Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāpēc avatara vietā rādās rozā burti?
Meitene no Priek...
iesūtīt 29.12.2005 22:25
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



ehh huh.gif es zinu , kas ir kas zinu kas ir avarta un bilde.. bet man ir probleema...

taatad... kad es ieliku avartu tas paraadiijaas kaa tas ko samekleeju googleee.. bet tad , kad iegaaju iekshaa veleek huh.gif tas raada pavisam savaadaaku izskatu nu tie rozza burtinji... huh.gif
un arii... tad , kad ieliku bildi , vinj neparaadaas, pat ne krustinji pilniigs tukshums... bet, ja skatos savaa vadiibas panelii, tad paraadaas bilde un raxta ka ir aktivizeeeta... njesaprotu , kaapeec viss man nesanaak.. : huh.gif wink2.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
Siri
iesūtīt 29.12.2005 22:31
Raksts #2


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Foruma noteikumi:

Avatari

* Avatara bildes izmērs nedrīkst būt lielāks par 100x100 pikseļiem.
* Avatara datnes izmēram jābūt ne lielākam kā 20KB.
* Avatars drīkst saturēt tikai vizuālu informāciju (nedrīkst būt ietverta skaņa), kā arī tas nedrīkst saturēt saites vai kādas izpildāmas komandas. Vienkāršāk - tam jābūt tikai attēlam vai attēlu animācijai un nekam vairāk.


Tava avatara datnes izmērs bija 28 kb vai kaut kas tamlīdzīgs. Turpmāk, pirms liec avataru, pārbaudi, cik tas sver (labais peles klikšķis - properties).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 01:32