Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Sātanisms. Kā mēs to saprotam?, dažādas domas, definīcijas un attieksme pret to
Susuris
iesūtīt 21.04.2007 18:54
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Es sāku interesēties par sātanismu, un atradu daudz ko interesantu...

Sātanisms dalās vairākos novirzienos, bet tam par kuru izplatīti šausminoši stāsti par cilvēku upurēšanu un mocīšanu visvairāk atbilst tikai viens novirziens, pie kam interneta lapās tiek noliegta vardarbība šajos rituālos. Man patika La Veja virziens, kas par 4/5 (labi, varbūt 4/6) atbilst maniem uzskatiem un manis izveidotajai reliģijai (tā gan nav oficiāla).

Taču visvairāk man patika zemākminētās adreses saimnieka Timothy rakstītais par moderno sātanismu (laikam citur tas ir arī neosātanisms, katrā gadījumā arī par tādu esmu dzirdējis). Iesaku tiem, kas grib uzreiz izlasīt par sātanismu iet uzreiz uz sadaļu "SATANISM".

www.modernsatanism.com

Attēls



Šo rakstu rediģēja Susuris: 21.04.2007 18:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 22.04.2007 16:14
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



"The Black Book of Satan" autors? Jā. Viņš tā uzskata. silent.gif Un nav nekādu dīrātu kaķu. Un ir tempļi un altāri, un pat ritualo priekšmetu apraksti, ieskaitot apģērbu krāsas. Tie ir sātanisti pretstatā kristiešiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 22.04.2007 17:10
Raksts #22


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS
Vai tad pavedieni nav domāti, lai cilvēki izteiktu savu viedokli?

Pavedieni ir domāti, lai dalītos viedoklī un izlasītu arī citu domas. Ja tava vienīgā vēlme ir paziņot, ka netaisies interesēties, tad šāda viedokļa izteikšanai piemērotāka būs tava personīgā dienasgrāmata, nevis publisks forums.

CITĀTS
Un tomēr tā ir Sātana pielūgšana un tas nav labi


Ja vien tu neuzskati, ka jebkura sātana vārda minēšana automātiski ir sātana pielūgšana (ja tā ir, tad ok, tā ir tava ticība, paliec pie tās,mums te ir reliģiskā brīvība, tikai neuzbāzies pārējiem) - tad nē. Sātanisti, par kuriem galvenokārt runā šajā pavedienā vispār neko nepielūdz. Cik zinu, Latvijā kā reliģiska organizācija nav reģistrējušies, nav mēģinājuši reģistrēties un līdz ar to, protams, nav arī aizliegti. Ja mēģinātu reģistrēties, visticamāk arī tiktu reģistrēti.

Un nekromantija? Atļauj pasmaidīt smile.gif

Šo rakstu rediģēja Nimue: 22.04.2007 17:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.04.2007 17:20
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Da ne jau tā. Es saku to, ka es par šo jomu neinteresējos. Bet tomēr izteicu savu aptuveno viedokli. Kaut kāds tas bija tā kā nevajag lūdzu... silent.gif

Paklau, ko tu piesienies? huh.gif
Es tā neuzskatu un man nav aizspriedumu pret cilvēkiem, kas ir visādās sektās un citu ticību piekritējiem. Man nav nekādu pretenziju. Tikai lai mani tur nemēģina pret manu gribu iesaistīt.
Un kā es teicu es izsacīju savu viedokli.
Un pašlaik es nesaprotu, ko tu gribi no manis. huh.gif

Kas vēl ir ar to?



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 22.04.2007 17:30
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



CITĀTS(Nimue @ 22.04.2007 17:01) [snapback]1134462[/snapback]
Bet šis pavediens izskatās vairāk par tiem egoistiskajiem ateistiem, kas ja arī pie tādiem rituāliem ķeras, tad drīzāk tāpēc, lai kārtējo reizi sev nodemonstrētu, kādi idioti ir apkārtējie, kas nesaprot, ka tas viss ir tikai šovs.


Domāju, ka ja viņi ķeras pie rituāliem lai parādītu apkārtējiem, kādi redz tie ir idioti tad apkārtējiem arī būtu par tiem rituāliem kkas jāzin ne ? Takā pagaidām nemanīju, ka kāds par to būtu ļoti labi informēts, neuzskatu ka tev būtu taišnība. "Ķeras pie rituāliem lai kādam kko pierādītu" pilnīgs bullshit`s.

CITĀTS
La Veja sātanistu filosofija māca pašam sevi uzlūkot kā savu dievu. Es La Veja domā neatradu neko sliktu, vismaz viņa likumi to nemāca. Sātanisms nenoliedz arī mīlestību, tas tikai māca mīlēt tos, kas ir tavas mīlestības vērti. Vēl gan ir Spiritual Satanism, kas uzlūko Sātanu/Luciferu un visus tos dēmonus kā reāli eksistējošas būtnes, ar ko var sazināties un tās tev palīdzēs. Taču arī spirituālais sātanisms ir virzīts uz cilvēka garīgu attīstību, vismaz tā rakstīts šajā lapā


Tie kas sevi sāk uzskatīt par dievu, līdz ar to par visvarenu ne pie kā laba nenoved. Ja jau sātans un ```` ```` ir reāls un viņam var lūgt palīdzību, tad Dievs arī ir reāls, ļidz ar to arī viņam varlūgt palīdzību. Tātad atgriežamies pie tā, ka Dievs- labs, sātans- ļauns. Kapēc tad tieši jālūdz palīdzība ļaunajam ?

Šo rakstu rediģēja _W_: 22.04.2007 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 22.04.2007 17:49
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



CITĀTS(sirds1 @ 22.04.2007 17:10) [snapback]1134468[/snapback]

huh.gif Vai tad pavedieni nav domāti, lai cilvēki izteiktu savu viedokli?

Es zinu, ka visi nav norakstāmi. Un tomēr tā ir Sātana pielūgšana un tas nav labi (es neesmu svētulīga. esmu saskārusies ar nekromantiju. slikta pieredze un sāpīgs kontakts.) un kā tu vari zināt, ka sātanistu rituāli nav asiņaini?


Manis norādītajā pirmās adreses sadaļā STANISM bija aprakstīti sātanisma novirzieni. Visādi baismīgi rituāli un Sātana/Lucifera/citu dēmonu pielūgšana ir raksturīgi Spiritual Satanism. Ungārs Anton Szandor LaVey 20. gs. nodibināja Sātana baznīcu un sarakstīja The Satanic Bible. Viņš vārdu "Sātans" izmantoja kā apzīmējumu personiskajai brīvībai un individualitātei. Laveja virziens nepielūdz Sātanu! To dara tikai okultisti!
Ko tur var ņemties? Lūk par Laveja "sātanismu". Nosaukums ir tikai vārda pēc! Kuram vēl nepielēca? Tur nav nekādas upurēšanas! Ir daži rituāli, bet pats A. S. Lavejs teica, ka tās ir vajadzīgas cilvēkiem, lai viņi būtu nodarbināti, jo cilvēkiem patīk visāda māžošanās.

"Satan is the symbol of rebellion pure and unadulterated"

"It is true that many "Satanists" do not believe in a real Satan. They worship themselves as their own gods, but they are not necessarily "true" Satanists. There is a lot of debate in the realm of Satanism as to what a "true" Satanist is; the atheistic Satanists argue that they are "true", the neo-Egyptian Satanists argue that they are "true", and even some Traditional Deist Satanists argue that they are the only ones deserving of the title "Satanist." It's a feud between denominations, very much like the feuds that go on between the sects of your faith."

"Satanism is a philosophy, the reason LaVey called Satanism a religion is because it is a philosophy shared by the mythological deity Satan. (Lucifer, Samael, Emma-o, but the accuser and the opposition to spiritual beliefs any way you look at it)."

"We take the name of Satan because to us Satan represents indulging yourself in worldly pleasures. The reason for this is Christ represents suppressing natural emotions and instincts i.e. anger, lust, and pride. Satan represents the opposite of Christianity."

Es šo pavedienu atvēru, lai cilvēki uzzinātu kaut ko jaunu par sātanismu, nevis tikai propagandu.

Un tiem, kas gribēja kaut ko uzzināt par manu reliģiju (ja to var tā saukt), es rakstu "svēto" (nekā svēta tur nav) grāmatu (lai arī pagaidām ļoti plāna) par to. Kādreiz uzrakstīšu uz kompja un ielikšu forumā sadaļā pie stāstiem, vai kas tur bija...

CITĀTS(_W_ @ 22.04.2007 18:30) [snapback]1134486[/snapback]

Tie kas sevi sāk uzskatīt par dievu, līdz ar to par visvarenu ne pie kā laba nenoved. Ja jau sātans un ```` ```` ir reāls un viņam var lūgt palīdzību, tad Dievs arī ir reāls, ļidz ar to arī viņam varlūgt palīdzību. Tātad atgriežamies pie tā, ka Dievs- labs, sātans- ļauns. Kapēc tad tieši jālūdz palīdzība ļaunajam ?


Redzi, es neesmu daudz izglītojies par spiritual sātanismu, es biju kaut kur ielicis linku uz vienu lapu, kur sīki izskaidrots spirituālais sātanisms. Tur kaut kas bija rakstīts, ka sātanisms ir daudz vecāks par kristietību, vai kā, un Sātans ir labs, viņš grib mūs vest pretī zināšanām un tā. Viņi uzskata, ka kristiešu dievs Dievs ir slikts, viņš vienā laidā melo un tādā garā. Vienkārši viņi skatās uz "ļaunajiem" no cita skatu punkta.

Šo rakstu rediģēja Susuris: 22.04.2007 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 23.04.2007 18:55
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Ai, da tu neiebrauci.

CITĀTS
jā, tas bija sarkasms. labdien.

Ek. Man jau likās, ka Shad ir pamatīgi iemuldējis. happy.gif Es reizēm nesaprotu virtuālus jokus. silent.gif

Bet ir tādi sātanisti, kuru rituāli ir asiņaini. Ir dzirdēts par tiem vampīriskajiem sātanistiem, kas izvaro un upurē sievietes. Kādreiz jaunībā kaut ko tādu lasīju "Katoļu dzīvē" Bet velns zin, vai tas nebija kāds katoļu samurgojums. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 23.04.2007 22:59
Raksts #27


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Narciss @ 23.04.2007 19:55) [snapback]1134845[/snapback]
Ek. Man jau likās, ka Shad ir pamatīgi iemuldējis. happy.gif Es reizēm nesaprotu virtuālus jokus. silent.gif
Haha, atkal tu nesaprati. OWNED x2. Tur joka nebija. Paskaidrošu moš vēlāk, tagad jāiet gulēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.04.2007 18:14
Raksts #28


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Haha, atkal tu nesaprati. OWNED x2. Tur joka nebija. Paskaidrošu moš vēlāk, tagad jāiet gulēt.

offtopiks
vārdu trūkst ermm.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 03.07.2007 11:21
Raksts #29


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Lavejs ir muļķis. Piedod, bet tāds nu ir mans subjektīvais viedoklis.

Lavejam ar sātanismu sakars ir tikai tiktāls, ka viņi lieto sātana vārdu.

Īstais sātanisms ir tāds, kurā tiek atzīts arī Dievs un kristietība, bet tiek pielūgts nevis Dievs, bet ļaunais pretstats - Sātans. Ļaunuma kults, tā teikt. Nevar pielūgt Sātanu, ja neatzīst Dievu, jo abi ir viens otra pretstai un atkarīgi viens no otra. Viens nevar eksistēt bez otra, nav Dieva, nav Sātana. Vot tā lūk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.07.2007 11:24
Raksts #30


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tas ir pēc kristīgā uzskata, ne? Var jau čikāt savu reliģiju, kurā ir tikai viens diev... tfu, sātans.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 03.07.2007 11:46
Raksts #31


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Nu Sātāns kā Sātans ir kristietības sastāvdaļa. Sātanu radīja kristietība un viņš ir tās daļa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 05.07.2007 10:37
Raksts #32


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Tur jau tā lieta, ka Sātans tā parastajā izpratnē ir ļaunuma iemiesojums, dieva pretinieks. Ja nemaldos, tad senebreju valodā Sātans arī nozīmē "pretinieks". Ko īsti parastajā izpratnē Sātans (un viņa sekotāji) grib? Korānu lasījis neesmu, bet Bībelē tas nav skaidri pateikts. Laikam jau pakļaut un iznīcināt cilvēkus, mocīt viņus(nerunāju par elli pazemē, bet par Sātana plāniem virs zemes), kaut kas šajā garā. Tātad īstajiem Sātana sekotājiem būtu jāatbalsta šie plāni. Ja tā saucamie 'sātansiti' tā nedara, tad viņi pielūdz kaut ko citu nevis Sātanu, vai godā viņu tikai ar vārdiem ne darbiem.

Un par ticību dievam Erasmu saka pareizi. Galu galā ja jau Sātans un dēmoni tic dievam, un viņi tic, jo ir ar viņu runājuši un redzējuši, tad arī sekotājiem ir jātic dievam, pat ja viņu nepielūdz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 07.07.2007 23:22
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Latvijā nemaz nav neviena īsta sātanista...
Sātanisti dzīvo ārpus pilsētām,ciemiem,purvos vai mežos. Viņi nemazgājas,netīra zobs,neķemē,negriež matus,nelieto elektrību,netu un citus civilizācijas labumus.
Par upuriem izvēlas kādu no sava vidus,nevis moca dzīvniekus vai nogalina nejaušu pretīmnācēju..

Tas kas notiek pie mums,katakombās ir tikai ķēmošanās bez seguma..
Ir pat bijuši gadījumi kad mūsu vietējie sātanisti pārbiedēti līdz nemaņai bēg no savas rituāla vietas lai tur nekad neatgrieztos..
Droši vien ragainais atsaucies.. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 08.07.2007 00:37
Raksts #34


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
Latvijā nemaz nav neviena īsta sātanista...
Sātanisti dzīvo ārpus pilsētām,ciemiem,purvos vai mežos. Viņi nemazgājas,netīra zobs,neķemē,negriež matus,nelieto elektrību,netu un citus civilizācijas labumus.
Par upuriem izvēlas kādu no sava vidus,nevis moca dzīvniekus vai nogalina nejaušu pretīmnācēju..


LOL. Haha.

````iet vai ne. Erasmusam taisnība. Nav Sātana bez Dieva, viena atzīšana ir uzreiz arī otra pastāvēšanas atzīšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 08.07.2007 09:01
Raksts #35


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Sātans arī nozīmē "pretinieks"

Kaut kurā valodā "sātans" nozīmē "apsūdzētājs".


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.07.2007 16:14
Raksts #36


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(maichestera @ 08.07.2007 00:22) *
Latvijā nemaz nav neviena īsta sātanista...
Sātanisti dzīvo ārpus pilsētām,ciemiem,purvos vai mežos. Viņi nemazgājas,netīra zobs,neķemē,negriež matus,nelieto elektrību,netu un citus civilizācijas labumus.
Par upuriem izvēlas kādu no sava vidus,nevis moca dzīvniekus vai nogalina nejaušu pretīmnācēju..
Ta jau mums arī neviena kristieša nav, jo visi nedzīvo klosteros?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 09.07.2007 12:05
Raksts #37


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Narciss @ 08.07.2007 10:01) *
Kaut kurā valodā "sātans" nozīmē "apsūdzētājs".

Baidos tagad kļūdīties, jo senebreju valodu nezinu, vienkārši lasu 'gudras' grāmatas, kur drusku skaidrota šī valoda un Bībele...

Apmelotājs, jeb vienkārši melis nozīmē "Velns". Nezinu, vai senebreji šo vārdu tā izrunāja, bet tā nozīme ir skaidrota tā.

Ar vārdu "Sātans" ir tāpat. Kā to izrunāja nezinu, bet nozīme ir "pretinieks, jeb ienaidnieks".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 18.07.2007 15:29
Raksts #38


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Ph. Vārdam pilnīgi nav nozīmes. Lucifers, ja nemaldos, nozīmēja 'gaismas nesējs' or sth.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 18.07.2007 20:41
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



CITĀTS(Erasmus @ 18.07.2007 16:29) *
Ph. Vārdam pilnīgi nav nozīmes. Lucifers, ja nemaldos, nozīmēja 'gaismas nesējs' or sth.


Jā un viņš bija viens no Dieva uzticamākajiem enģeļiem pirms visiem tiem notikumiem..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 19.07.2007 00:23
Raksts #40


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Nu ja reiz runājam par kristietisko uzskatu attiecību uz šo jautājumu, tad tīri loģiski domājot - kautkas tur nebija īsti lāga tais attiecībās, ja reiz tā notika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 04:20