Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai esi redzējis kādu pārdabisku būtni?
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 16:33
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Daudz esmu lasījusi un arī dzirdējusi par cilvēkiem,kas sastapušies ar pārdabiskām būtnēm.Pašai par prieku man nav nācies kaut ko tādu redzēt grin.gif .Vai esi kādu būtni,vai kaut ko tam līdzīgu redzējis....???? rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Inx: 07.12.2005 16:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 15:36
Raksts #101


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Nu labs ir:
Es skatos televizoru.Pēkšņi pa durvju spraugu kaut kas izlien.Kaulaina,skeletaina roka!! Kaut kur melna apģērba strēmele. Es esmu pilnīgi piesists pie krēsla. Te pēkšņi tā ielien atpakaļ. Viss, vēl sīkāk?
A ,un kad es lasīju trešo grāmatu un paskatījos uz aizmugurējo vāku, tas bija gandrīz kā deja vu un es vēl mēnesi negriezu to uz aizmugurējo pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 22.03.2007 10:46
Raksts #102


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



Nu zini, ja Tu mani un visus pārējos drausmīgi neāzē... kam gan ir grūti noticēt...
Stāsts nudien izklausās reāls, negriezt otru vāku- kaut kas tamlīdzīgs ir gadījies.
Nu ko- vai nu tā bija vai nē-(man gribas ticēt)- jebkurā gadījumā baismīgi aizraujoši
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.03.2007 10:55
Raksts #103


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



laughing.gif Tas izklausās pēc Stīvena Spīlberga (ja nemaldos, bet tā bija kāda no slavenībām, kas ņemas ar šausmu gabaliem) vienas no intervijām, kur viņš apgalvo - "es nekad neguļu gultā tā, ka rokas karājas pāri malai".
Fobija.
Ja labi sadomājas, tad ne tādas vien nevēlēšanās, kā skatīties uz grāmatas vāku, uzrodas.

Es domāju, ka gints pats ir izāzēts. Mazāku vai lielāku brāļu vai māsu mājās nava?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 22.03.2007 13:51
Raksts #104


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



nee protams ka nav tas bij pirms 4 gadiem un manai mazakajai māsai ir 4 gadi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 02.08.2007 15:12
Raksts #105


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



pašai par nepatiku neesmu... dikti gribās. citi stāsta ''vot, es vakar redzēju spoku'' vai ''mēs ar vecākiem izsaucām pīķa dāmu'', un tad manī iedegas greizsirdības liesmas, pilnīgi gribas samelot. vienmēr manas redzētās ''pārdabiskās būtnes'' ir baiļu radītas ilūzijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 04.08.2007 12:44
Raksts #106


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



neesmu gan, neticu tādiem, bet būtu interesanti. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 09.08.2007 10:08
Raksts #107


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es vakar redzēju korkiju, vai ar to pietiks...

nu labi, ja nopietni tad man liekas, ka esmu šad tad redzējusi kaut ko, bet tas ir bijis tik tāds īss mirklis... vārdu sakot neko daudz, bet man ar to pietiks. pagaidām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 20.11.2007 19:27
Raksts #108


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Diemžēl neesmu! ><
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sakurako
iesūtīt 08.06.2008 12:33
Raksts #109


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.08
Kur: Japan



Kad nomira mans vec'tevs pagajusaja vasara, dienu pirms tam mana ome guleja viena pati jau, taja maja ir divas istabas, so vina guleja, bet pamodas no ta, ka dzirdeja solus it ka kads peiietu pie vinas istabas durvim un pastavetu, un tad fiksi aizietu pro huh.gif jam, vina teica, ka tas varetu but mans vectevs, kurs nakti kad nomira naca atvadities, man pilngig baisi paliek, nezinu vai butu spejiga pie omes parnaksnot...un vel viens gadijums ar mani- kadu vakaru, kad visa gimene bija istaba un skatijas Tv, es veros loga un peksni ieraudziju tadu ka raketi aizlidojam, tas likas tik tuvu un ilga kadu sekundi, man likas , ka sapnoju, bet maybe ta bija isteniba, un rastot so te prata nak vel viens gadijums, ko statstija otra ome, vine ar opi dzivoja dzivokli, un tajos laiks radija to krievu burvi vai whatever Kaspirovski, un pec tam vinai radijas , ka istabas vidu ir kada maza nenosakama butne, vina sausmigi parbijas un parmeta krustu, bet ta butne esot vinai teiokusi, ka krusts neko nepalidzesot un tam nekaitejot, tad vina iesaucas - AK Jezu, palidzi man un peksni vina redzeja ka gaismas kulis paradas un iet virsu tai melnajai butnei, ta butne palika arvien mazaka, mazaka, un izbega pa balkonu...diezgan baismigi ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.06.2008 13:07
Raksts #110


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Neko tādu neesmu redzējis.

CITĀTS(Torquemada @ 08.06.2008 13:38) *
I'm here, watching ur back, y'know!

Kā nu bez tā. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Akvarelis
iesūtīt 08.06.2008 20:27
Raksts #111


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.08



Neko tādu es neesmu redzējusi, bet dzirdējusi gan. Pastāstīt? Nu labi.

Tas notika pirms vairākiem gadiem. Ir tā sagadījies, ka dzīvoju blakus muižai, precīzāk Nurmuižai. Kādu laiku mans tētis šai muižā strādāja par pārvaldnieku. Reiz viņš atļāva man un vēl trīs draudzenēm palikt tur pa nakti. Tad nu mēs iemitinājāmies vienā no ēkas neskaitāmajām telpām, kurā, starp citu, atradās vairākas gultas. Jūs teiksiet - viss šausminošais parasti notiek pēc tumsas iestāšanās? Nekā! Mēs visu nakti nogulējām saldi šņākuļodamas, neko nemanīdamas. Nākošajā rītā piecēlušās nolēmām izveidot pašas savu fotosesiju muižas iekštelpās. Ņemiet vērā to, ka ārā neviena no mums nebija gājusi, un vienīgā iespējamā ieeja bija stingri aizbultēta no iekšpuses. Tad nu mēs lēnā garā klīdām pa muižu. Pēkšņi aizcērtas durvis. Viena no manām draudzenēm - "Caurvējš!" Pārējās māj ar galvu. Soļojam tālāk. Pēkšņi aizcērtas vēl vienas durvis. Mēs visas četras apstājamies un brīdi klausāmies. Tā pati meitene, kas iepriekš - "Caurvējš!" Ejam tālāk. Dzirdam - klusu nočīkst durvis un skaļi [gandrīz pārspīlēti] soļi, kādus rada smagi zābaki, sizdamies pret klona grīdu. Mēs visas pārbijušās, skaļi kliekdamas, aizskrienam uz to telpu, kur esam gulējušas, izmetam pa logu [mēs atradāmies otrajā stāvā] visas "mīkstās" mantas - segas, drēbes, spilvenus - paņemam rokās "plīstošās" mantas un skrienam laukā no muižais un vēl apskatamies - durvis tiešām ir ciet. Viena no manām draudzenēm kopš tās reizes vēl neuzdrošinās iet uz muižu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 08.06.2008 21:20
Raksts #112


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



Kā ta ne! Reizi nedēļa vismaz redzu dažādus mošķus (tiesa tad es guļu gultā zem siltas segas un aizvērtām acīm) grin.gif
Be ja tā pavisasm nopietni, tad nev gadījusies tā neizsakāmā laime ieraudzīt kaut ko pārdabisku
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 09.06.2008 09:46
Raksts #113


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Par laimi, vai par nelaimi, nekādas pārdabiskas būtnes man nav rādījušās. Atklāti sakot, no vienas puses es ļoti priecājos, ka šamējās nav iecienījušas tusēt manā klātbūtnē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 18:47
Raksts #114


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Protams. Katru dienu sastopos ar pārdabiskām būtnēm. Piemēram, tagad man blakus ir elfs( mans brālis). Parasti es ar viņu kaujos un tad kad pa īstam sakaujamies iemetu akvārijā pie viņa dūņpirkstēm. Kad zirgērglis (mama ) pārnāk no darba, mēs mēdzam uzspēlēt viena otra slaktēšanas spēli un tad visiem rādās eņģelīši. Klusībā zirgērgli saucu par Švītknābi!Kentaurs( tētis) parasti mājā atnes kādu mazu, mazu elfiņu un tad tos ieslogam burciņās un liekam uz palodzēm un kaimiņi nez kāpēc brīnās. Bet es pati, ja gadījumā aizmirsu pieminēt, esmu sfinksa. Tāda nu mēs esam draudzīga ģimenīte-kentaurs, zirgērglis, elfs un es sfinksa.Interesants salikums. Bet naktīs es mēdzu ietusēt ar vampīriem. Esmu pat pagaršojusi savas asinis, tiesa kad nokritu un sadauzīju celi. Mana draudzene ir drakons un dažreiz mums sanāk tādi ugunīgi strīdiņi. Bet nekas patiesi sliks nav noticis, ja vien neskaita ka viņa man nosvilināja spalvu grin.gif , bet es toties viņai izlauzu ilkņus un nogriezu astes galiņu. grin.gif

Bet tā nopietni nekādas pārdabiskas būtnes neesmu redzējusi. Tikai tad kad tās ieraudzīšu sākšu patiesi riktīgi ticēt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_raganinja_*
iesūtīt 30.06.2009 19:18
Raksts #115





Viesi




Man reiz gadījās redzēt kautko baltu aizslīdam gar sienu uz loga pusi. rolleyes_a.gif drusciņ noraustījos.

Arī man pazīstams cilvēks 2 reizes redzēja kautko. Itkā vienu dienu viņa gāja no darba iegāja veikalā un satika paziņu. Tad kad viņa atnāca mājās viņas radinieki pateica ka tas paziņa ir nomiris.

Tad vēl mans pazīstamais naktī pamodies un ieraudzījis tādu kā citplanētieti.

Man pašai mājās arī skan visādi trokšņi, bailīgi ir, bet cenšos par to nedomāt. Ja arī kāds tur ir lai arī ir. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porcelain
iesūtīt 02.07.2009 18:51
Raksts #116


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.07
Kur: otrā pusē



Jā! rolleyes_a.gif
redzējis, dzirdējis, jutis, pat sasmaržojis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 02.07.2009 19:08
Raksts #117


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Nekādas pārdabiskas būtnes neesmu redzējis.

Man liekas, ka šito vajadzētu uztaisīt par aptauju.

Šo rakstu rediģēja Grāfs Senžermēns: 02.07.2009 19:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_DeMoN_*_*
iesūtīt 16.07.2009 21:12
Raksts #118





Viesi




Es gan esmu ļoti daudz.
Nodarbojos ar okultismu un melno maģiju.
Esmu izsaucis pietiekami daudz semonus lai tos kartigi izpetitu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 23.07.2009 04:29
Raksts #119


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nav attiecināms tikai un vienīgi uz šo pavedienu, bet ja jau šobrīd šis aktuāls, taad te arī izteikšos.

Kas tas ir ar visiem tiem nereģistrētajiem? Ir maz foruma biedru, kas izteiktos, ka kaut ko redzējuši vai piedzīvojuši, vai, vēl jo vairāk, izsaukuši (vai tā būtu Pīķa dāma, vai kāds dēmons). Tas it kā statistiski arī ir tā, kā tam vajadzētu būt. Toties nereģistrētu (un bieži mazgadīgu) mistiķu, kas visu zin, visu ir redzējuši un darījuši un tikai reģistrēties nav spējuši, to ir papilnam. Tas rada visai pārliecinošu iespaidu par cilvēkiem, kuriem patīk anonīmi pamuldēt. Parasti atturos no šādu viedokļu publicēšanas, taču pēdējā laikā tā jau ir kaut kāda sērga — minēto indivīdu ir ļoti daudz.

Īsāk sakot, šādi raksti nešķiet diezko ticami, nemaz nerunājot par to, ka gan jau nav arī nekādu pierādījumu, kas apstiprinātu stāstītā patiesumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ruth-Ann
iesūtīt 21.05.2010 18:00
Raksts #120


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.10



Bija plkst. ~8, devos uz skolu. Ārā bija migla, redzēju zēna siluetu, kas no apakšas izgaist.
Nezinu, vai tā tiešām bija vai man nogļuhoja ;D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 22:35