Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmata par galda lomspēlēm - Latviski, Meklēju recenzentus, testētājus
Durbals
iesūtīt 15.08.2012 21:10
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.10
Kur: Savā iekšējā fentezī pasaulē



Nesaprotu. Pavisam nesaprotu, kāpēc Latvijā tāds jauks hobijs tik maz izplatīts. Tāpēc nolēmu šo lietu labot. Un nu, šķiet, lielos vilcienos ir tapusi sarakstīta grāmatiņa.

Vai te vēl ir kāds vai kādi, kam interesētu to izlasīt un dot konstruktīvas atsauksmes? Sevišķi vērtīgi būtu pieredzējušu lomspēlētāju viedokļi, jo īpaši par grāmatā iekļauto konkrēto piedzīvojumu scenāriju. Tas veidots pa pusei vēsturiskā gaisotnē, hercoga Jēkaba un pirātu laikos. Ar šo scenāriju vajadzētu pietikt kādiem 10 spēļu vakariem, bet vadītājs un spēlētāji pēc patikas var to pastiept garāku vai pabeigt ātrāk.

Grāmata domāta kā pašmācība pilnīgam iesācējam. Tāpēc ļoti vērtīgi būtu arī, ja atrastos viens vai vairāki zināt- un fantazēt-kārie bez galda lomspēļu pieredzes, kas uzņemtos novadīt kauč pāris spēļu seansus saviem draugiem.

Visa vajadzīgā informācija ir sakopota šai grāmatā, nekas papildus nebūs jāmeklē. Vismaz tā tam vajadzētu būt. Ja kas nebūs skaidrs, paskaidrošu pats vai, ja nepieciešams, atradīšu gudrāku zinātāju. Vārdu sakot, palīdzība garantēta, lai bez lielām grūtībām iemācītos šīs spēles vadīt. Būs interesanti!

Tie, kas sniegs vērtīgu palīdzību, tiks kauč ne pārāk daudz, bet noteikti atlīdzināti. Grāmatu ceru šoruden laist drukāšanā, tai būs ap pārsimt lappušu (kopā ar ilustrācijām). Un nedomāju ar to apstāties. Taps tulkots un saraksttīts šis tas vēl - cerams, ne bez Jūsu visu palīdzības.

Lai šis līdz galam nenoslīpētais rakstu darbs neaizietu tautā pāragri, failiņu nelikšu publiskā telpā, bet aizsūtīšu pa e-pastu - atrakstiet! Uz Durbala - e-pastu
Jo pats pēdējā laikā še ieskatos ne katrudien...
Vai piezvanīt uz 29125916

Jūsu
Guntis Veiskats
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
Dženeta
iesūtīt 15.08.2012 21:31
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Jauki!
Man nav tāda pieredze lai palīdzētu grāmatas tapšanā bet simts procenti kad būs palaista lasīšanai to izlasīšu... smile.gif

Šo rakstu rediģēja Vingrotāja: 15.08.2012 21:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Durbals
iesūtīt 18.08.2012 21:48
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.10
Kur: Savā iekšējā fentezī pasaulē



CITĀTS(Vingrotāja @ 15.08.2012 22:31) *
Man nav tāda pieredze lai palīdzētu grāmatas tapšanā...

Pieredze nav vajadzīga. Tikai interese par galda lomspēlēm, gatavība palasīt grāmatu un atrakstīt man savus iespaidus. Jau tas man daudz dos.

Vēl lieliskāk, ja izmēģināsi vadīt pāris spēļu seansus saviem draugiem (no viena līdz sešiem). Grāmatā ir visa vajadzīgā informācija, ja kas nav saprotams, ar lielu entuziasmu paskaidrošu. Bet rēķinies, ka draugi visdrīzāk gribēs vēl! (ar manu sarakstīto scenāriju vai citu, tas cits jautājums... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženeta
iesūtīt 18.08.2012 22:37
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Nu laikam tas ko varētu izdarīt es ir tas ka,es noteikti labprāt izlasītu grāmatu un uzrakstītu iespaidus wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Durbals
iesūtīt 02.10.2012 19:21
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.10
Kur: Savā iekšējā fentezī pasaulē



Meklēju komiskus gadījumus no kādreiz spēlētām galda lomspēlēm - arī tie vajadzīgi, lai ieliktu grāmatā. Par katru publicētu stāstiņu (2 līdz 6 teikumu garumā) apsolu zināmu atlīdzību - tās apmērs atkarīgs no tā, vai sasmīdināsiet mani līdz asarām. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 02.10.2012 20:22
Raksts #6


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Durbal, pameklē vebarhīvā veco LFFB lapu, tur ir daudz joku no galda spēlēm. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.10.2012 23:40
Raksts #7


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



"Wayback machine", un tajā ielādējams vai nu www.lffb.org vai www.lffb.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 14.10.2012 11:27
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



No tām vecajām lapām webarīvā visu, ko varēju, jau sen esmu "izkasījusi" un salikusi jaunajā, kuras foruma sadaļu līdz pašai apakšai tā arī bijis slinkums izskatīt. smile.gif Tur ir vienc apakšforums, kas saucas "Larperi joko." smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Durbals
iesūtīt 15.10.2012 07:50
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.10
Kur: Savā iekšējā fentezī pasaulē



CITĀTS(Aiva @ 09.10.2012 00:40) *
"Wayback machine", un tajā ielādējams vai nu www.lffb.org vai www.lffb.lv

Vai esi pats mēģinājis? Man kaučkā neizdevās.

CITĀTS(mausns @ 14.10.2012 12:27) *
No tām vecajām lapām webarīvā visu, ko varēju, jau sen esmu "izkasījusi" un salikusi jaunajā, kuras foruma sadaļu līdz pašai apakšai tā arī bijis slinkums izskatīt. smile.gif Tur ir vienc apakšforums, kas saucas "Larperi joko." smile.gif

Tas var noderēt tikai nākamajai grāmatai -- šamējā diemžēl būs par galda lomspēlēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 15.10.2012 10:05
Raksts #10


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Durbals @ 15.10.2012 07:50) *
Vai esi pats mēģinājis? Man kaučkā neizdevās.
Tas var noderēt tikai nākamajai grāmatai -- šamējā diemžēl būs par galda lomspēlēm.



Esmu gan mēģinājis. Triks ir palēkāt pa dažādiem arhīvēšanas datumiem, jo 100% visa lapa 100% visos datumos nav pieejama, bet pa laikiem lēkājot, var salasīt teju 95% no satura. Ja kādā datumā ejot, attiecīgās lapas nav, iespējams tā būs ieopriekšējā via nākamajā arhīvācijas datumā,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 11:11