Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Labākais LS tēls., Diskusija - kurā lūgti piedalīties LS spēlētāji
Ného
iesūtīt 17.12.2006 19:56
Raksts #1


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Viendien runājoties ar kādu cilvēku un atceroties senākus laikus, kad vienā LS tika sastapts viens ārkārtīgi labs tēls, kas riebās līdz sirds dziļumiem, bet ņemot vērā tēla veidotāju, bija ļoti labs, interesants un kolorīts.

Mana doma ir tāda, ka mēs varētu sākt šeit ieteikt tēlus, par kuriem mēs varētu diskutētun līdz ar to nonākt pie secinājumiem, kurš tad no tēliem pēdējā gada laikā un varbūt bišķi vairāk ir bijis labākais, pēc savas darbības pašā spēlē un atbilstības leģendai. var vēl iekļaut spilgtākos momentus.

Pa to laiku tad mēs arī varētu noformulēt jautājumus, pēc kuriem vislabāk izanalizēt tēlu.

Kad iesakat tēlu, obligāti norādiet viņa leģendu un varētu arī viņa darbību spēlē - īsi vai gari, tā jau jūsu darīšana.

Jā un kas ir ieteicams - iesakiet un papildiniet ko vēl varētu iekļaut. Paļaujos uz jūsu atbalstu un gaodaprātu nebojāt šo diskusiju.

Mans kandidāts:

CITĀTS(Ungārijas ragastes redīts tēls)
Tēla vārds: Veronika
Uzvārds( nav obligāti): van Vinterfālena
Profesija: dziedātāja
Raksturojums(tāds pabiezāks): dzimusi un augusi bagātnieku ģimenē, tā ka nav bijis īpaši jānopūlas ar iztikas gādāšanu un domām par nodrošinātu nākotni, viss ir ticis, kā sacīt jāsaka pienests kā uz paplātes. Iets krutās skolās, pirktas stilīgas un reizēm pat trakas drēbes, izlutināta. Tā kā viņai ir ļoti laba balss un bagāti vecāki, tad nebija nekādu grūtību uzsākt dziedātājas karjeru, tas viņu padarīja pagalam lepnu un patmīlīgu, arī egoistisku. Ak vai es pieminēju arī uzpūtību? Nav radusi strādāt lauku darbus un dzīvot savvaļā. Ļoti uztraucas par savu ārējo izskatu. Spītīga arīdzan. Nespēj iztikt bez mūsdienu brīnumiem (tostarp tehniskajiem). Taču kā jau lielākā daļa cilvēku nav nelabojama. Reizēm sarīko histēriju, ja jūt, ka galīgi neko citu nevar izdarīt...
Izskats (vēlama arī bilde): Viņai ir 22 gadi, līdz plciem gari gaiši mati, slaids augums, zilas acis. Pāsreiz ģērbusies pieguļošās baltās džinsās, pieguļošā baltā t-krekliņā ar viņas bildi virsū, baltā kepkā, ausīs lieli zelta rinķī, uz katra pirksta pa dārgam gredzenam, ap kaklu zelta ķēdīte ar nelieli dimantu galā, ap rokām žvadzinās vairākas košas rokassprādzes, nagi gari un nolakoti koši rozā (gan rokām, gan kājām), kājās baltas botas ar rozā strīpiņām, balta ādas jaka.
Ak, un tur redzama viņa vienā no savām fotosesijām...
IPB Image

Līdzi esošās lietas (jāatcerās, ka jūs neko tādu neesat gaidījuši un viss noticis pēkšņi, tāpēc nevajag pārspīlēt, ka Jums līdzi ir kanniņa, kurā vārīt ūdeni utt): liela soma ar visādām parpalām un vairākiem kurpju pāriem, mazāka soma ar kosmētiku un dažādiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, vēl mazāka soma ar visādiem aksesuāriem, uz ķermeņa liekamiem un karināmiem, ādas rokassoma, kurā atrodas ūdenspudele, pāris apelsīni (ievēro diētu), ķemme, pirmās nepieciešamības kosmētika, vitamīni tabletēs, pretgalvassāpju līdzeklis, blociņš, pildsspalva, ar ko rakstīt autogrāfus, mobilais ar visādām ekstrām, ferrari un mājas atslēgas. Mīļais mazais rozā lāčuks ar koši sarkano sirsniņu uz vēdera (atslēgas piekariņš), bez kura nevar dzīvot.


Kā jau minēju, šis tēls spēlē, tad, kad es vēl spēlēju, uzvedās kā princese, vārdu skot bija piegriezies līdz pat kaulam, kā teikt, gribējās nomušīt.
Tomēr, kā tas tika notēlots, bija ļoti labi, jo pats tēla radītājs, cik man zināms nav šads cilvēks.
Jāsaka gan, ka par šo tēlu man jālūdz izteikties kādu no LS spēlētājiem, kas spēlēja tajā spēlē - Zudušo dvēseļu sala
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 5)
Romija
iesūtīt 17.12.2006 20:01
Raksts #2


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Jā, Veronika savā ziņā ir bijusi viena no kolorītākajām personībām lomu spēlēs, kur pašai ir bijis tas gods piedalīties. Ļoti jauka atspēle tik kretīniski nelietderīgam tēlam! grin.gif (<-- tas bija kompliments! wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.12.2006 20:51
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Piekrītu, Veronikas tēls līdz šim ir bijis patiesi viens no retajiem tēliem, kurš man pašai ir iepaticies un kuram ir bijis ļoti interesanti sekot līdzi, kolorīta persona, kas izceļas uz vispārējo tēlu masas. smile.gif

Es ieteiktu vairāk šāda veida tēlus veidot, lai ir interesantāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.12.2006 21:17
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Veronika bija tik dzīva, ka man kā Mātei Dabai nesagādāja nekādas grūtības gādāt viņai nepatikšanas. Viņa uzprasījās pati, tas bija tikai dabisks rezultāts.
Ko, diemžēl, nevar teikt par tēliem, kas nodarbojas ar iekšējām pārdomām un nereaģē uz apkārtni. Viņi ir tik neinteresanti, ka nemaz negribas rakstīt, ko viņi piedzīvo, bez tam ir skaidrs, ka, ja vispār izlasīs, tad tāpat neko jēdzīgu atbildei neuzrakstīs.

Izanalizēt tēlu? Labs ir tēls, kurš dzīvo spēles pasaulē. Uzvedas atbilstoši savam raksturam, un - svarīgi! savai leģendai. Ir TIK daudz spēļu, kur ir sagudroti krutie tēli, bet, kā tiek līdz rakstīšanai, tā čiks vien sanāk. Tas parasti notiek tad, kad spēlētājs nemaz nezin, ko nozīmē tas vai kas cits, ko viņš ir ierakstījis savā leģendā. Teiksim - nav iesakāms spēlēt par sevi daudz vecāku personāžu. Momentā lien ārā neatbilstoša uzvedība un nezināšana. Tāpat nav iesakāms spēlēt kaut ko, par ko pats nezini, kas un kāds tas ir, un ko dara. Nesanāks. Un vēl tā notiek tad, ja mēģina iedabūt spēlē tēlu, kas nepavisam nav iederīgs spēles pasaulē, nereāls, vārdu sakot.

Jā, kritiku ir vieglāk uzrakstīt, nekā ieteikt labu tēlu!

Man patīk Dženāro (Ausminta):
Vārds:Dženāro
Uzvārds: Peregrini
Vecums: 28
Izskats un ja vēlas fiziskie parametri(augums utt.): garš (1,90), tievs, pat pārāk, nav sevišķi spēcīgs, tomēr izturīgs. Seja - pretrunīga: garena un askētiska izskata, drūmuma rievām ap muti, bet šo iespaidu jauc jutekliskais apakšlūpas izliekums un smieklu krociņas acu kaktiņos. Acis - brūnas, lielas , mazliet iekritušas, mati tumši, viļnaini, līdz pleciem.
Raksturs: Galējību cilvēks - no dziļas, drūmas melanhonijas līdz kaismīgai aizrautībai, no garīgas eksaltētības un pašuzupurēšanās līdz baudkārei un egocentrismam, no nihilisma līdz bērnišķīgai spontanitātei. Neatkarīgs lēmumos, maz rēķinās ar citiem, neprognozējams un neuzticams, tomēr reizēm gadās spēji atbildīguma un rūpīguma uzbangojumi, kas gan reti ir ilgstoši. Rīkojas mirkļa iespaidā, garastāvoklis mainās bieži,un izmaiņas ne vienmēr izskaidrojamas ar objektīviem iemesliem. Glābiņu no sava raktura sasķeltības mēdz meklēt askētiskās eksekūcijās, kas gan līdz šim īpašu attīstību pretim rakstura viengabalainībai nav radījušas.
Profesija: dzejnieks, rakstnieks
Valsts: Itālija
Vieta, kur dzīvo(ģeogrāfiskais raksturojums - pāris vārdos): nenoteikta. Dzimis Romā, bet to necieš (lai gan mīl smile.gif ), mēdz klaiņot kājām tālus attālumus bez noteikta mērķa, meklējot iedvesmu un garīgu mieru, ko gan joprojām nav atradis un, iespējams, īsti nemaz nevēlas atrast.

Spēles "Pussala - izredzētie" puķu elfa tēls:
Elizabete, cilvēku sieviete, pāri 30 gadiem
Bieziem tumši brūniem gariem matiem, kas tagad izskatās pēc vārnas ligzdas, biezām uzacīm un lielām, tumšām acīm, Ķermenis sievišķīgs, lai arī cietuma ēdiens tajā ir atstājis zināmas pēdas. Mugurā skrandas.

Elizabete ir ļoti savdabīga būtne. Emocijas un garastāvokļi mainās pa minūtēm, bet ļoti iederīgi.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 18.12.2006 12:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 20.12.2006 00:31
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



Labs tēls ir tēls, ko labi spēlē.
Tēls idejiski var būt izveidots brīnišķīgs (spilgtums+iederīgums pasaulē+iekšējs loģiskums, ect), bet, lai tas būtu labs procesā, spēlētājam jāprot ar to tikt galā, jāprot redzēt personāža domu gājienu, kas izriet no attiecīgā rakstura,pagātnes, paredzēt iespējamo viņa reakciju noteiktos apstākļos un tā arī postot (kas nav viegli - dažkārt tīri rakstīšanas pēc. Vieglāk ir sadrukāt pirmo prātā ienākušo, šablonisko frāžu kopumu, ne baigi ņemties ar tēlam piemērotākās uzvedības un izjūtu cakināšanu).
Uzreiz jāpiebilst, ka es pati to (augstākminēto) neuzdodos labi protam. Plus spēlē dažkārt nostrādā dažādi OOG faktori - neesi ticis, piem, laikā pie neta, lai reaģētu, kā tavs tēls reaģē dabiski, un tad nu domā, uz ko to norakstīt. Vai vienkārši - nu tā nēēegribas, bet drusku tak šamais uz priekšu ir jāpabīda.
Visumā piekrītu Rovielai, bet iebilstu vienā aspektā - noslēgto tēlu sakarā. Nu nav spēle tikai notikumu bīdīšana. Ja spēlētājs skaisti ķer iekšējo, tas tikai dod. Un man, piemēram, patīk lasīt skaisti uzrakstītas un sajustas lietas. Protams, tāds "viņš noklausījās, padomāja un sekoja pārējiem" nodreijātā līmenī gan ir krietni apnicīgs.

Ak dārgais Dženāro wub.gif laughing.gif Dženāro bija traks iesācēja eksperiments, bet katrā ziņā ļoti interesanti.

Man ar' patīk Elizabete. Viņas nerimstošā kleptomānija masu (piem, ielejas) apmēros un trakās fantāzijas. smile.gif

Es savukārt nominēju vēl vienu pussalnieku - vargr Hevrinu. Tik sulīgs dzīves rūdīts rupeklis, ka prieks. Atsp... tēlojuma (whistling.gif) kvalitāte - respect. Ne tikai reakcijā uz pasauli+PC+NPC, bet pat valodiski un totāla ne-metageimošana. Vot pilotāža (žēl tik, ka reta). smile.gif

Šo rakstu rediģēja Ausminta: 20.12.2006 00:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 20.12.2006 12:16
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Slinki klimstot pa forumu, arī agrāk gadījās iemaldīties Lomu Spēlēs. Ilgi gan tur nekavējos, līdz iepazinu Veroniku. Tēls vilināja ar savu spilgtumu, noturīgo stilu un dzīvīgumu. Jāatzīst, ka tā arī viņas liktenim līdz galam neizsekoju (piedzima Elizabete ohmy.gif ). Zudušo Dvēseļu salai gan bija vēl kāds pluss - Māte Daba, kas ir pa brīdim atgādināja, kur katrs atrodas, ar ko nodarbojas un kas sanāk, ja spēlētās posto nepārdomāti un neiedziļinoties pārējo tēlu darbībā.
Pat Elizabeti blush.gif Viņa man reizēm sagādā pamatīgus kreņķus silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:10