Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> enerģijas vampīri...
lilsiiis
iesūtīt 29.11.2007 22:19
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



nesen kāda mana un draudzenes saruna aizsākās par enerģētiskajiem vampīriem, dēļ tā ka sūdzējos par nenormālo nogurumu. saruna gan pēc tam ievirzījās racionāli izskaidrojamā gultnē, ka pie visa vainīga skola un lielais stress, kas kā melnais caurums atņem enerģiju.

saruna bija cauri, bet jautājums palika...

personīgi liekas, ka vienu pazīstu, bet ikdienā ar šo cilvēku nav nekādas saskares.

kas tad ir šie enerģijas [energo] vampīri??? un ko tie ziemā ēd?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 04.01.2008 17:25
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Haha. Man katru skolas dienu ir jāpacieš viena vampīra klātbūtne. Mana klasesbiedrene ir nenormāla. Visu laiku trako un kasās virsū. Un par tik stulbām lietām un kad viņai skaidro, tad ir ļoti grūti viņai ieborēt pareizo..Viņa tiešām ir kā enerģētiskais vampīrs. Bet pēc strīda es nejūtos vāja un iztukšota. Es esmu tikai neiedomājami sadusmota un nedaudz skumja..

Šo rakstu rediģēja melomania: 04.01.2008 17:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.01.2008 17:26
Raksts #22


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Pieņemot, ka visi cilvēki "barojas" no Kosmiskās enerģijas/ki/či, mantādomāt, enerģētiskie vampīri ir tādi cilvēki, kam šīs enerģijas uztveršana un "sagremošana" ir apgrūtināta, vai arī dažādu iemeslu dēļ viņiem ir vajadzīgs daudz vairāk enerģijas, nekā iespējams normāli uzņemt no apkārtnes/dabas/kosmosa. Turklāt, no citiem ņemt ir vieglāk, nekā no apkārtnes/dabas/kosmosa. Pārsvarā enerģētiskie vampīri ir veci vai slimi cilvēki.

Viņiem vienkārši vajadzīga enerģija - mīlestība un uzmanība. Ja nedosi tāpat, paņems ar varu, bet rezultātā jutīsies noguris un izsmelts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:29
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Miilestiibu nevar panjemt ar varu. Doh, beidz runaat stulbiibas -__-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.01.2008 17:33
Raksts #24


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Nevar. Bet ilūziju par to un laiku var.

Tādā nozīmē, ka čīkst, žēlojas, gaužas par dzīvi, bezjēgā, tukši pļāpā. Nav iespējams normāli sarunāties, bet tikai sēdēt un paklausīgi klausīties.

Un, ja tu tā stundu divas pasēdi, tad varbūt viņi jūtas labāk. Drusku mīlētāki.

Vismaz sev to tā iegalvo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:36
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Tādā nozīmē, ka čīkst, žēlojas, gaužas par dzīvi, bezjēgā, tukši pļāpā" Oi nu kapeec Tu man taa ? ;] xD.gif Tik riebiigs uzbrauciens no tavas puses crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 17:38
Raksts #26


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Tie nav enerģētiskie vampīri, bet gan nožēlojami, vāji, gaudulīgi cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:41
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Eu shitas bija unikaali, TU vienlaiciigi ariidzan uzkakaaji man un pateici, ka browncat nedsuuda nesaprot un galiigi nejeedz par ko runaa blush.gif Tu aatri maacies. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.01.2008 17:48
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



CITĀTS(_W_ @ 04.01.2008 17:36) *
"Tādā nozīmē, ka čīkst, žēlojas, gaužas par dzīvi, bezjēgā, tukši pļāpā" Oi nu kapeec Tu man taa ? ;] xD.gif Tik riebiigs uzbrauciens no tavas puses crying.gif
Vitāl, bet protams, ka katrs mans posts ir par tevi. Tu taču esi pasaules centrs... :xD.gif
No offence, es drīzāk domāju savu vecmāmiņu un kādu viņas bērnības dienu draudzeni, ar ko šī stundām pļāpā pa telefonu, bet pēc tam pukojas par zaudēto laiku.

CITĀTS(sirds1 @ 04.01.2008 17:38) *
Tie nav enerģētiskie vampīri, bet gan nožēlojami, vāji, gaudulīgi cilvēki.
Tas viens otru neizslēdz. Enerģētiskais vampīrisms manā uztverē ir objektīva parādība, bet "vājš, nožēlojams" - subjektīva. Bet tas tikai tāds mans opinions, ko es nespēju objektīvi pierādīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 17:51
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Vitāl, bet protams, ka katrs mans posts ir par tevi." Vaitad nav ? Kapeec Tu man tik gauzji dari ? crying.gif Da lab, iisteniibaa man ir ljoti jauka attieksme pret dziivi smile.gif Dziive ir jauka, ja vinju maak pareizi izmantot. Galvenais ir maaceet visus un visu izmantot, tad buus ok smile.gif
"Bet tas tikai tāds mans opinions, ko es nespēju objektīvi pierādīt." Un Tu pat atzinies ? o.O
Btw poljubomu vinja Tev smuki pateica tongue.gif Un es zinu, cik ljoti Tu to nevari ciest. whistling.gif

Šo rakstu rediģēja _W_: 04.01.2008 17:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 18:06
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Mjā.

Es tomēr palieku pie sava viedokļa. Tad jau mēs visi, kad mums uznāk melnie un mēs metamies kādam izsūdzēt bēdas, esam enerģētiskie vampīri.
Es paskaidroju kas ir enerģētiskie vampīri un uzskatu, ka tā arī ir. Protams, ja kāds man var droši pierādīt, ka tā nav esmu pati uzmanība.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 04.01.2008 18:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 05.01.2008 22:49
Raksts #31


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu nu tadi existe tas tiesa xD.gif
Man majas pat ir tads :/ mana masa ir riktigs enerģētisks vampīrens grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_vents_*
iesūtīt 16.04.2008 21:58
Raksts #32





Viesi




nu cik es palasiju tad nevienam no jums nav taisniiba! jo es pats tāds esmu! tie ir cilvēki kuri spēj atņemt citiem cilvēkiem energiju padarot tos ļoti nogurušus un ignus! bet ja vampiirs ir atiistiitāks tad viņš spēj kontrolēt spējas un var ņemt kad grib nu neņemt kad grib! un es arii spēju dot! lidz ar to tādi kaa es ir ideāli konfliktu risinaataaji un stridu! bet ja jūtamies nomaakti tad pats no sevis uzsucam energiju no katra pa druskai un jutamsie labaak ja vēl kādi jautaajumi par enerģētiskajiem vampiiriem presiet man skaipaa niks vents16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 17.04.2008 16:17
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



Jbl, tad jau mēs visi varam būt enerģētiskie vampīri! Katrs cilvēks spēj uzsūkt cita cilvēka enerģiju un tas ir vienalga - vai nu apzināti, vai neapzināti. Jā, arī man bieži ir gadījies tā, ka sāp vēders, ja manai draudzenei sāp. Jā, arī man ir liels nogurums, ja citiem tāds ir. Un šeit, Viesi Vent, es gribu teikt to, ka nav vajadzīgas īpašas spējas, lai no kāda pārsūktu enerģiju. Konfliktus var ideāli atrisināt, ja apkārtējie tevi ciena un ja tev pašam ir lielisks raksturs.
Izskaidrojums varētu būt pavisam vienkāršs - šie ķip ''enerģētiskie vampīri'' savās migās tur pārāk daudz sauso ziedu, kuri uzsūc citu cilvēku un mājas enerģiju un, manuprāt, tie šīs enerģijas ir atdevuši istabas vai mājas īpašniekam. Nevajag iedomāties, ka tev ir kaut kādas ah*nās spējas. Tam ir savs izskaidrojums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 17.04.2008 16:49
Raksts #34


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Tas man liek atcerēties nesenu biloģijas stundu, kur skolotāja stāstīja par to, ka ja kāds pieskaras jaundzimušajam, kamēr tas vēl puncītī, tad viņš to biolauku, kas ir katram cilvēkam uztver. Ja tas nevēlams, tad arī reaģē savādāk.

Buiolauks, tas jau ir apmēram tas pats, kas katram cilvēkam ir apkārt un droši vien jau ir tā, ka pretējais, kas ne tikai mātes miesās, bet arī ārpus tās var sajut citu cilvēku biolauku un citas padarīšanas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 21.04.2008 13:39
Raksts #35


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Tie nav enerģētiskie vampīri, bet gan nožēlojami, vāji, gaudulīgi cilvēki.


Tie enerģētiskie vampīri nudien tādi arī ir.
Jau vairākus gadus man blakus dzīvo cilvēks, kurš vienkārši nespēj pastāvēt bez izprovocētas strīdēšanās, lai iegūtu sev "enerģiju", un tas tiešām izdodas. Ideāls enerģētiskais vampīrs: nožēlojams, nespējīgs par sevi rūpēties, ar sarežģītu raksturu, tāds, kura vienmēr paliek žēl, viegli aizkaitināms par katru niecīgāko nieku, ar savu vienīgo un nemaināmo patiesību, tāds, kas atceras dažādas citu kļūdas no pagātnes, kuras izmanto vēl šodien, lai izvestu no pacietības apkārtējos, neizmērojami spītīgs, spējīgs ņerkstēt un lādēties stundām ilgi pat, ja viņam blakus neviena nav. Tādi cilvēki pastāv un, manuprāt, enerģētiskais vampīrisks spēcīgi ir raksturīgs invalīdiem, kuri nespēj tikt pāri savām grūtībām. Viņi ir neciešami, viņi traucē, bet viņu ir ļoti žēl. Perfekti.
Bet ir zināms, ka pie šiem cilvēkiem, ja viņi ir tev blakus nepārtraukti, var pierast un notrulināties tā, ka kļūsti imūns pret uzbrukumiem.

Un katram nepiemīt šīs spējas. Laiku pa laikam katram uznāk vēlme šādā veidā uzpildīties, bet ir tādi, kas tā dara nepārtraukti.

Hmm, es vairāk gan gribētu zināt, kā dēvē cilvēkus, kuriem blakus esot, jūties kā piepildīts ar gaismu, kuru cilvēks ar savu klātbūtni nepārtraukti izstaro; viņus, šķiet, nekas nespēj izsist no "mirdzēšanas". Tādi taču arī pastāv.

Šo rakstu rediģēja Grēkmeistars: 21.04.2008 13:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.06.2008 13:00
Raksts #36


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(miss x @ 03.12.2007 23:21) *
Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs.

A tu vairāk Mistēriju palasi, ne tādus vien brīnumus uzzināsi. getlost.gif

CITĀTS(vents @ 16.04.2008 22:58) *
nu cik es palasiju tad nevienam no jums nav taisniiba! jo es pats tāds esmu!

Jā, jā. Mēs visi te idioti, tu vienīgais gudrais. Palielies vēl. getlost.gif

CITĀTS(Torquemada @ 08.06.2008 12:52) *
If i can kill one by bashing him with a hammer, then they even are allowed to exist. Until i find one.

Veselīga attieksme. tongue.gif

Patiesībā šajā diskusijā jau viss tika patiekts. Tie tiešām ir cilvēki, kas tev atņem laiku, spēku un garastāvokli (ja nemaldos, rakstīja Elony un Grēkmeistars). Pārējie 90% iesūtīto rakstu ir sviests.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 21.07.2008 11:27
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Baisi.Ticu.
Un pats savādākais - pazīstu tādu arī.
Šis cilvēks arī to apzinās, taču diemžēl nespēj kontrolēt šo "iztukšošanu".Parunājot ar viņu apm. 30 min tu sajūti nogurumu, emocionālu bezspēku.Dažreiz pat apātiju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 21.07.2008 21:13
Raksts #38


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




CITĀTS
Patiesībā šajā diskusijā jau viss tika patiekts. Tie tiešām ir cilvēki, kas tev atņem laiku, spēku un garastāvokli (ja nemaldos, rakstīja Elony un Grēkmeistars).
Pārējie 90% iesūtīto rakstu ir sviests.


Nē nu dā-ā. Par to jau ir šī diskusija - par cilvēkiem, kas atņem enerģiju. Tas visnotaļ nav nekāds atklājums, ka tādi ir. Jel. silent.gif

P.s. Iekavās aizmirsi pieminēt pats sevi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 25.07.2008 12:58
Raksts #39


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Vispār interesants jautājums par tiem enerģijas vampīriem un , manuprāt, arī visai šaubīgs! Njā, manas domas ir tādas, ka es ticu visam kam , bet ne enerģētiskajiem VAMPĪRIEM. mANUPRĀT, tādi nepastāv. Tās ir manas domas. Arī par tiem neko neesmu dzirdējusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_khekhem_*
iesūtīt 31.05.2009 18:45
Raksts #40





Viesi




Enerģētiskie vampīri pastāv! Ikviens no mums ir vai nu donors vai enerģētiskais vampīrs.

Ja runājam tieši par enerģētiskajiem vampīriem (turpmāk vienkārši vampīri), tad tie iedalās vairākās grupās:

1.) Emociju: 1.1) Solārie - Provocē cilvēku ... nokaitina ... bieži strīds beidzas pat ar fizisku izrēķināšanos (donors iesit vampīram) ... šajā brīdi vampīrs ir saņēmis ko vēlas. Solārie vampīri gūst enerģiju no donora "sliktajām" emocijām situāciju padarot vēl nožēlojamāku.

1.2) Lunārie - čīkst, raud, sūdzas u.t.t. ... Enerģiju gūst no donora garstāvokļa maiņas ... jo skumjāks donors, jo laimīgāks vampīrs.

2.) Seksuālie - enerģiju gūst ar fiziska kontakta - seksa palīdzību. Šos es personīgi apšaubu! Pēc seksa mēs taču visi jūtamies OK.

3.) Elementu vampīri: gūst baudu vērojot dabas katastrofas - cunami, vētras, meža ugunsgrēkus u.t.t.

4.) Pasīvie - Sēž pārpildītās sabiedriskajās vietās, piemēram, autobusā un blenž uz cilvēkiem ... kaitinoši vai ne? Lielākoties veci cilvēki.

5.) Aktīvie - "medī" enerģētiski pārpilnus cilvēkus ... "hyper" pusaudžus un tamlīdzīgi. Mēdz enerģiju gūt no izsekošanas vai konfliktiem.

6.) Tad ir tie kurus es saucu vienkārši par "maitām", un no šiem iesaku piesargāties visvairāk. Uzklūp slimiem, izvārgušiem, depresīviem cilvēkiem. Cilēkus ar tieksmi uz pašnāvībām bieži provocē ... cilvēks dara sev galu un vapīru īsti nekur nevar vainot ... vismaz ne juridiski.

Aizsargāties ir pavisam viegli. Pats esmu vampīrs un esmu pieskaitāms pie sonārajiem.

vampīram visvairāk nepatīk ja to ignorē vai pret viņu vērš tos pašus "ierošus" ko izmanto viņš.

Piemēram, sonāro vajag kaitināt, lunārajam uz visām viņa problēmām atbildēt ar savas dzīves problēmām, grutāk būs ar aktīvajiem un pasīvajiem ... burtiski neiespējami viņus apturēt. citi saka, ka starp sevi un vampīru vajag iedomāties biezu mūri (pilnīgs murgs manā izpratnē). No aktīvajiem un pasīvajiem gan nevajag īpaši baidīties viņi ilgstoši nestrādā uz indivīdiem ... tiem patīk masas. neizsmels jūs līdz galam ... tikai nedaudz patrenkās.

ar "maitām" gan ir grūti ... šādus vēl neesmu novērojis un neatradu arī attiecīgu literatūru, kurai varētu uzticēties.

p.s. vampīri vai nu piedzimst ar enerģijas noņemšanas spējām (varētu būt likumsakarība ar jau iepriekš minētajiem gēniem) vai arī iemācās šo "māku" par piemēru ņemot dabīgo (iedzimto) vampīru izturēšanās modeli. Vampīriņiem arsenālā ietilpst arī manipulēšanas un cita veida garīgas vai mentālas spējas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:37