Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Bulgakovs "Meistars un Margarita", ko sakiet?
Ledene
iesūtīt 27.01.2005 23:09
Raksts #1


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Kurš no jums ir lasījis "Meistars un Margarita", paceļ roku! grin.gif nu, ko teiksiet??

es esmu sajūsmā... taču gribētu dzirdēt arī jūsu viedokli par šo grāmatu, jo zinu daudzus cilvēkus, kuri apgalvo, ka nav spējuši to izlasīt līdz galam vai arī nav sapratuši tās jēgu.. nu, par to jēgu - katram jau ir savs viedoklis, bet tie, kas apgalvoja, ka šī grāmata ir s***... no comments viņiem!!

Tātad... blush.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 70)
Malduguns
iesūtīt 14.01.2008 14:21
Raksts #61


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Lasu pašlaik, pirms miega. Grāmata interesanta un lasās viegli, tik tiešām patīkami.
Patīk tas kā autors kā galveno mirkli pavizra te vienu, te otru varoni.
Intriģējoša grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 14.01.2008 15:40
Raksts #62


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



Tik tikko tiesi nopirku so gramatu grin.gif grin.gif unsure_a.gif cerams sapratisu,vismaz visi mani drauki,kas lasija,saka ka ir ok un loti interesanti unsure_a.gif serials man patika,tapec domaju,ka gramata patiks vel vairak,kaa jaw parasti ir,ka gramatas ir interesantakas,jo darbojas sava iztele nevis filmas rezisora grin.gif grin.gif unsure_a.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 27.01.2008 17:14
Raksts #63


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



Interesanta, arī es lasu vakaros.
Tā ir tāda grāmata, kas pa dienu nelasās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
andzolina
iesūtīt 31.01.2008 21:42
Raksts #64


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.07



CITĀTS(skatitajs_no_malas @ 28.01.2005 14:10) *
Izlasīju vairākas reizes. patiesībā katrreiz lasot atradās kas cits- un kaut ko citu varēja saprast gandrīz ikvienā frāzē, notikumā... Tiem, kuriem mācīja skolā ir paveicies, jo, piemēram, man skolā par šo grāmatu nerunāja- gan nezinu kādēļ. Lai cik triviāli tas izklausītos reizēm šāda uzšķēršana palīdz labāk izprast...



es nu gan neteikšu, ka man ir paveicies! Mums par Meistaru un Margaritu pirmkārt
1. Jātaisa sižeta līnijas un tur aprakstīt notikumus.
2. Tagad ir jāraksturo Maskavas līnija(notikumi) katrs notikums kas notika Maskavā utt
3. mēs nemaz neapspriežam to kā grāmatu utt, vnk jāanalizē utt, neteikšu ka tas ir baigi FORŠI un viegli
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 03.02.2008 21:02
Raksts #65


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Es šito grāmatu nesaprotu. Varbūt neesmu līdz viņai vēl pietiekami izgaugusi. Šausmīgi mocīju, tiku knapi līdz pusei un atdevu atpakaļ.
Šīzes ritīgas huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daryans
iesūtīt 13.03.2008 16:26
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.11.07
Kur: Latvija



Izlasīju diezgan ātri grāmatu, uzrakstīta ļoti labi, viegli izlasīt, nav nekādi ,,Mērnieku laiki,, kuriem cauri jāsitas, bet tomēr biju gaidījis, izlasot daudzas jūsmīgas recenzijas par grāamtu, kaut ko vairāk, kaut arī bija jautri lasīt visus tos notikumus, kuri pusi Maskavas uz trakonamu aizveda, tomēr neko jaunu neieguvu izlasot romānu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 18.09.2008 14:59
Raksts #67


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



Man si gramata ir mana top5!Sakums man likas parak sajaukts,bet velak jau ir loti interesanti.Pilniga cita pasaule,kur ir Volands-satans,vina svita,kas izperk savus grekus dzives laika,un raganas,burvji,un autori,parasti cilveki ar kuriem notiek divu pasaulu sajauksanas.Un loti labi var saprast ari vesturi,1920s gadi Maskava.Iesaku izlasit grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cukurvate
iesūtīt 18.09.2008 18:47
Raksts #68


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.08
Kur: kaut kur, nezin kur



es mēģinu,mēģinu,mēginu viņu sākt lasīt. netieku pāri tai otrajai nodaļai wink.gif cik nožēlojami. man patīk ta par tiem dzejniekiem, bet ne par ponciju pilātu.tāpēc arī netiku pāri, kaut kad jau būs jāizlasa. noteikti būs obligātajā literatūrā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pate
iesūtīt 26.10.2008 01:05
Raksts #69


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.08
Kur: Naktī, kura pieder man.



-Neljoprojām nespēju sagremot šo grāmatu, tā vnk nevēlās lai es to lasu, tā tikai sķirstās. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusētājs.
iesūtīt 06.01.2009 23:59
Raksts #70


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.12.08
Kur: vējā



Tātad, šī varbūt vienkārši nav priekš Tevis. Ne visiem vienāda gaume.

Bet man patika. Sākumā es nevarēju saprast, jo viss likās tāds mazliet sajaukts un haotisks, bet vēlāk noskaidrojās un kļuva aizvien jautrāk lasīt. Un lasot pa maziem gabaliņiem nemanīju, kurā mirklī grāmata beidzās. Viena no labākajām izlasītajām grāmatām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilks
iesūtīt 18.02.2009 13:37
Raksts #71


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.05
Kur: ezermala



Man arī šī grāmata šķiet viena no labākajām lasītajām. Tiesa, sākumā šķiet mazliet samudžināti, ka ir vairāka sparalēlas sižeta līnijas, īpaši Poncija Pilāta stāsts, kas ir pavisam citā stilā. Kad lasīju grāmatu pirmoreiz (12 vai 14 gadu vecumā), spēju grāmatu izlasīt, tikai daļēji izlaižot Pilāta tekstus. Jo man ļoti gribējās zināt, kas notiek ar tiem Maskavas cilvēkiem.

Tagad jau esmu izlasījusi arī visu grāmatu un vairākas reizes. Kaut kā ir vēlēšanās ik pārsi gadus šo grāmatu pārlasīt. smile.gif

Tomēr, ja kādam ir grūti izlasīt grāmatu, bet tomēr ļoti gribas zināt, kas tur ir, ir taču seriāls, kas ir, manuprāt, ļoti labs. Un, iespējams, var motivēt arī tomēr izburties cauri grāmatai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 11:34