Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Gara pārdzimšana, kaa domaajat juus?
melany
iesūtīt 01.06.2005 07:54
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



Kā jums liekas, vai ticat gara pārdzimšanai? es personīgi ticu. uzskatu, ka pēc nāves iet bojā cilveeka kjermenis, bet gars, dveesele jau nevar taa nomirt! taapeec gars aiziet kaadaa aizpasaulee un peec tam iemiesojas naakamajaa cilveekaa. nu kaut kaa taa. liekas, ka taapeec daudziem shkjiet ka vinji ir bijushi kaadaa vietaa, kur patiesiibaa ir tikai pirmo reizi. Gars taa kaa saka priekshaa, ka tur jau ir buuts. gars cita cilveeka veidolaa ir bijis tur jau senaak....

nu taadi ir mani uzskati, bet kaa domaajat juus? ceru, ka shitas nav baigais mudzinjsh... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kedriks
iesūtīt 03.06.2005 16:05
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu nē! Viss ir loģiski! Arī tas, ko mēs pagaidām lāgānemākam izskaidrot! Arī kādreiz domāja, ka zeme balstās uz četriem ziloņiem un ka saule riņķo apkārt zemei! Manuprāt, nepaies ne pārāk ilgs laiks, kad tiks atklāti vēl kādii interesanti dabas likumi, ko tagad ierindo pie jēdziena "pārdabisks"! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 03.06.2005 21:46
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(Kedriks @ 03.06.2005 16:05)
Nu nē! Viss ir loģiski! Arī tas, ko mēs pagaidām lāgānemākam izskaidrot! Arī kādreiz domāja, ka zeme balstās uz četriem ziloņiem un ka saule riņķo apkārt zemei! Manuprāt, nepaies ne pārāk ilgs laiks, kad tiks atklāti vēl kādii interesanti dabas likumi, ko tagad ierindo pie jēdziena "pārdabisks"!  silent.gif
*


Nu bet neviens taču nevar pateikt, kas ir pēc nāves, un neviens nevar pierādīt, ka pēc tam nekā nava...Un vai tad nav jaukāk ticēt, ka pēc nāves tevi sagaida skaistā paradīze, nevis trūdoša līķa smaka?? sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.06.2005 21:57
Raksts #23


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(angelgirl @ 03.06.2005 22:46)
Nu bet neviens taču nevar pateikt, kas ir pēc nāves, un neviens nevar pierādīt, ka pēc tam nekā nava...Un vai tad nav jaukāk ticēt, ka pēc nāves tevi sagaida skaistā paradīze, nevis trūdoša līķa smaka?? sick.gif
Sapūšana ir pēc nāves. Un nav vajadzības pēc rozā brillēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 06.06.2005 12:04
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Good ol' Grim @ 01.06.2005 12:07)
Kā Lauwinjas teorija saskan ar strauji pieaugošo pasaules iedzīvotāju skaitu?

vai par taadu lietu kaa suunu dalisanaas esi dzirdeejis? ar ko gari sliktaaki par suunaam?? tongue.gif

bet taa nopietni, man patiik un esmu piekeerusies liivu uzskatampoar so teemu. vinjiu mitologija runaa apr iiso un garo muuzu. iisais muuzs ir tas,ko mees pavadaam seit, sajaa saulee, turklaat, tas ir nevis viena dziive, bet 21 dziive un cilveeks (vai velaak ne gluzi cilveeks iespeejams) pats var izveeleeties veidolu, kaadaa so ziivi dziivot. vins var gribeet buut cilveeks vai arii dziivot 900 gadu muuuzu kaa ozols vai arii iemeeginaas speekus viendieniites statusaa.. kaa grib taa dara. bet kad vins so 21 dziivi ir nodziivojis, tad naak garais muuzs vinjaa saulee. un visam klaat veel uzskats ka
sai zemee sai saulee
viesiem vien padziivoju
vinja saule vinja zeme
taa visam muuzinjam (t.dz. radusies tiesaa liivu ietekme)
taapeec padomaasim, vai sajaa saulee dziivodami mees uzvedamis ar attieciigu cienju kaa mees to daraam ejot ciemos... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 06.06.2005 14:54
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



CITĀTS(angelgirl @ 03.06.2005 21:46)
Nu bet neviens taču nevar pateikt, kas ir pēc nāves, un neviens nevar pierādīt, ka pēc tam nekā nava...Un vai tad nav jaukāk ticēt, ka pēc nāves tevi sagaida skaistā paradīze, nevis trūdoša līķa smaka?? sick.gif
*


bet kaapeec gan to nevareetu pieraadiit? naaks jaunas paaudzes, tehnikas un visu pieraadiis. vai tad kaadreiz senie cilveeki vareeja iedomaaties, ka varees sarunaaties ar cilveeku, kursh ir otraa pasaules malaa? man pat bail iedomaaties, ko cilveece naakotnee vareetu izgudrot. visu, par ko sapnjoja senie cilveeki (muuzhiigaa gaisma, telefons, u.c.) mees esam izgudrojushi. tagad par ko sapnjojam mees (piem., laika mashiina, pasham savi spaarni, u.c.), to izgudros naakotnes cilveeki. man buut taada teorija unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 06.06.2005 15:01
Raksts #26


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Ai, nu visas šitentās lietiņas ir izrunātas jau bezjēgā daudz. Vienīgais - daži te dikti grib izrādīties un tā wink.gif IMO - laika gaitā cilvēks "nezināmā" robežu arvien attālina, padarot to par "zināmu" un "zinātnisku". Tad kad atradīs to, kas ir dzīvības pamatā, tad arī viss būs čikiniekā un šitentā škēpu laušana atkritīs pati par sevi! smile.gif sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 30.06.2005 07:36
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



NU JA!kaa es saku, taa jaw neebuutu es,ja nekam neticeetu LOL.!
Ticu reinkarnaacijai, vai devinju aplju [ dziives ] likumam...
Nu taa kaa peec pitagora dziivoju 13reizi.. neatceros,es nekaadu savu ieprieksheejo dziivi un man pat nav nojausmas..-.-

klausieties,budaa!shamaizs pateiks, kas un kaa un kapee!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.11.2005 23:53
Raksts #28


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ļoti vienkārš jautājums- vai Jūs ticas, ka ir iespējama reinkarnācija, jebšu pārdzimšana nākamajā dzīvē citāķermenī, uz ko tiecas visi budisti? (nu lasbi, viņu galvenais sākotnējais mērķis ir nirvcāna silent.gif )
Bet visumā- ticat vai nē...?
Vesturē ir saglabājušās ļoti daudzas liecības par šādiem gadījumiem, kad cilvēki ierodas kāda vieta, kur nekad nav bijuši, bet visu tur pazīst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 17.11.2005 00:00
Raksts #29


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Neesmu domājusi, vai ticu tieši reinkarnācijai. Sajūta, ka pazīsti šo vietu ir bieži. Es gan teiktu, ka tā ir dažādu apstākļu tāda sakritība, kas izsauc mūsu prātā atmiņas, kas patiesībā nemaz nav saistītas. Un bieži vien tās ir tikai sajūtas. Sajūta, ka zini - te esi bijis, bet pateikt, kur iet tālāk, ko darīt, nevar. Daži runā par deja vu, daži par reinkarnāciju, bet pilnīgi strikti pateikt nevar neviens. Vismaz pagaidām.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 27.11.2005 18:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 17.11.2005 14:20
Raksts #30


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



reinkarnācija es ticēju tad, kad biju pavisam maziņa. atceros, kā mēs ar pagalma bērniem centās izgudrot, kas mēs varētu būt bijuši iepriekšējajā dzīvē - es speciāli kāpelēju pa kokiem un izlikos, ka labi redzu tumša tikai tāpēc, lai citiem liktos, ka es esmu bijusi kaķis rolleyes_a.gif

es pat ļoti ticu reinkarnācijai un labprāt piekoptu budistisko dzīvesveidu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 17.11.2005 16:00
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Vispār jau es ticu gan tai ...nirvcānai, kā tu to dēvē. wink.gif

Šo rakstu rediģēja Džila: 17.11.2005 16:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 17.11.2005 17:06
Raksts #32


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Man šķiet , ka es to visu uzzināšu, kad nomiršu smile.gif
tagad just let me live my nice life... laughing.gif

______________________________________________
Priecīgus upcomin' svētkus smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 19.11.2005 12:41
Raksts #33


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Nu vispār neticu...varbūt ja nu vienīgi cilvēks - citā cilvēkā...nu bet cilvēks - dzīvniekā nekādi tā nevar būt huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.11.2005 19:25
Raksts #34


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Bittersweet @ 19.11.2005 12:41) *
Nu vispār neticu...varbūt ja nu vienīgi cilvēks - citā cilvēkā...nu bet cilvēks - dzīvniekā nekādi tā nevar būt huh.gif


Mums to visu skaidroja jogas nodarbiibaa. Ja cilveeks dara labu, tad paardzimst augstaakaa buutnee, ja sliktu, tad paardzimst taapraa vai kaa taa.
Un tad Tu veertee dziivienus augstaak vai zemaak par cilveekiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 19.11.2005 21:55
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Jā visai grūts jautājums.Vai es ticu reinkarnācijai.No vienas puses jā,bet no otras nē.Ticu tapēc ka vēsturē ir bijuši līdzīgi gadījumi.Bet atkal skatoties citādāk.Ņevaru iedomātie ka pagajušajā dzīvē ēs būtu bijis piem. kaut tas pats suns,vai kaķis. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 20.11.2005 13:34
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Ticu reinkarnācijai un inkarnācijai. Grūti jau ir iedomāties, ka cilvēks varētu pārdzimt zemākābūtnē, bet es ļoti ceru, ka ar dažiem tā nākotnē notiks. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 27.11.2005 15:07
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nezinu no vienas puses es ticu bijushai dziivei un ka man buu veel naakam, bet no otras puses....
laikam jaw driizaak ticu, nekaa neticu. man leikas ka ja nomirst man tuvaakaias ka vinh iespeejams tagad ir piedzimis shajaa pasualee kaa cits cilveeks vai dziivnieks vai augs, es tam ticu, tas ir iespeejams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lindsey
iesūtīt 27.02.2006 17:43
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.06



[quote name='melany' date='01.06.2005 07:54' post='426815']
Kā jums liekas, vai ticat gara pārdzimšanai? es personīgi ticu. uzskatu, ka pēc nāves iet bojā cilveeka kjermenis, bet gars, dveesele jau nevar taa nomirt! taapeec gars aiziet kaadaa aizpasaulee un peec tam iemiesojas naakamajaa cilveekaa. nu kaut kaa taa. liekas, ka taapeec daudziem shkjiet ka vinji ir bijushi kaadaa vietaa, kur patiesiibaa ir tikai pirmo reizi. Gars taa kaa saka priekshaa, ka tur jau ir buuts. gars cita cilveeka veidolaa ir bijis tur jau senaak....

nu taadi ir mani uzskati, bet kaa domaajat juus? ceru, ka shitas nav baigais mudzinjsh... blush.gif
[/quot
[b][i] es ticu...
taa ir! cilweeki atdzimst! noteikti!! katrs cilweeks ierodas uz pasaules 15 reizes,( atdzimst)...to war mieriigi apreekinaat peec pitagora teoreemas..
es pienjemsim esmu jau 13 reizi uz shiis pasaules! jauki...weel tikai 2 dziiwes un es paareju uz kaadu citu pinigaaku dimensiju! butu jau forshi ja es wareetu zinaat kas biju ieprieksheejaa dziiwe! wienigais pie kkadaam ziilnieceem,bet eh, tur jau tik naudu izgruuzh un kko izdomaa.. taa dabaa iekaartots, neko newar zinaat... moshka es ar sawiem maajdziiwniekiem pagaajushajaa dziiwee ietuseeju kaa ar draugiem! zell gan ka newar zinaat... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 01.03.2006 14:24
Raksts #39


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Lindsey)
...katrs cilweeks ierodas uz pasaules 15 reizes,( atdzimst)...to war mieriigi apreekinaat peec pitagora teoreemas...
Pastāsti labāk, no kurienes esi izbēgusi, lai mums vieglāk tevi integrēt atpakaļ ārstniecības iestādē.

Žēl, ka tev nav pelmeņu un man nav lieka munīcija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 01.03.2006 15:43
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



CITĀTS
katrs cilweeks ierodas uz pasaules 15 reizes,( atdzimst)...to war mieriigi apreekinaat peec pitagora teoreemas..


Personīgi es uzskatu to par visstīrāko sviestu,bet Pitagors tiešām ir izvedojis skaitļu sistēmu,pēc kuras var aprēķināt,cik reizes tu jau esi dzīvojis šājā pasaulē. Bet ar Pitagora teorēmu tai nav nekāda sakara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:58