Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatzīmes
mazā peciņa
iesūtīt 12.09.2005 11:56
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Laikam jau šeit huh.gif

Ko Jūs izmantojat par grāmatzīmi? Vai arī jums ir kāda mīļākā grāmatzīme, vai paštaisīta, vai dāvināta?

Pašlaik grāmatai, ko lasu es izmantoju Paradise Saloon bukletu kā grāmatzīmi. Gadījās iet garām un paņēmās.

A parasti par grāmatzīmēm man kalpo dažādi bukleti, čeki, papīri. Viss, ko var iedomāties un ko pat nevar iedomāties.

Kādreiz gribētu īstu grāmatzīmi, tādu, kādu pārdod V&R pie kasēm happy.gif to 3D grāmatzīmīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
...Simona...
iesūtīt 11.10.2005 19:59
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.05
Kur: kaut kur annas kaapnju telpaa.....



..o... mana graamatziime ir kaada no manaam 1000000 burtniicaaam, kas kaut kaa nejushi wienmeer nokljuust starp lapaspuseem..... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 12.10.2005 14:26
Raksts #42


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



9. klases izlaidumā uzdāvināja grāmatiņu ar grāmatzīmi un vēl tagad to izmantoju. smile.gif Tāda ar maziem enģelīšiem laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 09:27
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Nesen bija salocīta un sadriskāta ZZ[Zelta Zivtiņas] atjaunošanas karte pa 2.95., kur iekšā ir 4.50 sarunām w00t.gif
Un vēl citais grāmatai grāmatzīme bija k-kāds striķis, kas jau bija iekšā tajā grāmatā...ērta pieeja!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 14.10.2005 13:52
Raksts #44


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Shobriid mana graamatziime ir veca uzliime ar HP (tas nav speciaali, izvilku vienu uzliimi no traucinja un izraadiijaas ka ar HP).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 16.10.2005 15:03
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



es graamatziimes neizmantoju unsure_a.gif - savaas graamatas vai biblioteekas whistling.gif , es parasti graamataam atloku stuuriishus, un peec tam no bibliotikaareem dabuuju pa kaklu mad.gif , tad es apsolos naivaa engela sejinaa kaa tai vairs nekad nedariishu rolleyes_a.gif un aizeju maajaa un atloku lielu stuurii pa puslapu tongue.gif , draugu graamataam gan es ielieku parasti kaaadu lapeli, nu piem konfekshu papiiru vai aviizes gabalu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heily16
iesūtīt 18.10.2005 22:07
Raksts #46


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05
Kur: tur kur mani vajag tur kur manis pietrust tur es esmu un busu...



nju man ir tada izshuta ar vardu no Siguldas(domaju ka daudziem tadas ir wink.gif)bet es jau protams nelietoju un ta vieta iebazhu gramata kkadu vecu papireli smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 22.10.2005 20:31
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Es grāmatzīmes neizmantoju, katru reizi meklēju pa grāmatu īsto lappusi. Vienīgi grāmatā, ko lasu tagad, ir grāmatzīme - čeks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 22.10.2005 21:29
Raksts #48


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Grāmatzīmes agrāk mētājās pa pusmāju,bet neviens nespēja piespiest mani tās izmantot.Tur bija visādas - paštaisītas,pirktas,dāvinātas (kartiņas,lentītes,pītas,austas,izšūtas,kartona utt.) Bet es visiem par spīti lietoju vienkāršas,baltas papīra lapas.Parasti A4 formāta.
Grāmatas man ir liela vērtība, tāpēc NEKAD neatzīmēju,līdz kurai vietai ir izlasīts,jo tas mazina grāmatas vērtību.Mani ļoti kaitina atzīmes uz lappusēm,jo tās izsit no lasīšanas ritma.Bibliotēkas grāmatas gan ir gadījies krietni sabužināt,izmantojot par grāmatzīmēm mobilo telefonu,zīmuļus un pildspalvas, līmlapiņas,citu grāmatu,čību, kāju un dažreiz kaķi (kalpo arī par presi un gludekli manām drēbēm).
*post scriptum - gandrīz vissvarīgāko,protams,aizmirsu - man ir ļoti laba skaitļu atmiņa,tādēļ tagad grāmatzīmes praktiski vairs nelietoju.

Šo rakstu rediģēja Cilvēks NGC1313: 22.10.2005 21:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 23.10.2005 10:24
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



Es kaa graamatziimi izmantoju daudz ko:
piemeeram, konfekshu papiirinjus, chekus, aizloku stuuriishus, OKartes u.c.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smidzenite
iesūtīt 23.10.2005 11:29
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05
Kur: ārpus 4 sienām



man grāmatzīme ir kā kuru reizi. citreiz es tikai iekaļu no galvas lappusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 23.10.2005 11:32
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



wink.gif Kā grāmatzīmes izmantoju izmantotas "Zelta Zivtiņas" atjaunošanas kartes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 23.10.2005 12:46
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



teiksu godigi->man nav gramatzimes... blush.gif es vinjas ari nelietoju. ta ka parasti lasu gulot gulta,vienmer tas gramatzimes pazud... blink_a.gif es laikam izrikojos slikti ar savam gramatam, jo parasti es vienkarsi atstaju atvertu un apgrieztu otradi vai ari meginu atcereties lpp. tomer nekad neesmu locijusi lapas sturisus,ka to parasti dara pieaugusie... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 30.10.2005 13:19
Raksts #53


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Es parasti izmantoju bukletus, kartiņas, lapiņas. Reiz pat ir gadījies izmantot krēma paraugu xD.gif no kkada žurnāla.
Vai arī kā Shad`s teica - to kas visutvāk pa rokai, kad beidzu lasīt, iebāžu kko& viss.

Lapu stūru locīšanu pilnībā neatbalstu. Pilnībā, tad labāk aptuveni atcerēties kur esi beidzis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 30.10.2005 13:56
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nu peedeejo reiz kad lasiiju grāmatu tur ievietoju vai nu jaunaako dziesmu izlasi, ko biju izveidojusi, vai mobilo telefonu, ja nekas cits neatrodas
...lieki piebilst, ka savu dziesmu izlasi es pazaudeeju sad.gif

bet man patiik lociit stuuriishus sad.gif , labi ez laboshos, ja jau juus sakaat ka tik slikta lieta unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 05.11.2005 23:13
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Vakar tā īsti nebija ko darīt, tādēļ datōrā uztaisīju sev grāmatzīmi. Tādu 20x4cm. Izprintēju, bet, tā kā man ir melnbaltais printeris, krāsas kaut cik dabūju, izkrāsojot ar zīmulīšiem happy.gif. Tad pa vidu ielīmēju rasēšanas papīru, lai ir mazliet stingrāka tā zīmīte, un vēl vidū tā smuki ielīmēju astīti biggrin.gif - tumši zilu spīdīgu, šauru lentīti. Ielīmēju tā divkārtīgi, tā, ka augšmalā viņa veido tādu kā ļipiņu, bet apakšmalā ir tā pati astīte. Man tuvas, mīlīgas bildītes ir katrā no grāmatzīmes pusēm. Vienā ir arī uzrakstīts pekenis. Tas tā - piederības pēc grin.gif.
Pirmā grāmata, kurai ar šiteno radījumu būs jādraudzējas, ir nupat iegūtā Žaka ''Valdniece Saule''. Pagaidām draudzība norit bez saasinājumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 06.11.2005 10:08
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Atcerējos, kad man pex iedeva grāmatu STUM STUM. Viņai bija piesprausta ar mazu saspraužamo adatiņu grāmatzīme - seppaalas cenu zīmīte. Ideja laba happy.gif vismaz nekur nepazūd grāmatzīme, tagad tādas izmantoju happy.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
violetcreme
iesūtīt 06.11.2005 17:23
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.05



Visu, kas gadās pa rokai.Pildspalvas,papīra stūris,vienreiz bija mandarīn miza laughing.gif , kaut kāda post-it lapiņa, bet visbiežāk man grāmatas stāv atvērtā veidā uz leju, lai vells var palasīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demetra
iesūtīt 06.11.2005 21:13
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 29.10.05
Kur: candy shop



Nemu kas pa rokai , parasti kaut kadu lapeliti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 06.11.2005 21:16
Raksts #59


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Sardeli! happy.gif
Nē,joks. Parasti es vispār nelietoju,tikai atstaju vala.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 06.11.2005 22:21
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



CITĀTS(spitzbube @ 06.11.2005 10:08) *
Atcerējos, kad man pex iedeva grāmatu STUM STUM. Viņai bija piesprausta ar mazu saspraužamo adatiņu grāmatzīme - seppaalas cenu zīmīte. Ideja laba happy.gif vismaz nekur nepazūd grāmatzīme, tagad tādas izmantoju happy.gif .

To iesprauda mana mamma, kad lasīja. Un iesprausta bija tanī vietā, kur grāmata ir iešūta, un ir tas audumveidīgais diegfigņgabaliņšesnezkātonosaukt. Vot. Sakām paldies pekeņa mammai kiss.gif happy.gif. Lol.



CITĀTS(violetcreme @ 06.11.2005 17:23) *
[..]vienreiz bija mandarīn miza laughing.gif[..]


AkTuKungs blink_a.gif, that`s, like, totally unhigienical blink_a.gif. Gosh.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.04.2024 01:49