Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Emma domā par nākotni
ils
iesūtīt 24.06.2009 15:54
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009





Zvērinātiem Harija Potera faniem Emma Vatsone nav atdalāma no viņas raganiskās lomas Hermiones Grendžeres. Taču 19 gadu vecā aktrise ir ļoti pieaugusi kopš tiem laikiem, kad Harijs Poters padarīja viņu par zvaigzni līdz pat mūsu dienām, kad tuvojas pēdējās pirmizrādes. Viņa ir sākusi domāt par nākotni. Modes žurnāla TeenVogue jūlija numurā "aukstasinīgā" jaunā Emma, izmantojot Anglijas lauku muižu kā savu podiumu, stāsta par izvairīšanos no paparaci, atrod savu personīgo stilu un runā par to, kāpēc vēlas iemainīt Holivudu pret augstāko izglītību.

Par paparaci ielaušanos dzimšanas dienas ballītē Emma saka: "Pats sliktākais bija tas, ka viņi pat metās gar zemi, lai tikai varētu iegūt kadrus, skatoties man zem svārkiem. Tagad es vienmēr valkāšu velosipēdistu šortus, kad man kaut kur vajadzēs izkāpt no mašīnas." Par savu nākotni kā aktrisei: "Nav tā, ka mani mocītu neremdināma kaisle spēlēt un es neapzinātos, ko es daru. Kamēr man nebūs tādas sajūtas, ka tas, ko daru — kā tas bija, kad tēloju Hermioni — ir dzīvot vai mirt, tikmēr es ar aktiermākslu nenodarbošos."

Par koledžas izvēli Holivudas karjeras vietā: "Varbūt izklausos pēc paranoidāla sausiņa, taču es gribu būt normāla. Es patiešām gribu palikt anonīma." Par savu ģērbšanās stilu: "Es patiešām dzīvoju Topshop džinsos, Ralph Lauren vai Reiss sporta bleizeros un baleta kurpēs. Nav interesanti, ja izskaties perfekti. Tev jāgrib, lai tas, ko tu valkā, kaut ko pasaka par tevi. Par to, kas tu esi."

Nesen Emma piedalījusies arī Burberry modes nama apģērbu līnijas prezentācijas klipu veidošanā. (Tas, izskatās, Latvijā vairs nav pieejams, bet, šķiet, varētu būt tas pats, kas šis klips.)

Šo rakstu rediģēja eyedam: 02.07.2009 19:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 05:11