Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai jūs lasiet lomu spēles, kurās paši nepiedalieties
Romija
iesūtīt 17.02.2005 17:08
Raksts #1


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Mani interesē viena lieta, vai jūs lasiet lomu spēles kā stāstus, kaut arī paši nepiedalieties? Es lasu, bet ne visas, tomēr ir dažas, kas manuprāt ir interesanti lasīt.

Ja lasiet/nelasiet, lūdzu pamatojiet, kāpēc? Kuras spēles jūs ieteiktu arī citiem palasīt?

Ja tam bija jāatrodas citur, tad modi, lūdzu, pārvietojiet!

Šo rakstu rediģēja Etasi: 17.02.2005 17:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Aiva
iesūtīt 17.02.2005 17:14
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Laiku pa laikam palasos arī tās, kurās nepiedalos.

Kuras tieši - nu Vienradzītes pasauli diezgan regulāri, un ari Seno ceļu - pazīstu abām GMus, un ir interesanti paskatīties, kas tur notiek - interesantas pasaules, interesanti, nesamāksloti, neūberkruti tēli. Savulaik bija arī spēle par Francijas Karaļa galmu, bet to neesmu pedeja laika vairs manījis, laikam apsīkusi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 17.02.2005 17:22
Raksts #3


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tā kārtīgi izrakājusi esmu tikai vienu spēli, kurā nepiedalos. Un tā ir Magic academi Wave of Darkness vai kaut kā tā.

Vienkārši pagājušajā LFFB pasākuma uzzināju, ka tur notiekas pikanti notikumi, pret kuriem nebija iebildumu pat modiem, nu ja un tad es palasījos.

Bet tā kārtīgi vairāk laikam nav sanācis. Ieskatos šut tur atseviški. Vispār būtu atkarīgs no GM. Ja man interesē GM kā cilvēks, tad arī lasītu viņa spēli, nu tipa lai izprastu viņu vēl labāk..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 17.02.2005 17:22
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



protams, jo ir interesanti paskatīties, ko citi prot, ko citi domā, jo tas atspoguļojas viņu lomās, utg.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 17.02.2005 17:24
Raksts #5


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Es pati bez tām, kurās piedalos, ik pa laikam palasu uz priekšu Magic Academy, Galma intrigas un Laimes meklētājus. Pārējās spēles esmu sākusi lasīt, bet neviena mani nav pārliecinājusi, lai to turpinātu darīt. Piekrītu Aivam par ūberkrutajiem tēliem. Ja no sākuma ir interesanti, tad ar laiku apnīk. Toties brīžam ir interesanti ATD pavedienos paskatīties bildes, kā kurš iztēlojas piecpadsmitgadīgu nabaga bāreni tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.02.2005 17:32
Raksts #6


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nekādas spēles nelasu un pats arī nespēlēju. Ā, esmu iemetis aci dažās, pēc nosaukuma trulākās, lai pasmietos.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 17.02.2005 17:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 17.02.2005 18:38
Raksts #7


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Nu... Nelasu... Pamatojums varētu būt tāds, ka pati spēlēju gana daudz spēļu, lai nebūtu laika lasīt vēl kādas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 17.02.2005 21:59
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Es pati piedalos kādās 6 spēlēs un man jau dažreiz ir grūti tikt līdzi, lasot ko citi sapostojiuši, tamdēļ vnk citas spēles lasīt tiešām nepietiek laika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 19.02.2005 13:33
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



nee, vienigi ja nosaukums liekas ljoti interesants tad paluuru kas iisti tur notiek, bet taa neredzu tam jeegu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 19.02.2005 14:53
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Reizēm lasu. Parasti tās, kur interesanti dalībnieki, vai vadītāji.

Biežāk lasu ATD pavedienus, jo mani sajūsmina daži tēli, piemēram, pieaugusi un pasaulsslavena 21. gadsimta nogales latviešu tautības juriste vārdā Džemibrila Rjuāza San-Kočiko, 16 gadus veca, nabaga un pieticīga, pilsētniece, kurai pieder zirgs, suns, kaķis, pele, siers, kanārijērglis un hipopotams, mīļākais ierocis - septiņroku zobens, kas pārcērt uz pusēm mēnesi, ar vienu nelielu maģisko spēju - mainīt visu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.02.2005 15:06
Raksts #11


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Urdrunir @ 19.02.2005 14:53)
pieaugusi un pasaulsslavena 21. gadsimta nogales latviešu tautības juriste vārdā Džemibrila Rjuāza San-Kočiko, 16 gadus veca, nabaga un pieticīga, pilsētniece, kurai pieder zirgs, suns, kaķis, pele, siers, kanārijērglis un hipopotams, mīļākais ierocis - septiņroku zobens, kas pārcērt uz pusēm mēnesi, ar vienu nelielu maģisko spēju - mainīt visu.


Vo, vo, tieši par to es runāju! laughing.gif ATD tas ir interesanti. Spēlēs gan parasti šie tēli vai nu ātri nonīkst vai arī paši mocās ar savu iekšējo pasauli. Tādām spēlēm arī vienīgais, ko palasīt, ir šis ATD.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 19.02.2005 19:13
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Esmu mēģinājusi, bet lāga nesanāk. Regulāri lasu tikai Vienradzītes pasauli. Piekrītu par superduper tēliem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 20.02.2005 01:46
Raksts #13


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Jup, jup, jup, ja paliek laiks, tad tās, kuras liekas interesantas palasu, man patīk grin.gif .
Jā, super duper tēli tiešām visu samaitā, nav forši, ne viņiem, ne citiem, pašiem garlaicīgi, citiem dusmas...

Šo rakstu rediģēja grapefruit: 20.02.2005 01:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 20.02.2005 16:22
Raksts #14


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Jā, dažreiz jau palasos. Izvērtēju citas spēles, pamācos pati un secinu vai man ir labi vai slikti. Protams, ir arī tādas spēles, kuras lasu intereses pēc nevis zinātniskos nolūkos. smile.gif To starpā ir Magic Academy un Drakona Sirds.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 20.02.2005 18:55
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es nepiedalos Lomu Speeles un arii nelasu taas....Negribas, nelikas paarak interesanti... whistling.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 23.02.2005 09:06
Raksts #16


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Tā patiešām lasīju (tā, ka ienākot forumā, pirmais ko izdarīju, bija - pārbaudīju jaunu postu esamību šajā spēlē) bija labu laiku atpakaļ Mastero spēle par rūķiem un sēnēm. Nosaukumu gan vairs neatceros - un tik aktīvi nevienu citu spēli arī neesmu lasījusi. Lai gan vispār - lasu, šad un tad. Ja ATD pavediens bijis gana amizants, ja tas fragments, ar kuru sāku lasīšanu ir interesants... un ja kopīgais rakstu skaits nav pārāk liels. (kā rezultātā - ja pati nespēlētu Magic Academy, nez vai saņemtos to arī lasīt...)

Tajā pašā laikā man ļoooti patīk, ja "cilvēki no malas" lasa spēli, kurā piedalos. Kaut arī ne manu rakstu dēļ smile.gif

Šo rakstu rediģēja Nimue: 23.02.2005 09:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.02.2005 13:06
Raksts #17


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Mnjā, patiesībā es ar vairāk lasu ATD pavedienus - dažkārt tie var aizstāt labākās joku lapas... atceroties kaut vai dažus no "pieticīgajiem" tēliem, kas gribēja Laimes meklētājos pieteikties... smile.gif

Bet ik pa laikam izskrienu cauri lielai daļai spēļu, lai ievērtētu, vai kas neatbilstošs foruma noteikumiem neparādās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raganiņa
iesūtīt 24.02.2005 10:43
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



tongue.gif Es dazkart lasu ja nav ko darit smile.gif grin.gif bet parsvara tomer gan nelasu. NEzinu vai tas ir labi vai slikti bet tas man ir vienalga .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
amanda
iesūtīt 01.04.2005 18:45
Raksts #19


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.05
Kur: Kad Kurbijkurnē, tad pie datora...



Es dažreiz lasu ''Vienradzītes pasaule.''Ļoti interesanti. grin.gif sorcerer.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 10.04.2005 18:37
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Nelasu... ES pat nespēlēju nevienu LS...

Šo rakstu rediģēja Pikolo: 10.04.2005 18:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 05:32