Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> LARP "Random"
Kormaka brigade
iesūtīt 24.09.2004 21:21
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



http://www.sanctuary.lv/modules.php?op=mod...order=0&thold=0
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2004 22:48
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Eh, pieteicos randomam kā vietējā iedzīvotāja. Meistars apsolīja kaut ko labi riebīgu piemeklēt... grin.gif devil.gif :ninja: Ar nepacietību gaidu rītdienu, lai uzzinātu ko tuvāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 06.10.2004 15:34
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ja nu kāds karotājs nebrauks uz troļļu naktīm, maģisko lietiņu bodītes īpašniece labprāt noalgotu miesassargu - tur visai kauslīga tauta grozās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 06.10.2004 15:39
Raksts #4


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Patiesībā, patreizējais darbības plāns ir tāds, ka vispirms viena grupa ļaužu dodas uz Randomu (ieskaitot Randoma meistarus smile.gif) un pēcāk - uz TN... tā kā, varam aprunāties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 06.10.2004 19:29
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Gi! Tu gribi teikt, ka jūs sestdienas vakarā laižat uz TN? wink.gif tongue.gif Ui, kad es atceros, ko jūs tur talkā paspreidāt, man viņus drusku žēl paliek... wink.gif
Nu katrā gadījumā rītvakar aprunāsimies. Man tiešām derētu viens miesasun mantas sargs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 08.10.2004 10:28
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Es pareiz ari apsveru domu par doshanos vispirms uz Randomu, bet tas vel tikai domas limeni smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 08.10.2004 10:34
Raksts #7


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu patiesību sakot, mani "apcirpa", tā kā es būšu tikai bāra īpašniece un vietējais tenku centrs. Ceru, ka mani neviens negribēs skaltēt... Bet zināt jau nekā nevar, viens zobens, kas sargā muguru, ir stiiipri labāk, kā neviens zobens...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 08.10.2004 10:52
Raksts #8


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kapē tad Tevi apcirpa?

Pati gribēji, jebšu meistari neizdaliija pļuškas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 08.10.2004 11:19
Raksts #9


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Da kādas pļuškas, ja nosākuma man sola maģisku veikalu, bet tagad vispār tikai 10 gab. poušenus ļāva paņemt! Baigais veikals, vai ne? Nu nekas, pārdošu visiem tēju ar brendiju un stāstīšu jaunākās tenkas. Mierīgāka dzīve. smile.gif
Un vispār - burkšķu, sākumā man saka vienu, kad nu es esmu izdomājusi savu leģendu sakarā ar šo info, man saka ko stipri citu... Eh, labi, tāpat man patīk, kas es tur būšu. Jāpaķer līdzi kārtis un, kamēr visi rosīsies pa kvestiem, mēs ar Alfirin un Getu dzersim tēju un sitīsim kārtis. smile.gif Un aptīrīsim krogus apmeklētājus, lai jautrāka dzīve. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 11.10.2004 22:34
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Jā, izskatās, ka par jautrību nāksies pašām gādāt. Bet gan jau! Es ceru, ka mums vismaz kaut cik siltuma no tā brendija tiks... un aizsegs no vēja...

Hmm, laikam esmu nosalusi... Kā nekā ziema sākās!

Vai vēl kāds grasās braukt?

Un viens jautājums: KAM SŪTĪT LEĢENDU?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 12.10.2004 00:59
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Leģendu sūti Randam. Paskaties Sanktuārijā, tur ir viņa epasts. es nupat savu aizsūtīju.
Par aizsegu no vēja - mums būšot bunkurs. Paķersim pāris aizkarus un daudzas sveces, lai siltāk un noslēpumaināk. wink.gif
Un vēl metamos kauliņus - ja neviena nebūs, spēlēsim kauliņus. smile.gif Bet gan jau būs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 14.10.2004 13:41
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Dziļās sērās paziņoju, ka spēle pārcelat aptuveni par 2 nedēļām talkas dēļ. crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
No otras puses labi - līdz tam laikam varbūt es būšu vesela un varēšu braukt uz spēli, nemānoties par to, ka man nemaz nav temperatūras un kakls arī nesāp. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 26.10.2004 14:57
Raksts #13


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Gribēju piebilst, ka pēc noteikumu izlasīšanas secinaju, ka acīmredzot uz spēli nebraukšu... kaut vai tādēļ, ka uzlikts ierobežojums uz vairogau izmēriem karotājiem, un dēļ vienas spēles taisīt jaunu vairogu man nav nekādas vēlēšanās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 27.10.2004 17:50
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Akuuti vajag kvalitatiivus latvieshu larpus, kaa tn un senlatviesi......
ne jau tas, ka krievi nepatiktu.... whistling.gif , bet taa vinju valoda ir pilniigs @#&^@
offtopic wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 27.10.2004 20:06
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



jaa dereetu kaads Larps lv valodaa, jo pietruukst tik ljoi vilinosho TN sajuutu, kad tu staavi nekustiigas 15 cilveeku rindas viduu, vieglam veejam plivinot tavu apmetni, leeni shuupodams savu divroci un skatiidamies uz barinju trollju, kuri itkaa naak tevi un tavus komandasbiedrus nonest no zemes virsas. Lai gan vinji noleema, ka esam paaraak daudz un gribeeja atkaapties, kaads skaljaa mezonja balsii nobljaujas Aiziet!! kuram pievienojaas visi paareejie, un taalaak man jau nav jaastaasta.
ps bet man nav aizspriedumu pret larpiem krievu valodaa, vieniigais, ka nevaru teikt ka es krievu valodu labi paarzinu, bet par to itkaa nav jaauztraucaas, jo Soirvakt brauc uz Drakoniem, lai arii ivnjsh nesaprot nevineu vaardu krieviski. Driizaak jau dereetu padomaat par ciinjaam, kuras tur notiek ar koka zobeniem.
Neesmu liels Larpu speciaalists, taadeelj varbuut kaad svareetu ieteikt kaadu larpu, kuraa ir boofed weap.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 27.10.2004 21:44
Raksts #16


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu vismaz es par tādiem neemsu dzirdējusi... Pirmais bija TN...
Starp citu, kauties mācīties gribētājiem, tie paši daudzkārt apzelētie drakonisti rīko treniņus. Maksas. Kaut kādās skolās. Kur visu ziemu pāris reizes nedēļā trenējas pieredzējušu spēlētāju (un cīnītāju) vadībā. Ar koka zobeniem (kā es lasīju, no sākuma var arī ar slotas kātu, galvenais, lai tev rodas apjausma, kā ar to verķi rīkoties. smile.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 28.10.2004 14:04
Raksts #17


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Kraukleen - cik zināms, tad TN ir vienīgais "boofed LARP" Latvijā - ja gribi piedalīties citās spelēs, tad nāksies vien apgūt to, kā cīnīties ar koka vai tekstolīta ieroci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 28.10.2004 15:35
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



sarunaats smile.gif tikai veel jaasastuko, kur jeb pareizaak sakot kaa dabuut labu koka zobenu? Varbuut kaads meistars var dot kaadu padomu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 28.10.2004 15:39
Raksts #19


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ir vairāki varianti - var pasūtīt pie vismaz 3 meistariem, cik man zinams, lai gan mūsdienās jau tauta viarāk sāk pirkt tekstolīta zobenus - labak izskatās un cīņā lidzīgaki metāla ieročiem. IIT "Drakons" divi meistari taisa labus ierocus, cena - sākot no 20 Ls. Par 15 Ls varēja (vel nesen) sarunat ar kaleju, kurš priekš SLS zobenus taisīja koka zobenu ar metala rokturi. Var taisīt arī pats - ka es savu elfu zobenu uztaisīju. It k anav nekā sarežģīta, vajadzīga tikai pacietība un zinamas iemaņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 28.10.2004 15:42
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Kas tad tas pa ieroci, kuru neesi pats darinaajis? smile.gif No kaada koka vislabaak? un varbuut vispaar ir kaads links, kur apraksiitas galvenaas lietas koka zobenu tasiiishanaa?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 01:38