Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ...Pusnakts noslēpums..., ...Harnoburijas muiža...
Alehandro
iesūtīt 22.08.2005 11:48
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



...Pusnakts noslēpums...
...Harnoburijas muiža...


Es jau iepriekš gribu brīdināt, ka šī nebūs perfekta Lomu spēle, bet es noteikti nepieļaušu arī, lai kāds spēli izgāž u.t.t. Ļoti ceru uz atsaucību un būtu priecīgs, ja būtu aktīvi un labi spēlētāji. Vēl pateikšu, ja kāds kādu ilgāku laiciņu būs projām, tad lūdzu maz ziņot ATD.
Es arī izdomāju trīs spēles galvenās lietas. Ja jums būs spēka tās visas ievērot tad lasiet tik uz priekšu.

1.)Aktīvi postot;
2.)Būt pieklājīgam;
3.)Nemēģināt sajaukt gaisu šajā Lomu spēlē.

Tas arī viss ko gribēju bilst. Nu tad laikam ķeramies pie lietas.

Īss un ļoti necils sižets (gandrīz kā sižets).
Viss sākas 1999. gadā, kādā ASV pilsētā ko dēvē par Nebeidzamo stepi. Jūs mierīgi dzīvojat savu dzīvi. Gandrīz jau ir pienācis vasaras brīvlaiks. Jūsu 9.a klase ir nolēmusi doties atpūtas braucienā uz Harnoburijas muižu, kura atrodas Itālijā. Viss rit gludi. Jūs ierodaties muižā, bet tur sāk risināties mistiski un noslēpumaini notikumi, piemēram, kā muižas personāla pazušana. Muižā parādīsies būtnes, kas mēģinās Jūs nogalināt. Beigās pazudīs arī visi skolotāji un viņi jums būs jāatbrīvo ar saviem “upuriem”.

Harnoburijas muiža.
Muižai ir četri stāvi un lieli, plaši bēniņi.
Pie muižas ir arī upe Golama kurā var peldētie. Ūdens tajā ir kristāldzidrs un patīkami vēss.
Vēl aiz muižas atrodas akmeņu dārzs.

Spēlē es tēlošu savu tālu un arī dažas citas personas kā pils personālu.

It kā viss.
LS darbība sāksies skolas pēdējā nedēļa, kad Jūs par braucienu vienosieties ar skolotājiem.

Zinu ka teicu, ka spēle sāksies tikai septembrī, bet es sāku jau tagat smile.gif

OCC-Tātad pēdējā skolas nedēļa. Tiko ir noskanējis zvans uz Literatūras stundu. Skolotājs jums ie teicis, ka šajā stundā jūs apspriedīsities kur dosities vasaras brīvlaikā. Jūs par to esat ļoti satrauktu un sarunājaties.

Sākam!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Alehandro
iesūtīt 22.08.2005 12:20
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Kad visi bija savēlušies paklases durvīm teši noskanēja otrais zvans.
Trrrrrrr...
Alehandro ieskrēja savā solā un uzlika uz galda grāmatas. Viņš skatijās tikai uz skolotāju, jo viņš ar nepacietību bija gaidijis šo stundu. Skolotājs pateiks uz kurieni viņi vasaras brīvlaikā dosies.
Kaut nu tā vieta būtu skaista... viņš nobomāja.
K-hrm... nokremšļojās skolotājs, Kā jau es jums pagājušo stund teicu, tas it aizvakar, mēs šajā stundā noskaidrosmi uz kurieni dosimies. Tākā es esmu jūsu klases audzinātājs tad tas gods ir man skolotājs Vilhelms mazliet pasmīnēja.
Šostund mēs nemācīsimies.. viņš nepaguva pabeigt teikumu kad klasē jau atskanēja svilpieni un lieli applausi.
Nepārtrauciet mani, viņš uzgārdza šostund es nevēlos nekādas nekārtības kā citās stuntās. viņš paskatijās uz Alehandro pusi.
Ko? Es jau neko! Tikai daži podu vāki, kāda smirdbumba un viss. viņš donāja pie sevis un jutās neapmierināts.
Tātad, atsāka skolotājs Vilhelms Kādi ir jūsu priekšlikumi?

OCC-Spēle sākas dance_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 13:06
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Endžija sēdēja savā solā un klusi vērās uz klasesbiedriem. Pašlaik viņa nejutās īpaši jautra un gaidīja lēmumu, kur tad viņi brauks ekskursijā.
Pēc skolotāja vārdiem Kādi ir jūsu priekšlikumi? viņa tomēr nolēma kaut ko teikt.
Varbūt mēs varētu braukt uz kādu noslēpumainu un skaistu vietu? meitene jautāja un drudžaini lūkojās uz pārējiem. Endžija gribēja vismaz šajā ekskursijā doties uz kādu normālu vietu.
Nu es jau nedomāju, ka mums uzreiz jādodas uz pamestu un sagruvušu muižu, taču uz kādu interesantu vietu... viņa vēl piemetināja un palūkojās uz Alehandro, kas sēdēja priekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 13:12
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Jā... Ideja nav peļama... Kādi vēl priekšlikumi? skolotājs noskaldija.
Visi lūkojās viens uz otru. Visi bija pārsteigti par Endžijas drošsirdību, atbildot.
Klasē pacēlās vairākas rokas. Viena no tām bija Alehandro boka.
Mēs varētu aizbraukt uz kādām siltajām zemēm, kā franciju un iāliju. viņš ļoti klusītiņām teica. Man ir apnicis katru gadu braukt uz kādu kempingu mūsu pašu valstī. Tā mums ir katru gadu
Nu nezinu... Tas būs dārgi... skolotājs ierunājās, ko par to domājat Jūs, klase?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 13:42
Raksts #5


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Meiteni pārņēma drosmes uzplūdums, jo viņas priekšlikums netika nolamāts.
Piekrītu Alehandro! Siltās zemes būtu ļoti laba doma. Pie reizes mēs visi jau laicīgi būtu nosauļojušies! meitene jau drošāk teica un pasmaidīja.
Lai gan tas nebūtu lēti, taču mēs galu galā pabeidzam 9.klasi!
viņa vēl piebilda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 13:49
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Nu lēti nebūtu, bet mums visiem noteikti patiktu! Alehandro pateica.
Ai, cik labi būtu nosauļoties un gozēties kādas upes vai jūras krastā. Nezinu kas pat varētu būt labāks par to... Ai, uzreiz kļūst labāk ap sirdi domājot siltas un jaukas domas
Man šķiet skolotāj, ka mūsu klasē neviens tāds ļoti nabags nava un varētu to visu tā atļauties viņš teica, bet jau ar pieklusinātāku balsi.
Pēkšņi pa atvērto logu ielaidās balta dūjiņa. Tā aplidoja klasē riņķi un izlidoja atpakaļ pa logu.
Klasē daži sāka sačukstēties. Alehandro pagriezās uz aizmuguri un čukstēja Endžijai: Skaists putns, vai ne? Siltajās zemēs tādi ir ļoti daudz tapēc es ļoti gribētu uz turieni brauk, un tu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 14:01
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Endžija bija iegrimusi domās par siltu saulīti, veldzējošu ūdeni un karstām smiltīm, kad pa logu ielidoja skaista dūja. Meitene ar acīm sapņaini sekoja putnam līdz tas pazuda skatam.
Tad viņa pamanīja Alehandro smaidošo seju.
Jā, ļoti skaists. Protams, ka es gribētu doties uz siltajām zemēm. Silta saulīte un viss kas ar to saistās, vai tad ir kas jaukāks kā šādā vietā pavadīt 9.klases ekskursiju?
viņa jautāja Ali un uzmaidīja puisim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 14:10
Raksts #8


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



es vienkārši zinu, ka skolotājs negrib braukt, bet mums viņš ir kautkā jāpiedabū uz to viņš vēljoprojām čulstēja.
Alehandro uz brīdi iegrima domās: Kā lai to paziņo visai klasei? Zēnam prātā iešāvās laba ideja.
Viņš ātri paņēma papīra lapiņu no penāļa un ar zilu tintes pildspalvu sāka rakstīt:
Mums skolotājs ir jāpiedabū aizbraukt uz siltajām zemēm.
Padod tājāk līdz nokļūst atpalaļ līdz manīm.
Alehandro

Tā bija zīmīte. Viņš to slepus iedeva Endžijai
Padod tālāk viņš nočukstēja.
Ko jūs tur darāt Alehandro un Endžij? Vai atkal ko plānojat skolotājs pēkšņi ieminējās.
Es neko, neko... viņš ar kamolu kaklā neteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 14:16
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Endžija uzmanīgi klausījās, ko Alehandro saka un tad, pēc maza brītiņa, ko puisis pavadīja rakstot zīmīti, viņa saņēma šo lapiņu no puiša. Endžija to izlasīja, pasmaidīja un padeva to uz aizmuguri.
Tad viņa izdzirdēja skolotāja domdošo balsi. Viņa palūkojās uz Ali, kas jau attaisnojās.
Protams, skolotāj, ka neko neplānojam.
viņa noteica un naivi pamirkšķināja acis.


Man tagad jāpazūd... Zobārsts... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 14:27
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Alehandro tikai turpināja smaidīt un neko vairāk nebilda. Viņš tikai skatijās kur zīmīte aizceļo.Viņš saskaitija ka zīmīti jau saņēmuši trīs bērni?
Skolotājam no galda noripoja pildspalva, bet Alehandro bija ašāks un ielkepojās sakot vārdus Ko Jūs par to domājat?
Alehandro un Endžij, brīdinu, jūs vislaik sačukstaties, un tagat arī kāds no jums ko teica. Kurš tas bija? skolotājs sacija triumfējošā balsī.
Atvainojiet skolotāj, es tikai nošķaudijos viņš atkal sāka taisnoties.

OCC-Nekas Lillij, es netā būšu līdz plkst 10.00 smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 18:29
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Endžija nespēja noturēties un sāka smieties. Lai gan viņa centās smieklus apslēpt ar pēkšņu un traģisku klepus lēkmi, tāpat bija skaidrs, ka meitene smejas. Alehandro attaisnošanās lika mietenes vēderam sarauties krampjos no smiekliem.
Skolotāj, mēs nesačukstamies! Un kā tad savādāk, ja ne sarunājoties, mēs varētu noskaidrot kur tad īsti gribam doties?
viņa vēl nevainīgi, bet diezgan droši, jautāja vīrietim, kas stāvēja klases priekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 18:41
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Es jums liku savstarpēji sarunāties? vīrietis uzgārdza un visbeidzot nomierinājās.
Labi, uz kurieni tad jūs abi tā vēlējaties doties? skolotājs nu jau pavisam skaidri sacija. Uz kurieni taisaties?
Mēs domājam, ka mēs varētu braukt uz kādām mazliet siltākām zemēm, piemēram kā Itāliju, jeb Franciju. Mums ir apnicis ceļot pa mūsu valsi... viņš nepaguva pateikt teikumu līdz galam kad skolotājs atkal saniknojās.
Nu tad Tu necieni savu dzimteni? Es par tevi biju daudz aukstākās domās
Nu mēs tikai sakām, ka tas būtu jauki.. viņš pabeidza nepabeigto teikumu.

OCC-Kā gāja pie zobārsta?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 18:50
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Nē, nelikāt.
Endžija teica un nolieca galvu tā, ka mati aizsedza seju. Viņas seju rotāja smaids, taču viņa negribēja, lai skolotājam tas būtu zināms.
Jā. Uz kādu vecu un jauku muižu. Tad nebūtu tik dārgi kā viesnīcā.
viņa teica, pacēlusi galvu un slēpdama smaidu.
Un, skolotāj, saprotiet. Savu valsti jau vienmēr varēs apceļot, taču daudz jaukāk ir braukt uz citām valstīm, apceļot pasauli...
viņa samierinoši teica skolotājam.


OOC:Stundu gaidīju līdz tiku pie ārsta, vēl stundu viņa mani mocīja un nu jau 2 stundas kopš atgriešanās mana kreisā sejas puse ir diezgan nejūtīga... Un tik ļoti gribas dzert un vēl tas arbūzs...

Piedod par dubultpostu... Tik muļķīgi sanāca... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Lilija: 23.08.2005 18:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 19:04
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Skolotāj, Jūs pats mums stāstijāt vēl šogad, ka esat bijis tik daudzās pasaules valstīs. Mēs arī ko tādu vēlamies. Vispār Endžijas ideja nav peļama! Mēs varētu pārnakšņot kādā vecā pilī un muižā, kur nav daudz jāmaksā. Esmu tādās dzīvojis tāpēc zinu. Tur pa vienu nakti nav vairāk kā 0.60 santīmi, jo visi uzskata, ka pilīs un muižās spokojoties. Tāpēc cenas arī ir tik lētas. Alehandro diezgan skaļā un nopietnā balsī noskaitija.

OCC-Sorry, ka tik ilgi mahājos. Ēdu zupu. Lilij, tev jādu zobu urba vai rāva?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 19:10
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Nu redziet! Ietaupīsim uz nakstmāju rēķina un sanāks braucienam līdz Itālijai vai Francijai. Kā Jums šķiet?
viņa jautāja skolotājam.
Es varētu painteresēties par lētām muižām, kur mēs varētu pārnakšņot. Tā kā tētis ar tādām lietām nodarbojas, tad man būs viegli uzzināt, kas un kā.
viņa vēl teica un pasmaidīja.

OOC:Nekas... Man urba/laboja 2 zobus. Taču man ir nereāli jūtīgi zobu. Neskatoties uz 2 špricēm es sāpēs gandrīz apraudājos...

Šo rakstu rediģēja Lilija: 23.08.2005 19:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 19:17
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Jā skolotāj, Endžija varētu paintresēties par to jomu. Es jau ko tādu vakar vakarā meklēju internetā un sameklēju divas muižas šavās valstīs. Haronburijas muižu un Pārteru pili. Pilī gan par vienu nakti jāmaksā 0.80 saktīmi, bet tas nav nekas. Mēs turp varētu braukt uz visu brīvlaiku. Zinu, ka visi mūsu klases bērni nav nabadzīgi, bet diezgan turīgi un par to varētu samaksāt. Skolotāj, ko Jūs par to domājat? Ko domājat Jūs draugi, klase?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 19:21
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Izklausās labi. Taču vajadzētu dabūt informācija bukletus un prospektus, lai varētu izlemt, kurā vietā tad mēs īsti labāk gribam pavadīt brīvlaiku. Alehandro tu dabūsi vai arī man pajautāt tētim?
meitene teica, taču jautājumu uzdeva tikai priekšā sēdošajam puisim.
Vajadzētu noskaidrot, kurā vietā būtu interesantāk pavadīt vasaru. Vajag peldvietu un kādas izklaides, nu tā, lai būtu interesanta vasara!
meitene vēl teica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 19:25
Raksts #18


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Jā, Es varu dabūt no interneta izdrukātus prospektus, varbūt jav nākamajā starpbrīdī iejiesim intesneta klasē un paskatīsimies? Es adresi vēl tīri labi atminos! Tā ir www.haronburijasmuiza.fr Skolotāj, ko jūs par to domājat? Endžij? viņš teica un noklepojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 23.08.2005 19:30
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Labi, ieiesim!
meitene noteica un pasmaidīja. Viņa priecājās, ka tik draudzīgi viņi ir vienojušies.
Es vēl paskatīšos mājās un rīt atnesīšu to, ko atradīšu.
viņa vēl piebilda.

Skolotāj, kas Jums par to ir sakāms?
meitene vēl pajutāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 23.08.2005 19:36
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Itši tad atskanēja ļoti skaļš zvans.
Trrrrrr... tas skanēja. Alehandro ļoti brīnijās par to kā laiks skrien.
Tad līdz nākamajai stundai. skolotājs pateica un izskrēja no klases nepaspējis atbildēt uz jautājumu. Šis bija garais starpbrīdis.
Nu tad ejam? viņš pievērsās Endžijai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:28