Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tango un valša apmācības. Lol, Puiši bēg, dāmas grābj aiz škvarņika
DarkJedi
iesūtīt 07.09.2006 21:04
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Biju šodien Preses Bārā, kur viss vienmēr kā parasti (ja neskaita vienu Star Wars galda lomu spēles fināla ātro atspēli kur mani aprija Tatuīnas briesmonis), tikai beigās ejot projām iekūlos nepatikšanās jo reaģēju uz saucienu ‘’DarkJedi panāc šurp’’, kur bars dāmu izrādās bija varen ilgi sprieduši par kaut kādu LFFB un Darkonistu jaungada balli Bīriņu pilī. Nu labi it kā viss ok, bet nezin kādēļ es biju izpelnījies tādu uzmanību, ka man paziņoja, ka man jāorganizē puišu komanda deju apmācībām. Konkrētāk Tango un Valsis. WTF? ĀĀĀĀ! MŪKAM!

Es gan nodomāju pie velna, kādēļ man to saka un kādēļ man tāds sods, jo mana situācija visdrīzāk neatšķiras ne par matu no brāļa situācijas, kuram sieva pirms kāzām lika apsolīt, ka viņš nedejos un nedziedās, jo viņš vienkārši to nemāk.

Tā nu atkratoties vaļā aiztinos projām no Preses Bāra, taču laikam kāda no dāmām bij savtīgi izmantojusi to aspektu, ka zināja, ka ja mani var piespiest par kaut kā paplānošanu, tad parasti rodas garum garš ‘’ūberplāns’’, tiesa kuru beigās gan saprot tikai pats DarkJedi (lol, kāda paštīksme par sevi).

Nu lūk, pārrados mājās un laikam zemapziņā kaut kas bij palicis un apstrādājis informāciju, kur jautājumu kā piespiest puišus iet uz kopistisku pasākumu, kur mācītos dejot tango un valsi, reducēju uz vienkāršāku jautājumu – kas mani varētu piespiest iet uz kopistisku pasākumu mācīties Tango un Valsi. Atbilde izanalizējās gana vienkārša – vienkārši dāmai mani būtu jāuzaicina par deju partneri tango un valša apmācībās, un atteiktu es tikai izteiktu subjektīvu antipātiju gadījumā.

Tātad dāmas! Gribat, lai puiši iet ar jums mācīties valsi un tango, tad vienkārši uzaiciniet būt par deju partneriem. Domāju pozitīvas atbildes varbūtība būtu pietiekami augsta.

Sastādiet sarakstu, kur sadalāt kura dāma kuru puisi aicinās uz dejām.
Nu jā vienīgi zinot, ka ja dāmas sāk dalīt puišus tad kāda dāma var iedzīvoties zilā acī no otras dāmas, tad nozīmējiet vienu neitrālu dāmu vai kungu, kurai katra dāma iesniedz puišu sarakstu kuru varētu uzaicināt uz deju apmācības pasākumu. Puišus sanumurējiet, kur Nr1 ir tas kuru vislabprātāk uzaicinātu un attiecīgi tā pa Nr uz leju prioritāšu secībā.

Protams, var jau arī taisīt abpusējos sarakstus kur gan kungi saraksta savas prioritātes, gan dāmas savas prioritātes un tad kāda neitrāla persona analizējot abpusējas prioritātes nozīmē kurai dāmai kurš puisis jāaicina. Tādejādi panākot statistiski vidēji vispozitīvāko risinājumu. Lol

Katrā ziņā ja šitāds ‘’Action’’ tiek rīkots, tad domāju dāmas nodrošinās gana plašu puišu klāstu deju pamācībās un par cik puišu apmeklētība ir kā prioritāte Jūsu gadījumā, tad jāizvēlas metodes, kas to iespējams var efektīvāk panākt par parasto ‘’davai puiši nākat mācīties dejot tango un valsi’’, jo puiši no tādām lietām visbiežāk bēg kā no Sibīrijas mēra.

p.s. Jā varat man nepiesieties par metodi, neatceros kur to izpīpēju, visticamāk sen atpakaļ kādā Holivudas tīņu filmā redzēju.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 07.09.2006 21:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Andza
iesūtīt 07.09.2006 22:02
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Wow, es vienkārši esmu spējīgs pateikt wow.


Bet pasākums gan vēl tādā baigi tālajā nākotnē.

Būtu, IMO, svarīgi noskaidrot, kas vispār ir ieinteresēti šādā pasākumā.

Ir, protams, jauki, ja visas meitenes tagad dedzīgi metīsies veidot sarakstus, bet būtu vērtīgi pirms tam noskaidrot, iekļauto dalībnieku validitāti.

Bet vispār, respeK Darkjedajam par šādu jauku psihodēliju.

Varbūt būtu vērts izstrādāt sarežģītu algoritmu, kurā iekļauts random ģenerators, (vai arī teiksim, paņemam visu dalībnieku vārdus, pārkodējam par burtiem, pēc to kārtas skaitļa alfabētā, saskaitam utt., pievienojam dzimšanas dienu datumus) kā rezultātā iegūstam beigās jauku sarakstu.
Lai būtu jautrāk var pat nečakarēties iedalot dzimumos. Pārus, lai izšķir DDĢ - Dižais Deju Ģenerators!






Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 07.09.2006 22:11
Raksts #3


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Man un Uldim pēdējā balle Bīriņu pilī izmaksāja ap 2 000 ls. Un piedevām tā nebija Jaungada nakts, kad visur ceņņiki manāmi pieaug.

A kas tā par ideju un kam tas ir nepieciešams?

Kapēc atkal kaut kādas pārošanās un tamlīdzīgas figņas. Man laikam alerģija pret to visu. Bet pat atmetot slikto pieredzi ar pārošanās pasākumiem es īsti nesapratu kāda ir pasākuma jēga? Iemācīties dejot vai arī sapazīstināt tuvāk Drakonistus ar LFFB cilvēkiem? Un kapēc tango? Ļoti stipri apšaubu, ka te kāds puisis prot dejot tango. Un zinu, ka grūti bija iemācīt jau vienkāršās kroņa spēles viduslaiku dejas.

Un galu galā.. kuram ir blats Bīriņu pilī?

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.09.2006 22:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 07.09.2006 22:12
Raksts #4


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



grin.gif

vnk burvīgi... šeit protams vispirms būtu jāizveido sarakst ar dāmām un kungiem, kas būtu gatavi mācīties tango un valsi, un pēcak jāveic smagie aprēķi, kas kodīgi sakot manu prāt skan pat ļoti sarežģīti.

man ir cits jautājums, kā ir ar telpām un kādu kas šīs dejas tiešām mācētu? jo personiski es šīs tik tiešām skaistās dejas emsu mācījusies diezgna pavirši (laikam jau partneru iztrūkuma dēļ), jo man tās nav bijušās īpaši vajadzīgas, tāpēc arī pati labrāt iemācītos, ko vairāk.

DarkJedi - visu cieņu par ideju un sistēmu, tikai baigi sarežģīti ... (man nezkāpēc patīk vecās metodes ar džekiem vienā zāles malā, meitenēm otrā, un kad kāds ir izdomājis, ka beidzot grib ne tikai sēdēt bet arī dejot, tad iet uz otru malu un izvēlas, beztam, partneres var mainīt.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ziedaugu elfs
iesūtīt 07.09.2006 22:21
Raksts #5


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.06



labvakar!

DarkJedi, es tevi uzaicinu mācīties dejot salsu! domāju, ka šādas prasmes tev lieti noderētu, ja briest šāds pasākums. pats jaukākais, ka tev šobrīd vēl nevar būt pret mani nekādas personīgas dabas antipātijas.

ar nepacietību gaidu atbildi,

ziedaugu elfs.

p.s. pozitīvas atbildes gadījumā tiks sniegta tuvāka informācija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.09.2006 23:42
Raksts #6


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
ssovakar taads riktiigs foruma balodiissu vakars vienkaarssi neticami ziemassveetiki pienaakussi aatraak w00t.gif


bet ja par teemu tad aizmirstiet uz mani valsi es maaku bet netaisos dejot un cik atceros tango ir vienkaarssi tizla deja un man nepatika sso es rakstu jo atllaussos necereet ka tiessaam visas meitenes liidzssim ir sapratussas ka uz aivvv ko cereet tongue.gif (vieniigais ko es nesaprotu kaadeel vispaar rodas doma par aivvv.... unsure_a.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 07.09.2006 23:49
Raksts #7


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Aivvv, a kur tu rāvi, ka tev tagad vesels bars tādu ziedaugu elfu dzenas pakaļ un apdraud tavu lomu kā bezdzimuma būtnei? laughing.gif

Vispār pirmā dzirdēšana par kaut ko tādu. Vai tiešām liktens dzirnas griež vien Preses Bārā un parastam mirstīgam nav sadzirdamas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.09.2006 23:55
Raksts #8


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ziedaugu elfiem par laimi interesee citi grin.gif

tas bija tikai taads stingras nostaajas posts ka es nepiedalos silent.gif

ak un jaa protams ka viss notiek preses baaraa tur tak tagad pat otaku ir ievaakussies kaa parasti sekojot mums pa sliedi grin.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 07.09.2006 23:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 08.09.2006 00:06
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Birinju pilii ???????????????????

hmmmm, cilveki zin cenniku? vai naiva un stulba staigashna pa makoniem..........

Es padomashu par savu piedalishanos shajaa pasakumaa..... ja nebus citu pievilcigaku pasakumu, tad kapec ne....

p.s. variants ar tango neder! nedejoshu! valsi oki!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 08.09.2006 07:08
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Vispār viss šis mans murgs bija domāts tieši uz dejošanās apmācības pasākumu neviss, pašu balli, jo ballēs lietas pašas no sevis parasti sakārtojas, kaut gan var arī uz balli ja vajag. smile.gif

CITĀTS
labvakar!

DarkJedi, es tevi uzaicinu mācīties dejot salsu! domāju, ka šādas prasmes tev lieti noderētu, ja briest šāds pasākums. pats jaukākais, ka tev šobrīd vēl nevar būt pret mani nekādas personīgas dabas antipātijas.

ar nepacietību gaidu atbildi,

ziedaugu elfs.

p.s. pozitīvas atbildes gadījumā tiks sniegta tuvāka informācija.

Jā par cik šādu niku nepzīstu man nevar būt antipātiju, taču es nevaru zināt, vai tevi pazīstu vai nepazīstu arī dzīvē, tāpat kā tu nezini vai esi tevi pazīstu vai nē, līdz ar to ir vai nav antipātiju. Tādēļ es domāju, ja vien cilvēki viens otru labi nepazīst, uzaicināšanai jānotiek tā teikt aci pret aci, nevis izmantojot forumisko vidi. Piedāvāju tev ceturdien atnākt uz Preses Bāru un uzaicināt mani. lol

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 08.09.2006 07:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 08.09.2006 09:36
Raksts #11


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Man jāatzīst, ka savā ziņā DarkJedajs ir visai ģeniāls.
*bow*

Vertikāla prelūdija horizontālam sapnim.
Dejot ir kjūti

Mani tomēr mazliet pārsteidz deju izvēle. Valsis protams ir visai ok, taču Tango galīgi nav viena no vieglākajām dejām, kuru lepnuma apspiestais latvju vai gandrīz latvju bāleliņš bez priekšzināšanām, ar motivāciju, kuras vienīgais ļodzīgais balsts it nevēlēšanās teikt glītajai, potenciāli veiklākajai čiksai, spēs apgūt tā, lai beigu beigās tas pēc kaut kā jauka arī izskatās. Ritms, kas prinicpā ir parastā un lielākā problēma dejošanā vispār, iekš Tango ir sinkopēts un, bez zināmām iemaņām, ne ļoti viegli dzirdams iekš audiālā pavadījuma skaņām, savukārt soļi - asi un izpildāmi ar pārliecību. Atminos, ka jau daudzkārt primitīvākās Polonēzes apgūšana daļai sagādāja grūtības.

IMHO mīlīgs Vīnes valsis varētu būt stipri vairāk vietā.

Bet dejot tik un tā ir kjūti.
LOL
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 08.09.2006 09:53
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Balles ideja ir jauka, kaut tikai būtu arī realizējama.

Nav jau tā, ka es būtu šausmīgi pesimistiska, bet vienkārši ir sabiedrības, kurās puiši nedejo. Tas nav labi vai slikti, tā vienkārši ir. Šī laikam būtu tāda.

Toties nav daudz citu, kurās puiši cīnītos ar zobeniem happy.gif


Kompromiss- meitenes dejo līnijdejas, puiši klopējas ar zobeniem! Ideja kā māja!
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 08.09.2006 09:54
Raksts #13


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Cilvēki mīļie! Kāda Jaungada balle? Kāda Bīriņu pils? Nevajag tur pinch.gif nu nevajag

Bet visādi citādi es pilnīgi atbalstu deju kursus happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 08.09.2006 09:55
Raksts #14


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Manuprāt Bīriņu pils ir labākais no visas šīs idejas.
Kas Tev pret Bīriņu pili?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.09.2006 10:36
Raksts #15


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ja atskaita izmaksas, nekas.

Un jā, es savulaik esmu dejojis arī tango, bet patiesi, šobrīd gan neriskētu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 08.09.2006 11:01
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



AkmansDievs LOL laughing.gif
*nokrīt gar zemi, nespējot paskaidrot radušos situāciju*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 08.09.2006 12:31
Raksts #17


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Domāju, ka par izmaksu jautājumiem es zinu tieši tik, cik cilvēks, kas reiz ir bijis tajā sitēmā. Citādi jau viņa ir skaistā vietā.


Dii, vai tev ar to ir kāds sakars?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ziedaugu elfs
iesūtīt 08.09.2006 13:15
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.06



CITĀTS(DarkJedi @ 08.09.2006 08:08) [snapback]1033624[/snapback]

Jā par cik šādu niku nepzīstu man nevar būt antipātiju, taču es nevaru zināt, vai tevi pazīstu vai nepazīstu arī dzīvē, tāpat kā tu nezini vai esi tevi pazīstu vai nē, līdz ar to ir vai nav antipātiju. Tādēļ es domāju, ja vien cilvēki viens otru labi nepazīst, uzaicināšanai jānotiek tā teikt aci pret aci, nevis izmantojot forumisko vidi. Piedāvāju tev ceturdien atnākt uz Preses Bāru un uzaicināt mani. lol


ziedaugu elfs vnk grib attīstīt jaunas prasmes => deju kursi. DarkJedi, es apdomāju tavu piedāvājumu man parādīties "preses bārā", lai tu varētu mani ievērtēt. Jāteic gan, ka tad tas varētu sanākt savdabīti... tādēļ, dārgais DarkJedi, es ierosinu satikties kkur ārpus "preses bāra" sienām. kur un kad? to varam sarunāt, ja dosi savu piekrišanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 08.09.2006 13:39
Raksts #19


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Jā, Dī ir gan ar to kautkāds liels un smags sakars, bet sakarā ar to, ka a.g. DJ vakar izmestu joku, bez pārējās informācijas noskaidrošanas, ir izlicis publiskajai apspriedei, man zūd da jebkāda vēlēšanās kautko paskaidrot sīkāk bez pilnīgas informācijas ievietošanas, kas diemžēl pašlaik nav iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 09.09.2006 10:10
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
ziedaugu elfs vnk grib attīstīt jaunas prasmes => deju kursi. DarkJedi, es apdomāju tavu piedāvājumu man parādīties "preses bārā", lai tu varētu mani ievērtēt. Jāteic gan, ka tad tas varētu sanākt savdabīti... tādēļ, dārgais DarkJedi, es ierosinu satikties kkur ārpus "preses bāra" sienām. kur un kad? to varam sarunāt, ja dosi savu piekrišanu.

Var arī ārpus Prese Bāra (Ārpus? Tas ir pie PB ieejas? tongue.gif ), katrā ziņā ja negribi Preses Bāru, tad kāda alternatīva tev labāk patiktos?

Un jā, laikam jādomā, ka ziedaugu elfs, nav kāds Mārīts vai Kikīts, kas uzjautrinās, kaut arī zinot LARPeru komūnu, nebrīnītos ja uzrastos Kikīts brunčos. lol
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 17:49