Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai jūs lasiet lomu spēles, kurās paši nepiedalieties
Romija
iesūtīt 17.02.2005 17:08
Raksts #1


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Mani interesē viena lieta, vai jūs lasiet lomu spēles kā stāstus, kaut arī paši nepiedalieties? Es lasu, bet ne visas, tomēr ir dažas, kas manuprāt ir interesanti lasīt.

Ja lasiet/nelasiet, lūdzu pamatojiet, kāpēc? Kuras spēles jūs ieteiktu arī citiem palasīt?

Ja tam bija jāatrodas citur, tad modi, lūdzu, pārvietojiet!

Šo rakstu rediģēja Etasi: 17.02.2005 17:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
eziic_miglaa
iesūtīt 11.04.2005 12:49
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Pikolo @ 10.04.2005 19:37)
Nelasu... ES pat nespēlēju nevienu LS...
*


njaaa. varu pat iedomaaties kaapeec..
lai gan - kaapeec pavediena PEERLES zvaigzne (nu tas pikolo tac esi tu?) liedz citiem tik briiniskiigu izklaidi???
viens no pavedienem kuram jau ilgi gaidu turpinaajumu ir tiesi tas.
principaa reizeem lasu.. tacu aatri beidzu lasiit..
seviski ja posto aatraak nekaa atkaapjas mans slinkums lasit aatraak...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.04.2005 10:15
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ai, jā "pērles" bija vienkārši dievīgs lasāmgabals! Bet tur tagad ir vļe šis tas lielisks sakrājies! Teiksim, kaut vai Lord Fish tēls - mantkārīgais ponijs rasists un viņa strīdiņi ar GMu... Es aiz smiekliem gandrīz vai tēju izklepoju uz tastatūras... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 13.04.2005 13:05
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Pati nepidalos lomu speelees...itkaa gribeetos, bet nu... bet lasiit gan palasu (ja saakums mani aizkjer, tad arii varu [alasiit taalaak) vislabaak liidz shim man ir patis\cis par to vilcienu (kkaads brauciens naktii... varbuut ne taads nosaukums.. bet nu taa)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 13.04.2005 17:38
Raksts #24


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Jā, nedaudz palasu spēli "Prāta mednieki". Īpašu uzmanību piesaista 2 spēlētāji un viņu tēli - geji. Un tad nu interesanti redzēt kādas tad viņiem tās attiecības.

Bet vispār LS, kurās nepiedalos nelasu. Ja nu vienīgi kādu atsevišķu postu, kas tā ātri apskatot ir licies interesants.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 13.04.2005 17:39
Raksts #25


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Lord Fisha ponijs bija arī manā nu jau slēgtajā "Rohānas stāstā"....

Bāc... Būs jāpārlasa - riktīgi labs kadrs.................

Šo rakstu rediģēja Notme [earny]: 13.04.2005 17:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 14.04.2005 12:54
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Nu, citas, izņemot tās kur piedalos, nelasu - laikam jau tādēļ, ka pašam liekas, ka katra spēle ir tāda kā noslēgta valstība, kur spēlē tikai tās dalībnieki, un kur citiem nav ko meklēt... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 14.04.2005 15:44
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nē, nelasu, varbūt tikai laiku pa laikam ieeju kādā LS, lai izlasītu aprakstu, bet varoņu rīcību nepētu. Kā arī pats lomu spēlēs nepiedalos - varbūt vajadzētu pamēģināt...? smile.gif (btw šo pavedienu varēja arī veidot labāk kā aptauju, lai viss būtu pārskatāmāks wink.gif )

Šo rakstu rediģēja Maxwels: 14.04.2005 15:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 15.04.2005 00:10
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Vienbrīd lasīju vairākas – pazīstamu GMu un pazīstamu vai interesantu pasauļu dēļ.
Pašlaik tikai Karnevālu.
Pamācoši. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.04.2005 00:22
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Karnevāls izsauca atmiņā pagājušajā gadā spēlēto pilsētas spēli pēc Vampīriem... tas bija viens baisi labs pasākums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 16.04.2005 13:36
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Es patstāvigi lasu "Spēle ar dzīvību". Interesanta un aizraujoša. Pati es piedalos tikai vienā: "Ceļojums naktī"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 16.04.2005 19:12
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



Dažreiz palasu LS "Pēdējā izrāde" .
Citas nelasu [[protams, tās kurās piedalos - lasu rolleyes_a.gif ]] - ja nu vienīgi ļoti reti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 16.04.2005 19:17
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



nea nelasu....tam man naw laika....es pat nespeeleeju...wienreiz meegjinaajau pieteikties, bet kaa wienmeer k-kas nebija kaartiibaa un noraidiijums. getlost.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 16.04.2005 19:22
Raksts #33


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Nu es laikam agrak sekoju LS Magiska nometne(lai gan pati taja nepiedalos)Bet ar laiku apnika tapec tagad lasu tikai tas kuras es piedalos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 19.04.2005 07:41
Raksts #34


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(vargr @ 15.04.2005 01:10)
Vienbrīd lasīju vairākas – pazīstamu GMu un pazīstamu vai interesantu pasauļu dēļ.
Pašlaik tikai Karnevālu.
Pamācoši. smile.gif
*



CITĀTS(Farliner @ 15.04.2005 01:22)
Karnevāls izsauca atmiņā pagājušajā gadā spēlēto pilsētas spēli pēc Vampīriem... tas bija viens baisi labs pasākums...
*



Ziniet?

You just made my day smile.gif It īpaši vargr smile.gif

Mazliet žēl, ka tik liela daļa no Karnevāla paliek skatītājiem neredzama koncepcijas dēļ... un tagad jau ir izdzēsta PZ kastes šaurības dēļ.

Pamācoša - heh vismaz man noteikti... par to ko GM var un ko nevar atļauties spēlē, it īpaši - foruma lomu spēlē, un cik ļoti GM ir atkarīgs no saviem spēlētājiem... Tā jau ir, no kļūdām jāmācās.
Šādai videi priekš spēles tomēr ir sava specifika - ir gan savi plusi, gan mīnusi..


Bet ja godīgi - ir kāds GM (nu jā, šajā sistēmā tas būtu Storyteller), kas nedaudz nopietnāk vada tabletop spēles pēc Vampires: The Masquerade? Es pat apsolītu godīgi iemācīties atbilstošo edīciju un uz spēles laiku savu apgraizīto un pāradaptēto versiju aizmirst.... It kā jau LFFB bija viduslaiku versija latviski - tad taču laikam kāds to visu lieto?

Šo rakstu rediģēja Nimue: 20.04.2005 07:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 20.04.2005 01:33
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Postulāts #1 – spēlētāji nelasa. Visās, ne tikai foruma spēlēs. Šajā forumā spēlētāji turklāt arī plosās. Daži to dara rāmi un ar pašcieņu, bet tā ir un paliek plosīšanās. smile.gif
Šādos apstākļos saturēt visu kopā un turpināt gruzīt spēles pasaules noskaņu – tas ir pamācoši.
Bez tam es Karnevālu ieliktu par obligāto literatūru GMiem (sorry, bet taisnīgāk būtu teikt GMēm), kas uzskata – pietiek pavedienu sākt ar "Šī ir mana pirmā spēle...", lai nebūtu nemaz jāpapēta, no kā spēle sastāv, kā tā vadāma un cik tajā darba jāiegulda.

Ir viens Storyteller, ko satieku dažas stundas gadā. smile.gif Ja viņš vēl vada savu VtM 2ed, un (kas būtiski) atkal nav pazaudējis mobilo ar zivi, varu mēģināt viņu atrast...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 20.04.2005 08:16
Raksts #36


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(vargr @ 20.04.2005 02:33)
(sorry, bet taisnīgāk būtu teikt GMēm), kas uzskata – pietiek pavedienu sākt ar "Šī ir mana pirmā spēle..."



Hei...! Man liekas, ka es savu spēli ar iesāku ar tādu pašu teikumu
tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 30.04.2005 15:47
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Es lasu pāris LS. Sāku tās lasīt un centos izzināt, ko tad īsti šajā daļā dara. Esmu to uzzinājusi un nu iesāku pati savu spēli. Iedvesmota nolēmu piedalīties arī pāris citās- jaunās. Kā man veiksies to rādīs laiks. LS kuras lasu ir Vienradzītes pasaule un The union of nine amutec. Varu teikt, ka Vienradzīte ir viena no brīnišķīgākajām spēlēm. Nē tā nav spēle. Tas ir aizraujošs un piedzīvojumiem bagāts stāsts. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.04.2005 21:10
Raksts #38


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Es ļoti labprāt regulāri lasītu tādas spēles kā, piemēram, Karnevāls un Vienradzītes pasaule, bet nesanāk laika whistling.gif.. pietiek jau ar tām, kurās piedalos wink.gif !
Šad tad iemetu aci augstāk minētajās un lasu tās, kurās piedalos. Īpaši rūpīgi sekoju līdz Samarkarai un savai spēlei Mariona - Rītausmas zeme smile.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 01.05.2005 12:34
Raksts #39


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Pašlaik lasu divas - Vienradzītes pasauli un Seno ceļu. Galvenokārt tāpēc, ka tie ir drīzāk nevis spēles, bet kopīgiem spēkiem rakstīti stāsti. Un tās vada un tajās spēlē man pazīstami cilvēki.

Pirms šīm divām lasīju Rūķus (sen tas bija, bet labi!) un Magic Academy. Wave Of Darkness (beidzās...).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.05.2005 16:43
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu es ne piedalos ne arī lasu kādas svešas lomu spēles. Kadreiz vienā pamēģināju, bet tā kaukā nomira dabīgā nāvē...kopš tā laika neredzu iemeslu laika tērēšanai kaukam tik bezjēdzīgam. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 11:36