raksts #30


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.04



man vienalga jauns vai vecs autors....galvenais, lai labi raksta... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 01.11.2004 09:23
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



es domaaju, ka graamatu var uzraxtiit jebkursh whistling.gif , pat es , ja gribat UZRAXTIISHU, tikai iedodiet tematu sorcerer.gif
via vispaar ir labas graamatas ? par to man jaashaubas, kaut gan es zinu divas graamatas kuras ir pilniigi perfektazs cool.gif , bet man skiet, ka bija viena sieviete or viirietis kurs uzraxtiija 16.gados un kluba baigi slavenC! neatcerozs whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 18.11.2004 18:00
Raksts #32


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu es domaaju, ka pat, ja jauniibaa neko labu neuzraksta, bet tomeer raksta, tad vecumaa taa pieredze ir tik daudz, lai uzrakstiitu tieshaam labus darbus. jo vispaar nerakstot un gaidot attieciigo vecumu, tajaa vecumaa vairs nekas nesanaaks.

nesen lasiiju par agatu kristi, vinja arii jauniibaa rakstiija un rakstiija, liidz nonaaca liidz detektiivromaaniem un nu vinju zin visaa pasaulee.

es domaaju, ka shaada vecumaa nav ko cereet uz izciliem darbiem, bet ir tachu jaatrenneejas, lai kaut kas sanaaktu, un tad jau viss buus kaartiibaa, ja tik rakstiis un rakstiis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 18.11.2004 20:51
Raksts #33


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Man šķiet ka tiem cilvēkiem kas patiešām ir talantīgi šinī jomā un gados jauni,nevajadzētu sākt forsēt ar grāmatas izdošanu. Lai cik viņi talantīgi būtu,tomēr ja viņi izdotu grāmatu piemēram 14 gadu vecumā,grāmata sanāktu pārāk pliekana un pelēcīga.'Viņam jābūt kautkādām zināšanām pamatā,lai varētu sākt rakstīt grāmatu un šādas zināšanas var iegūt tikai vairāku desmitu gadu laikā.Un 14 gados viņam nav tik attīstīta "bāze" uz kuras balstoties var rakstīt grāmatu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 18.11.2004 20:51
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Esmu dzirdējusi uzskatu, ka vislabākā dzeja rodas jaunībā, turpretī proza - brieduma gados, vecumā.

Mani gan īpaši neinteresē autora vecums, noteicošais ir rezultāts.

Un Stefana Ezras Dimitera gadījumā vecums ir papildus attaisnojums viņa apbrīnošanai, jo pagaidām neesmu dzirdējusi labāku izskaidrojumu dzīvošanai - "es dzīvoju dzīvi, kura dzīvo mani, un es tikai daru: dzīvoju, jo tā ir mana mīļākā nodarbe". Un šis nāk no 9-gadīga cilvēka mutes.

Šo rakstu rediģēja Elentari: 18.11.2004 20:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 18.11.2004 21:57
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Šaubos, ka mani spētu aizraut tīņa sarakstīta grāmata. Rakstīšana arī ir jāmācās. Var jau kaut ko uzraskīt arī 13 gadu vecumā, domāju, ka šāda vecuma autoru vecāki tikai slavēs. Bet vai pamatoti?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 19.11.2004 10:57
Raksts #36


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



tongue.gif A, kāpēc gan ne? Es jau ar skatos tikai uz gala rezultātu...Man nekas nav pret gados jauniem autoriem, dažreiz tie pieredzējušie autori uzraksta tādus darbus..., ka negribas nemaz lasī. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 19.11.2004 13:37
Raksts #37


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Es domaaju,ka tas ir labi ja jau cilveex jauniibaa saak jau atiistiit
savu ieksheejo pasauli un vee labaak,ka dod no taas ari citiem...
Njemiet par piemerru kaut vai halinu un patiesiibas mekleejumos...
Man liekas ka uz vinjas pieredzi un iespeejaam tas ir lielisks darbc...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 19.11.2004 23:35
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



protams ka viniem jadod iespeja!!! vinu darbi vareetu piesaistit sava vecuma jaunieshus... man jau patiktu lasiit vinu darbus, lai gan man liekas ka vini iespaidotos no citam gramatam..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 20.11.2004 01:34
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Man arī besī, kad mani nenovērtē!!! Nu no pieauguša cilvēka jau varētu teikt ka tu jau nu neko sakarīgu neuzrakstīsi. Man pašai arī ir maz gadu (mazāk par 16) un es piemēram rakstu skaistus stāstus un nākotnē vēlētos kļūt par rakstnieci tāpēc jau tagad es mēģinu attīstīt savu fantāziju lai nākotnē tā būtu vēl lielāka un es varētu uzrakstīt kautko vienreizēju!

Nezinu kā tu, Sharlotish, bet es pagaidām tikai mēģinu attīstīt savu talantu, vēlāk (kad mani ņems nopeitni) sāksies īstā rakstīšanas mānija!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.11.2004 12:10
Raksts #40


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es domāju līdzīgi Air Spirit. Sarakstīt grāmatu jau var, tikai - vai tādu būs vērts lasīt. Man, iespējams, interesanti nebūs smile.gif
Rakstīt, lai attīstītu stilu - jā, protams. Bet noteikti gribēt, lai visi to lasītu un atzītu par šedevru - tas ir par daudz.
"Besī, ka nenovērtē" - vai nav ienācis prātā, ka varbūt nemaz nav ko novērtēt? Ka neviens nemēdz izsacīt apbrīnu par no jauna izgudrotu velosipēdu vai par vecām anekdotēm? Izņemot - "cik Tev tas labi tehniski ir iznācis" vai "cik labi Tu to pastāstīji". Novērtējumu - meistardarbs, kas apgrieza otrādi pasauli - nē, to tik jaunos gados ir pelnījis gauži retais, vismaz, ja runa iet par grāmatām.
Ko nozīmē "dot iespēju?" Tas ir domāts - drukāt lieliem burtiem avīžu pirmajās lapās? Vai kā? Rakstiet, lūdzu! Neviens nestāv priekšā, bet uzskatīt par šķērsli kāda teiktus vārdus - "Tu tāpat neko prātīgu neuzrakstīsi", ir smieklīgi. Pirms nav uzrakstīts, to nevar zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 20:55