Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> GP filmu pagarinātās versijas
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 12:32
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Šis pavediens ir par LOTR filmu pagarinātajām versijā. Oficiāli tās ir nosauktas par The Special Extended Edition DVD's. Piemēram, Fellowship of the Ring pagarinātajā versijā ir papildus 30 filmas minūtes, kas ir iefiltrētas filmā, nevis ieliktas atsevišķi kā tas mēdz notikt ar šāda tipa DVD versijām. Tām pat ir saraksīta papildus mūzika un P.Jackson ir pamatīgi piestrādājis tās ieliekot atpakaļ filmā (jo tās ir agrāk izgrieztās epizodes).
Sauron vaicāja, vai tur ir iekļautas visas izlaistās grāmatu ainas. Nē, tas nav iespējams 30 minūtēs, tomēr tur ir 6 pilnīgi jaunas ainas un 20 pagarinātas.
Tātad, kam vēl ir FOTR pagarinātā versija? Vai kāds (bez manis) plāno iegādāties TTT Extended Edition?

Šo rakstu rediģēja Laereth: 02.08.2003 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Ginger York
iesūtīt 12.11.2003 17:55
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03
Kur: Manas iztēles paradīze



LOTR mājas lapā ir fragmenti no extended versions, tie gan ir maza formāta un darbojas kā teasers. Vēl labāk, ja būtu extended DVD cienītāju priekam nofilmējuši arī the Dark Forest un Tom Bombadil whistling.gif Es teiktu, ka jau tur var redzēt daudz daudzsološu lietu, kuras noteikti ir vēl labākas pašā DVD. Vispār, ja labi pameklē, netā var atrast intervijas un visu pārējo, filmas var novilkt no neta ar kādas programmas palīdzību. Varētu jau saņemties un kādreiz nopirkt to garo versiju arī sev. Bēt jūs taču visi zināt, ka LOTR mājas lapā ir daudz labu lietu, vai ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 12.11.2003 19:14
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



WOW!!! Mans TTT EE DVD arī ir ceļā!!! Liels paldies par heads up, savādāk es biju pārliecināta, ka tas tiks nosūtīts ap 18.novembri smile.gif Jauks pārsteigums - sīkums, bet patīkami wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 12.11.2003 20:15
Raksts #23


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Kas ir pagarinātajā versijā TT? Pirmajai daļai es esmu redzējusi, bet otrajai nē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
feanaro
iesūtīt 12.11.2003 20:18
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03
Kur: In Tirion upon Tuna



Vēl jau nav redzēta, bet ir daudzas lapas, kur ir rakstīts par to, ko var sagaidīt TTT EE, taču šeit tā kā negribētos Spoileroties wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 12.11.2003 20:29
Raksts #25


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Kāpēc tēma taču ir par pagarinātajām versijām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 12.11.2003 20:43
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



WARNING!! SMALL SPOILER!!



Nepatiikamaaka zinja saistiibaa ar ekstended versijaam ir taada, ka Sarumana atbrunjoshanas notiks tikai RoTK pagarinaatajaa versijaa. Un es to tik ljoti gribeeju redzeet driizaak!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 24.11.2003 19:19
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Sekos spoileri no TTT Extended Edition DVD


Tātad tā...man par lielu prieku sestdien pienāca sūtījums no Amazon ar The Two Towers Extended Edition DVD grin.gif YAY! Diemžēl savākt no pasta to varēju tikai šodien un attiecīgi tikko pabeidzu skatīties.

Manas atsauksmes ir ļoti, ļoti labas (nudien, kāpēc TTT nedabūja Oskaru? huh.gif), papildus 40 minūtes pārsvarā attēlo extra momentus no grāmatām, piemēram, kā Frodo un Sems Emyn Muil pa elfu virvi rāpās lejā, Theodred bēres, extra Treabeard ainas, Legolas un Gimli pieveikto orku skaita salīdzināšana wink.gif. Tiešām biju priecīga, ka tika parādīti Huorns, kas pēc Battle of Helm's Deep izrēķinās ar orkiem. Precīzi jau nav kā pēc grāmatas, bet tomēr. Vēl pie extra scenes bija Saruman + Grima, spriedelējot par Aragornu kā iespējamo Isildur's heir, Gandalf + Aragorn, spriežot par to, ka "Sauron fears what you [Aragorn] may become". Ā, vēl parādīja Merry + Pippin izaugšanu pēc "ent draught" iedzeršanas un pipeweed atrašanu Isengard'ā.

Tas pagaidām viss...off the top of my head. Par spīti novirzēm no grāmatu materiāla, filma ir izcils mākslas darbs!

Gan jau, ka vēlāk vēl kaut ko atcerēšos un pierakstīšu smile.gif

Šo rakstu rediģēja Laereth: 24.11.2003 19:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trade///MARK
iesūtīt 24.11.2003 19:27
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03



CITĀTS
(nudien, kāpēc TTT nedabūja Oskaru? )


Jo Oskaru izvirza taadaam iipashi `````aam filmaam kaa Mulenruzja un Chikaaga.

Ev, tev ir pirmajai daljai extended? Kads tur izskataas Toms Bombadils? Kads aktieris teelo?

Varesi man kaut kad iedot tos DVD? Man vajag paarkopeet kaut kaadaa veidaa, lai varetu arii skatiities sho briinumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 24.11.2003 19:36
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



FOTR EE DVD nav Toma Bombadila...diemžēl. Cik noprotu, viņu ļoti ātri izmeta no scenārija, tā ka viņš netika pat līdz pagarinātajai versijai.

Vēl par TTT EE - viena aina, kura nu gan varēja arī nebūt - kur Aragorn piestrādā par "horse whisperer" un savalda Brego (impressing Eowyn that way rolleyes_a.gif ). Viņš tur runā elvish, taču jāatzīst, ka man tā valoda izklausījās aizdomīgi līdzīga skandināvu valodām, varētu apzvērēt, ka viņš teica: "Lugn nu, vad ar du radd for?" [paliec mierīgs, no kā tu baidies?] Maybe that's just me. Aina jau jauka, taču for the sake of authenticity...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trade///MARK
iesūtīt 24.11.2003 19:51
Raksts #30


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03



Nu, es dzirdeju, ka Tomij's bija ieksh pirmaas daljas extend'a. Labi, saki man taa, kur Latvijaa ir vieta taa, kur var iegaadaaties LOTR extended versions. Piraatiskie diski arii der, ja nav original!

Heh, es zinu, ka filmaa tur kaut kas nav iisti rihtish ar tam valodam, vai I neizrunaa kaa "AI" vienmeer??? Kapec tad Elrond's pirmajaa daljaa kliedza "Izilduur!" nevis "Aisilduur!"???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 24.11.2003 20:05
Raksts #31


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Tolkiens jau pats izrunas vārdien pieraxtīja... Isildur, nevis Aisildur. Tā kā izrunas pirmajā filmā bija okei...

Šo rakstu rediģēja Mastero: 24.11.2003 20:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trade///MARK
iesūtīt 24.11.2003 20:12
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03



Treshajaa daljaa teikts:
I - initially before another vowel has the consonantal sound of y in you, yore in Sindarin only: as in Ioreth, Iarwain.

Nu pirms (I)sildur nav vowel's taatad laikam jaaizrunaa kaa ir pa default, un angliski pa default I izrunaa kaa Ai, taatad laikam pareizi ir Aisuldur.

Buushu kaut ko samudjiijis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 24.11.2003 20:13
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Vai tik ne appendixā pēc trešās daļas... Arī esi ticis klāt... Bet tas jau ir baiss off-topics.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trade///MARK
iesūtīt 24.11.2003 20:15
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03



U got it!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 24.11.2003 20:40
Raksts #35


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu tie jau ir anglju val. izrunas smalkumi, kuros i meedz izrunaat gan kaa ai (idea), gan kaa i (impossible).

Lielo extended kasti (ar visu atribuutiku) var nopirkt Origo DVD nomaa apaksheejaa staavaa.

Bet Toma tieshaam nav extendedaa, un kaut kaa pat priecaajos par to, jo man vinjsh arii paaraak graamataa nepaaraak shkjita iederamies, lai man piedod Bombadila un vinja otraas pusiites miiljotaji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 24.11.2003 20:50
Raksts #36


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Nope, Toma FOTR EE nav noteikti (lai gan es arī esmu dzirdējusi baumas par šo lietu).
Man abi Extended ir no amazon.com, bet vismaz pagājušo gadu FOTR EE bija pieejama arī LV veikalos (pati gan neredzēju, tā man stāstīja). Arī DC++ varot atrast.

Vēl tikko atcerējos par TTT EE - bija iekļauta arī Faramira vīzija par brāļa laivas atrašanu un viņa flashback par Osgiliath atkaraošanu, kā arī parādīta Denethor dažādā attieksme pret abiem brāļiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trade///MARK
iesūtīt 24.11.2003 20:52
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03



CITĀTS
viņa flashback par Osgiliath atkaraošanu


Vaitad graamataa vinjam bija flashback's?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 24.11.2003 21:32
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Nē, grāmatā flashback nebija, taču filmās ne tikai tas vien atšķiras no grāmatu satura. Tam ir paredzēts atsevišķs pavediens šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 30.11.2003 22:03
Raksts #39


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



CITĀTS(aivvv @ 02.08.2003 15:19)
es ja atradiissu nokaccaassu

Nu ja tu atrodi,tad pasaki kur!Ok? smile.gif
Tas varētu būt interesanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.12.2003 12:40
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Labais!!! Tie kas bija uz sestdienas pasākumu akad.bibl. taču piekritīs vai ne! Brīnums, ka tik daudz svarīgu detaļu bija izlaists! Un tādi jociņi! Īpaši par Gimli cirvi kas kustinot "beigtā" orga nervu sistēmu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:57