Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Hermaine
iesūtīt 20.12.2018 11:19
Raksts #81


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Šis tiešām izklausās kaut kas jautrs. grin.gif (Ceru, ka tas bija domāts humorīgs, nevis kas ūbernopietns?)

Vispār jau tādus labus humora fikus arī baigi grūti atrast. Grūti jau to humoru tādā saprātīgā līmenī uzturēt, tā lai visu laiku būtu jautri, neapniktu un nebūtu pārlieku jēli. Vienu tādu man arī ir padomā patulkot, gan no Vampire Diaries sērijas. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 03.01.2019 15:22
Raksts #82


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



uuuuuh!
Suminājums jaunajā gadā vecajiem biedriem un jaunpienācējiem! (lieliem un vismazākajiem)
sasumminot visu- joprojām gaidu kad kāds man uzdāvinās kompi.
piemetinot: ceru ka pavasarī būs druscīt laika?
Rezumējot: atgriezīšos tiklīdz varēšu.

un paložņāšu pa to forumu paldies!

Nu vot tā gan ir māmiņa kas var bezjēdzīgi daudz laika veltīt tādām vispēdīgajām dumjībām kā fanfiki! Bravoo! Bērnam ir tikai jāguļ un jāēd no pudelītes, pašam pastiepjoties kad vajag, minimāli jākakā un pašam klusiņām jāizklaidējas ar grabulīšiem. No 3 gadu vecuma viņam jau pašam jāsāk rūpēties par sevi tīrīt zobi, pildīt mājasdarbus un atrast ēdamo. No pieciem jāsāk pieskatīt jaunākie.
lūk...

:^^^^^^^^^^^

novēlu tev miera vējos tā turpināt!

nu labi. pagaidām tad


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 04.01.2019 11:59
Raksts #83


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



grin.gif
Bērns čukā pupu, un dara to ilgi, tāpēc jau arī ir tik daudz laika nodarboties ar muļķībām, lielākie tikmēr pārbauda pacietību audzinātājām dārziņā. Bet rudenī būs jāsāk domāt par darbu, tad jau šitām lietām paliks stipri mazāk laika.

Tev arī noteikti vēlu jaunu Laimīgo gadu!
Un lai visas štelles vienmēr saiet pa vietām kā vajag!

Patiesībā man vienkārši ir nepieciešams ar kaut ko nepārtraukti nodarbināt savu prātu, un, tā kā kaku slaucīšana un pamperu mainīšana nemaz nav tas aizraujošākais, tad patiesībā man ir 24 stundas laika, kad aktīvi visu ko domāt un izdomāt. Tad vajag atrast tikai īsu brīdi, kad to visu pierakstīt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 15.01.2019 13:08
Raksts #84


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



Tu tiec paslidināta par Māti Varoni Vissavienības līmenī!!!!
*skan militārais maršs*

Jā- tas nozīmē ka tavs vampu gabals iet uz priekšu? jā jā jā?
gaidu to mirkli ar nepacietību, kad tu nolemsi ka ir pietiekami daudz lasīšanai

paldies par novēlējumu! Uzskatīšu ka tas ir gluži vai veiksmes garants.

vēl te pēc kāda brīža parādīšos
čusss!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 15.01.2019 19:52
Raksts #85


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Vispār atradu lab NGE fanfiku ... nosaukums vien ko vērts - "My Father Was Secretly A Killer Monkey-Man From Outer Space".

Mazs fragments:

Yui looked him in the eye, gaze hesitant and flinching. “My father must have known. The Committee must have known. They must have planned Second Impact.”

Gendo blinked. “You don’t know?” he asked. “I thought you knew-”

“Ha! Far from it. I’m too young… and too female, I suspect… to be that senior in SEELE,” Yui said blackly. “I knew that the Dead Sea Scrolls foretold a great disaster, but I thought it would be Adam waking up on his own. Something we couldn’t avoid. But… the old men induced this.” She laughed bitterly. “Probably because they’re old men. They want the ascension to come in their own lifetimes. Rather than at the right time. We could be ready - but no, those selfish bastards have gone off half-cocked.”

“What are you saying?”

“Damn the old men, Gendo!” Yui’s eyes were suddenly alive, flashing with anger. “Their ascension comes at too high a price! I want to rule the world, but there has to be a world to rule! I want to become a god, but that means I need subjects! I want power, but power needs a purpose!” She clasped his hands. “And… their ascension isn’t something I want! Not any more! Not when it’d mean I’d lose you! Bugger instrumentality if it’d mean what fragment of me remained had to spend eternity without you!”

https://archiveofourown.org/works/8486749/chapters/19448995

“Are you sure it’s mine?”

“Well, it’s either yours, or I’m the mother of the central figure of a new religion having immaculately conceived the messiah. You’re the more plausible answer. Barely.” Yui shrugged. “I’m more than willing to accept either result.”

“Be serious!”

“I am entirely serious!”
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 12.02.2019 08:49
Raksts #86


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



kaiva - nu paldies, paldies, es pilnīgi mulstu! blush.gif blush.gif blush.gif

Nē, vampu gabals ir rindā. smile.gif Mazais ir nākamais rindā, bet lielais - nu tam vēl būs ļoti ilgi jāgaida, jo HP un methods of rationality būs pirms tam.
Tagad man aktīvi iet uz priekšu mana brīvā fantāzija par Kraukļanagas diadēmu. Ja atceries - tieši TU pie tā esi vainīga! tongue.gif Piecas klades esmu pierakstījusi, tagad pārdrukāju datorrakstā. Tūlīt jau beigsies mans voblu gabals par Mīropu, tad salikšu Kurbijkurnē arī savu personīgo brīnumu. Vispār rakstot es tiešām ik pa laikam nobrīnījos, ka tev bija pilnīga taisnība - vajag tikai sākt rakstīt, tad jau tās domas sarodas. Ieliec tikai galvā varoņus un notikumus, un pareizā notikumu gaita jau uzrodas pati par sevi, atliek tikai pierakstīt. Un man arī gribējās papētīt, ko tad Roulinga ir iecerējusi, kas notiek burvju sabiedrībā pēc Cūkkārpas kaujas, tad nu krietnu laiku esmu veltījusi arī šai lapai: https://harrypotter.fandom.com/wiki/Main_Page
Principā manai alternatīvajai pasaulei būs tikai divi alternatīvi notikumi, pārējais ir plānots pēc kanona.

Un kā tev pašai?

Aiva - nosaukums ir graujoši smieklīgs. grin.gif
Palasīju iesākumu, man tikai tā liekas, vai tas stils drusku neatgādināja Galaktikas ceļvedi stopētājiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 11.03.2019 08:39
Raksts #87


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



Piecas klades- tas skan tik patīkami... :> jei bogu neatceros ka būtu kaut ko minējusi par kraukļanagas diadēmu. skan riktīgi intriģējoši. to mīropas gabalu esmu pārkopējusi bet vēl nesanāca izdrukāt.
Bet vispār runājot par šo pašu tēmu- es pārlasu poterīti 155-to reizi goda vārds- un JOPROJĀM atrodu detaļas par ko nebiju piedomājusi. Piemēram- kāpēc Gliemis nolūr uz Dumidora gredzenu kad viņi tiekas grām sākumā? pirmo reizi lasot atceros es to tulkoju tā ka viņš nodomā- tas Dumidoram nav raksturīgi, nav viņa gaumē un tur varbūt kaut kas slēpjas. Bet tagad nupat 156tajā reizē man iedegas gaisma- viņš taču to grdzenu pazīst jo ir redzējis uz Melsudora pirksta- un būdams izcils burvis ir jutis ka tas ir spēcīga maģija, kaut arī neko tālāk nav pētījis.
un tad vēl- par to jau biju padomājusi kādā 151 reizē- bet arī tikai tāpec ka biju lasījusi tepat pavedienu- Trilonija- gaišreģe vai krāpniece. proti- lai cik ļoti kristu Harijam uz nerviem Roulinga viņai ir iedevusi izšķirošu glābējas lomu- bez viņas pareģojuma Harijam nebūtu šo spēju. Protams pašai neapzināti bet nozīmīga simboliska loma viņai ir. Rodas tāds apcerīgs filozofisks skatījums...
proti viņā ir apslēpts milzu spēks, citos apstākļos viņa verētu būt pavisam citāda- ka viņas vecmāmiņa un varbūt pat vairāk
ir vēl bijuši uzplaiksnījumi bet tagad neatceros- tad vajadzētu pierakstīt uzreiz pēc lasīšanas. cenšos nepiekrāmēt galvu, ļauju visādām detaļām iet prom, ceru ka pareizajā brīdī viņas pašas atnāks.
starp citu nav arī TIK ļauni ar mani- lasu poteru tikai ēdot :>>> Visu laiku strādāju domāju- tad jāatpūšās gan miesā gan garā, jāatslēdz pilnībā kaut kādi prāta centieni- un to var tikai ar 2 lietām- poteru vai mongomeriju- viņa ir otra ko lasu ēdot :>> bet viņu es arī mēdzu turpināt pēc tam. poteru es nolieku un ņemu kaut ko no biblenes vākuma. Bet tas mirklis ir vajadzīgs tas ir kā aizpeldēt un visa spriedze arī aizpeld, prāts atslābinās jo ir tikai sajūtas kā lai to pasaka.
ok šāds zinātnisks ieskats psiholoģijas dzīlēs priekš nākotnes pētniekiem un kopotajiem rakstiem.
pagaidām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 11.03.2019 10:16
Raksts #88


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Nē, par diadēmu es pati tev sāku stāstīt, un tad sapratu, ka pārāk daudz man par to gribas tev stāstīt. grin.gif Man pašai arī likās baigi interesanti. Un, kad vēl izlasīju, ka vispār Cūkkārpā bija SĒRGos paredzēts alķīmijas kurss, nevarēju to arī neielikt. Baigi gribējās pierakstīt savas domas par Filozofu akmeni.
Tagad gaidu, kad kāds apstiprinās pirmās divas nodaļas daiļdarbos, tās jau ieliku. Pirmās trīs nodaļas man tādas stipri īsas, bet apvienot kopā arī negribējās, jo pārāk atšķirīgas domas.
O, forši - tev arī ieinteresēja? Šis par Mīropu bija mans pirmais fanfiks, kuru lasīju un nodomāju - vo, šitais gan ir kaut kas! Obligāti gribu iztulkot. Stāsts ir īss, koncentrēts un praktiski izskaidro visus brīnumus, kas parādās Roulingas īsajā ieskatā, cik nu tur tie Melsudori ir attēloti.

Točna! Tas ir tipiski tādiem milzīga apjoma darbiem, ka tur ir nianses un nianses. Kaut kur arī izlasīju tādu sīkumu par Triloniju, ka patiesībā jau viss tas vājprātīgais, ko viņa sarunāja pirmajā pareģošanas nodarbībā, ir pilnīga patiesība, ieskaitot to, ka viņa redzēja Harijā, ka viņa dzimšanas diena varētu būt pašā ziemas vidū.

Bet tā ir, es jau arī tāpēc te ar tiem fanfikiem ņemos, ka tas reāli atslābina prātu, un nemaz nav tik daudz to lietu, kas to efektu tādu var panākt. Es tagad, saistībā arī ar to, ka rakstu par Kraukļanagas diadēmu un vienam otram tīrasinim meklēju piemērotākos vārdus, sāku lasīt grieķu mītus, jo Roulingai tur pilns ir ar tiem grieķiem, un arī baigi aizrāvos. Un vēl jo vairāk tāpēc, ka tajos mītos ir "pilns ar HP tēliem". grin.gif Kā domā, no kurienes ir tā pati Mīropa (Merope) un arī mūsu mīļā Hermione?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 11.03.2019 14:36
Raksts #89


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Čau!

Jā, tiklīdz kā izlasīšu cauri, tā apstiprināšu smile.gif laikam es tur pēdējais mohikānis DD. Pēdējās nedēļas maz mājās būts un no darba ar reti sanāk laiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 11.03.2019 16:52
Raksts #90


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Viss kārtībā. smile.gif
Es jau tā saprotu, ka tu tur esi palicis viens. cool.gif

Un es jau arī ar kaut kādu nekromantiju nodarbojos. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 12.03.2019 14:16
Raksts #91


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ok, vakarnakt pabeidzu caurlasīt un apstiprināt visu iekrāto. Man patika, tikai jāsaņemas uzrakstīt kārtīgu atsauksmi. Bija to vērts.

No citām ziņām, atradu tomēr to "DirtyPair" crossover ar "Batman" , sasodīti labi Nikolass Stouns rakstīja 90to sākumā...
Daži viņa darbi lasāmi ff.net - https://www.fanfiction.net/u/7572/Nicholas-Stone


KODS
     "Impossible," said Joker in disbelief.
     The strong hand that took him by the collar proved
beyond doubt that Batman was truly there.  Batman reared
back a fist and launched Joker fluttering though the air,
impacting with a dull thud on the bulkhead wall.
     "But, but, but how!" he cried out.
     "It may be the Twenty-second century, but electronic
codes haven't changed very much."
     Joker's chest heaved as the shock of seeing his
archenemy filled him.  It soon gave way to his madness and
he stood staring wide-eyed at Batman with his fingers
pulling at his hair.
     "No, no, no you can't stop me now!  I'm going to win.
I'm going to win!"
     Batman shook his head.  "No, Joker.  You're finished.
This little tirade is over and now you belong to me."
     The ships computer suddenly spoke.  [Orbit will be
established in three minutes.  Laff-a-cannon at fifty
percent charge.]
     From his utility belt, Batman pulled out a small gold
colored disk.  A brief search across the console, and he
slid it into the computer data slot.  The indicators flashed
and flickered then the computer asked, [Orders?]
     "Shutdown all weapons.  Set course for Stellus Quao,
maximum speed," instructed Batman.
     Joker let out a loud gawk, mouth dropping open.  "No!
Don't listen to him!  I'm your master!  I, I, I'm in charge
here!"
     [Your request is denied.  Voice pattern deleted.]
     The ship turned away from Rosomer and headed out
towards Stellus Quao's sun.  Joker yelled furiously at the
top of his lungs.  He reached down to his right ankle and
drew a knife out from the hidden sheath there.
     "I'LL KILL YOU!" he cried, lunging at Batman.


Šo rakstu rediģēja Aiva: 12.03.2019 14:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 13.03.2019 15:26
Raksts #92


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Aha, izklausās tiešām jautri! grin.gif
Un viņi tur tā braukā ar to kosmosa kuģi un dara visādas lietas vai arī cīnās viens ar otru?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 14.03.2019 20:58
Raksts #93


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Visu kaut ko. Tas jau bija no pašām beigām, Batmens tikko nosūtīja kuģi tieši saulē...

KODS
     "What have you done?" he shouted.
     "I'm ending this insanity," answered Batman.
     "But you've destroyed the controls, man!  Now we're
going to get lost out in deep space!"
     "No we're not."
     Joker thought back to the prior orders Batman gave the
ships computer.  "Where are you taking us?"
     "Stellus Quao."
     "We are in Stellus Quao, Bats, or haven't you noticed?"
     "Not the system, Joker.  The sun."
     Joker's hands pressed up to his mouth in alarm.  "We'll
be killed, Batman!"
     Batman did not answer, looking out the forward windows.
     "No, I'm not dying like this!"  Joker made a mad dash
for the cabin hatch.  He pressed repeatedly on the access
button, but the hatch remained closed.  His fist beat on the
metal to no avail.  "No, no, no!" screamed Joker.  His cries
turned into pitiful sobs and he sank down to the floor
weeping like a young child.
     "Joker, come sit down," Batman called to him.
     "Why should I?" wailed Joker.
     "We need to talk.  Now come sit down."
     Joker hesitantly stood up and went to the co-pilots
chair.  The two men stared silently at each other before
Batman spoke.
     "We don't belong here," he said.
     "Excuse me?"
     "We don't belong in this universe, Joker.  You and I
are-."  Batman paused, rethinking his words.  "-we come from
a past that never should be allowed to interfere with the
people of this century."
     "What do you mean we don't belong here!" shouted Joker.
He shot to his feet, pacing around.  "Why, why this is the
perfect time for us to be here, Batman!  These people are
weak.  Just ripe for the taking and you, you're blowing it
all away because you don't think we belong here?"
     "Joker, that is exactly why we don't belong in this
century."
     The Joker stopped, leering incredulously at him.  "But
we can be virtual kings here, Bats.  Think about it!  We
take over the HCS, and then we split it straight down the
middle.  You raise an army of do-gooders, I'll raise my army
of merry men and we have a few joust just like old times!"
     Sad, thought Batman, lowering his head.  "You still
don't get it, do you?" he said.
     "Get what?  Get What!"
     Batman looked up again.  "These people may have some
ethical flaws in them, but they have finally achieved the
one thing our governments and society could not do while we
were alive."
     "Oh?  And that is?"
     "They've achieved unity amidst the crime and
lawlessness of the galaxy.  What do think would happen if
you and I reintroduced that mayhem our conflicts caused?"
     Joker pondered the question for a moment.  "Lower
prices for fresh fish and a rise in real estate values?"
     "No!" snapped Batman, "it would cause anarchy and
disrupt any sensible order they have."
     "And all that because of us?"
     "Look at what we did to Rosomer!  Think about all of
those citizens you killed.  Think of how we destroyed their
city fighting each other.  If we kept that up, soon other
would try to emulate us, and then the madness would spread
unchecked until everything that has been built would be
destroyed."


Nošāroju, cerams ka sanaca
https://docs.google.com/document/d/1Uvp1Wbj...dit?usp=sharing

Šo rakstu rediģēja Aiva: 14.03.2019 20:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 14.03.2019 23:05
Raksts #94


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs





The Dark and Evil Sinister Deeds of the Malevolent Supreme Lady of Darkness and Evil under whose Malignant Grasp all of Halkeginia was Darkly and Evilly Crushed by Darkness and Evil

or,

Overlady

https://archiveofourown.org/works/4193346/chapters/9471504
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 18.03.2019 15:30
Raksts #95


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Izlasīju pirmās 100 lapas par Džokeri un Betmenu. Riktīga Holivuda! laughing.gif
Tūlīt klonēs Betmenu, interesanti, kas tad tur notiks tālāk.

Tagad vakaros iesāku lasīt Jefremova Atēnu Taīdu. Pārsteidzoši labs gabals. Nevis vienkārši labs priekš Padomju laiku literatūras, bet vispār. Lasu un sajūta tāda, it kā Lārsona Lizbete Salandere plosītos Martina Rietmalā, tikai tas viss notiek vēl senākos grieķu laikos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 20.03.2019 13:48
Raksts #96


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Interesants stāsts par Betmenu un Džokeri tālā nākotnē. smile.gif Šito riktīgi varētu skatīties kā kādu Holivudas filmu.

Vispār šis stāsts man savā ziņā jau atkal lika aizdomāties par labo un ļauno. Jo lasot tieši Džokeris man šķita visinteresantākais tēls. Kad vien viņš parādījās, jau palika interesanti un tā rokkoncerta dziesma vispār gāza no kājām. grin.gif Turpetī ar Betmenu - o jā, Betmens, Betmens, bet viņš negrib palīdzēt, viņam ir principi, jā, jā, tumšais bruņieks, nu kurš tad to nezina. Man pašai bija jāsmejas par sevi, ka Betmens manu interesi visvairāk piesaistīja tajā vietā, kur lasīja grāmatu, atkailinājis savu atlētisko un muskuļaino augumu. tongue.gif
Vienvārdsakot, es pati biju pārsteigta, ka tieši ļaunais tēls mani tik ļoti piesaistīja sava intelekta pēc. Jo viņš jau savas ļaundarības nedarīja tikai tāpēc, lai kādam nodarītu ko ļaunu, bet varas dēļ. Turklāt viņam vienmēr bija skaidrs redzējums, ko vajag panākt. Un tagad, kad es vēl lasu par tiem vairāk nekā 2300 gadus seniem notikumiem par Atēnu Taīdu un Maķedonijas Aleksandru, tas sauktos vienkārši karš, kur kritušo skaits vairāk vai mazāk ir vienkārši statistika. Un labā puse ir tā, kas ir uzvarējusi. Tāpēc savā ziņā interesanti - ja Džokeris būtu uzvarējis un pārņēmis varu tajā tālajā universā, kāda izskatītos viņa pasaule?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.03.2019 15:35
Raksts #97


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Prieks ka patika, bija to vērts rakt ārā interneta arhīvu dzīles un meklēt tātad.

Interesant ideja vispār, ne Hermaine vienai doma, ka sen laiks ekranizēt Dirty Pair uz lielā ekrāna.
https://www.ganriki.org/article/lets-film-t...the-dirty-pair/

Šo rakstu rediģēja Aiva: 22.03.2019 15:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 23.03.2019 21:36
Raksts #98


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Varētu būt viena no 101. gades filmām. grin.gif
Fantāzijas un grāvēju žanrs mūsu kino vēl ir stipri mazattīstīts.

Un ar labu operatora darbu nebūtu sliktāk kā Pašnāvnieku vienība. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 23.03.2019 22:57
Raksts #99


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Žēl tik ka autortiesibas izpirkt sālīti maksātu... Uz 1906 nebiji vēl?


Pabeidzu pamesto tulkiojumu "En'ģeļi paradīzē'

Šo rakstu rediģēja Aiva: 23.03.2019 22:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 24.03.2019 13:14
Raksts #100


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Vēl nē. Tik daudz tās jaunās filmas, ka nespēju izsekot visām līdzi. Ceru, ka kaut kad pēc kāda pusgada parādīsies arī tv.
Ceru kaut kad šādā vīzē noskatīties arī Homo Novus un Tēvs nakts.
Pēdējā, ko ar vīru redzējām, bija Blēži. Labi varēja ierēkt. Jāsaka gan, ka mums Blēži patika labāk nekā Kriminālās ekselences fonds, kur bijām cerējuši ieraudzīt kaut ko patiešām grandiozu, bet varbūt traucēja tas, ka, pirms skatīšanās, tā filma bija pārslavēta.

Pareizi - gribēju tevi apsveikt, ka tev nepagāja ne 12 gadi, kad izdevās to pabeigt! wink.gif
Ir padomā arī nākamais projekts?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (5 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 18:23