Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu tici,ka pastaav vinjpasaule???
Aliisija
iesūtīt 25.12.2004 20:35
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.12.04



Nju kaa tad ir???Ticat???Es saubos,bet ja nepastaav,tad kur peec naaves nokljuust cilveeka gars???Kaadas ir juusu domas??? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Ledene
iesūtīt 16.02.2005 22:39
Raksts #21


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Nu, tā kā zināms, ka ir masas nezūdamības likums, un tā kā viss, kas notiek mums apkārt, liecina, ka nekur jau nekas nepazūd, tad - jā, ticu (bet īpaši par to nedomāju) !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.02.2005 00:09
Raksts #22


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(ledene @ 16.02.2005 22:39)
Nu, tā kā zināms, ka ir masas nezūdamības likums, un tā kā viss, kas notiek mums apkārt, liecina, ka nekur jau nekas nepazūd, tad - jā, ticu (bet īpaši par to nedomāju) !
Un tad, ka ir enerģijas/vielas nezūdamība? Tu sapūsti, bet nekur nepazūdi. Nekādu viņpasauli tam nevajag. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.02.2005 14:29
Raksts #23


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Noteikti ir (tikai nevaru pieraadiit tongue.gif )!!! Neviens cilveeks nespeej iedomaaties sevi neesošu...taa it kaa viņa nebūtu...un dveesele tak ir nemirstiiga...!!!vismaz maneejaa noteikti laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.02.2005 14:41
Raksts #24


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Zvēromags @ 17.02.2005 14:29)
Neviens cilveeks nespeej iedomaaties sevi neesošu...taa it kaa viņa nebūtu...
Tas drīzāk no smadzeņu darbības un pasaules uztveres īpatnībām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 17.02.2005 14:45
Raksts #25


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu gan filozofiska tēma. tā man atgādina Astrīdas Ligrēnas grāmatu "Brāļi lauvassirdis"Tomēr ja jau sāku par to domāt, tad manas domas ir tādas. cilvēks nomirst, tiek apglabāts, satrūk, kaulņi izbalo tongue.gif Bet, kur gan paliek viss tas ko cilvēks ir domājis, jutis, un kur paliek tas ko mēs saucam par saprātu? Manas domas laikam ir tādas, ka tas viss pārceļas, kaut kur citā laikā dimensijā, vai arī īedzimst kādā citā. bet varbūt tā arī ir tā enerģija kuru mēdz dēvēt par kosmisko enerģiju? Viennozīmīgi nav ne debesu ne elles. drīzāk ir kāda vieta, kur nonāk viss tas ko sauc par dvēseli un vienkārši turpina dzīvot... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 18.02.2005 00:45
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Šiten var filosofēt bez sava gala... nu tad es bišku pafilosofēšu! smile.gif

So, manuprāt, tā dvēsele ir aura, dzīvības enerģija, karma, nu tas daudzais par ko ir rakstīts NK pavedienos, dvēseles starojums & stuff. Kaut kur liekas rakstīju, ka dvēseles nav nu, bet enīvei, tas bij domāts par tām muļķībām, kuras lidinās apkārt debesīs, meklējot jaunu ķermeni. whistling.gif Tātad, tā enerģija, kura ir mūsos, dvēseles starojums vai kaut kas tāds, manuprāt, nekur nepazūd, jo tas ir kaut kas netverams, tas nevar tā vnk pazust. Ir šausmīgi daudz dažādi materiāli, raksti un visādas muļķības, bet es esmu lielu daļu lasījis un tomēr daļai arī ticu. blush.gif Bet nezinu, vai tiešām ir kāds, kurš tiešām redz to enerģiju, ne jau viss ir ticams, bet tā kā esi ļoti gribu ticēt, ka šī pasaule nav vnk tas viss pelēkais... ir tiešām īsti gadījumi, kad cilvēks, zinātniski nepierādāmā veidā tiek izdziedēts, vai izdziedējas no vēža, piemēram, un ne tikai. Bet diemžēl nav, laikam, neviena, kurš varētu pastāstīt par viņpasauli un kas vispār notiek pēc nāves. Es neuzņemos atkal izdomāt kārtējo loģiskā cilvēka izgudrojumu, kur paliek cilvēks pēc nāves, bet nu tā vnk pazust, manuprāt, var tikai ķermenis. Atkal jau adduramies pret to, ka cilvēks ir pārāk neattīstīts savā prātā lai varētu izprast ko tādu, kā cilvēka enerģijas un to kas neizskaidrojams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 18.02.2005 23:43
Raksts #27


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Dvēsele jau nekur principā nevarētu pazust, pazūd tikai ķermenis, un droši vien arī apziņa, atmiņas un viss pārējais, paliek tikai plika dvēsele, un pēc nāves droši vien ar to kautkas notiek, bet iespējams tā vienkārši paliek, izzūd, vai arī aizmieg..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.02.2005 00:08
Raksts #28


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



muusu senchi uzskatiija ka cilveeka dveesela nonak pie dieva, kerneis tiek aprakts, bet pie vinjiem paliek velis.
sava zinjaa es ticu vinjpasaulei, jo negribeetos ticeet tam ka ar sho viss arii beidzas... ir gruuti iedaamieties kas tad varetu sekot taalaak. jaa prtams ir shiis ticiibas par paardzimshanu citaa buutnee, varbuut tas vareetu buut intrsanti, bet kas notiek ja cilveeks ir jau sazin kuro reiz paardzimusi dveesele? vai no taa nevar nogurt?
sava zinja amni tas nesatrauc, jo kautka negribas ticeet ka amna dziiviiba karaatos mata galaa... laigan who knews? tad jau redzees smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 24.02.2005 20:30
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Sbafulo-The Lost Vampire @ 18.01.2005 23:49)
Ir diezgan mulkjiigi tam ticeet tikai taapeec, ka mums gribeetos, lai taa ir!
*


Dā, kuram tad gribētos. Tas taču ir tik pretīgi- Dzīvot dzīvi, gaidot kaut ko, kas notiks pēc nāves. Jeb baidoties no tā. Vienalga, vai tur aizplūst dvēsele, aura vai huiviņzinkas, man piemēram labak gribētos, lai arī tās zārkā sapūst kopā a manu ķermeni.

CITĀTS(I'm My Muse @ 21.01.2005 17:56)
nju jaa pastaav.... a kas ???????????
repektiivi = visam ir savs iemesls, un nekas nevar tapt no nekaa...

*


Skaisti jau, bet tas pats Dievs itkā tapa no nekā. Nu ti viņš vispār netapa, viņš jau bija, kopš....

CITĀTS(eziic_miglaa @ 16.02.2005 13:56)
Es ticu, ka ir, viena iemesla deel - esmu optimiste un tas liek domaat, ka ar beigaam viss nebeidzaas un beigas ir tikai saakums.
TAs vnk lauj dziivi tvert vieglak un no tik daudz kaa nebiities...
*


Ja nu vienīgi no tā, ka pēc mūsu nāves dvēsele izcietīs sodu par to, ka mēs esam tvēruši dzīvi viegli ka tu saki

CITĀTS(Erasmus @ 18.02.2005 23:43)
Dvēsele jau nekur principā nevarētu pazust, pazūd tikai ķermenis, un droši vien arī apziņa, atmiņas un viss pārējais, paliek tikai plika dvēsele, un pēc nāves droši vien ar to kautkas notiek, bet iespējams tā vienkārši paliek, izzūd, vai arī aizmieg..
*


vai vispār neeksistē.

Rezumē- es ticu, vai vismaz ceru, ka viņpasaule nepastāv. Mūžīgi mūžos - āmen.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tirkiiZza
iesūtīt 04.03.2005 16:37
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.02.05



Neciešu,ja cilvēkiem nedarbojas iztēle,viss jau nav matemātiski un vēl kaut kā pierādāms..
Shadowstalker,neizprotu tavu milzīgo vēlmi pierādīt visiem,ka tādas viņpasaules nemaz nav,man ļoti patīk viedokļu dažādība,tas jauki,ka tu domā savādāk,bet nevajag jau ar visām varītēm censties noliegt nezināmo un mistisko huh.gif Sava aura ir katram cilvēkam(šoreiz tikai par cilvēkiem),pēc tā nāves tā nekur nepazūd_varbūt tā iemiesojas citā ķermenī,varbūt nonāk kādā citā pasaulē(hmm..dimensijā?),mums tas ir vēl neatklāts lauciņš,bet uz pasaules ir tik daudz mistiskā un grūti izskaidrojamā.Nav brīnums,ka neviens nezina,kas notiek pēc nāves,mums vnk nav tiesību to zināt,jādzīvo ir tagadnē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 30.06.2005 07:39
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Cilveeka gars peec naaves nonaak pudelee.... konditorijas cehaa smile.gif
Tapee kukas rullee wink.gif
joks!

Cilveeks peec naaves nonaak,kaut kadaa primaaraa laukaa[aizsaulee...]
ai nu ir vnk tik daudz versijas, ka man bail, ka shamie sajaukushies kopaa... un tagad es izklausiishos peec kkaadas tur kristietes-budistes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bleks
iesūtīt 19.07.2005 14:49
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: Tumšā ejā starp garāžu un žogu



es ticu reinkarnaacijai-paardzimshanai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 10:07
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



100%
Nevar neticēt!
No kurienes tad parādās visi spoki? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 23.10.2005 19:02
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Es ticu. Ne paradīze un ne elle, man liekas tā ir kaut kāda cita dimensija, pilnīgāka nekā tā, kurā dzīvojam. Bet es neticu tiem eņģelīšiem, kas tur sēž uz mākoņa maliņas un spēlē kokli vai ko tur. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 23.10.2005 19:13
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Neticu ne tam,ka pastāv nemirstīgs gars,ne arī viņpasaules.Manuprāt,tas ir vistīrākais baiļu rezultāts.Mums bail mirt,tāpēc viens,divi! un Tev taps dota nemirstība un labāka pasaule... Kaut kas tur nav tīrs.Un tie,kuriem nav bail no nāves (šeit es domāju citas ticības) nesludina k-kādu Paradīzi,bet mauc pa pārmiesošanās līniju... visi grib dzīvot mūžīgi.Nu nebūs tā,nebūs.Sapūs i rociņa,i kājiņa,i mazā smadzenīte,kuras iztēle ir vienīgi supersmalku nervu savstarpējās mijiedarbības rezultāts.Vai tad anatomiju nemācāties?Nu,vismaz bioloģiju?!Gaļa mums ir galvā,mīlīši,gaļa,nevis rozā mākonis ar ēteriskām vielām!!!
Zin,kad vienreiz iemauc smadzenē ar visiem pieciem,tad tā ticība viņpasaulei k-kur pazūd.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 23.10.2005 20:10
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(Cilvēks NGC1313 @ 23.10.2005 19:13)
Gaļa mums ir galvā,mīlīši,gaļa,nevis rozā mākonis ar ēteriskām vielām!!!
Zin,kad vienreiz iemauc smadzenē ar visiem pieciem,tad tā ticība viņpasaulei k-kur pazūd.
*

ljoti iedvesmojosa runa nav ko teik... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 23.10.2005 20:24
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Es tikai konstatēju faktus.Tā ir mana pārliecība un kad par to visu sāku runāt,širmis mazliet aizkrīt.Piedodiet,ja kādam sabojāju ēstgribu,bet rediģēt jau nu neiešu.Man patīk pateikt tieši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 24.10.2005 00:00
Raksts #38


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



patiesiba es pat saku piedomat ka ta ari ir...nju ta ka tu tur raxtiji.
bet kas tad pec tavam domam ir spoki?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 24.10.2005 08:08
Raksts #39


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(celebrity @ 24.10.2005 01:00)
patiesiba es pat saku piedomat ka ta ari ir...nju ta ka tu tur raxtiji.
bet kas tad pec tavam domam ir spoki?

Mierīgi atļaušos atbildēt viņa vietā (un savā arī) - spoku nav tongue.gif

Ja runa par viņpasauli, tad es arī tādai neticu. Pēc nāves ir tas pats, kas pirms piedzimšanas - nekā nav. Vai mēs skumstam par to?

Šo rakstu rediģēja Roviela: 24.10.2005 08:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 24.10.2005 10:54
Raksts #40


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



bet ir tachu tik daudz pieradijumu,ka spoki ir....nu kaut vai tas pasas bildes kur kaut kada miglinja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 15:11