Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Jautājumi un atbildes par galda RPG
Durbals
iesūtīt 26.05.2010 22:03
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.10
Kur: Savā iekšējā fentezī pasaulē



CITĀTS(Roviela @ 25.05.2010 08:39) *
kaiva, es sapratu, ka Durbals vēlas iepazīties, kā spēlē galda lomu spēles, un galda lomu spēles ir ar kauliņu ripināšanu, aprēķinu grāmatām un GM, kā arī čaršītiem un visu citu, kas tur piederas. smile.gif Nevis Monopols, Katanas ieceļotāji u.c.


Tieši tā! Katanas ieceļotājus varu aizbraukt pie meitām un znotiem uzspēlēt. tongue.gif

Starp citu, cik ilgi caurmērā tiek spēlētas pen&paper RPG - domāju viena seansa ilgumu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Aiva
iesūtīt 26.05.2010 22:20
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Atkarājas no pārāk daudz faktoriem. Tādos pasākumos kā LatKons, parasti orientējas uz 2-3 stundām. Tādās gadiem ritošās kampaņās, kadas ir Farliner, Felipem, man, cilvēki mēdz ieplānot ierasties agri no rīta un doties mājās vēlu vakarā, spēlējot stundas 8-10. Ilgāk viens GM vnk vairs neiztur koncentrēšanos, pat ar pusdienu pārtraukumu. Ir arī spēlēts vienu dienu, tad izgulēts, un tad nāakmajā dienā turpināts.

Bet par kampaņām runājot, StarWars ilga gadus pāris, pirms pabeidzās, kādu gadu vairāk jau iet Farliner jaunā spēle, vecā gāja gadus četrus. Mana "Princeses glābšana" ilga gadus trīs. "Jūrasmala" iesākās pirms gadiem sešiem, un joprojām risinās. Ir protams arī īsākas spēleš, ja spēlē reizi mēnesī vai retāk, protams lietas rit lēnāk nekā ja satiekas katru nedēļu vqai pa pāris.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.05.2010 07:44
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tieši tā kā Aiva saka.

Pilnīgi hardcore pen&paper, manuprāt, vispār netiek spēlētas, t.i., tās, kur tiešām izspēlē katras 6 sekundes - laiku, cik ilgi ir viens gājiens. smile.gif
Viena sesija ilgst vismaz stundas 2-3. Tās sesijas, kurās es piedalos pie Farliner, notiek no 10:00 rītā līdz apmēram 19:00 vakarā, ātrākais 17:00 beidzam. Tad var paspēt izspēlēt kādus divus lielos gājienus, kas parasti beidzas ar lielu klopi vai kā tā. smile.gif
Pie dažādiem meistariem noteikti ir dažādi. Tas atkarīgs no tā, cik ir spēlētāju (mums ir daudz - 9, un meistari ir 2) un no tā, cik strikti pēc noteikumiem katrs brīdis top izspēlēts.
Bet vispār - spēles ilgumu norunā pirms spēles sesijas, lai visiem ērti.

Tas ir tīrais spēles laiks. Pirms tam vēl ir individuālās pārrunas ar meistaru, čaršīta sagatavošana, visi aprēķini u.tjpr., kas vajadzīgs personāžam, kuru spēlēsi. Tas top sagatavotas iepriekš, un bieži neklātienē, teiksim, caur skaipu.

Iepriekš sagatavotās vienas reizes spēles ar jau izsniegtiem gataviem personāžiem (tādu spēļu sagatavju grāmatas var dabūt jau gatavas) var būt īsākas, bet ar 2-3 stundām apmēram tomēr ir jārēķinās, it īpaši, ja spēlētāju ir daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 27.05.2010 08:28
Raksts #4


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Cik ilgi ir atkarīgs no GM un spēlētāju frīkainības pakāpes. Man reiz nācās sastapties ar cilvēkiem, kas nevarēja un nevarēja beigt spēles sesiju jau trešo dienu. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 27.05.2010 10:32
Raksts #5


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS(Beppo @ 27.05.2010 09:28) *
Cik ilgi ir atkarīgs no GM un spēlētāju frīkainības pakāpes. Man reiz nācās sastapties ar cilvēkiem, kas nevarēja un nevarēja beigt spēles sesiju jau trešo dienu. biggrin.gif

Vai tik tu nerunā par to spēli, kur spēlēju arī es… xD.gif

Nu man pēdējo gadu laikā vairāk sanāk spēlēt vienu ar nopietnajiem čaršītiem un intensīvu kauliņu ripināšanu un vienu pēc Loga sistēmas, kur tēla lapa gan ir jau kļuvusi pamatīga un kauliņi jāripina.

Pati es vadu bez čaršītiem un kauliņu ripināšanas. Sanāk tīri labi. :]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:44