Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kādēļ mēs dzīvojam?, Kāds ir mūsu mērķis dzīvē?
Simple Girl
iesūtīt 02.04.2004 20:50
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



ir cilveeki, kas strādā darbu, kas viņiem nemaz nepatiik, pelna naudu perk edamo, maksaaa komunaalos un... kada jeega dariit to ko negribas? tad jau sanak mes pelnam un dzivojam lai ēstu un ēdam, lai pietiktu spēka strādāt un strādājam lai...
kā jūs domājat kada ir jēga dzīvot? vai kaut kaa taa..

Šo rakstu rediģēja gride: 02.04.2004 20:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hula
iesūtīt 05.04.2004 18:14
Raksts #21


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



es nez, man liekas, ka kaut kāda jau ir... ermm.gif njā, bet liela jau nav silent.gif cilvēks dzīvo, nomirst... viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 05.04.2004 20:22
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



CITĀTS(Eredia @ 05.04.2004 16:15)
tas jau no seerijas

-tev ir viss ko tu neesi pazaudeejis, va ne?
-nu jaa...
-tu ragus esi pazaudeejis?
-nee...
-taatad tev ir ragi

Aizdomiigi kaut kur dzirdeets... Varbuut maacies filozofiju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 06.04.2004 08:19
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Prue @ 05.04.2004 13:01)
jeega?
nu, principaa, jau lai vairotos...

Nūūū, nejauc instinktus ar filozofiju!
Vairošanās process, protams, ir ļoti jauks grin.gif blush.gif , bet, ja tā ir vienīgā dzīves jēga, labi vairs nav...
Es nupat izfunktierēju, ka jēga varētu būt mācīties (Nesitiet! Nesitiet! Es par skolu un fiziku nerunāju! :blink: ), apgūt kaut ko jaunu, vienalga - pieredzi, grāmatu, cilvēku vai jūtas. Un izbaudīt gan iegūto, gan pašu gūšanas procesu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 06.04.2004 09:54
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(giraffe @ 05.04.2004 20:22)
CITĀTS(Eredia @ 05.04.2004 16:15)
tas jau no seerijas

-tev ir viss ko tu neesi pazaudeejis, va ne?
-nu jaa...
-tu ragus esi pazaudeejis?
-nee...
-taatad tev ir ragi

Aizdomiigi kaut kur dzirdeets... Varbuut maacies filozofiju?

neeee
tas ir sofisms.
kaut kad sen to atradu logikas graamataa.
un man vins vienkaarsi iepatikaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 09.04.2004 10:53
Raksts #25


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Dzīvei jēga ir. Par to esmu 100 % pārliecināts, jo es to atradu. Vārdos to formulēt ir diezgan problemātiski, tā ir drīzāk tāda iekšēja harmonijas sajūta, kas Tevi pārņem, kad esi ticis pāri kādam pārbaudījumam. Izklausīsies drausmīgi banāli, bet vismaz mums, cilvēkiem, jēga ir, ha, attīstībā. Turklāt pašā procesā. Ar mēŗķi mācīties. Izbaudīt visas ar to saistītās nianses (vairošanās process ar te nav mazāk svarīgs, hehehe)...nu tā pemēram. Bet katram tas ir individuāli. Novēlu visiem ātrāk tikt vaļā no tas bezcerības sajūtas, kas pārņem ja par daudz sadomājas par šo tēmu! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 09.04.2004 13:57
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Ei, nevajag te bīdīt gudrus tekstus, Kurbijkurne nav tam domāta! tongue.gif
Tātad. Pēc visa šitā sviesta un daudzo viedokļu izlasīšanas, laikam jau vairs nav jēgas spamot iekšā Nihil viedokli, kas tūlīt tāpat pazudīs visādu gudrību jūrā.
Tātad. Ir dzīvē dikti dauz visādu sliktu brīžu, bet ir vai nu
1) jēga dzīvot dēļ nedaudziem brīžiem, kas ir tiešām laimīgi;
2) nav jēgas dzīvot.
Un Polianna bija ideāliste, kurai īsti nepieleca, ka pasaulē ir arī nejaukas lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 09.04.2004 14:46
Raksts #27


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Nihil @ 09.04.2004 13:57)
Ei, nevajag te bīdīt gudrus tekstus, Kurbijkurne nav tam domāta! tongue.gif

Tu domā tos tekstus par vairošanās procesa jaukumiem? rolleyes_a.gif whistling.gif whistling.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.04.2004 16:12
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Ja jau taa labi padomaa, tad pazaudeet var tikai to, kas ir bijis..Taatad kaadreiz juusu dziivei taa jeega ir bijusi..Un kas tad ir mainiijies? Vai juus pashi esat dariijushi kaut ko, lai buutu citaadaak?
Man ienaaca praataa taada lieta- kad cilveeki saka "es vairs negribu dziivot..Manai dziivei nav jeegas", tad patiesiibaa vinji domaa "es vairs negribu dziivot taa"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ika
iesūtīt 09.04.2004 17:06
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.04



Es dzīvi uztveru kā skolu.Jo vairāk paspēšu iemācīties, jo lielāka būs bijusi manai dzīvei jēga.Un tikai daži priekšmeti šajā skolā ir teorētiskie, vairums praktisko.

Mans mīļākais rakstnieks Bahs: "Šis ir tests, kā noteikt, vai jūsu misija zemes virsū ir pabeigta: ja jūs esat dzīvs, tā nav pabeigta."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 09.04.2004 19:47
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Nihil @ 09.04.2004 14:57)
Un Polianna bija ideāliste, kurai īsti nepieleca, ka pasaulē ir arī nejaukas lietas.

tur gan es tev nepiekriitu. vai tad ir labaak visur mekleet slikto un peec tam iet pakaarties tikai taapeec ka neko labu neesi speejis atras? tad jau labaak buut "idialistei" jeb optimistei un tomeer dziivot ar sajuutu ka nedziivo lieki. tas ka pasaulee ir arii nejaukas lietas katram ir zinaams taa patun parto kaadam vel nav jaatgadina.
starpcituideaalists ir cilveeks kas visu idealizee nevis vienkarshi censhas padariit dziivi gaishaaku (jeedziigu).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 09.04.2004 20:27
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



CITĀTS(Zanete @ 09.04.2004 19:47)
CITĀTS(Nihil @ 09.04.2004 14:57)

Un Polianna bija ideāliste, kurai īsti nepieleca, ka pasaulē ir arī nejaukas lietas.

tur gan es tev nepiekriitu. vai tad ir labaak visur mekleet slikto un peec tam iet pakaarties tikai taapeec ka neko labu neesi speejis atras? tad jau labaak buut "idialistei" jeb optimistei un tomeer dziivot ar sajuutu ka nedziivo lieki. tas ka pasaulee ir arii nejaukas lietas katram ir zinaams taa patun parto kaadam vel nav jaatgadina.
starpcituideaalists ir cilveeks kas visu idealizee nevis vienkarshi censhas padariit dziivi gaishaaku (jeedziigu).

1) Nihil, kā visiem tas ir zināms, bremzē ar svešvārdiem.
2) Polianna bija (Nihil uztverē) ļoti, ļoti jocīga. Nihil vienkārši nevar ilgāk pusstundu justies pārlieku laimīga un nesaprot arī Poliannu. (viss ir labi, viss ierullē, visi cilvēki ir tik labi...) Labi, labi, Poliannu es lasīju ļoti sen un atceros tikai pa pusei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 09.04.2004 20:59
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



CITĀTS
Sorry laikam ne pakeksi jautaajusm...tu esi jippii arii ar shitaadu niku ziimeeshanas speele vai ne?


nu jaa esmu gan.... nezkaa tu zini shifty_a.gif
ahh njaa jeega varbuut arii ir, bet ja stradasi ko negribi tad laikam gan nau jeegas! jo tad tu pelniisi, lai nopirktu eestun ediisi,lai idzivotu un dzivo, lai stradatu un stradasi lai penlniitu utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 10.04.2004 09:33
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Nezinu kāds ir mūsu mērķis, bet mans mērķis ir izbaudīt dzīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 10.04.2004 09:37
Raksts #34


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



jēga? jēgas nav nekur... un tajā paša laika ta ir ikkatrā lietā kas ir mums apkart... es šķiet dzīvoju tapec lai dzivotu un taisniba jau ir ka dzive ir tikai mirklis, bet musu uztvere tas mirklis ilgst veselu daudzus gadus, tapec dazi nespej sagaidit mirkla beigas... kas gan cilvekam varetu trukt? nauda? macies labi, ej laba darba, citigi strada un tev bus nauda. laime? mekle pats, cinies, atrodi pilnu klepi laimes. milestiba? nu ta jau ir sarezgitaka... bet uz visu neskatoties pie tas var tikt jebkura mirkli... un galu gala pardomajot šo jedzienu JĒGA, nevajag uzreiz nolikt sevi fakta priekša - da priekškam es dzivoju un nevajag uzreiz skriet uz tiltu vai karties tuvakaja zara. nav vērts dzivi biegt pirms neesi iemacijies dzivot...

no tiras sirds Dveshy
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 10.04.2004 10:19
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Nihil @ 09.04.2004 13:57)
Un Polianna bija ideāliste, kurai īsti nepieleca, ka pasaulē ir arī nejaukas lietas.

starp citu, sii meitene savulaik buutiski izmainiija manu dziives un pasaules uztveri.
ne gluzi jeeg pieskiira, bet paraadija, ka taa jeega ir lielaaka nekaa man likaas.
ar smaidu uz luuupaam vispaar ir vieglaak dziivot, mazaak speeka jaateeree probleemaam un vairaak energijas atliek tai jeegas meleesanai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 11.04.2004 15:20
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Nihil @ 09.04.2004 21:27)
1) Nihil, kā visiem tas ir zināms, bremzē ar svešvārdiem.
2) Polianna bija (Nihil uztverē) ļoti, ļoti jocīga. Nihil vienkārši nevar ilgāk pusstundu justies pārlieku laimīga un nesaprot arī Poliannu. (viss ir labi, viss ierullē, visi cilvēki ir tik labi...) Labi, labi, Poliannu es lasīju ļoti sen un atceros tikai pa pusei.

Nu paklau... smile.gif Poliana ir rakstnieces radiits tels. domaaju ka shaads teels pat ir labaks neka parastais ,ikdienaa sastopamai pesimisms ,realisms. un tas ka tu nevari buut laimiiga ilgaak par pusstundu nenoziimee ka citi ir jociigi. tad jau varbuut to var teikt par tevi? getlost.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Bulža_*
iesūtīt 14.04.2004 16:10
Raksts #37





Viesi




Dzīves jēga ir saprast.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.04.2004 16:40
Raksts #38


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



sory par spamu ,bet saprast ko. kas buutu tas nesaprotamais ko mums vajadzeetu saprast ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Bulž_*
iesūtīt 14.04.2004 20:40
Raksts #39





Viesi




Saprast = Gūt Garīgo Apskaidrību = Nirvāna

Capish?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.04.2004 21:02
Raksts #40


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



paarmani diemzeel nav naakusi gariigaa apgaismiiba innocent.gif ,taapeec luudzu apgaismo mani devil.gif

cik esmu dzirdeejusi tad shada apgaismiiba rodas tad kad tu ieraugi gaismu tunela galaa un atpakal pa tuneli atnaak retais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 22:50