Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Orlando Blūms, Legolass
Laereth
iesūtīt 10.09.2003 19:56
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Nu, ja godīgi man filmā Legolas kā elfu pārstāvis likās pavisam neatbilstošs, ne pietiekami spilgts. Protams, arī grāmatā viņam nav pārāk daudz vietas atvēlēts... Ja man būtu jāizvēlas spilgts elfu pārstāvis, tad jau labāk Galadriela vai Elronds smile.gif
Ja atmiņa neviļ, Tolkīns kaut kad teica (savās vēstulēs laikam), ka viņaprāt, elfs esot devis vismazāko ieguldījumu Gredzena brālībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
mr Bl@ck
iesūtīt 08.06.2004 21:36
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



CITĀTS(Zuz @ 12.09.2003 17:00)
Legolas ir super! wub.gif Tādz gudrs...... nu kā jau elfs..... ausis vein;igi varētu būt īsākas......

hej te kāds domā ka lielas ausis ir Legolasa nekā Legolass rullē un rulles vēl ilgi bow_arrow.gif bow_arrow.gif bow_arrow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 22.06.2004 17:15
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



...nu bet ja padomaa,ka arii graamataa netika daudz par vinju raxtiis kapeec tad vinjam ar kaut ko filmaa buutu jaapaspiid?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 25.06.2004 22:46
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



piekriitu middle - earth, bet tomeer vinjsh ir vienkaarshi shausmiigi smuks un es vinju dievinu! ir tik forshi redzzet visus aktierus dazhaadaaas filmaas, jaa un Arwen, es arii redzeeju Helen of Troy, galiigs bezsakars, pilniigi nepatika...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
likelygirl
iesūtīt 28.06.2004 14:40
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.04
Kur: Planeeta Zeme (pashlaik)



Man Orlando ļoti patika!!!!! blush.gif grin.gif
Man patika arī elfu dziesmas. Man liekas, Legolasa galvenais uzdevums bija izlūkot, uzmundrināt pārējos.
Bet Legolass labi šāva ar loku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 29.06.2004 09:45
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Tīri tehniski, Legolasa uzdevums bija būt izlūkam. Viņš bija Brālības acis un ausis.

Bet no otras puses, Legolass bija Aragorna balsts. Viņš bija pirmais, pie kā Aragorns vērsās, ja viņam vajadzēja atbalstu vai palīdzību. Paskaitiet, cik reizes Legolass ir izglābis citiem dzīvību! Sanāks vairāk nekā citiem kopā.

Man kaut kur bija pētījums par to. Ja atradīšu - ievietošu arī šeit!

Bet par OB "Trojā" runājot - nesaprotu, kāpēc viņš tiek kā aktieris vērtēts zemāk tikai tāpēc, ka netēloja baigo varoni. Manuprāt, viņa aktierdarbs šajā filmā bijas iespaidīgāks nekā citās. Jūs ievērojāt, cik spīdoši viņš nospēlēja pārbijušos zēnu, kas ar trīcošām kājām ņem rokās zobenu? Ne katrs to spētu. Varoni spēlēt nemaz nav tik grūti, bet gļēvuli... Kaut kur lasīju, ka OB esot viens no labākajiem jaunajiem britu aktieriem. Laikam būs jāpiekrīt. Nevaru teikt, ka uzskatu viņu par skaistāko vīrieti uz šīs mazās planētas, bet talantīgs viņš ir, nav vārdam vietas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 30.06.2004 14:24
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



..izlasiiju,ka Orlando Bluums ir atziits par Britu vissexiigaako aktieri... blush.gif wub.gif
hmmmm..varbut jums ir savs aktieris???kuru juus uzskatat par vissexiigaako???? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 16.07.2004 22:17
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Legolass ir foršs. Visi taču nevar būt baigi varoņi un ievērojamas personas. Un Orlando kā Legolass ir ļoooti feins. wub.gif Viņš vispār ir foršs aktieris.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
K.A.I.
iesūtīt 04.09.2004 09:03
Raksts #28


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04



NU ja jums negribaqs rakaaties varbuut iedoshu jums kaadus vebsaitus Ja slinkums msn mekleetRight Here
Right here
Right Here
Apskatieties nenozeelosit Un luugshu izskatiit savas domas par Orlando Nluumu Un Uzrakstiit
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 14.09.2004 16:10
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nu pārāk liela viņa fane neesmu, bet viņš tur visur ir tik smukiņš... blush.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 14.09.2004 17:19
Raksts #30


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Bluma majas lapas?

Te ir velviena... http://orlandobloomland.com

Šo rakstu rediģēja Miss Digory: 14.09.2004 17:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nata
iesūtīt 21.10.2004 18:42
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



orlando bluums dabuun labas lomas tikai taadeelj ka ir smukins un patiik daudzaam meiteneem, bet es vinjaa neko taadu nesaskatu!
starp citu vins ir trsais sexiigaakais pasales cilveeks aiz keiras naitlijas un andzelinas dzollijas.
dzonijs deps ir piektais bet vai depu var saliidzinaat ar bluumu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 05.11.2004 12:53
Raksts #32


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://news.pravda.ru/culture/2004/10/01/67855.html
Orlando Blūms žurnāla Empire kārtējā seksīgāko aktieru un aktrišu top 100 sarakstā ir ieņēmis 3. vietu.
Minētajā adresē ir saite uz saraksta pilnu fotogaleriju. Foto ir erotisma pilni, kaut atklāta seksa tur nav. Tāpēc, iesaku mazākiem bērniem tur neiet!
smile.gif

Šo rakstu rediģēja ils: 05.11.2004 12:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 07.11.2004 21:07
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



nu, tajā filmā viņš ir baigi smuks..... ko lai citu saka. Hehe grin.gif

Man jau patīk wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
new_zealand
iesūtīt 07.11.2004 22:24
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Rīga/Bauska/Jauncodes Fed./Humpalu veikals



Cik ilgi vēl Jūs, mīļās meitenes, varēsiet jūsmot par Blūmu ar tik tizlām frāzēm kā - cik viņš ir smukiņš, utt. Jums neināk prātā, ka tas nav diez ko labais līmenis tik virspusēji izteikties par cilvēku kurš patiesi mīl aktiermākslu?
Piedodiet par tik skarbiem vārdiem, bet aktieris ir jāvērtē pēc tā, cik labi viņš spēlē, nevis cik labi izskatās... Labi, arī izskats ir svarīgs, bet skatīties viņa filmas tikai ar domu, ka viņš ir tik izskatīgs un smuks? Kāpēc tā jādara? Tik ilgi kamēr Jums primārais būs viņa fiziskais skaistums, tik ilgi producenti, režisori un visi citi kino ļaudis viņam piedāvās tādas lomas, kurās izcelties nevis ar savu patiešām esošo talantu, bet tieši ar savu ārējo tēlu.
Vai Jūs gribiet vēl vienu Bredu Pitu? Es pat Troju normāli nevarēju paskatīties, domājot vien par to, ka Ahileju - varoni tēlo Brets Pits - neviens cits kā ''sexiest man alive''. Blūmam ir aktiera talants un vēlme sevi pierādīt, bet diemžēl, šoreiz viņa ''cukurdupsīša'' tēls nav pats labākais veids kā to panākt.
Par to, vai viņš bija piemērots Legolasa lomai - šaubu nav un nevar būt, viņš tik pamatīgi iegāja lomā, ka lai vai cik labi tēlotu Trojas narcisisko Parīdu - paņemot rokās loku un bultas, vecais Legolasa stiķis rokā - tā pati sejas izteiksme, kustības, muskuļu stāvoklis. Tādā ziņā man Trojā bija pretenzijas pret Blūma tēlojumu - kā sevī (pēc idejas) iemīlējies gļēvulīgs uzdzīvotājs 2 nedēļu laikā var sasniegt profesionāla lokšāvēja un karavīra kondīciju? Varbūt, ka grieķu mitoloģija to pieļāva, bet...
Un vēl - starp citu, viņš ir neglābajami iemīlējies un spītīgi domā par kāzām, pie tam ir tik sajūsmināts, ka gatavs ar šo vēsti padalīties ar katru pretimnācēju...Žēl.

Šo rakstu rediģēja new_zealand: 07.11.2004 22:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pretender
iesūtīt 08.11.2004 14:31
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04
Kur: Svaa dziivoklii krresla pie kompja netaa DUH



Nu man gluži Legolass nepatīk, taču daudzās citās filmas viņš ir foršš...!Piemēram Trojā un citās...!Smuks...?Nu nez :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 09.11.2004 16:36
Raksts #36


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Nu smukumu es nevērtēšu, bet gan Legolass, gan Blūms bija labi. smile.gif Neatkarīgi no tā kāda loma bija Gredzenu Brālībā. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zvaigzniite
iesūtīt 20.11.2004 18:49
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.11.04



Man Legolass ljoti patiik...nju bet kaa kurss domaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 20.11.2004 19:47
Raksts #38


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Hmmz, man Orlando ljoti patik. Isteniba ar GP bija ka bija, jo nu tiesham vinjam tur daudz texta nebija. Ari gramataa legolasam nebija daudz texta, un veitas. tak ja atceramies, gramata legolasam shis tas bija piemetinams, vinjs piemeram palidzeja shad atd orkus nokaut. nu ja vinjam nebija nekaa diži iipasha. getlost.gif
Domaju ka filma vinjs visiem patika Tieshi orlando deelj!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 20.11.2004 21:01
Raksts #39


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Par Orlando nefanoju, man vairāk patīk tieši Legolas, tikai viena iemesla pēc, proti, viņš ir elfs smile.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 21.11.2004 21:41
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



nu normaals vecis, man jau liekas ka vins atbilst sitai lomai, bet vareeja dabuut arii labaaku
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 18:45