Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Jo vairāk pastāstīsi, jo labāk iepazīsimies!

Par iepazīšanās pavedieniemNoderīgas saitesSveiciens!
Vai tev patīk strīpainas zeķes? Kā tev patīk atpūsties? Kur tu mācies? Vai tu māki makšķerēt? Ko tu parasti dari mežā, pie jūras un pļavā? Vai nekad neaizmirsti pabarot savu zelta zivtiņu? Kur tevi var satikt ikdienā? Vai tev garšo šokolāde? Ko tu domā par arbūziem? Vai tu zini, ko nozīmē BB kodi? Kā izskatās tava ekrāntapete? Cik kārtīga ir tava istaba? Kādu dziesmiņu tu dziedi dušā? Vai tu mēdz lēkāt pa peļķēm?

* Raksti netiek skaitīti.
* Katram biedram atļauts tikai viens iepazīšanās pavediens.
* Pavedieni ar atbildēm, kas vecākas par diviem mēnešiem, tiek pārvietoti uz arhīvu.
Jaunajiem biedriem! Esi sveicināts/-āta Kurbijkurnes forumā, vietā, kas ir soli tuvāk fantāzijai! Droši jautā Modiem visu kas ir neskaidrs, ja ir problēmas vai jautājumi. Ieturot pozitīvu attieksmi, arī pret Tevi visi attieksies pozitīvi. Izpēti Noderīgo Saišu pavedienu un izvēlies kur gribi piedalīties.

Sveicējiem! Izturieties jauki pret jaunajiem biedriem. Arī jūs reiz bijāt jauniņie, tādēļ neaizmirstam kā tas ir. Palīdzi jaunajiem biedriem ar iejušanos, un mēs novērtēsim tavas pūles.

> Sveicināti!, Esmu jauniņā.
Hondenlija
iesūtīt 30.06.2014 10:32
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.14



Par šo forumu uzzināju jau diezgan pasen bet šodien nolēmu pievienoties.

Esmu izlasījusi visas Harija Potera grāmatas un noskatījusies visas filmas. Vēlētos izlasīt arī gredzenu pavēlnieku bet nevaru atrast grāmatas ne bibliotēkā
ne grāmatveikalā. Es ļoti daudz daudz lasu un man patīk uzzināt ko jaunu. Ar sportu nenodarbojos. Brīvajā laikā muzicēju. Man ļoti patīk daba un
dzīvnieki. Esmu mierīga pēc dabas bet kaitināt mani nevajadzētu wink.gif grin.gif rolleyes_a.gif . Man patīk šāda veida forumi. Man ļoti patīk magija sorcerer.gif .
Tas tā, īsumā. Ceru ka mani pieņemsiet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 6)
echo3
iesūtīt 30.06.2014 13:27
Raksts #2


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Sveicināta Kurbijkurnē!

Protams, pieņemsim! Lasi visu, ko atrodi - un te ir daudz, ko lasīt, - un raksti, kur vēlies. Tikai, lūdzu, neaizmirsi palūkoties, cik sens ir pavediena pēdējais raksts, pavisam vecos pavedienos nav vērts rakstīt.

Visaktīvākais šobrīd ir Lomu Spēļu pavediens, un arī Daiļdarbos šis tas pēdējā laikā ir pavisam jauns parādījies. Neizbīsties, ka te īsti aktīvu ļaužu ir palicis maz. Galu galā, Harija Potera sāga ir pabeigta, it kā viss jau izrunāts, bērni, kas romānus sāka lasīt tūlīt pēc izdošanas, ir kļuvuši par jauniešiem un pieaugušajiem.

Veiksmi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženeta
iesūtīt 30.06.2014 20:43
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Sveika!

Patiess prieks, ka izlēmi mums pievienoties.

Arī es esmu izlasījusi visas Potera grāmatas un redzējusi visas filmas (reizinot skaitu ar aptuveni 98). Kaut gan nu esmu izaugusi no trakā fanu vecuma, mīlestība ir saglabājusies joprojām. Ticu, ka no Potera tā arī neizaug.
Silti iesaku izlasīt Gredzenu Pavēlnieku. Tā man ir vistuvākā daļa no šī foruma. Dīvaini, ka nekur nevari atrast. Esmu redzējusi bibliotēkā (RCB) - tas gan bija pirms vairākiem mēnešiem. Jānī Rozē var nopirkt visas angliski, bet pieņemu, ka vajadzētu būt arī latviski. Veiksmi meklējumos.

Kādu instrumentu spēlē? Man kā pilnībā nemuzikālam cilvēkam tā ir vesela maģija - kā var no tiem instrumentiem izvilkt tik skaistas skaņas.


Veiksmi foruma izpētē. Droši vari sazināties ar mani, ja rodas kādi jautājumi par forumu.
Dženeta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 30.06.2014 22:59
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Sveicu forumā! sorcerer.gif
pats neesmu šeit neko rakstījis oioioi ku sen, bet nu atkal tā stunda ir situsi. Esmu pazīstams ar forumu jau kopš 2004.g un varu teikt, ka burvīga vieta, kur brīvo laiku pavadīt. Lai gan aktivitāte šeit vars nav, kāda tā bija ziedu laikos, tomēr veiksmi! Lai izdodās! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 01.07.2014 16:13
Raksts #5


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS
Man kā pilnībā nemuzikālam cilvēkam tā ir vesela maģija - kā var no tiem instrumentiem izvilkt tik skaistas skaņas.

Nu principā ir 2 iespējas - vai nu algoritmiskā (kad Tu iemācies lasīt notis un `izpildīt` tās), vai nu pēc dzirdes, kad Tu vienkārši jūti, kas tieši ir jāspēlē tālāk smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.07.2014 10:50
Raksts #6


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Čau! smile.gif

Nekļūsti par viendienīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 18.12.2014 22:21
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Sveika, sveika! smile.gif Man arī ļoti patīk šāda veida forumi! Agrāk visādu forumu bija daudz un tie bija aktīvi, bet tagad viss ir noklusis. Ja kāds zina kādu aktīvu un interesantu forumu, tad uzraksta PZ. laughing.gif
Veiksmii! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:08