Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Veģmaks tātad, Lomu spēle nākošgad
Lia'angia
iesūtīt 02.12.2003 11:44
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tātad nedaudz sīkāk par Veģmaku (Wiedzmin). Tas ir Andžeja Sapkovska cikls par mutējušu cilvēku - cīnītāju pret briesmoņiem (nu, tādu fantasy specnazu). Pēc pirmajām divām šī cikla grāmatām nākošgad klubs Drakons rīko brīvdabas lomu spēli. sorcerer.gif
Uzreiz jāapbēdina visi galveno lomu kārotāji - grāmatas galveno personāžu spēlē nebūs. sad.gif Veģmaki būs labi ja 5 - 6, un tie būs cilvēki, kas vislabāk ( un droši apkārtējiem) prot cīnīties ar ierošiem, tātad 99%, ka neviens no šī foruma (un droši vien, ka arī LFFB) ne. Šī ir paredzēta Baltijas valstu spēle, būšot lietuviešu un, cik dzirdēju, igauņu komandas. (Pagājušo gadu kopā bija 250 spēlētāju) Tā kā gribētājiem jārēķinās ar vismaz vienas svešvalodas pārzināšanu, lai varētu sazināties ar apkārtējiem. getlost.gif
Nākamais - es nezinu, kādi vecuma ierobežojumi būs šajai spēlei, bet, ja pareizi atceros, līdz 16 gadiem ieroču nēsāšana netiek atļauta. Ņemot vērā, kāda ir drakonistu prasme apieties ar ieročiem, sirsnīgi neiesaku mēģināt apiet šos noteikumus.
Brīvdabas lomu spēles no datorspēlēm un kabineta RPG atšķiras ar to, ka tu vari tikai to, ko patiešām vari. Ja tu dzīvē neesi loku rokā turējis, tu nevarēsi būt elfs lokšāvējs. Izņēmums ir maģija, bet arī tad tev no galvas jāzina buramvārdi un vajadzīgie žesti, kā arī tev jābūt vajadzīgajiem komponentiem.
Tie, kurus iepriekšējie "ne" nav nobaidījuši, var lasīt tālāk. smile.gif
Patlaban es vācu komadu šai spēlei. Man padomā ir neliels zemnieku ciematiņš karalistes nomalē ar stingru teokrātiju (valda priesteri). Priesteru lomas jau ir aizņemtas. smile.gif Ja kāds izteiks vēlmi piebiedroties, pirmkārt, būs jāuzrāda rakstiska vecāku atļauja (ka šim kādam nav 16 gadi). Otrkārt, būs jāsagādā tērps - es varu palīdzēt ar padomu, bet par velti šūt nevienam neko netaisos. Treškārt, kja kāds no visa šī vēl nav nobijies un tāpat vēlas piedalīties, brīdinu - es noteikti pirms tam uzrīkošu kādu pārbaudes RPG sesiju ,lai paskatītos, kā šis cilvēks spēlē.
Kad nu esmu visus tā pamatīgi atbaidījusi no vēlmes piedalītes šajā spēlē, gaidu jautājumus par šo spēli un spēlēm vispār. grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
..::Kael::..
iesūtīt 05.12.2003 20:26
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



nu jaa gribetos gan buut warrioram nevis nu zemniekam... bet vispar shitais ir SUPER!!! vieniigi... es nemuzam nenotelotu zemnieku bet labu warrioru ar celu sirdi gan grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.12.2003 20:31
Raksts #22


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Es drīzāk šaubos vai no manis kāds ar cēlu sirdi iznāktu...tad jau drīzāk kāds sīks lielceļa laupīājs, tas gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gildors
iesūtīt 05.12.2003 20:33
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03
Kur: Vecpiebalga, Rīga, Liepāja un visur citur pa vidu.



CITĀTS(Northwatch @ 05.12.2003 20:31)
Es drīzāk šaubos vai no manis kāds ar cēlu sirdi iznāktu...tad jau drīzāk kāds sīks lielceļa laupīājs, tas gan.

Tie ir tie labākie laughing.gif ..un ja vēl tādi apvienojas... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.12.2003 20:36
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Tad Kedriks skrien prom ar bultu mīkstumos...
Tādus vismaz viegli tēlot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 05.12.2003 20:41
Raksts #25


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



kaut kādiem notikumiem par pamatu tiks ņemta pati veģmaku specialitāte jeb konflikts ar nīlfgārdu? Un vēl: KURA karaļa pakļautībā tā valstiņa varētu būt? (Tie karaļi bija sasodīti atšķirīgi pēc saviem principiem....) Vispieņamākais man šķiet Esterad (Kovirras karalis).

Šo rakstu rediģēja Nihil: 05.12.2003 20:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 05.12.2003 22:29
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



nu jaa butu jau labi ja tu to izskaidrotu saprotamak... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 05.12.2003 22:48
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



GARLAICĪBA
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 05.12.2003 22:51
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



PALDIES GCG UN SAATANINJ, PALDIES, KA SPAMOJAT ŠAJĀ PAVEDIENĀ, CITIEM TAS VARBŪT IR SVARĪGI.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 05.12.2003 22:53
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Nav par ko! wink.gif smile.gif grin.gif cool.gif zorro.gif happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 06.12.2003 09:30
Raksts #30


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Bet...250 cilvēki...kur tad tas pasākums notika ka tik daudzi salīda kaut kur?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 06.12.2003 10:15
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



naf par ko laughing.gif grin.gif wink.gif smile.gif .... laikam jau tas viss notiek kaut kada neklata vide peim kada lauka kur neviens nejiet nu man vismaz ta Kedriks stastija rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morgoth
iesūtīt 06.12.2003 10:25
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.03



Es pat nezinu, ko lai saka tiem, kam tas viss šķiet garlaicīgi... Kāds "Veģmaku" vispār ir lasījis? Laikam jau ne, jo parasti pēc tam garlaicīgs šķiet HP.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 06.12.2003 14:03
Raksts #33


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Kas ir "Veģmaka" autors?Gribu izlasīt!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 06.12.2003 14:56
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



Wau.... mani shitais ieintereseeja. Gadiijumaa vienreiz par to nebija sizjetinjsh pa junioru tv? Nju tad es zinu par ko iet runa. Nu toreiz tur raadiija kaut kaadu taa kaa nometni kur dziivoja cilveeki un vinji izskatiijaas kaa no sendienaam un nu kaut kaa taa... bet tas jau tomeer ir pavisam kaut kas cits. Es gribeeju teikt, ka man jau tagad ir 16 un es labpraat pieteiktos. wink.gif Kas man jaadara?

Šo rakstu rediģēja Sanya: 06.12.2003 14:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 08.12.2003 11:21
Raksts #35


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ui, kā jūs te ņēmušies esat! centīšos atbildēt uz vairumu jautājumu.
Tātad - kur? Patlaban tiek plānots, ka spēle notiks Lilastes poligonā - klubam Drakons ir līgums ar poligona īpašnieku, un spēlētāji tur var justies puslīdz netraucēti. smile.gif
Par karotājiem. Atgādinu vēlreiz - brīvdabas spēlē jūs varat tikai to, ko patiešām varat. Ja jūs mākat cīnīties ar zobenu vai šaut ar loku - lieliski! Jums būs jānokārto eksāmens pie spēles vadītājiem, pierādot savu prasmi, un varat spēlēt karotāju. Ceru, ka manā nometnē (ciemā) arī būs kāds pārītis vīru, kas var mūs, mierīgo tautu, aizstāvēt. Bet laupītājus es savā ciemā redzēt nevēlos, tie var veidot savu komandu un pilnīgi droši braukt un spēlēt. tongue.gif
Spēles darbība norisināsies aptuveni pirmo divu grāmatu darbības laikā, bet tajā nebūs ne Geralta, ne Jeniferas, ne kāda cita no centrālajiem tēliem. Tie, kas lasa krieviski, var iepazīties ar pašu spēles vadītāju doto informāciju:
http://www.sanctuary.lv/modules.php?op=mod...order=1&thold=0
Tiem, kam slinkums tagad visu lasīt, paskaidroju - darbība norisināsies 2 baronistēs - Dihvaldas un Greizverdas. Iespējams būt arī elfam, sarkanļaužam un zemītim (t.i. dvarfam un hobitam), tikai jāatceras, ka Sapkovska tēlotās rases atšķiras no LOTR, tā kā elfi ir nevis skaistuma un cēluma iemiesojums, bet izmirstoša, cilvēkiem naidīga rase, kas ved partizānu karu ar visu pasauli.
Patlaban es gaidu spēles vadītāja akceptu savai reliģijai. Neatkarīgi, kāda šī atbilde būs, komandu es jau esmu sākusi veidot. Ja vēlaties tajā ietilpt, būs jāizdomā, kas tieši jūs gribētu būt nomaļsūtiet man PZ
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 08.12.2003 11:26
Raksts #36


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ui, kā jūs te ņēmušies esat! centīšos atbildēt uz vairumu jautājumu.
Tātad - kur? Patlaban tiek plānots, ka spēle notiks Lilastes poligonā - klubam Drakons ir līgums ar poligona īpašnieku, un spēlētāji tur var justies puslīdz netraucēti. smile.gif Tur vietas ir pietiekami arī 500 cilvēkiem.
Par karotājiem. Atgādinu vēlreiz - brīvdabas spēlē jūs varat tikai to, ko patiešām varat. Ja jūs mākat cīnīties ar zobenu vai šaut ar loku - lieliski! Jums būs jānokārto eksāmens pie spēles vadītājiem, pierādot savu prasmi, un varat spēlēt karotāju. Ceru, ka manā nometnē (ciemā) arī būs kāds pārītis vīru, kas var mūs, mierīgo tautu, aizstāvēt. Bet laupītājus es savā ciemā redzēt nevēlos, tie var veidot savu komandu un pilnīgi droši braukt un spēlēt. tongue.gif
Spēles darbība norisināsies aptuveni pirmo divu grāmatu darbības laikā, bet tajā nebūs ne Geralta, ne Jeniferas, ne kāda cita no centrālajiem tēliem. Tie, kas lasa krieviski, var iepazīties ar pašu spēles vadītāju doto informāciju:
http://www.sanctuary.lv/modules.php?op=mod...order=1&thold=0
Tiem, kam slinkums tagad visu lasīt, paskaidroju - darbība norisināsies 2 baronistēs - Dihvaldas un Greizverdas. Iespējams būt arī elfam, sarkanļaužam un zemītim (t.i. dvarfam un hobitam), tikai jāatceras, ka Sapkovska tēlotās rases atšķiras no LOTR, tā kā elfi ir nevis skaistuma un cēluma iemiesojums, bet izmirstoša, cilvēkiem naidīga rase, kas ved partizānu karu ar visu pasauli.
Patlaban es gaidu spēles vadītāja akceptu savai reliģijai. Neatkarīgi, kāda šī atbilde būs, komandu es jau esmu sākusi veidot. Ja vēlaties tajā ietilpt, būs jāizdomā, kas tieši jūs gribētu būt nomaļajā zemnieku ciematiņā. Iesaku izvēlēties personāžu, kas ir aptuveni jūsu vecumā vai drusku vecāki, jo neaizmirstiet, ka tēlot vareno karotāju brieduma gados 16gadīgam jauneklim varētu būt problēmas kaut vai bruņukrekla smaguma dēļ... Toties viņš noteikti var tēlot varenā karotāja jauno, talantīgo dēlu, kurš vēlas cīnīties pret pasaules ļaunumu. smile.gif Tad ir jāuzraksta sava personāža leģenda - īss dzīves apraksts (nejaukt ar CV) un jāiesūta man. Tālāk jau mēs runāsimies privāti par detaļām un tērpu. Ja ir kādi jautājumi - droši varat sūtīt gan Pz, gan tepat prašņāt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 08.12.2003 12:22
Raksts #37


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Hmmmmm. Sāku pamazām domāt ... nez ko man tur tādu bi iesākt.... grin.gif mož kādu klejojošu bruņinieku...kas meklē visādas dēkas...ar heraldu, ieročnesēju un pārējoattiecīgo personālu...... whistling.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 08.12.2003 12:30
Raksts #38


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Kedriks @ 08.12.2003 12:22)
Hmmmmm. Sāku pamazām domāt ... nez ko man tur tādu bi iesākt.... grin.gif mož kādu klejojošu bruņinieku...kas meklē visādas dēkas...ar heraldu, ieročnesēju un pārējoattiecīgo personālu...... whistling.gif  grin.gif

Aha, tādu, kā tas duraks, kurš zelta pūķi Villentretenmertu izaicināja? laughing.gif `Būtu jau jautri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.12.2003 13:13
Raksts #39


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Lia'angia @ 08.12.2003 12:30)
CITĀTS(Kedriks @ 08.12.2003 12:22)
Hmmmmm. Sāku pamazām domāt ... nez ko man tur tādu bi iesākt.... grin.gif mož kādu klejojošu bruņinieku...kas meklē visādas dēkas...ar heraldu, ieročnesēju un pārējoattiecīgo personālu...... whistling.gif  grin.gif

Aha, tādu, kā tas duraks, kurš zelta pūķi Villentretenmertu izaicināja? laughing.gif `Būtu jau jautri.

Nē, kā tas, kurš Geralta meitu izglāba un joprojām Graalu gribēja meklēt! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 08.12.2003 13:22
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Roviela @ 08.12.2003 13:13)
CITĀTS(Lia'angia @ 08.12.2003 12:30)
CITĀTS(Kedriks @ 08.12.2003 12:22)
Hmmmmm. Sāku pamazām domāt ... nez ko man tur tādu bi iesākt.... grin.gif mož kādu klejojošu bruņinieku...kas meklē visādas dēkas...ar heraldu, ieročnesēju un pārējoattiecīgo personālu...... whistling.gif  grin.gif

Aha, tādu, kā tas duraks, kurš zelta pūķi Villentretenmertu izaicināja? laughing.gif `Būtu jau jautri.

Nē, kā tas, kurš Geralta meitu izglāba un joprojām Graalu gribēja meklēt! smile.gif

Nu bet tieši tā!!! Man šī doma sāk iepatikties arvien vairāk! Tas nekas, ka var dabūt ma mici ar, kā tai gadījuma ar to zelta "tārpu"...bet janu paveicas?! grin.gif laughing.gif grin.gif un cien. Meistari apgalvo ka kvestu būšot bezjāgā daudz, sižets samudžināts utt. Tā ka laipni gaidu kandidātus uz savu svītu! grin.gif Pieteikties rindas kārtībā! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 17:07