Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Kristiāne F. "Mēs, Zoo stacijas bērni"
Arbūzgalva
iesūtīt 15.02.2006 16:30
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Vai Jums patika shii graamata?? Man ljoti..ko Juss par vinju domajat?? man skjiet ka shii graamt bija neaprakstamai burviiga...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
evita.
iesūtīt 04.11.2006 23:51
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.06



grāmata. pirmā grāmata,kas šķita par smagu. bet es lasīju un lasīju. visur- skolā, stundu laikā, mājās, vakariņojot, kaut kur pie kāda mājās. nu visur. uz beigām, gribējās, lai grāmata nebeidzas. un žēl,ka nav tālāk aprakstīts, kas notika ar tiem pārējiem. bet nu jā. tāpat var iedomāties.

noteikti pārlasīšu un pārlasīšu vairākas reizes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 05.11.2006 14:49
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



izlasīju to, kad jau nu mums viņu skolā uzdeva (laikam kādā 7. vai 8. klasē). Ļoti mani viņa piesaistīja, tas, ka tur tika rakstīts tiešām it kā no pusaudzes viedokļa, pamatojot daudzas no tām lietām, ko viņa sadarīja. piemēram tas, ka galu galā tas viss sākās tikai tāpēc, ka viņa gribēja kļūt pupulāra, tieši tāpēc viņa sāka nodot piena pudeles (ja pareizi atceros), lai nopirktu sev pirmās cigaretes un varētu stilā iet un smēķēt aiz skolas stūra pie citiem stilīgajiem. tas, kā viņa sāka krāsoties un pierunāja māti nopirkt krūšturi, kaut arī viņai to vēl labu laiku nevajadzēja. man patika, ka tur bija parādīts, kas un kāpēc pusaudžiem liekas pievilcīgi, piemēram, narkotikās, ūdenspīpē. ka to darīja, lai tevi cienītu apkārtējie. un atceros arī to, kā viņa lepojās ar to, ka viņai nav jāstāv uz stūra pie stacijas, jo naudu narkotikām prostituējoties sapelnīja viņas draugs. un ka viņa pati dažus mēnešus vēlāk tur stāvēja un centās izskatīties pēc iespējas jaunāka, lai viņu paņemtu kaut kādi pedofili.

CITĀTS(scelenty @ 19.07.2006 18:31) [snapback]1010312[/snapback]

lieliska graamata.man ieteica māsica.patika, ka atšķiriibaa no citaam taada veida graamataam par narkotiku atkariibu(piem.''kaifs''), šii beidzaas laimiigi


it kā jau jā, jo viņa tika no tā ārā, nu, vairāk vai mazāk, turklāt viņas dzīves pieredze daudziem noder par piemēru un arī biedinājumu. turklāt ''kaifs'' nemaz tik nelaimīgi nebeidzās. džeks pats bija vainīgs, ka nokļuvas cietumā, turklāt viņam nevajadzēja sapīties ar to ''meiteni no labas ģimenes'', jo tieši viņa samusināja viņu darīt daudzas lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 12.11.2006 20:15
Raksts #23


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



CITĀTS(Bandists @ 18.04.2006 17:27) [snapback]613765[/snapback]

Nu, burvīga nebūs īstais vārds. Grāmata par realitāti un... jā... diezgan smaga. mellow.gif


Smaga, smaga...
Arī es pēc grāmatas izslasīšans pārdomāju šo un to. Tikai gan to, ka grāmata bija "burvīga" gan nesaku.
Kāds man pazīstams cilvēks teica, ka labprāt dzīvotu Kristiānes pasaulē un būtu šajā meitenes realitātē. Tas būtu interesanti, pēc viņas domām.
Mani grāmata tieši otrādi-pārliecināja atteikties. Akli nesekot apkārtējo spiedienam un tomēr iekšēji cīnīties ar savām bailēm un izjūtām, nevis meklēt glābiņu narkotikās vai alkoholā.

Evit, grāmatas vidū bija fotogrāfijas ar paskaidrojumiem, kas notika ar Kristiānes Zoo stacijas draugiem. silent.gif

Grāmatu izlasīju līdzīgi kā Brauna romānus-zibenīgi šķīru lapas, lai uzzinātu, kas notiks tālāk. Varu apgalvot, ka grāmata bija laba, tikai "laba" savā veidā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.11.2006 22:30
Raksts #24


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Jāatzīst, ka ar šo grāmatu esmu iepazinusies ne mazāk ne vairāk kā pāris izkritušu stundu laikā, kad man skolā vnk nebija ko darīt un es devos uz bibliotēku palasīt. Cik paspēju izlasīt, man patika. Smaga grāmata, vislabākais ir tas, ka tajā ir atspogulota patiesa situācija, kas mani nebūt nešokēja, bet lika tikai skumji nopūsties, jo lasīt par šādām lietām man vienmēr ir smagi, par atkarībām. Tiešām laba grāmata, rakstniece visu ir lieliski aprakstījusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 18.11.2006 11:07
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



jā, īstenībā grāmata "kaifs" arī bija kaut kas līdzīgs, bet Zoo stacijas bērni man likās bija rakstīta ra lielāku atdevi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 18.11.2006 16:16
Raksts #26


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Amy Lee @ 18.11.2006 11:07) [snapback]1064122[/snapback]

jā, īstenībā grāmata "kaifs" arī bija kaut kas līdzīgs, bet Zoo stacijas bērni man likās bija rakstīta ra lielāku atdevi..


Tas varētu būt tapēc, ka Zoo stacijas bērni tomēr ir biogrāfiskais romāns, bet Kaifs, man liekas, ka nebija. Un pat, ja bija, tad rakstiens par daudzām lietām patiesību nemaz nezina, kas un kā. Kad lasīju, likās, ka bikīt viņam neto ir sastāstījūsi par pāris procesiem. Vnk citās grāmatās pavisam kas cits aprakstīts, nekā Kaifā par tiem procesiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_saulīte_*_*
iesūtīt 30.11.2007 23:08
Raksts #27





Viesi




Grāmata ir vnk ideāla, tā vismaz piesaista cilvēku uzmanību, un varbūt liek aizdomāties par narkotiku lietošanu! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 02.12.2007 13:12
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme





CITĀTS
jā, īstenībā grāmata "kaifs" arī bija kaut kas līdzīgs, bet Zoo stacijas bērni man likās bija rakstīta ra lielāku atdevi..


Piekrītu anarhistei. Bet tā bija pēdējā grāmata, kuru lasīju par narkomāniem. Ir bijušas arī labākas.

Šo rakstu rediģēja Ludiēna: 02.12.2007 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 02.12.2007 23:16
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Vien no manām mīļākajām grāmtām. happy.gif Staipiju viņu līdz visur un lasiju kad vien bija kāds brīvs brīdis. Ar "Kaifu" grūt isalīdzināt. Tēma it kā tā pati, bet Zoo staciajs bērni patika daudz labāk. Lasot bija tāda sajūta, ka tu esi tajā visā iekšā. Vēl laba grāmata par narkotikām ir "Memento", bet to diemžēl līdz galam neizlasiju, silent.gif tomēr sākums bija daudzsološs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 26.12.2007 22:44
Raksts #30


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Kā biogrāfija - ok. Kā literatūra - nu, diezgan jau tizli.
Visu laiku tāda malšanās un viens liels nekas.
Tāda utopiski jauka pēdējā rindkopa. Tas arī viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 27.12.2007 00:22
Raksts #31


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(Antons Ego @ 26.12.2007 22:44) *
Kā biogrāfija - ok. Kā literatūra - nu, diezgan jau tizli.
Visu laiku tāda malšanās un viens liels nekas.
Tāda utopiski jauka pēdējā rindkopa. Tas arī viss.

Aaaa -- es to jau vairākas reizes dažādiem cilvēkiem esmu teikusi. Gandrīz tieši tādiem vārdiem.
Zoo stacijas bērni man baigi nepatika, kaut vai es viņus lasīju pirms kādiem četriem gadiem, vecumā, kad vēl visādu trešu varēju ciest. Un man šķiet, ka tie, kam viņa tik šausmīgi patīk, vienkārši fano par settingu.
Kaut vai tā pati Manfeldes Adata ir labāka.

Šo rakstu rediģēja The Shine: 27.12.2007 02:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 24.02.2008 18:32
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Ak dies, es šo topiku uzrakstīju pirms diviem gadiem, un tagad manas domas ir pilnīgi mainījušās.

Vēljoprojām ļoti patīk tā grāmata, ik pa reizei pārlasu, bet burvīga, nē. viņa nebija burvīga, viņa bija smaga, realitātes piesātināta grāmata, tad es to vēl nesapratu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 24.02.2008 18:52
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



Interesanta grāmata. Nesen mums pa klasi viņa "ceļoja".
Lasot to grāmatu tāds drūms garastāvoklis parasti bija. Gribējās ātrāk izlasīt, lai tas murgs beigtos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 24.02.2008 18:54
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Man gan tā nebija, pašā sākumā gribēju vēl un vēl.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 09.03.2008 19:13
Raksts #35


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Garlaicīga.Gan tēma,kas jau tikpat daudzreiž atgremota kā ,piemēram, globālā sasilšana, gan teksts, gan viss pārējais. Domāju,ka ir spēcīgākas grāmatas, lai gan šāda tematika mani neaizrauj un par jaunākajiem kārtējā "ex" narkomāna ciešanu pilnajiem memuāriem nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cukurvate
iesūtīt 09.03.2008 19:39
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.08
Kur: kaut kur, nezin kur



nu normāla.. labi labi.. man patika ;D


bet dažas vietas gan pretīgas :/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 09.03.2008 19:43
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Tas pretīgums, tas labākais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daryans
iesūtīt 12.03.2008 15:09
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.11.07
Kur: Latvija



Grāmata labi uzrakstīta, ļoti viegli lasīt, nav nekādas dziļās domas tur ietvertas, vienkārši parādīta dzīve ka'da tā ir; ko ko, bet vismaz katrs zinās cik zemu nedrīkst krist, izlasot šo grāmatu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 07.04.2008 16:29
Raksts #39


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Hmm... kādu laiciņu atpakaļ lasīta gan. Grāmata, kas ļoti patiesi attaino mūsdienu pilsētas pusaudža dzīvi un problemas ar kādam viņš var sastapties. Patika, ka tik labi parādītas pilsētas un lauku ietekme. It kā neko jaunu man nepateica, bet grāmatā ir ieliktas emocijas, kas tai piešķir rozīnīti.
Jā. Arī Latvijā novēroju, ka pilsētās bērnu laukumi ātri tiek apskādēti, bet ja runāsim godīgi- kas gan ir spēļu laukums? Vairums bērniem patīk spēlēties vienatnē vai arī ar sev pazīstamajiem, nevis veselu baru citu bērnu, kas gaida rindā uz šūpolēm!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 30.05.2008 16:48
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Piekrītu par pāris pretīgajām vietām.
Bet īstenībā, izlasīju vienu reizi un, liekas, pietika uz visu mūžu. xD.gif
Katrā ziņā tuvākajos gados noteikti vairāk nelasīšu. ermm.gif
Īstenībā, mazliet piekrītu Antonam Ego, kā literatūra galīgi nav laba. mellow.gif
Bet, nu, vismaz bija ar ko pakavēt laiku. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 11:34