Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NĀVE, Kas notiek, kad nomirsti...
Vai tu veelies nomirt???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 415
Viesi nevar balsot. 
Paip`
iesūtīt 20.11.2003 16:42
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Sheit raxtiet arii savas teorijas par to, kaa jums liekas, kas notiek ar cilveeku, kad vinjsh nomirst!!!
Kautkas liidziigs pavedienam par visumu, tikai par naavi!! - jaafantazee!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
19 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
!Good_Charlo...
iesūtīt 25.11.2003 15:06
Raksts #41


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Mans ir jauns lai mirtu... taadat atbilde "Nē"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 25.11.2003 18:51
Raksts #42


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Nu ta beidzot es arī pievienojos šai aptaujai tongue.gif protams, ka es esmu pārāk maza/jauna lai mirtu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 02.12.2003 10:20
Raksts #43


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Nu kaaa tad ir ar to mirshanu, kuram vajadzeetu paliidzeet????? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 04.12.2003 19:49
Raksts #44


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Mans vēlas mirt, la vismaz Tur rīkotu revolūciju un pēc tam nāktu atpakaļ uz zemi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 04.12.2003 19:56
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



Kas tad taa par aptauju?? Un veel vairaak jaabriinaas par to, ka diezgan liela dalja to gaida ar nepacietiibu..... Nu kas tad nu? Vaj tieshaam ne tikai mana life sux??...... Nu padomaajiet tachu logjiski, ja visi nomirs, kas tad dziivos??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 04.12.2003 20:00
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



domaajams ka sauriju no peec naawes dziiwes izmetiis laukaa aatraak nekaa wareetu shkjist,& winjsh pat nepaspees tur rewoluciiju uztaisiit....

bet mani izbriina fakc, ka wairums uzskata ka i pa jaunu lai mirtu.... taatad jaagaida kas graujosh no tiem cilweekiem.... winji laikam domaa ka spees ko dariit pasaules labaa ar sawu nozheelojamo dziiwiiti....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 04.12.2003 20:07
Raksts #47


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nu i nekas. Aizdošos uz lielo TUkšumu, Atbrīvošu Melkoru un tad gan.. būs whistling.gif Yo ho ho.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 04.12.2003 21:10
Raksts #48


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



CITĀTS(Northwatch @ 21.11.2003 16:26)
CITĀTS(spideratey @ 21.11.2003 15:20)
mana oma teica ka tad kad winja nomirs winja kljuus par ziiliiti & chiwinaas man pie loga!

Nu bāc, tas man atgādina vienu gadījumu kad mana vecvecmāmiņa nomira. Viņa teica tieši to pašu un...eeekk, briesmīgi... kad viņa nomira, es dzirdēju zīlīti dauzāmies pie loga, bet kad gāju skatīties tur nekādas zīlītes nebija. Es pagriezu galvu, it kā palodzi neredzēju un tur atkal bija tā skaņa, kas rodas kad zīlītes pa palodzi staigā...šermuļi...es ticu ka tā bija viņa.

crying.gif Eēhehēē!(histēriski šņuksti)Tas skan tik mīļi...un arī skumji....*aiskrienu pēc liela kabatslakata*!Man,man vienkārši trūkst vārdu! crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 09.12.2003 10:02
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Nu re, ka juuus te taa fantazeejat. Man arii ta kaadreiz patiik pafantazeet...
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 09.12.2003 11:07
Raksts #50


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Vispār ir tā, ka pēc Ēģiptiešu versijas, cilvēkam jāiziet caur šausmu valstību un tad viņš stājas Ozīrisa priekšā kas nosver viņa sirdi un spalvu, kuras lielums ir atkarīgs no melu daudzuma dzīves laikā, pēc grieķu versijas- jānomet sava āda, jāsēžas Harona laivā un viņš ved uz Aīda mirušo valstību, kur mūžīgi tumsībā jādzīvo
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.12.2003 14:16
Raksts #51


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



jā, jā, jā, to visu jau es būtu dzirdējusi... par ēģiptiešu kultūru mums gan mācīja, bet tu taču nebūsi to uztvēris nopietni???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 09.12.2003 14:23
Raksts #52


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Protams neticu, jo: a) Tam nav nekādu zinātnisku pierādijumu
cool.gif Pēc dabas likumiem, cilvēka dvēsele( ja tāda ir) arī sapūst tāpat kā miesa
c) Es esmu gudrāks nekā tā laika cilvēki
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 09.12.2003 19:47
Raksts #53


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Senajaas kultuuraas bija savi iemsesli, kuru deelj vinji ticeeja tieshi tam - okiz dazhi bija visai banaali - nekaa labaaka kam ticeet arii nebija - redz ceriiba/doma - kaa n kuram ka tad kad cilveks nomirst tiek veerteets kadas vinjsh bijis un tad atkariibaa no taa paarsuutiits uz " pardiizi" vai "elli" - lai nu kaa arii akrtraa religjijaa taas vietas nosauktu cilveekus nedaudz kontroleeja - jo bija bieds - uusi slikts - cietiisi muuzhiigas cieshanas - buusi labs,goiigs - buusi muuzhiigi liamiigs, taapat arii kirstietismaa (okiz vairs ne senaa religjija bet lia nu buutu) ideja par to ka nebgie buus bagati u otradi - deva nelaimigajiem, nomociitajiem ljautinjiem ceriibu - zin bus labaak, pacietiishos un tad gan jau... Peecnaaves dziive paliidzeeja arii paliceejiem, jo gruuti pienjemt, ka labi cilveeki/vispaar civleeki nomirst un vis kas bijsi, viss ko vinji dariija ir veltiigs, pazudis- un viss taa vienkaarhsi beidzas- nekaa - to pienjemt ir ljoti gruti ( vareetu buut ka te arii redies muuzhsenais jautaajums ta kaapeec mees te vispaar mokamies un dziivojam). Taisniibas labad japieziimee ka me nav iisti parliecinaata ka shameejie saprata cik ilgi ilgst muuzhiiba un ari idiezvai musdienu sabiedriibas lielaakaa dalja to saprot (logjiski mani ieskaitot) bet tas ir cits staasts. Godiigi sakot skatoties uz senajaam civilizaacijaam no mana skatupunkta es visvairaak piekriitu Divupes idalogjijai - esi laimiig tepat, jo peec tam buus daudz sliktaak - nebuus nekas jo peec naaves ir muuzhiiga (atkal jau jeedzines muuzhiigs/a ) viemuljiiba un peleeciiba - buutiibaa nebuus nekas.

Šo rakstu rediģēja Goldberry: 09.12.2003 19:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 09.12.2003 19:49
Raksts #54


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



goldberry laist pie kompa i biistami... getlost.gif wisu ekraanu pieraksta pilnu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.02.2004 17:07
Raksts #55


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



getlost.gif Nedomaaju, ka visi, kas atbildeja "gaidu ar nepacietiibu" taa arii domaa..Ja taa ir, tad baigi stulbi.. Jaasaak domaat, kas notiek ar pasauli.. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuu
iesūtīt 18.02.2004 17:29
Raksts #56


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



manupraat cilveeki peec naaves nenoklust vienaa vietaa....tie kas bijusi jauki tie driikst izveeleeties kur doties....a sliktiem ira tikai divas izveeles
A)elle
B)grieku peecnaaves valstiiba

labie var kluut par spokiem...vinji tepat kliist apkaart un veero muus..... unsure.gif
vai arii iet paradiizee...tur ira pljavas mezi....un vinji visu dienu driikst kliist pa taam apkaart... rolleyes_a.gif .......protams vinji var nokljuut arii elee un grieku valstiibaa...labie var censties tikt arii eegiptiesu valstiibaa... grin.gif .....vinji var arii muuziibu tupeet savaa zaarkaa vai arii straadaat Naaves uzgaidaamajaa telpaa kur visas dveeseles nonaak peec nomrsanas un kur vinjas nonaak kur vinjaam jaanonaak....

Es pati gribeetu buut spoks... rolleyes_a.gif ...bet karoti tik driiz nolikt veel negribaas.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 18.02.2004 17:51
Raksts #57


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Nju... Piedodiet par anglju valodas lietoshanu, bet..

CITĀTS
Death is the final expirence and should be revered as such.


Tas arii ir tas, kam ticu. Tas nav kas taads, ko vareetu gaidiit ar nepacietiibu, bet veeleeties to, protams, var. Kaada noziime - taapat jau nekur neizbeegsi.

Tam, kas notiek peec naaves nav pilniigi nekaada sakara ar to, kas notiek muusu pashreizeejaa dziivee.

Nav buutiski, vai ir kaut kaadas ieprieksheejaas dziives vai nav - mums par taam nav nekaadas daljas. Nevar apgalvot, ka kaads ieprieksh dziivojis un tagad miris cilveeks patiesiibaa ir bijusi taa pati personiba, kas mees shodien - shodienas "es" nav tieshi saistiits par ar to "es" pirms stundas vai dienas - "es" var eksisteet tikai un vieniigi tagadnee - tas taa, runaajot par indiviidu, kura psihe aptuveni ietilpst normas robezhaas - ir jau, protams, arii novirzes.

Nekad nav naacies dusmoties uz savu aizvakardienas "es" par neizdariitiem darbiem?

Savu pagaatnes "es" (ar domu - aizvakardienas, nevis ieprieksheejaas dziives wink.gif )paarsvaraa uztver identiski ljoti ljoti tuvam cilveekam, kas ir paziits jau ljoti ilgu laiku, bet ar kuru vairs nenotiek nekaada komunikaacija - tachu shiis "es" abstrakcijas projiceeshana uz kaadu agraaku laiku (aarpaats, cik gudri tas izklausaas :B ) ir vienkaarshi fantazeeshana...

Varbuut kaut kaada muusu dalja tieshaam atdzimst (vai turpina eksisteet peec naaves) - tachu taa ir pilniibaa nesaistiita ar muusu apzinju (taatad - domaam, emocijaam, juutaam un visu paareejo) - liidz ar to nav noziimes noskaidrot vai taa ir, vai nav.

Smadzenju naaves rezultaataa "es" savu eksistenci izbeidz - atliek tikai tas, kas saglabaajas visu liidzcilveeku apzinjaa.



Veelreiz apvainojos par ljoooti garo zinjojumu... bet nu shii teema aizskar manai pasaules uztverei ljoti buutiskus jautaajumus.

Šo rakstu rediģēja Nimue: 18.02.2004 17:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.02.2004 20:43
Raksts #58


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



The following is an actual question given on a University of Washington engineering mid-term. The answer was so "profound" that the Professor shared it with colleagues, and the sharing obviously hasn't ceased... Bonus Question: Is Hell exothermic (gives off heat) or Endothermic (absorbs heat)? Most of the students wrote Proofs of their beliefs using Boyle's Law, (gas cools off when it expands and heats when it is compressed) or some variant. One student, however, wrote the following: "First, we need to know how the mass of Hell is changing in time. So we need to know the rate that souls are moving into Hell and the rate they are leaving. I think that we can safely assume that once a soul gets to Hell, it will not leave. Therefore, no souls are leaving. As for how many souls are entering Hell, let us look at the different religions that exist in the world today. Some of these religions state that if you are not a member of their religion, you will go to Hell. Since there are more than one of these religions and since people do not belong to more than one religion, we can project that all souls go to Hell. With birth and death rates as they are, we can expect the number of souls in Hell to increase exponentially. Now, we look at the rate of change of the volume in Hell because Boyle's Law states that in order for the temperature and pressure in Hell to stay the same, the volume of Hell has to expand as souls are added. This gives two possibilities: 1. If Hell is expanding at a slower rate than the rate at which souls enter Hell, then the temperature and pressure in Hell will increase until all Hell breaks loose. 2. Of course, if Hell is expanding at a rate faster than the increase of souls in Hell, then the temperature and pressure will drop until Hell freezes over. So which is it? If we accept the postulate given to me by Teresa Banyan during my Freshman year, "...that it will be a cold day in Hell before I sleep with you.", and take into account the fact that I still have not succeeded in having sexual relations with her, then, #2 cannot be true, and thus I am sure that Hell is exothermic and will not freeze." This student received the only A.
Piedodiet par garo aprakstu un nelielu neiekljaushanos teemaa, bet ienaaca shis praataa..

Šo rakstu rediģēja Reiki: 18.02.2004 20:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 18.02.2004 20:57
Raksts #59


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nezinu par to miršanu dažreiz tā vien gribas nomirt un redzēt visu kas tad notiek (varbut radiniekus satiktu). Vina krievu aktrise bija klīniskajā nāve un teica ka viņa lidinājās un nonāca Holivudā un vēl viskur (viņa teica ka otraja stava uz palodzes ir zilas kurpes, viņi pārliecinājās un tā arī bija) varbūt tā ir ka mēs pēc nāves lidinājamies pa paseuli, kur vien gribas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.02.2004 21:04
Raksts #60


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Atradu veel vienu interesantu viedokli par sho teemu..
'*-:-LIFE-:-*'
The most unfair thing about life is the way it ends. I mean, life is tough. It takes a lot of your time. What do you get at the end of it? A death. What is that, a bonus? I think the cycle is all backwards. You should die first. Get it out of the way. Then live in an old age home. You get kicked out when you're too young. You get a gold watch and you go to work. You work forty years until you're young enough to enjoy your retirement. You do drugs and alcohol. You party. You get ready for High School. You go to grade school and become a kid. You play. You have no responsibilities. You become a baby. You go into the womb. You spend your last nine months floating...you finish off as an orgasm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

19 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 03:09