Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Daniels Redklifs - neatbilstošs Harijs?
birdman
iesūtīt 18.05.2004 19:18
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.04
Kur: šeit



muļķīgi ka harija potera filmās hariju tēlo tāds aktieris viņšizskatās stulbi un nepavisam kā pēc grāmatas kaut vai mati: grāmatā viņam tie bija gaisā a te kā ola uz galvas uzsista! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 10.03.2005 20:19
Raksts #41


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Ja reiz esam sākuši runāt par aktieru neatbilstību grāmatas tēliem. Vai kāds piefiksēja, man liekas HP un FA filmā, kāds uz tām fotogrāfijām bija Harija tēvs? Tam aktierim bija rudi mati, bet grāmatā skaidri un gaiši teikts, ka viņam bija melni.
Tā ka, es priecājos, ka Dens visos pamatos atbilst Harijam un Emma Hermionei (par Ronu vēl var pastrīdēties). Un man grūti tagad iedomāties, kādus citus viņu vietā. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.03.2005 18:24
Raksts #42


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Bet Emmai nav čirkaini mati,filmā viņai tos loko,un tik un tā nav ticams efekts,ja kas,Danielam ir brūni,nevis melni mati,varat pārliecināties šeit un šeit,es nedomāju,ka tie ir ''kraukļa spārna melnuma mati'',savukārt Rupertam gan nevar piesieties... getlost.gif Tomēr,lai arī kādi šie aktieri būtu pēc izskata,galvenais ir tas,ka viņi labi tēlo... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 11.03.2005 19:17
Raksts #43


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(birdman @ 18.05.2004 19:18)
muļķīgi ka harija potera filmās hariju tēlo tāds aktieris viņšizskatās stulbi un nepavisam kā pēc grāmatas kaut vai mati: grāmatā viņam tie bija gaisā a te kā ola uz galvas uzsista! :blink:
*

tu pēc kā spried, pēc teksta, tad jau viņš frizūru var arī mainīt, ja pēc bildēm, tad tik un tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TANYA GROTT
iesūtīt 11.03.2005 19:28
Raksts #44


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.04
Kur: Rīga



Man DANIELS patīk!!!!!!!!!! mace.gif
Kas ta wiņam tāāāāāāc pa wainu? Wiņš ir un ir laps aktierz!!!!!Un Hariju wiņš tēlo...pietiekoši lai noticētu. mad.gif mad.gif
Daniels IR laps!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.03.2005 19:31
Raksts #45


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(TANYA GROTT @ 11.03.2005 19:28)
Man DANIELS patīk!!!!!!!!!! mace.gif
Kas ta wiņam tāāāāāāc pa wainu? Wiņš ir un ir laps aktierz!!!!!Un  Hariju wiņš tēlo...pietiekoši lai noticētu. mad.gif  mad.gif
Daniels IR laps!!!
*


Nu nestreso,tas labi,ka tev viņš patīk,bet vai ta citi savas domas nevar izteikt?? Man ar viņš patīk,un man ir vienalga,ja citiemviņš nepatīk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 11.03.2005 23:40
Raksts #46


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Ja varbut ka nav piemeroti mati bet tie jau tikai tadi sikumi un man liekas ka vins tomer ir piemerots sai lomai....nju vismaz ta man skiet....es jau neveru atbildet visu varad bet tomer man liekas ka vins bija vissspiemerotakasi kandidats sai lomai...... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 17.04.2005 17:08
Raksts #47


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



Neteikshu ka man vinjs baismiigi patiik, bet neteikshu ka arii briesmiigi riebjaas! rolleyes_a.gif saakumaa jau bija taadi iebildumi un pretenzijas, bet tagad jau ar laiku esmu pieradusi! grin.gif Bet buus gruuti ka tagad filmas fiducii paradiisies kaads cits aktieris! unsure.gif Buus jociigi! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 20.04.2005 09:45
Raksts #48


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Nu perfekti līdzīgu jau neatrast... Esmu pieradusi pie shī aktiera, tāpēc citu nemaz nevar iedomāties, un svarīgs jau ir ne tikai izskats, bet arī tēlotprasme.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 20.04.2005 18:22
Raksts #49


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



1.filmā viņš bija mazs, pielaizīts paipuisītis;
2.filmā viņš bija ja nedaudz paaudzies paipuisītis;
3.filmā Harijs bija ''baigais skaistulis, siržu lauzējs'' vai kkas tamlīdzīgs getlost.gif

THE QUESTION IS->kāds viņš izskatīsies nākošajā?!emm...nejau pēc Harija Potera.. pinch.gif

CITĀTS
Nu perfekti līdzīgu jau neatrast... Esmu pieradusi pie shī aktiera, tāpēc citu nemaz nevar iedomāties, un svarīgs jau ir ne tikai izskats, bet arī tēlotprasme.

laughing.gif laughing.gif laughing.gif
tavā uztverē viņš LABI tēlo?! :blink: HA HA!

Šo rakstu rediģēja addnill: 20.04.2005 18:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 20.04.2005 18:26
Raksts #50


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



nju man arii tas Redklifs ne wisai patiik ...neliekas tik atbilstosh...bet ar laiku jau pierod, saakumaa likaa riktiigi tizls...bet visvairaak mani nobesiija kaads bija ateeelots harija teevs!!wispaar shausmas...galiigi neatbilstosh man likaas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emma
iesūtīt 25.04.2005 16:57
Raksts #51


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.03
Kur: Uz mākoņa malas



Njā... Filmā viņš ir normālām auguma proporcijām, bet grāmatā taču bija rakstīts - kaulains un izstīdzējis puika... un pie tam arī par brillēm bija piebilsts -, ka tās esot nez cik tur reizes līmētas ar līmlenti, bet filmā viņam ir pilnīgi normālas brilles... (Nu vismaz pirmajā filmā tā bija)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 25.04.2005 17:01
Raksts #52


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Man daniels liekas apmierinošs. ES viņu iztēlojos kā īsu,kaulainu un zaļām acīm, melniem matiem. NO mana iedomu harija viņš atškiras tikai ar to,ka vinam nav zaļas acis, pat filmā nē. Protams matus par kruakļa melniem viss nenosauksi. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 25.04.2005 22:11
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



Mati ir oki, ir redzēti arī briesmīgāki, paskatieties uz Ronu.... laughing.gif
joks... wink.gif
Manuprāt, atbilstošs gan! Viņš trešajā filmā ļoti labi notēloja galīgi nesaprasto tīni! Ideāli, nu gandrīz.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimfa
iesūtīt 01.05.2005 14:44
Raksts #54


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.05
Kur: Londona



Man Daniels kaa Harijs pilniigi apmierina. Daudz lielaakas probleemas ir ar pashu filmu scenaariju [milzoniigi daudz neprecizitaashu]. Ja runaajam par graamatu vaakiem, vai esat redzeejushi kads Harijs izskataas uz anglju izdevuma vaakiem? Nu veemiens naak!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*Vinkija*
iesūtīt 05.05.2005 15:20
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.05
Kur: maaja



Man gan Daniels patiik! Peec manaam domaam vinjsh atbilst lomai! wink.gif tongue.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 05.05.2005 15:43
Raksts #56


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Interesanti ko tad jūs teikstu, ja viņš būtu tāds iztīdzējis, kaulains staigājoš kambaris ar tādiem matiem, it kā būtu piecēlies no gūltas tikko??? whistling.gif Tād, tas būtu īstais Harijs, bet kādam viņš patiktu???Diezvai...
Nu nezinu, man, pēc izskata viņs apmierina, bet ar savu tēlot prasi gan nee... pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 21.05.2005 16:31
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Man Redklifs liekas pilniigi normaals un atbilstoss Harija Potera lomai! Es nevareetu iedomaaaties kautkaadu Rupertu Potera lomaa! Tas buutu stulbi un tizli bet Redklifs savu lomu maak teelot un iejusties tajaa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 21.05.2005 19:26
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es arī uzskatu, ka Daniels Redklifs ir pat ļoti piemērots šai lomai silent.gif ...!Es tagad pat nevaru iedomāties nevienu citu Harija lomā...tas ir vnk neiespējami...!Man patīk Daniels Redklifs [nu vnk kā aktieris]...un viņš savas lomas ir labi nospēlējies, un man pret viņu nav iebildumu, lūk tā grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 23.05.2005 12:28
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



CITĀTS(angelgirl @ 10.03.2005 08:48)
Hermiones atveidotāja Emma toč ir galīgi garām,viņas matus par sprogainiem grūti nosaukt...
*



Grāmatā bija teikts, ka Hermionei ir SPURAINI mati. SPURAINI, nevis SPROGAINI!






Emma Vatsone man šķiet normāla, bet Dens... nu tāds koka gabals...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 23.05.2005 12:46
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



AHOJ!!! Ļaudis! Mums taču katram iztēle darbojas savādāk. vienam sārts ir tas pats kas rozā-citam tas pats kas oranžs. bet k'aa tad ir patiesībā?Zin tik tas kas to kraasu nosaucis. sārts-viegli sarkans.
Un HP filma vispaar ir kaut kas atšķiriigs.Tur pat notikumi ir savaadaaki (un citi pat interesantaaki)
Protams Daniels nav taads kaadu mees gribeejaam, bet citiem-tieši ideaali atbistošs.

Man, piem liekas ka viņiem visiem vajadzeeja buut pavisam savaadaakiem. bet peec vairaakreizhu filmu noskatiishanaas liekas ka taa jaabuut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 21:02