Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēle pilī būs, kaut kad ziemā
Lia'angia
iesūtīt 18.08.2008 23:15
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tātad. Jau divus gadus visiem, kas grib klausīties, stāstu, ka taisīšu spēli pilī. Tagad izskatās, ka ir noformējusies meistaru komanda (nu, vismaz tās skelets). Ir uzradies krogs, pareizāk, cilvēks, kurš ir ar mieru par reālām naudām taisīt reālu ēdienu, vispār, viņam ir pieredze (jā, jā, es ietekmējos no Krievijas).
Nospriedām, ka vislabāk spēli taisīt februāra beigās/marta sākumā, kad lētākas cenas un mazāk pasākumu.
Bet. Ir viens, visai saprotams bet. Pils. Vai muiža. varbūt foruma tauta var ieteikt kādu muižiņu, kur ir saglabājušies interjera elementi (nu, nav zaļu grīdu ar lillā sienām un saliekamo plastmasas krēslu), kur ir parks (tas vajadzīgs obligāti!).
Viena doma man bija par Dundagas pili. Tur ir skaista, veca pils, var noīrēt pāris zāles, blakus ir viesu nams, bet tikai cilvēkiem 40. es gribētu 70.
Vai ir kādi ieteikumi?
Mēs jau esam spēlējuši Mencendorfa namā. Un tagad iedomājaties - mūsu rīcībā ir vesela muiža... pagalms... parks ar kapliču un spoku... sveces un lāpas... gulēšana istabās... intrigas, intrigas, intrigas, divkaujas, noslēpumi, pavisam nedaudz maģijas un balle sestdienas vakarā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 22)
Sol Invictus
iesūtīt 25.08.2008 14:52
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(kaiva @ 20.08.2008 16:05) *
(Jā tā un Dundaga man šķiet visvisvis-spocīgākās grin.gif)

Gribēju jautāt kā kādam tā var likties spocīga, bet sapratu, ka laikam jaucu ar jaunmoku pili silent.gif bet varu padalīties drošvien nederīgā un tāpēc nekonkrētā informācijā par jaunmoku pili - pastāv zināma iespēja, ka tur arī var sarunāt apgrozīt lielas tautas masas, kas kaut ko spēlē, no otras puses pret vakaru viņi sāka palikt nikni par izvandītām grīdsegām vai ko tādu (paskaidroju, ka iesaistīts bija liels daudzums mazgadīgo) un iespējams nolēma vairs neko tādu neatkārtot, cik tas maksāja nezinu (maksājošā puse drošvien bija iestādījums, bet tāds, kam nauda reizēm atrodas reizēm ne)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 25.08.2008 15:12
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Patlaban spēle plānojas uz divām dienām - sestdienas rītā sākam, svētdienas pēcpusdienā beidzam. Tamdēļ arī naktsmājas ir svarīgs jautājums.
Man jau vislabāk grinētos, lai meš sākam piektdienas vakarā, bet pat mana optimisma nepietiek, lai iedomātos cenas unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 28.08.2008 18:47
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Speciāli Kaivai - mēs plānojam pieaugušu vai vismaz par sevi atbildēt spējīgu cilvēku pasākumu. Kociņus lauzt netaisāmies un traukus plēst arīdzan ne. Mēs pilnīgi noteikti nevēlamies savā spēlē redzēt postītājus vai piedzērušus cilvēkus, kuri nekontrolē savu rīcību. Šādi ļautiņi tiks izsūtīti uz guļamvietu, pie pirmās nepaklausības pazīmēm - uz tuvāko sabiedriskā transporta pieturu.
Es pat domāju ka, saņemot spēles pasi, cilvēks parakstīsies, ka par sevis nodarītajiem bojājumiem viņš maksā pats.

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 28.08.2008 18:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 09:30