Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Lomu spēļu noteikumi, Vai vajadzētu ieviest izmaiņas LS?
Vai vajadzētu ieviest izmaiņas LS noteikumos?
Vai vajadzētu ieviest izmaiņas LS noteikumos?
[ 19 ] ** [55.88%]
[ 15 ] ** [44.12%]
Kopā balsis: 34
  
Mastero Jazz
iesūtīt 25.12.2003 18:24
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Es, personīgi uzskatu, ka lomu spēlēs varoņi ir visvareni (nepareizi) un vajadzētu ieviest izmaiņas (precīzāk, radīt) lomu spēļu noteikumos...

Lūdzu izteikt savu viedokli, kā arī sevis atbalstīto iespējamo reformu aprakstus...

Jūsu GM, Mastero.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
·spid·
iesūtīt 25.12.2003 18:27
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



mani gan neskar taa wisa padariishana, bet s smu pamaniijusi, ka kaukas shinii padariishana naw rihtiigi.... te kauko waig kardinaali mainit.... thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuu
iesūtīt 25.12.2003 21:31
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



Me gan tur nipiedalas,bet tapē ka me tur nikā nijādz... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.12.2003 21:32
Raksts #4


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Laikam jā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 26.12.2003 16:28
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Hom - hoom... Uzbumpošu šito augšā, jo LS aptaujas nav iespējamsa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 26.12.2003 21:37
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Balsoju par "nee". Noteikumi passi par sevi neko neatrisina. Manupraat lielais vairums izdossanaas atkariigs no speeles vadiitaaja. Ja taads ir. Ja taada nav vai arii ja vinnss ir pametis speeles pavedienu novaartaa, tad katram speeleetaajam atsevisskki jaadara, ko nu speej.

Kaa esmu ieveerojis, taa te arii notiek t.i. cik nu kuram ir fantaazijas un speejas veidot kaut kaadu staastu netrauceejot citiem un sadarbojoties, tik arii iznaak. Man pretenziju nav.

Attieciibaa uz visvareniibu jaasaka, ka atkal jau viss atkariigs no vadiitaaja un to cik "varenus" varonnus vinnss atllauj izveidot un to cik daudz ir gatavs iejaukties speeles gaitaa.

Ja katras konkreetaas speeles pavediena uzsaaceejs buutu tik laipns un laiku pa laikam ieskatiitos savas speeles pavedienaa un savilktu galus kopaa, tad es buutu pavisam apmierinaats. Vispaar, nav ko gaidiit no foruma speeleem nezin ko. Sevisskki ar ne paaraak pieredzeejussiem speeleetaajiem. Manupraat visi tiek galaa tiiri labi.

Bez tam, kurss tad gribees uznnemties veidot un uztureet tos uzlabotos noteikumus? Kuriem btw ir jaabuut saprotamiem pilniigam iesaaceejam. Kaadi passreizeejie noteikumi (pusliidz) ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Caristo
iesūtīt 09.01.2004 11:00
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.04
Kur: esmu tur kur gribu un kad gribu



Izmainnas moss nee.... bet updates gan vareetu, lai moss kaadu rull tur biis izmainiit, bet nevajag pilniiba visu, bet balsoju par jaa sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 09.01.2004 11:54
Raksts #8


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Nepieciešamas ne tik daudz izmaiņas, cik precizējums - dalībnieks nedrīkst uzsākt publicēt jeb ko spēles pavedienā, kamēr nav saņēmis varoņa apstiprinājumu no GM. Savukārt, GM ir tiesīgs likt izmainīt kādus no varoņa parametriem, lai samazinātu "visvarenību".

Vispār, taisnība arī Martinam - GM ir jāuzmana spēle spēles laikā un laicīgi jānovērš sarežģījumi, ko varētu radīt neproporcionāli visvareni tēli.

Ar noteikumiem to atrisināt nevar - ja ir pietiekama fantāzija un vēlme, spēli spēj pilnībā izbojāt viens mags pat ar it kā vienu, vāju burvestību. Pie tam, aizliegums radīt pārāk visvarenus tēlus noteikumos taču ir jau pašlaik...

Derētu gan ierobežojums tēlu dzīvniekus - pūķus - izmantot citādi, kā pārvietošanās līdzekļus, aizliegums izmantot burvestības, kas ietekmē uzreiz pilnīgi visus ienaidniekus (nogalināt citus tēlus par laimi jau nedrīkst)

Kā variantu, protams, var ieviest arī kādu punktu sistēmu - ja kādam ir pacietība rakstīt noteikumus un pēc tam validēt iesūtītos aprakstus - taču to nevar ieviest kā obligātu visām spēlēm...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 11.01.2004 14:51
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Par darbu neuztraucieties... Esmu ar mieru... Tikai vai publika akceptēs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 11.01.2004 14:52
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Me accept, ja vien tu tos noteikumus izstrādā pietiekami saprotamus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 11.01.2004 14:55
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



Buutu jau forshi.. jo piemeeram tagad un vispaar no taam lomu speeleem nevar saparst daudz ko. Sooo... me tur nepiedalaas. Pilniig noteikt vajg mainiit noteikumus laughing.gif smile.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.01.2004 16:22
Raksts #12


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Ah, man tikko ienāca prātā - noteikti pie tēlu aprakstiem jāpievieno tāds jautājums kā alignment. grin.gif (es gan laikam nepareizi uzrakstīju, bet gan jau būs labi)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.01.2004 16:26
Raksts #13


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Par allignment - vispirms tad jānodefinē, ko ar šo terminu vēlies apzīmēt, jo ir nācis dzirdēt vispretrunīgākos viedokļus... it kā jau, vismaz priekš LOTR tas būtu vienkārši - vai nu ar Sauronu, vai pret viņu smile.gif Bet ja vēlies to uztvert kā D&D, tad varu uzreiz pateikt, ka būs problēmas. Daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.01.2004 16:28
Raksts #14


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nu, atrodiet kāds vārdnīcā tulkojumu un būs jau labi. grin.gif

Vispār jau labāk tā - good vai evil. Un viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 14.01.2004 17:32
Raksts #15


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



nu... Good, neutral vai evil parasti ir saprotams jau no teela apraksta taapat... kaa jau Farliner teica - vai nu ar Sauronu vai pret sauronu.. OK, neutral shajaa gadiijumaa nebuutu.

Vispaar jau varbuut tieshaam veerts ieviest aligment kaa D&D (Good, Neutral, Evil/ Lawful, Neutral Chaotic - kopaa sanaak 9 aligmenti, Neutral Neutral eertiibas labad sauc par True Neutral). Probleemu buutu mazaak ar izskaidroshanu, vairaak ar to, ka speeleetaajam ir jaaruupeejas, lai vinja teels savaa riiciibaa ieveero aligment noraadiitos raamiishus - bet rāmjus neviens negribēs ievērot....

Alignment - šeit vārdnīcas tulkojums nederēs... Iesaku tulkot kā "Pārliecība".

Šo rakstu rediģēja Nimue: 14.01.2004 17:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.01.2004 17:35
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Redzi, tur jau tā problēma, ka daudzi uzskata ka personāžu tas allignment kaut kā ierobežo - patiesībā jau ir otrādi - tas alignment ir parametrs, kas mainās atkarībā no tavas rīcības, un norāda patreizējo tava personāža atieksmi pret pasauli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 14.01.2004 17:51
Raksts #17


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Aligment vienas spēles ietvaros mainīties nevajadzētu, ja tam nav kādi ļoti nopietni ārēji iemesli. Sākotnēji veidojot savu personāžu un raksturojot viņa personību šai attieksmei jau vajadzētu būt skaidrai...

Personīgi es nedomāju, ka šis parametrs tēlu ierobežo, bet zinu, ka to var uzskatīt arī tā, un, šķiet, diezgan daudzi tā arī uzskata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 14.01.2004 18:07
Raksts #18


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



To, ka alignment ierobežo, parasti apgalvo tie, kas spēlē ne-visai-labos personāžus, bet dažādu iemeslu del 'evil' marku piekārt nevēlas.

Piemēram, personāžs iesper ubagam, bez sirdsapzinas parmetumiem aizgriež rīkli mantnīcas sargam, gatavs nogalinat veikalnieku, kas viņu pieķēris rakājamies pa naudas kasi, un apgalvo ka ir neitrals... ohmy.gif Jo redz 'evil' aresta mirklī riskē ne pa jokam atrauties no vietējā paladīna
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 09.02.2004 14:34
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nihil nāk klajā ar kārtējo glupo ieteikumu. Tiesa gan, tas ir ieteikums spēlētājiem, nevis kaut kas, ko varētu ielikt pie noteikumiem. pinch.gif

1) Lūdzu ņemiet vērā arī to, ko dara pārējie spēletāji - piemēram, Ceļotāju Miegā bija tāda nepatīkama situācija, ka mani mīļie chari jau sāka klupt tumsā pār koku saknēm, bet citu chari sauļojās. Vispār ir ļoti jāpiedomā pie laikiem, nu, vai ir rīts vakars, cik daudz laika tā auļošana pa attiecīgās pasaules līdzenumiem varētu aizņemt, ū tē tē, ū tē jē pē. Tas ir pārlieku sarežģīti, es neprotu skaidri uzrakstīt, ko biju domājusi. sad.gif

2) Lūdzams neaizmirst to, kas ar jūsu chariem pirms pusstundas LS ir noticis. Ja kāds charam ir sabojājis garīgo, tad tam jāpaliek sabojātam līdz tam brīdim, kad notiek kaut kas garstāvokļa uzlabošanās vērts. Un otrādi. Chara noskaņojumam nevajadzētu manīties līdz ar jūsējo, ja, piemēram, viens jūsu posts tiek uzrakstīts vienā dienā dienā, bet otrs - nākamajā, kad jūsu garstāvoklis ir mainījies. Centieties noskaņoties uz charactera garīgo, nevis pieskaņot charu jūsējam.
Vēl šajā punktā jāpieliek daži teikumi par ... em... kā lai to nosauc? Visādām fiziskām aktivitātēm. Ja, teiksim, jūsu chars paslīd un iekrīt upē, tad viņam/ai tādam slapjam arī ir jāvazājas apkārt līdz viņš/a nomaina drēbes vai paiet noteikts laika sprīdis, ū tē tē.
Citādi tas viss sāk atgādināt lētos bojevikus, kuros varonis nupat vēl rāp pa dubļu peļķi, kāds ar pārgrieztu rīkli viņam uzkrīt virsū, bet pēc sekundes varoni jau ir tīrs krekls mugurā...

Es saprotu, ka šo visu ir grūti ievērot, it kā jau LS tiek spēlētas lai atpūstos/izklaidētos, bet nu tomēr- ar šo neuzmanību prēt sīkumiem LS ķļūst vienkārši nespēlējamas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 11.02.2004 08:25
Raksts #20


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



WOW ... Bravo Nihil... nākas piekrist šajā ziņā .... ceru ka kāds cits bez manis arī izlasīja, jo es parasti cenšos ievērot visu šito... būs grūti atrast kur man par kautko no šitā piesieties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 12:24