Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Kas varēja būt citādāk?
SilverDove
iesūtīt 13.08.2007 10:34
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Kas, jūsuprāt, varēja būt savādāk? Varbūt ne tik daudz nāvju sakarā, jo kurš gan būtu vēlējis nāvi Fredam vai Vilksonam, bet vispār. Ko jūs grāmatas sižetā būtu izmainījuši?

Es būtu izmainījusi šo to ap Hariju un Strupu. Man būtu paticis, ja viņiem būtu bijusi vismaz kaut kāda saruna. Nezinu, ko viņi būtu varējuši viens otram teikt, bet mans tas pietrūka.
Vēl par to daudz aprunāto epilogu. Būtu bijis interesantāk, ja būtu aprakstīta vairāku varoņu turpmākā dzīve. Kas būtu skolas jaunais direktors un dažādi sīkumi par citiem varoņiem.
Murgaini sanāca, bet ceru, ka sapratīsiet. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kaķurēgs
iesūtīt 28.08.2007 12:44
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Par Drako jāsaka tā - viņam bija tieši tāda pati situācija kā Regulusam. Sākumā likās, ka ir baigi "forši" palīdzēt Voldemortam, bet tad, kad viņš apjēdza, ka nespēj nogalināt, viņš arī saprata, ka būt par nāvēdi nav tieši tas, ko vienmēr ir vēlējies. Un tīri teorētiski - viņš jau vairāk arī ar neko nāvēžu rindās neizcēlās. Turklāt - 17 gadi - tikko pieaudzis un vēl Azkabanā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 03.09.2007 13:48
Raksts #22


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man žēl malfoja... oh well...
bet ko es būtu gribējusi vēl? noteikti lai strups būtu dzīvs un lai viņš vēl paņemtos ar poterīti. strups tur bija krutākais...
vēl pēdējā cīņa iespaidīgāka, bet tas jau ir citā pavedienā...
vēl, lai poers vienreiz beigtu vaimanāt par dumidora nāvi un ārdīties par knisles grāmatu, bet tie tādi sīkumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šķirmice
iesūtīt 07.09.2007 23:04
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



es gan neatkāpšos no sava - man liekas, ka Harijs uz vecumu kļūs par direktoru, jo cik tad ilgi viņš spēs kā aurors dauzīties apkārt? Tas tomēr ir tāds jaunības darbs, kur prasās spēks un izveicība. Arī Trakacis bija jau ex-aurors un viņš bija pusmūža vīrs, kā liekas. Tātad, ko darīs Harijs vecumā? Līdz kapam vadīs auroru biroju? Tad jau labāk vadīt skolu, ko savulaik darīja 2 cilvēki, kurus viņš uzskatīja par īpaši cienījamiem un drosmīgiem. Man liekas, ka visa burvju sabiedrība viņa kandidatūru tikai atbalstītu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 16.02.2008 20:32
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



Viss vareeja buut citaadaak no saakta gala. Vnk, Lilijai vajadzeeja apreceet Strupu un viss Voldemorta plaans buutu izjaukts no pašiem pamatiem. Tiesa - buutu vēl Nevils, bet viņa vecaaki tolaik jau buutu bijuši pakļauti mokum laastam un guleetu Sv. Mango slimniicaa. Taatad =>nebuutu neviena kas atdotu savu dziiviibu lai pasargaatu Nevilu=> nevilam nebuutu aizsardziibas=> nevils buutu miris=> nebuutu veel viena horkrusta un pats labaakais nebuutu horkrusta cilveekaa=> pareģojums izjuktu=> Voldemortu nogalinaatu kaads cits=> nemirtu Harija draugi happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ota
iesūtīt 23.02.2008 17:06
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.08



Jā, arī es biju iedomājusies, un joprojām domāju, ka Harijs Poters agrāk vai vēlāk būs Cūkkārpas direktors.
Viņā tāds viedums jaušams, īpaši pēc tās, it kā, nomiršanas /?/. Tas, ka Harijs ir ārkārtīgi neparasts, tiek bieži uzsvērts, un tas viņu padara tik piemērotu šim amatam. Arī Dumidors bija neparasts...
Patiesībā viņi tomēr bija ļoti līdzīgi, tikai Dumidors pie patieso vērtību atklāsmes nonāca ejot sarežģītāku, kļūdu un maldu pilnu ceļu. Taču nonāca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 27.02.2008 19:28
Raksts #26


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Ronu varēja nogalināt. tas būtu jauki.

Tad Harijam būytu vismaz pamatots dusmu iemesls, nevis "ai tu man vienkārši nepatīc"..

Šo rakstu rediģēja sirell@: 27.02.2008 19:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ota
iesūtīt 28.02.2008 19:54
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.08



CITĀTS(sirell@ @ 27.02.2008 19:28) *
Ronu varēja nogalināt. tas būtu jauki.

Tad Harijam būytu vismaz pamatots dusmu iemesls, nevis "ai tu man vienkārši nepatīc"..



Nesaprotu, kāpēc Rons būtu jānogalina!!!!!!!!!! mad.gif

Sturps varēja palikt dzīvs. Viņš to bija pelnījis.Un tur varētu sanākt tādas interesantas sarunas. Bet tā kā viņu Roulinga jau no sākta gala bija veidojusi kā traģisku personu, tad jau nobeigums loģisks sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 28.02.2008 20:00
Raksts #28


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



CITĀTS
Neprotu, kāpēc Rons būtu jānogalina!!!!!!!!!!


jo tas būtu vienīgais, aks hp fanus vēl varētu pārsteigt.. tongue.gif

man ar žel, ka strups nomira. arī fredz, vilksons, tonksa, trakacis, hedviga... un tā tālāk un jo projām, bet karā daudzi mirst. (rūgtā patiesība.. sad.gif) kas vēl būtu varējis būt savādāk? lai viss poters nesāktu atgādināt divu hobitu ceļojumu uz dūma kalnu grin.gif un tā dumidara lieta bija visai lieka... to varēaj izpēlēt kaut vai sestās daļas beigās, vai katrā daļā pamazām. bet tas tā.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 02.03.2008 16:36
Raksts #29


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Kas varēja būt citādāk.
Viss varēja būt šādi te, kā patiesībā tam arī bija jābūt! laughing.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 04.03.2008 20:55
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Nu es piekrītu par Stripa tā teikt izmešanu no grāmatas nu gribējās kaut ko vairāk un man jau likās, ka tad, kad viņš nogalināja Dimidoru, tad domāju, ka tur kaut kas nebija kārtībā
Nu varbūt es vēl būtu ko darījuši sakarā ar Viksonu jo viņiem vajadzēja palikt dzīviem, lai audzinātu mazo bērniņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilks
iesūtīt 05.05.2008 11:36
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.05
Kur: ezermala



Nepiekrītu tiem, ka Harijam ar Strupu būtu varējusi iznākt sakarīga saruna. Un, kas attiecas uz pieminēto zižļu cilāšanu - Strups vēl joprojām bija krietni meistarīgāks par Hariju, tā ka neko citu kā izgāšanos Harijs nebūtu piedzīvojis.

Bet ko būtu gribējies savādāk? Man kaut kā būtu gribējies mazliet savādāku ainu kapos, kur Harijs atrod vecāku kapus un pēc tam nokļūst lamatās. Bet tās tādas sajūtas, gan jau ka grāmatai vajadzēja būt briesmīgai.

UN man būtu paticis, ja epilogā būtu parādījušies vēl vairāk sadzimuši bērni smile.gif rolleyes_a.gif shifty_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smaidīgā.
iesūtīt 14.05.2008 15:23
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.03.08
Kur: Pasaule.



Manuprāt, noteikti vajadzēja mainīt kaut ko Strupa sakarā. Jā, viņš varēja nomirt, ja jau tā vajadzēja, bet viņam ar Hariju vajadzētu būt kaut kādai sarunai, pēc tam, kad Harijs kaut ko no patiesības jau zinātu. Kaut vai tikai pāris vārdu, piemēram, piedošana no harija puses.
Otrkārt, mira pārāk daudzi. Vilksonam noteikti bija jāizdzīvo, Fredam tāpat. Pārējo nāves vēl likās tādas vajadzīgākas grāmatas sižetam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 16.05.2008 20:05
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



Fredu un Dobiju varēja nenogalināt. Tas rāda - labu darīdams, sliktu galu ņemsi. Galīgi neder. Ar Džordža ausi pilnībā pietika. rolleyes_a.gif

Un varēja būt mazāk Harija pārdomu. Jo tās visas bija identiskas - nekā jauna, nekādu atskārsmju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 17.07.2008 15:08
Raksts #34


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Vislielāko vilšanos un citas nepatikas izpausmes manī izraisīja Pēdējā Cīņa. Nu pilnīgs "fui" no manas puses. Es cerēju, ka atklāsies, ka Harijs tomēr nav tāds vārgulis, ka pašam arī ir tomēr kādas īpašas spējas, bet tāds čiks vien sanāca, manuprāt. getlost.gif Vairāk action biju gaidījusi.

Tad vēl tā vieta, kur viņš runāja ar Dumidoru un tas zīdainis tur vēkšķēja. To varēja vai nu izlaist, vai pasniegt savādāk, bet šādi man tas likās murgaini, es tā arī nesapratu, kur viņi īsti bija (but maby its just me). Visu laiku atkārtojās tas, ka Harijs nevar ieķert, kur atrodas un domā ka ir miris; kroplītis brēc. silent.gif

Jā, un arī epilogs nepatika. Kaut kā pilnīgi izsita no grāmatas noskaņas. Nezinu, it kā ir labi, ka viņš ir, bet tajā pašā laikā neko daudz nepasaka un atstāj daudz jautājumu. Tad jau labāk man būtu paticis, ka nav nekā par varoņu turpmākajām dzīvēm nevis tā. cool.gif

Kas attiecas uz Harijs un Strupa attiecībām - tur nekādas sarunas nevarēja būt, un atmiņas bija vienkārši ģeniāls veids, kā visu parādīt. Un Vilksonam arī manuprāt bija jāmist - tagad visi laupītāji atkal ir "kopā". Un būtu pārāk nežēlīgi atstāt Tonksu vienu tādā gadījumā. Toties Freds, Dobijs, Hedviga? Ē, tas gan nebija jauki.. ataa_a.gif

PS. Nupat atcerējos, ka man nepatika tas, kā Harijs mētājās ar nepiedodamajiem lāstiem - valdum šur valdum tur. silent.gif Bet laikam jau tā viss ir vienkāršāk. Tomēr tas viņu savā ziņā tuvināja Voldemortam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 27.07.2008 16:32
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



CITĀTS(Selina @ 13.08.2007 11:34) *
Kas, jūsuprāt, varēja būt savādāk? Varbūt ne tik daudz nāvju sakarā, jo kurš gan būtu vēlējis nāvi Fredam vai Vilksonam, bet vispār. Ko jūs grāmatas sižetā būtu izmainījuši?

Es būtu izmainījusi šo to ap Hariju un Strupu. Man būtu paticis, ja viņiem būtu bijusi vismaz kaut kāda saruna. Nezinu, ko viņi būtu varējuši viens otram teikt, bet mans tas pietrūka.
Vēl par to daudz aprunāto epilogu. Būtu bijis interesantāk, ja būtu aprakstīta vairāku varoņu turpmākā dzīve. Kas būtu skolas jaunais direktors un dažādi sīkumi par citiem varoņiem.
Murgaini sanāca, bet ceru, ka sapratīsiet. smile.gif


Es arī labprāt būtu kaut ko izmainījusi sakarā ar Hariju un Strupu.
Vēl man liekas būtu for'ši, ja Lillija pirms nāves būtu salabusi ar Strupu...
Nu tas tā...

Protams nāvju sakarā es nebūtu nogalinājusi, gandrīz nevienu kas ir beigts, izņemot Voldemortu.

Man liekas ka Rons ar Hermioni, nav pārāk labs pāris... Man personiski, labāk patiktu ja kopā būtu Drako ar Hermioni...

Šo rakstu rediģēja la sindy: 27.07.2008 16:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 03.09.2009 12:14
Raksts #36


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Poteram nevajadzēja piecelties no miroņiem. Vajadzēja izrādīties, ka kāds no nāvēziem arī atbilst pareģojuma prasībām, un viņam vajadzēja iedurt Voldijam dunci mugurā tieši tai brīdī, kad visi palikuši Cūkkārpas aizstāvji ir padevušies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 30.11.2009 20:28
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



es protams negribētu šitā izmainīt bet lasiju un prātoju un iešāvās galvā- pēc tā var noprast cik daudz brīva laika man ir laughing.gif

lūk man vienmēr gribas izdomāt kā viņi varēja izglābties no visādām nepatikšanām-
tad kad Harijs pieminēja Voldemortu un viņus apciemoja ķerstakļi- Hermionei bija laiks vel viskautko tur izdarīt- tā vietā lai burtos viņa varēja likt Harijam un Ronam iekāpt savā bezizmēra somiņā, pati apmesties Paslēpni un pa sētas durvīm izlavīties laukā- kamēr ķerstakļi tur ņemtos viņa jau būtu gabalā un teleportētos

a kapēc viņi vispār nevarēja teleportēties jau no telts?

pieļauju ka Roulinga izdomātu ka šī priekšmetu svara zaudēšana (jo viņa ar to somiņu brīvi skraidija apkārt) neattiecas uz cilvēkiem

bet būtu inčīgi kā viņi tur tupētu iespiesti starp grāmtām un krāmiem un kratītos kamēr šī skrien pa mežu grin.gif

Šo rakstu rediģēja kaiva: 30.11.2009 20:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 01.12.2009 01:34
Raksts #38


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Man ir aizdomas, ka tā somiņa darbojas mazliet kā tas skapis, caur kuru viss notika.

Tas nozīmē, ka atbrīvotā telpa bija, tā teikt, ne no šīs pasaules. Viņi tur nekratītos. Tiesa, visdrīzāk viņi tur nomirtu, ja par somiņu visi aizmirstu. Vēl var būt tā, ka somiņā ieliekamās lietas ierobežo tas, cik plati to var atplest. Šaubos, ka Hariju vai Ronu tur ietūcītu. Turklāt tas būtu jādara tā, lai nepamana. Nereāli.

laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 01.12.2009 20:04
Raksts #39


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



protams tas kaut kādā veidā ir jāpadara nereāli- grrrr :]

bet vismaz uz platumu tu kļūdies- Hermione tur ietūcīja arī lieli Faineasa Nigella portretu. resp pietiek ja tu tur vari iestūķēt kājas īkšķi, pārējais ielīdīs pats

piekrītu ka viņi tur nonāktu citā dimensijā bet visas pārējās mantas noteikti būtu blakām grin.gif un jā līdzīgs tam skapim varētu būt bet ne jau precīzi tas pats

hahah- iedomājies ka Hermione ļauj šiem tur nosprāgt jo vnk aizmirst laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 03.12.2009 10:32
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Starp citu, ja nemaldos, tad Hermione izmantoja to pašu telpas papletināšanas burvestību, ko izmantoja Artūrs Vīzlijs automašīnas apburšanai tieši tāpat, kā bija apburtas (gribētos minēt) visas Ministrijas mašīnas. Tātad - Vīzliji pēc brauciena ar mašīnu nenomira, nenokļuva citā dimensijā un nekādi citādi necieta, tad no tā laikam būtu jāspriež, ka tā tik tiešām ir izliekta un paplašināta telpa. Vienīgais jautājums ir par to, cik ļoti Hermione viņu tur bija piekrāvusi un vai viņi tur varētu izdzīvot starp neskaitāmo krāmu daudzumu ilgāk par 10 minūtēm (gaisa daudzums tur varētu būt ierobežots), bet principā jā, kāpēc gan viņi tā nevarētu izglābties?

Un ja par to smagumu - ja nemaldos, Hermione somiņu jau bija apbrūrusi ar lidināšanas burvestību un vairākās citās grāmatās jau ir bijuši piemēri, ka lidināt cilvēkus, tā jau nu nemaz nav tā sarežģītākā burvestība.

Vienīgais tas, ka ātrumā ne vienmēr visu var iedomāties. Tā kā Hermionei buršanās bija pirmais, kas iešāvās prātā.
Turklāt viņa noteikti negribēja pamest telti vienu pašu.

Un vispār, kāpēc viņiem vajadzētu līst somā? Tāpat uzmet paslēpni un visi trīs izlavās no telts... Protams, ja vien teltij ir sānu durvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 23:52