Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Ēriks fon Dēnikens, ko jūs domājat par viņa teorijām?
Ko jūs domājat par viņa teorijām?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 65
Viesi nevar balsot. 
altonis
iesūtīt 29.03.2005 11:38
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



Apskatījos, ka neviens par šo interesanto personu nav neko daudz minējis. Ja esat lasījuši kādu viņa grāmatu, lūdzu, dalieties iespaidos. Ir daudz pretinieku, bet ir arī piekritēji.
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 32)
Sol Invictus
iesūtīt 10.11.2005 19:41
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Negribat kāds ielikt viņa bibliogrāfiju ?

Es uzskatu, ka citplanētiešu murgi ir pseidozinātne turklāt man nav skaidrs kāpēc jūs domājat, ka kaut kur ir attēloti mūsdienu cilvēki un kāpēc iedomājaties, ka ir noticis, kas tāds ko cilvēki nevarēja izdarīt ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 31.01.2006 13:54
Raksts #22


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Kas viņš vispār tāds ir. Es par viņu neko neesmu dzirdējusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 27.05.2006 14:55
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



esmu lasiijusi "Veestiijumi uz Zemes no visuma" man patika - ir ok graamta...lai gan nez vai vismaz var ticeet!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 16.09.2006 19:30
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Esmu lasījis vienīgi viņa kolēģa Hartviga Hausdorfa "Kad dievi tēlo Dievu". Ļoti interesanta grāmata. Hausdorfs atbalsta Dēnikenu, un grāmatas beigās ir pat Hartviga intervija ar Dēnikenu.
Hausdorfs raksta ļoti ticami, apgalvo, ka visu aprakstīto informāciju ievācis savos ceļojumos, pamato dažus materiālus ar savām fotogrāfijām. Nopirku "Valters un Rapa", cena Ls 3,49. Vienīgi neticējās pētījumi par Džonu Sērlu, kurš it kā nejauši savos experimentos atklājis lidojošo šķīvīšu darbības pamatnoslēpumus un pats izveidojis tādus (tiesa, ne pilotējamus). Ir arī fotogrāfija un dažas shēmas. Sērlam tagad vajadzētu būt 74 gadus vecam.

Vienīgais, kas apbēdina ir grāmatas sarakstīšanas vecums - 1997 gads. Tādejādi iznāk, ka ziņas nav tās jaunākās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Amaya
iesūtīt 12.11.2008 04:35
Raksts #25


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.08



Ēriks fon Dēnikens
"Zeva vārdā"
"Vēstījumi un zīmes no visuma"
"Sensacionāli senās astronautikas atklājumi"

Ja ir interese par šāda veida literatūru, iesaku palūkoties, ko vēl piedāvā izdevniecība "Avots"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 22.09.2009 18:13
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Acīmredzot nebiju pietiekoši acīgs šī topika meklējumos... grin.gif

Lai nu kā - sava jau doma visā tajā dēnikenismā ir. Es gan nedomāju, ka ir pamats uzskatīt, ka tieši citplanētieši <iesēja> dzīvību uz zemes, tomēr visi tie seno laiku tēlotājas mākslas darbi ar kosmonautiem LĪDZĪGIEM cilvēkiem šķiet diezgan interesanti un uzvedina uz pārdomām. Principā, tieši šis arī ir vissmagākais arguments dēnikenistu labā, visi pārējie (atsauces reliģijās, megalītiskās būves utml.) šķiet aiz ausīm pievilkti.
CITĀTS
ziniet, esmu izlasījis ne tikai dēnikena, bet arī lielu daļu citu autoru darbus, un ticu tam, ka būtnes, kas līdzīgas cilvēkiem ļoti senos laikos ieradās uz zemes un izdarīja visu, kas šodien liekas ierasts...man ar šitiem autoriem nepietika, tāpēc sāku lasīt senos mītus angļu valodā, lai arī cik cilvēcīgi tulkojumi ir veikti, tomēr nevar noslēpt ka senatnē kaut kas nebija kārtībā....mācos biologos un esmu bijis evolūcijas lekcijās, bet neviens lektors man nav varējis paskaidrot kā dzīvība radās..kāpēc nav divšūņa, ...visi tik piekrīt tam, ko Darvins sludināja, ka mēs esam no pērtiķiem...bet seno maiju mītos cilvēki par pērtiķiem pārvēršas..

Viss jau ir labi, tikai ekstra-terrestriālās bioģenēzes teorija neatbild uz jautājumu, KĀ radās paši citplanētieši, t.i., kas VIŅUS iestādīja uz viņu planētām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 22.09.2009 18:32
Raksts #27


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Bet varbūt tieši pie viņiem ir visi tie divšūņi un pārējie ķēdes posmi un viņi paši radušies evolūcijas ceļā miljoniem gadu laikā. Atdevušies uz šejieni, nokonstatējuši, ka formējas dzīvībai derīgi apstākļi. Štrunts par vietējo mikrofaunu, ielika uzreiz galaproduktus.
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 22.09.2009 18:36
Raksts #28


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Ja jau mums ir problēma ar trūkstošajiem (neiespējamajiem?) starpposmiem, tad KĀ šos starpposmus pārvarēja viņi? Atbilde, ka viņi ir eksistējuši mūžīgi mūžos nerullēs, jo kā mēs zinām, tad Visumam IR sākums un Lielajā Sprādzienā radās putekļu mākoņi, nevis jau gatavas saprātīgas būtnes ar zvezdaļotiem grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 23.09.2009 16:20
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Viņiem varēja būt citādi sākotnējie apstākļi, tādi, kuros trūkstiošie posmi nemaz nevarēja pastāvēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.09.2009 19:23
Raksts #30


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ja viņiem bija tādi apstākļi, tad viņi paši sanāca pavisam savādāki, bet tādā gadījumā viņi nekādi nevarēja uz citām planētām izplatīt citādu dzīvību kā vien to, kas viņiem pašiem bija. Ja mūsu dzīvība ir tāda, kāda tā ir, un tā ir atvesta no citurienes, tad tā ir tieši tāda pati kā tiem, kas to izdarīja. No tā seko, ka arī viņu attīstība bija tāda pati, un nekādi citi apstākļi tur nebija.
Mazliet sarežģīti izteicos, bet ceru, doma ir skaidra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 23.09.2009 20:42
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Ja viņi izplatīja tādu dzīvību, kāda bija pie viņiem. Tādā gadījumā paliek jautājums — kā ar to teoriju, saskaņā ar kuru Zeme bija kā liela laboratorija? (Tur arī mīti par hibrīdiem un tamlīdzīgajiem.) Viņi tikpat labi varēja radīt kaut ko paši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.09.2009 20:48
Raksts #32


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Un kādu tad viņi varēja izplatīt? Te es vairāk ar dzīvības dažādību saprotu to, uz kādas bāzes dzīvība ir. Uz Zemes tas ir ogleklis. Ja tiem, kas to izdarīja, arī bija ogleklis pamatā, tad dzīvība ir tā pati. Konkrētās sugas utt. nav noteicošas.
Vispār jau ķīmisko elementu periodiskajā tabulā uz oglekļa aizstājējiem nav daudz kandidātu, un visi - ne tuvu nav tik efektīvi kā ogleklis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 23.09.2009 22:00
Raksts #33


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Grāfs Senžermēns @ 23.09.2009 17:20) *
Viņiem varēja būt citādi sākotnējie apstākļi, tādi, kuros trūkstiošie posmi nemaz nevarēja pastāvēt.

Tieši tādi paši apstākļi varēja būt arī mums grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:22