Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> bibliotēkas, kurā labāk pieteikties?
black_angel
iesūtīt 24.09.2004 13:25
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



kaaac no jums ir kaadaa biblioteekaa pieteicies?

me arr grib bet njezin kur...

vareetu man ieteikt ... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Scorpse
iesūtīt 24.09.2004 14:49
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Chau. Es esmu trijaas biblioteekaas, taapeec ka graamatas nepeerku - njemu biblioteekaa, apmekleeju taas ljoti biezhi. smile.gif Nu, ko tev ieteikt? Ljoti praatiigs padoms - atrod biblioteeku, kas ir vistuvaakaa tavai maajai un miers. Nu, piemeeram, es dziivoju centraa, pie sestaas videnes - man tuvaakaa ir Griizinjkalna biblioteeka. Tajaa arii pierakstiijos. Veel esmu pierakstiita savaa bijushajaa skolaa - tur atrodas publiskaa biblioteeka, ne skolas, un veel tagad esmu pierakstiijusies visaas LU bibliotekaas. smile.gif Pameklee, tad arii atradiisi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 24.09.2004 15:07
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



Es personīgi nedomāju vairs spert kāju Centrālajā bibliotēkā (vai kā viņu tur sauca), jo tur pret mani slikti izturējās - izdzina laukā - tas bija nejauki!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 24.09.2004 17:05
Raksts #4


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



es esmu 45. vidusskolas un Rīgas Čiekurkalna Rajona Bibliotēkā grin.gif Smuka ļoti, bet grāmatas... rolleyes_a.gif Jācer, ka drīz būs jaunas, a to es visas i bērnu nodaļas i pieaugušo nodaļas interesantākās grāmatas esmu izlasījusi huh.gif Nu labi, visas i labas grin.gif Cerams unsure.gif huh.gif ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 24.09.2004 19:51
Raksts #5


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



CITĀTS
Ljoti praatiigs padoms - atrod biblioteeku, kas ir vistuvaakaa tavai maajai un miers.
Jā, tas būtu gudri un , ja mazs grāmatu klāsts, piesakies vēl kādā.
CITĀTS
Es personīgi nedomāju vairs spert kāju Centrālajā bibliotēkā (vai kā viņu tur sauca), jo tur pret mani slikti izturējās - izdzina laukā - tas bija nejauki!

Nu nezinu gan, es uz šo bibliotēku eju jau gadus 4, nekas tāds vēl nav noticis, turkklāt, tur ir liels grāmatu klāsts, tādēļ to iesaku.
Bet par to izturēšanos gan nezinu, varbūt bibliotekārei bija kaut kas slikts atgadījies, es jau nesaku, ka tas iemesls, lai apvainotu kādu, bet visādi dzīvē gadās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 24.09.2004 20:38
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



kurā no Rīgas biblenēm ir plašāks tieši zinātnisko (vairāk eksakto zinātņiu) materiālu klāsts....?????
Tā, ka tuvākajā laikā taisos mācīties Rīgā pie reizes nolēmu izzināt arī tādu info......varbūt kāds var palīdzēt.......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 24.09.2004 22:32
Raksts #7


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par Nacionālo bibliotēku neko labu nevaru teikt - nelaipnas bibliotekāres, pavirša apkalpošana. Studiju gados nācās iet, bet ļoti nepatika.
Iesaku Akadēmisko un Misiņa bibliotēku. Misiņos ir visas grāmatas, kas izdotas latviski vai Latvijā. Tikai, ja šī grāmata ir 1 eksemplārā, uz mājām tev viņu nedos... Bet uz vietas lasīt normāli. Un tur bibliotekāres laipnas, paskaidros, ja ko nesapratīsi... Pati tur 2 gadus strādāju, atceros, kā rakājos pa grāmatu plauktiem, lai kādam studentiņam sameklētu "kaut ko par sīpolpuķēm".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 25.09.2004 12:51
Raksts #8


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS
bet biblioteekaas ir normaalas jaunas graamatas? nju kaut vai tie pashi skolas romaani? 


Jā, protams. Vismaz normālās bibliotēkās tā ir. iesaku vispirms apskatīties kā tur apkalpo, vai bibliotēka normālā stāvoklī. Ja bibliotekāre tev uzrēc: "Vārds?!" tinies prom. Bet ja sliktā stāvoklī - kur izraus jaunas grāmatas?! Vēl, iesaku apskatīties cik jāmaksā par kavēto laiku. wink.gif Tas ir galvenais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 25.09.2004 13:50
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



zinu ka viena cmuka biblioteeka i uz briiviibas ielas pie getruudes ielas pieturas tajaa cmukajaa maajaa ar liftu.. tik nezinu kaada graamatas tur ir.. me taada pamukljiite tongue.gif ... un slinkums braukt tik skatiities.. buutu labi ja uzzinaatu un tad uzreiz brauktu un tur pieteiktos.. . turklaat tur i pa briivu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 25.09.2004 17:04
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



CITĀTS(black_angel @ 25.09.2004 14:50)
zinu ka viena cmuka biblioteeka i uz briiviibas ielas pie getruudes ielas pieturas tajaa cmukajaa maajaa ar liftu..  tik nezinu kaada graamatas tur ir..    me taada pamukljiite tongue.gif ...  un slinkums braukt tik skatiities.. buutu labi ja uzzinaatu un tad uzreiz brauktu un tur pieteiktos.. . turklaat tur i pa briivu...

Tā ir tā RCB, kuru visi te cītīgi noliek. tongue.gif
Šodien tur biju ar draudzeni un viņa tika piereģistrēta. Un vēl paspīdzinājām vienu bibliotekāri dēļ draudzenes literatūras mājasdarba - nointervēt bibliotekāru. Un visi bija itin atsaucīgi. Kā parasti. Esmu tur piereģistrēta ...otro gadu varbūt? Un sestajā stāvā arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 25.09.2004 18:09
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Kas tieši ir vajadzīgs lai pieteiktos Centrālajā bibliotēkā? Pase? Vecāki? Jo cik zinu bibliotēkās ir atškirīgas prasibas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 25.09.2004 18:21
Raksts #12


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Personas kods un pases numurs. Viss. Bērniem par brīvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 25.09.2004 19:53
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Vai tad, je veel nav 18 gadijumaa nevaig arii vecaaku atljauju? Nee, nu es jau nezinu, bet... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 25.09.2004 21:46
Raksts #14


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



es nezinu ko ieteikt...Rēzeknes Centrālā tā kā par tālu... laughing.gif citas nezinu... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 25.09.2004 23:19
Raksts #15


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



nu es esu wieniigi sawas sklas & tajaa centraalajaa pieregjistreejusies wacko_a.gif centraalaa diezgan normaala bet reizeem winjiem naw kkaadas graamatas unsure.gif bet principaa nowisaam ko zinu wislabaakaa silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 26.09.2004 14:15
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Nop. man vislabaak patiik vecaa labaa Tornjakalna biblioteka un nav man gadijies, ka tur kaada graamata truuktu. laughing.gif var jau buut, ka man vienkaarshi veicas? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 27.09.2004 07:53
Raksts #17


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Attiecībā uz nacionālo - nez kāpēc man šķiet, ka bērnus tur vispār neapkalpo... Var jau būt ka kļūdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.09.2004 10:29
Raksts #18


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Nimue @ 27.09.2004 08:53)
Attiecībā uz nacionālo - nez kāpēc man šķiet, ka bērnus tur vispār neapkalpo... Var jau būt ka kļūdos.

Nekļūdies. Neapkalpo. Un pat vidusskolniekus neapkalpo. Vienkārši tāpēc, ka apjomu dēļ nespēj to paveikt, un nepavisam ne tāpēc, ka negribētu sad.gif
Ja būs jauna ēka (un iespējas!), apkalpos arī skolniekus. Tehniski bibliotēkas tīklos tas jau sen ir paredzēts. Bet pašlaik nejaudā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 27.09.2004 13:50
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



kaa... tas noziimee ka ja esmu skolnbiece me tur nevar iet... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.09.2004 14:05
Raksts #20


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(black_angel @ 27.09.2004 14:50)
kaa...  tas noziimee ka ja esmu skolnbiece me tur nevar iet...    huh.gif

Iet jau vari, bet tikai kā ekskursijā... Nepierakstīs Tevi kā lasītāju, vienkārši sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 12:24