Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai gaidāt filmu "Hobits"?
Vai Jūs gaidāt filmu "Hobits"
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 114
Viesi nevar balsot. 
anti blinke
iesūtīt 18.05.2004 20:01
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



Ir zinjas ka rezisors P.DŽeksons plaano 2006.gadaa uznemt filmu " hobits". grin.gif (peec "king konga").
Tachu ir radushaas nelielas probleemas ar autortiesiibaam.DŽ.R.R.Tolkiina atvase veel nav devusi atljauju filmu veidot....... huh.gif
Cereesim uz to labaako... wink.gif
.......juusu MIddle-earth
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Jeanne
iesūtīt 19.06.2004 11:19
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Filmējoties HP un GP



Vispār tā man pirmā dzirdēšana, ka būs tāds ''Hobits'', bet ja tā būs, es gaidu ar nepacietību, jo esmu kādas desmit reizes izlasījusi grāmatu ''Hobits'' un gribās zināt, kādu Džeksons uztaisīs šo ekranizējumu. Tomēr Pīters jau ir izdarījis brīnumu lietas un es ceru, ka Tolkīna atvases dos atļauju filmas uzņemšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Galadriēla
iesūtīt 21.06.2004 20:37
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.04.04



Raksts no šīsnedēļas "Popcorn":

"Elaija Vuds pavēstījis, ka ir noguris no "Hobita" filmēšanas projekta nekonkrētības. Kā zināms, pēc sensacionālajiem "Gredzenu Pavēlnieka" panākumiem režisors Pīters Džeksons nekavējoties izlēma veidot filmu, kuras darbība norisinās pirms "Gredzenu Pavēlnieka" laika notikumiem, -"The Hobbit". Filmas pamatā ir stāsts par Frodo Baginsa brālēnu (khm..brālēnu?!?) Bilbo. "Gredzenu Pavēlnieka" triloģijā Bilbo tēloja Aians Holmss, taču cienījamais (72) aktieris ir krietni vien par vecu, lai "Hobitā" tēlotu Bilbo jaunībā, tāpēc šai lomai režisors bija iecerējis "Gredzenu Pavēlnieka" Frodo lomas atveidotāju Elaiju Vudu. Vuds pret to kategoriski iebilst: "Es nevēlos spēlēt Bilbo pēc tam, kad esmu bijis Frodo! Tas būtu savādi gan man pašam, gan arī maniem faniem!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 22.06.2004 11:22
Raksts #23





Viesi




Kas tā vispār par filmu ir "Hobits",kas ir režisors?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 30.06.2004 16:51
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



hobitu uzņems... ilgi christophers tolkiens tika mocīts, līdz piekrita.
gaidīt jau gaidu, bet man tā īsti tomēr negribas... redziet- lotr bija action. bet kas būs hobits? action jau nē... drāma? protams... visdrīzāk sanāks pajēla komēdija!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 30.06.2004 21:37
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



CITĀTS
ilgi christophers tolkiens tika mocīts, līdz piekrita.


Rover - ??? *jūtās patiesi pārsteigts un ieintriģēts* Vai tiešām Kristofers piekritis? Kur tu to dzirdēji?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 01.07.2004 00:30
Raksts #26


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



rover, tu esi slims. Tu vispaar hobitu esi lasiijis? TAA IR PASAKA!! tur buus tikpat, ja ne iespaidiigaaki, skati kaa LotR.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 01.07.2004 09:45
Raksts #27


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



jā... christophers piekrita. tas bija raxtīts kaut kādā žurnālā, tad, kad latvijā otro nedēļu tika rādīts 'return of the king'. uz filmu toreiz gāju otro reizi, un atceļā trollejbusā to izlasīju. vispirms Džeksons uzfilmēs to 'king-kongu', tad 'Hobbitu', un slavenais mantinieks tik tiešām piekritis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 01.07.2004 09:51
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Baigi interesanti... Līdz šim Kristofers bija ieņēmis visai striktas pozīcijas - teica, ka NEKĀDĀ gadījumā neuzticēs filmas veidošanu Džeksonam, jo šis, redz, esot pārāk neprasmīgi (lasi - nepareizi) uztaisījis Gredzenu Pavēlnieku... - tā teikt, vienu iespēju viņš režisoram deva, bet vairāk gan nedos... Bet tagad viss ir mainījies, un es patiesi jūtos pārsteigts... kas gan varēja iespaidot K.T. mainīt viedokli... Varbūt (ak cik fantastiski būtu ja man ir taisnība) Kristofers nolēmis pats piedalīties Hobita uzņemšanā un ar saviem padomiem palīdzēt filmas veidošanā...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 01.07.2004 12:07
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



..VARBUT viens no iemesliem kapeec vins piekria ir arii tas ka Dzeksona veidotaas filmas bija ljoti ienesiigas un ieguva arii piem.ROTH 11oskarus!!!!! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 01.07.2004 18:14
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Middle-earth - lasot intervijas ar Kristoferu, man radies iespaids, ka Oskari un filmu panākumi šim cilvēkam ir vienaldzīgi... Viņa mērķis ir, lai ļaudis pateicoties šīm filmām, labāk iepazītu JRRT fantāziju pasauli...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 01.07.2004 21:16
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



blush.gif .... blush.gif NJAA neesmu lasiijusi to raxtu un iipashi nepaziistu Kristoferu,es tikkai izteicu mineejumu blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 02.07.2004 23:23
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Lai gan liels GP fans neesmu nobalsoju par 1. variantu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 15.07.2004 22:13
Raksts #33


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es šo filmu labprāt redzētu bet īpašas vēlmes pēc tās man nav! es vairāk gribētu lai būtu Gredzenu Pavēlnieka 4 daļa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 09.08.2004 01:15
Raksts #34


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS
Middle-earth - lasot intervijas ar Kristoferu, man radies iespaids, ka Oskari un filmu panākumi šim cilvēkam ir vienaldzīgi... Viņa mērķis ir, lai ļaudis pateicoties šīm filmām, labāk iepazītu JRRT fantāziju pasauli...

no vienas puses tomērt piekrītu Kristoferam... lai gan filmas bija labas, daudz kas bija atspoguļots īsti ne tā. gan pārlieku garās kara ainas, gan citas lietas... filmas tika pārlieku komercializētas (protams, kā gan citādi)... un arī tā ACS bākas galā... manuprāt, rakstot par Sauronu, kā visu redzošo Aci, Tolkins domāja pīlnīgi un galīgi... kā lai pasaka... garīgu substanci (tiesa gan, arī es to nevarētu parādīt filmā)... jau vienreiz izteicu savas domas par hobita ekranizēšanu, un mani nolamāja... par slimu.... saviem vārdiem laikam noformulēt to nespēju, tāpēc iekopēšu rakstu, kas mani uzvedināja uz šādām domām... to teica kāds gudrs cilvēks 02.02.04-
CITĀTS
Nu, nezinu kā būs, izklausās, ka nefilmēs "Hobbit or there and back again", jo es arī neatļautu Kristofera vietā. Vēl, ja es būtu P.Džeksons, es neuzņemtu. Un ja galu galā viss notiek un Hobbits ir jaunā sensācija, kas tad sekos pēc tam? Sāk izklausīties pēc apmātiem murgiem. Bet Tolkien grāmatu plautā vēl ir, vēl ir daudz, ko stāstīt... Mazliet pesimistiski, bet manās domās, tiem jāpaliek drukātiem uz papīra četrkantīgās grāmatās, jo viņi jau ir mūžīgi, tiem nav vajadzīga vēl viena iespēja kļūt nemirstīgiem.

Tas nenozīmē, ka LotR movie man nepatika, Iluvatar, pasargi no tā, bet man nāk smiekli iedomājoties Hobbit ekranizāciju, liekas tā iederētos komēdiju žanrā...
/dace/

nu dīrājiet man ādu nost, bet es domāju tāpat.
CITĀTS
Es šo filmu labprāt redzētu bet īpašas vēlmes pēc tās man nav! es vairāk gribētu lai būtu Gredzenu Pavēlnieka 4 daļa!

nu un sorry,bruīna, bet nesaprotu, ko tu ar to domā... LotR4 filma? tādā gadījumā- no kuras planētas tu esi nokritusi? grāmata? kurš gan negribētu... bet kā!

Šo rakstu rediģēja rover: 09.08.2004 01:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 29.03.2005 16:59
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Nu žēl ka tikai pēc 4 gadiem sad.gif tā jau fimu gribētos tūlīt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 30.03.2005 09:19
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



nu nevareetu teikt ka mirtu vai nost no taa cik ilgi laiks velkas bet nu gribeetos redzeet samo filmu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eovina
iesūtīt 30.03.2005 16:12
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



It kā jau gribētos "Hobitu" arī, bet īsti nezinu...Man vienalga, vai tāda filma būs vai nebūs un ja būs,tad nedomāju, ka tas būs tikpat izdevies gabals, kā GP. Vienkārši neliekas tā. Nu, bet ja būs "Hobits" arī, tad noskatīties noteikti aiziešu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 30.03.2005 16:43
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



oo ja gribu gribu gribu redzet, tikai... kaa jau vienemr gramta ir labaka neka filma, bet tomer gribas redzet... bet ceru ka bus labi, gaidu ar nepacietibu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 30.03.2005 20:31
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Es vai mirstu aiz nepacietības! smile.gif Man ir veca pilnmetrāžas multene - Hobits, jā tas pats ar Bilbo un gredzenu un gribu arīj filmu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.03.2005 20:32
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu tā 77 gada multene bija pamurgaina... mākslinieka zīmējumu stiliņš bija diezgan atbaidošs wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 13:57