Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> The Host, Stephenie Meyer
ditinj
iesūtīt 03.10.2008 17:25
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.06




CITĀTS
Melanie Stryder refuses to fade away.

Our world has been invaded by an unseen enemy. Humans become hosts for these invaders, their minds taken over while their bodies remain intact and continue their lives apparently unchanged. Most of humanity has succumbed.

When Melanie, one of the few remaining "wild" humans is captured, she is certain it is her end. Wanderer, the invading "soul" who has been given Melanie's body, was warned about the challenges of living inside a human: the overwhelming emotions, the glut of senses, the too vivid memories. But there was one difficulty Wanderer didn't expect: the former tenant of her body refusing to relinquish possession of her mind.

Wanderer probes Melanie's thoughts, hoping to discover the whereabouts of the remaining human resistance. Instead, Melanie fills Wanderer's mind with visions of the man Melanie loves—Jared, a human who still lives in hiding. Unable to separate herself from her body's desires, Wanderer begins to yearn for a man she has been tasked with exposing. When outside forces make Wanderer and Melanie unwilling allies, they set off on a dangerous and uncertain search for the man they both love.


"Twilight" sērijas grāmatu autores pirmā sci-fi grāmata. Pilnīgi un galīgi nesaistīta ar Twilight. Bet aizraujoša, interesanta un ieintriģējoša, ar psiholoģisku piesitienu. Dikti pavilka uz domājamo lasot un pēc izlasīšanas. Latviski gan šī grāmata, protams, vēl nav.
Manuprāt, ļoti atšķirīgi no Twilight, varbūt vienīgi fakts, ka arī šeit ir mazliet nereālas personas kā galvenie varoņi, kā Twilight vampīri, taču tas tomēr ir kas cits. Un vēl viena mazā līdzība ar Twilight - ļoti aizrauj, grūti atrauties. Gribas lasīt vēl un vēl.

Un te par - The Host
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
smilga
iesūtīt 15.12.2008 13:50
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



izklausās intriģējoši, būs noteikti jāizlasa.smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 15.12.2008 15:24
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



Pilnīgi piekrītu, atrauties grūti. Man šī grāmata patika pat labāk par Twilight, laikam tādēļ, ka šeit bija daudz vairāk sižeta, nevis random čubināšanās (kam savā vietā arī, protams, nav ne vainas). Ļoti patika tēli, sevišķi abu galveno varoņu (Melas un Wanderer) saspēle. Bija redzama arī tēlu raksturu attīstība un izaugsme, un tas ir liels pluss. Vienīgi man drusku nepatika pašas beigas, bet no otras puses - ja būtu citādāk, es arī ņurdētu, tā ka ir labi, kā ir.

Īsumā - must-read. Cerams, būs arī turpinājums happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smilga
iesūtīt 28.12.2008 09:44
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



nu tātad es arī izlasīju smile.gif atzīšos godīgi, man tomēr labāk patika twilight sērija, bet arī šī grāmata bija gana interesanta. un beigas bija ļoti jaukas, visi palika laimīgi. es gan neuzskatu, ka vajadzētu turpinājumu pēc tam kad viss beidzas uz "labās nots" grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 28.12.2008 11:14
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



nepatiik.
ljoti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.10.2009 23:04
Raksts #6


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Grāmatu saņēmu no Kaguras kā ziemassvētku dāvanu un uzreiz ķēros lasīt. Jāsaka, ka šis ir viens no tiem darbiem, kurš vienkārši izveļas cauri. Es izlasīju, ir pagājis jau krietns laiks, bet es neatceros pat galveno varoņu vārdus. Kad lasīju, šķita pietiekami intriģējoši, lai pabeigtu, bet prātā nav palicis pilnīgi nekas līdz šim brīdim. Parasti tiešām labu grāmatu varoņi man prātā aizķeras.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viktorija
iesūtīt 28.06.2010 09:00
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.10
Kur: Cūkkārpas ekspresī



Šī grāmata man patika smile.gifsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~Vanesa~
iesūtīt 04.07.2010 12:13
Raksts #8


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.04
Kur: Ledus valstība



Jā, varoņu vārdi arī manā prātā vairs nav palikuši, taču, manuprāt, diezgan laba izvēle, ja vēlas lasīt romantisku zinātniskās fantastikas grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 14.08.2010 16:11
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



man jautājums tiem, kas šo darbu pieveikuši oriģinālvalodā - vai autores valoda vēl aizvien ir tik ''plika un nabadzīga'' kā krēslas sāgā? Arī tik pat vienkārša valoda un vārdi, ka nav starpības vai lasa angliski vai latviski? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 20.11.2010 10:31
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



CITĀTS
Jāsaka, ka šis ir viens no tiem darbiem, kurš vienkārši izveļas cauri. Es izlasīju, ir pagājis jau krietns laiks, bet es neatceros pat galveno varoņu vārdus. Kad lasīju, šķita pietiekami intriģējoši, lai pabeigtu, bet prātā nav palicis pilnīgi nekas līdz šim brīdim.


Man ir tieši tāpat. Es grāmatu izlasīju laikam septembra sākumā. It kā interesanti, bet viss vnk pāriet pāri. Izlasīju, bet diez ko daudz neatceros.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:33