Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kam ir jābūt Lomu Spēlē?, Kādai ir jābūt LS, lai jums tā patiktu?
Diabolic
iesūtīt 21.03.2004 14:23
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Sveiki LS spēlmaņi.

Es jūs lūdzu uzrakstīt 3 lietas, kam jābūt Lomu Spēlē, lai jūs to spēlētu.

*Vai ir jābūt Kaujām un Kariem, Piedzīvojumiem, Romantikai, Humoram, Mīklām, Monstriem, Dialogu veidošanai, vai jeb kam citam. Ko jūs gribētu Lomu spēlē?

*Vai jūs labāk gribētu ar HP, GP noskaņu, vai citiem tēliem.

-------------------------
Mastero piebilde: Žetons Pikolo par šādu pavedienu. Atļāvos piespraust!

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 26.03.2004 20:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Indy
iesūtīt 21.03.2004 14:24
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



GP noskanja
kaujas
romantika
piedziivojumiem
orgjinaali
negarlaiciiga
ar notikumiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 21.03.2004 14:25
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Nu manupraat viena lieta buutu romantika...vareetu buut arii kaadas kaujas, bet nme paaraak asinjainas...

es pati neesmu piedaliijusies lomu speelees, jo mani taas taa nevilina....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Centaur
iesūtīt 21.03.2004 14:29
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.03.04
Kur: Kaut kur Cēsīs ar visu baru...



GP
kaujām
romantikai
dialogu veidošanai

u.c.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 21.03.2004 14:34
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



ne tikai GP un HP pasaules, bet arī pašizdomātas ar saviem īpatnējiem likumiem

aizraujošai - tātad, lai nebūtu tā ka divi čari tur tikai čubinās savā starpā un pārējie tikmēr garlaikojas

pietiekami daudz interesantu pavērsienu...

jānolasa laba spēlētāju pamatkomanda

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 21.03.2004 14:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 21.03.2004 14:41
Raksts #6


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nu kaujam
dialogiem ohmy.gif
negaiditiem paversieniem :blink:
var nedaudz romantisma wub.gif
un protams humors - arī melnais :ninja:

nu tas butu isuma viss grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 21.03.2004 15:57
Raksts #7


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Kā tad bez kaujām!? Tad vēl vajag Humoru, bet ne pārāk daudz, piedzīvojumus, kas ir pilnīgi obligāti un mīklas - nav obligāti, monstri - tad, ja ir labi attēloti. Romantika - bez tā var lieliski iztikt.

GP noskaņa rullzz 4ever! Bet vēl labāk ir kāda cita, jauna pasaule.

Un vēl nedrīkst būt superchari, kas bojā spēli, un spēlētājiem ir jāprot spēlēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 21.03.2004 16:04
Raksts #8


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Noskanja - tuvaak GP nekaa HP, bet veelams, lai tomeer buutu kas cits, origjinaalaaks

Kam jaabuut:
Piedzīvojumiem - obligāti
Mīklām - vēlams
Monstriem - ee, nu vismaz kaut kaadiem ne-speeleetaaju varonjiem ir jaabuut. Ne obligaati tieshi monstriem.
Humors - laba piedeva

Bez kaujaam un kariem var iztikt, Romantika jau parasti speelee vai nu ievieshas vai neievieshas - bet iipashi vajadziiga nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 21.03.2004 16:28
Raksts #9


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Noskaņa: vislabāk GP, bet var būt arī cita, bet ne HP

Kaujām un kariem - kā gan bez tiem!
Dialogiem - jabūt
Romantikai - drusciņ jābūt
piedzīvojumiem un negaidītiem pavērsieniem - protams! Ja nebūs, būs garlaicīgi.
Mīklām - vēlams
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 21.03.2004 16:35
Raksts #10


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



GP un līdzīgas pasaules.

kaujas
romantika
dialogi
mīklas

Un vairāk vai mazāk brīviem noteikumiem. Jūs jau zinat, uz ko es tēmēju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 21.03.2004 16:39
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



jaa, Earnella, laikam zinaam gan...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 21.03.2004 17:09
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ehmmm. Piedzīvojumiem - noteikti. Humoram - bez tā jebkāda lieta ar laiku apnīk. Bez kariem, kaujām un monstriem var iztikt, bet, ja tie ir labi attēloti - kāpēc ne? Bet vismaz man noteikti prasītos izstrādāta pasaule, kas darbojas daudz maz loģiski - t.b., lai es varētu to iedomāties, vizualizēt. Un, protams - nekādus uberkrutos varoņus! nekādus ugunsbumbu spietus un pavēlēšanas vētrām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 21.03.2004 17:18
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Nedrīkst taču ierobežot cilvēku fantāziju...ja grib lai būtu starpplānu vieta romantiskiem vakariem, tad kādēļ gan lai nebūtu? Kāpēc kaujā jābūt uzveicamam, ja var arī KĀ VIENMĒR labais uzvarēt? Kāpēc gan...
Un Lia'angia, kas tad tev ir pret superčariem? Tie tač ir tik...tik...spēcīgi, varonīgi un tas jau tač nav nekas īpašs ja pēkšņi sašauj ar bultām, salauž kāju vai kas tāds...tas tač nav nekas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 21.03.2004 18:08
Raksts #14


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Un kā gan to var aizmirst: vēl vajadzīgs labs GM. Tas LS ir svarīgi.

Un šo es domāju kā miera izlīgumu ar NW. Man sāk apnikt. Viņa noteikti ir laba GM, un viņai patiesībā Bārā ir pilnīga taisnība. Nu, ne nu tiešām PILNĪGA, bet daļēji jau ir... *Paklanās NW priekšā*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Matrikss
iesūtīt 21.03.2004 19:16
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Pagrabā slepus taisa bumbu prieks skolas uzspridzinasanas...



Lomu spēlei patiesībā jābūt tādai lai cilvēkam kurš tajā nepiedalās būtu interesanti viņu lasīt. Labākas LS jau iznāk GP noskaņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 21.03.2004 19:55
Raksts #16


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Manuprāt spēlē pats svarīgākais tomēr ir daudzmaz disciplinēti spēlētāji, lai spēle neuzkārtos un nenomirtu dabīgā nāvē.
Tāpat ir labi, ja pasaule zināma, tādā ziņā uz Viduszemi bāzētas spēles ir vieglāk spēlēt, jo visi zina, kas kur dzīvo un kur labāk nelīst. Bet der arī jebkāda cita fantasy pasaule, ja vien vismaz GM + lielākajai daļai spēlētāju ir nojēga, kas kur atrodas.
Vajag arī mazliet padomāt par visas spēles labumu, nevis censties izcelt savu čaru. Visiem jau gribas pabūt saulītē, bet, ja visi to vien dara kā staigā apkārt, cenšoties izskatīties Mistiski un Noslēpumaini (Hey, look at me - I'm crying for attention!), tad spēle buksē.
Tāpat mazliet kaitina posti, kuros darbība tiek pabeigta tādā veidā, ka pārējie spēlētāji nespēj turpināt - vai nu izteikts klifhengeris vai arī pilnīgi neko neizsakošs teksts, ka "joprojām lija lietus. X drūmi paskatījās uz savu zirgu." Postiem jābīda viss sižets, mantādomāt.
Laikam novirzījos...
Tātad: humors ir laba lieta un tas makten atsvaidzina spēli, kurā valda Nopietno, Mistisko un Noslēpumaino tēlu pārpilnība. Ne visi var būt dekoratīvi cietēji ar salauztām sirdīm.
Kaujas nav pārāk interesanti, jo galu galā parasti tik un tā uzvar labie, bet, ja arī tiek gūtas kādas traumas, to visi aizmirst jau nākamajā postā. Ja tiktu ievērotas samežģītas potītes, satriektas roku locītavas vai lauztas kājas vai asiņojoša brūce plecā, tad jau būtu interesantāk.
Piedzīvojumi ir laba lieta, piedzīvojumus vajag, kaut vai pavisam absurdus un nenozīmīgus.
Romantika. Ja LS kādu mīl, tad tam arī vajadzētu būt pastāvīgi, nevis free-time love, kad neviena spēlmaņa nav forumā, un tad aiz neko darīt piecērt kādam kolēģim, kurš uz vietas ir. Un saraksta n-tās lapas ar nopūtām mēnesnīcā, ko pārējiem ir ārkārtīgi aizraujoši lasīt...
Mīklas liek palauzīt galvu, tāpēc es esmu par.
Monstrus vajag labi aprakstīt (mācieties no Nihil! wink.gif)
Dialogi? LS taču virza dialogi. Bez tiem tik un tā nevar.

He, laikam viss... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 21.03.2004 21:03
Raksts #17


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Northwatch @ 21.03.2004 17:18)
Kāpēc kaujā jābūt uzveicamam, ja var arī KĀ VIENMĒR labais uzvarēt? Kāpēc gan...

Reče, tas jau sāk kļūt neinteresanti, ja tu skaidri zini, ka mēs uzvarēsim tāpēc, ka esam labie... Interesantāk ir uzvarēt tāpēc, ka mēs labāk protam cīnīties/burt/laist ļekas vaļā īstajā brīdī... Un kādreiz der arī zaudēt, tik tiko dzīviem aizvilkties no kaujas, lia ilgi un grūši atkoptos, bet tad ar trīskāršu sparu ietu ļaunīšus klapēt... cool.gif Tas par kaujām.

CITĀTS
Un Lia'angia, kas tad tev ir pret superčariem? Tie tač ir tik...tik...spēcīgi, varonīgi un tas jau tač nav nekas īpašs ja pēkšņi sašauj ar bultām, salauž kāju vai kas tāds...tas tač nav nekas.


Tieši tas jau arī ir, ka, ja visi ir uberkruti, tad nav interesanti - nu ja tavs ceļabiedrs ar vienu zobena vēzienu nošņāpj galvas pieciem orkiem un vienam goblinam, kamēr ar kāju raida 3 ugunsbumbas vienā metienā, ko lai dara pārējie? Stāv saliktām rociņām un jūsmo: "Cik tu veikls un spēcīgs!"? Uzreiz raisās asociācijas ar Stalloni Konana lomā un Borisa Valeho daiļradi... wacko_a.gif Turklāt, kā pareizi teica Browncat, Mistiskie un Noslēpumainie... Ehmm... Nu kā lai labāk pasaka... neteikšu neko, citādi mani ar puvušām olām nomētās. :blink: Un ,ja reiz tu esi salauzis kāju, esi tik mīļs un atceries par to nu kaut vai 2 dienu garumā, ja vien jūsu grupā nav spēcīga dziednieka...
Jā, jā, es labi zinu, ka forši ir spēlēt Vareni Varonīgos Varoņus, bet līdz tam tak kaut kā ir jānonāk, neviens (vismaz es tā domāju grin.gif ) nepiedzimst ar zobenu rokās...
Protams, tās ir tikai un vienīgi manas domas, un, laiku pa laikam jau var pamāžoties un paspēlēt pilnīgi trakus varoņus (kā, tieksim, mana viena puselfiete bards alkoholiķe ar elektrisko ģitāru, kurā iemontēta pistole bet zābakos - elektrošoks) w00t.gif , bet tad tāds personāžs arī ar attiecīgu humora devu jāspēlē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 22.03.2004 00:26
Raksts #18


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Piedzīvojumiem
Romantikai
Monstriem devil.gif
Dialogiem
GP noskaņā, bet ar dažiem izņēmumiem whistling.gif .. grin.gif
bet galvenais - jābūt labam GM kas var izkoriģēt visus galīgi garām stiķus ( aka to kā cilvēki uztiasās superkruti.. es vismaz reizēm sevi piekauju grin.gif laughing.gif .... )
CITĀTS
nevis free-time love, kad neviena spēlmaņa nav forumā, un tad aiz neko darīt piecērt kādam kolēģim, kurš uz vietas ir. Un saraksta n-tās lapas ar nopūtām mēnesnīcā, ko pārējiem ir ārkārtīgi aizraujoši lasīt...

lappi.. atziistos.. shitais i dikti skaidri aprakstiits tas, kaa es nodariijos DM.... sagribeejaas saurijam uzklupt whistling.gif rolleyes_a.gif ... un jaa - pametu toreiz NW novaartaa getlost.gif grin.gif... bet es ESMU labojusies.....

katraa gadiijumaa . es uzskatu ka ir paaaaris ciuveeku no kuriem ir veerts maaaciities speleet - BC, NW & Nihil... HIP HIP URRRAAAA !!!!!

lai gan nākas pilnībā piekrist BC.. taisnība jau dāmītei ir...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.03.2004 11:09
Raksts #19


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Loģiskai pasaulei (vienalga GP, HP, SW vai jebkura cita) un labam GM, tas ir galvenais. Sliktais piemērs - Rūķi nonīka GM dēļ, manuprāt. sad.gif Un daļēji tāpēc, ka daži aktīvie sākuma spēlētāji bija par slinkiem izlasīt, kas notiek sad.gif
Tāpēc spēlētāji, kas atceras, ko pirms piecām minūtēm teikuši citi un ko paši, arī būtu vēlami. Un seko līdzi notikumiem.
Dialogi - kur nu bez, bet, ja tikai dialogi, tad ir ļoti garlaicīgi (vismaz man).
Piedzīvojumi - ar mēru, bet nepārtraukti, citādi spēle sāk buksēt, kad spēlētāji vairs nevar viegli izdomāt, ko vēl tajā sasodītajā alā varētu darīt (GM vaina, ja nepamana).
Monstri - pa kādam un šad tad. Bet tiem jābūt tādiem, kas spēles pasaulē ir iederīgi.
Romantika - ir, tad ir, mierīgi var arī bez. Ja tikai romantika, tad tas pāriet uz divu personu dudināšanos un pārējie spēli pamet.
Supervaroņi - viegli iztēlojami, bet man nepavisam nav interesants kāds, kas visu var, visu prot, visu..., visu.... Un pārējie varoņi tādi paši.
Mīklas - pa kādai var, bet tām jābūt pamanāmām smile.gif
Humors - bez humora vispār neko nevar uzrakstīt. Par! ar abām divām priekšķepām!
Kaujas - nu, piedzīvojumu gaitā patrāpās kauja, nu, tad ir kauja. Vienas vienīgas kaujas vienkārši ir nogurdinoši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 22.03.2004 11:21
Raksts #20


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nevajag nekādas HP un GP noskaņas.
Pašu radītās pasaules ir krietni vien interesantākas.
Nu varbūt vienīga spēle, kura man patikusi jau radītā pasaulē ir Star Wars.
Potera pasaulē es noteikti nevēlētos spēlēt un GP arī laikam nē...

Man personīgi liekas, ka spēles interesantums un aizrautība ir atkarīga no GM.
Mana lielākā prasība profesionāls, izdomas bagāts GM.

Šo rakstu rediģēja Amidala: 22.03.2004 11:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 12:22