Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kādēļ mēs dzīvojam?, Kāds ir mūsu mērķis dzīvē?
Simple Girl
iesūtīt 02.04.2004 20:50
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



ir cilveeki, kas strādā darbu, kas viņiem nemaz nepatiik, pelna naudu perk edamo, maksaaa komunaalos un... kada jeega dariit to ko negribas? tad jau sanak mes pelnam un dzivojam lai ēstu un ēdam, lai pietiktu spēka strādāt un strādājam lai...
kā jūs domājat kada ir jēga dzīvot? vai kaut kaa taa..

Šo rakstu rediģēja gride: 02.04.2004 20:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 110)
lithium [ kariii...
iesūtīt 09.04.2005 17:29
Raksts #101


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



es dziiwoju tapee, jo man liekas ka naw nekaads prikols nedziiwot...grin.gif tas texc bija murgs. bet mani tieshaam besii piem taadi cilweeeki kuri grib taissiiit pashnaawiibu un to nedara, wisu laiku tikai mildu wienaa muldeeshanaa man gribas taisiit pashnaawiibu, es jaw wienreiz gandriiz paargriezu sew weenas, waj arii es jaw apguulos uz wilciena sliedeem, bet kad redzeeju braucam wilcienu tad aizgaaju prom....besiigi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 09.04.2005 18:16
Raksts #102


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



jebkuraa gadiijumaa juus diezvai liidz galam izpratiisiet, kas notiek ar cilveeku, kad viņš grasaas sevi nogalināt, ja pashi to nekad neeasat dariijushi un nedariisiet. runaat jau, protams, ir viegli..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 09.04.2005 18:21
Raksts #103


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



jaa bet tomer tew tas neliekas stulbi???wisu laiku tikai runaa un runaa par pashnaawiibu kautgan to nemaz negrasaas dariit!?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 09.04.2005 18:30
Raksts #104


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



1. bail mirt
2. ir daudz labas lietas arii sajaa pusee

everything else is just a shadows and dust, shadows and dust ......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 09.04.2005 18:35
Raksts #105


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



CITĀTS(Ēr-mjo-nī-ne @ 09.04.2005 18:21)
jaa bet tomer tew tas neliekas stulbi???wisu laiku tikai runaa un runaa par pashnaawiibu kautgan to  nemaz negrasaas dariit!?!
*


grasaas, tikai nespeej. paaraak sevi miil, bet to neapzinaas. man tas liekas nožēlojami, ne stulbi.

Šo rakstu rediģēja anarhija: 09.04.2005 18:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 10.04.2005 10:21
Raksts #106


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



tu saki cilvji baidaas izdariit pashnaaviibu? bet katraas 40 sekundees notiek viena pashnaaviiba (dati , par visu pasauli) sad.gif !!! shie cilvji kaut kaa nebaidaas... bet anarhija, vai tad iznaak, ka tie kas izdara pashnaaviibu, sevi nemiil?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 10.04.2005 10:45
Raksts #107


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



nu katrs jau mees sevi kaut drusciņu mīlam, pat pašnāvnieks. bet ja cilvēks vēlas izdarīt pašnāvību, bet nespēj, tad viņš sev/kādam citam vienkārši nespēj to nodarīt. un tas TIEŠĀM ir nožēlojami. viņš to var neapzināties. taču reizēm vajag tikai attiecīgu emocionālo stāvokli, lai viņš to arii izdarītu.

nu pashnaaviibu jau var izdariit dažādu motiivu vadiits. bēgot no atbildības par saviem darbiem, savas dzīves, cilveekiem, vai arii lai nodariitu sev paari. bet es saku - ja veelies sev vairaak nodariit paari - tad dziivo, nevis mirsti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 10.04.2005 11:11
Raksts #108


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Par to kāda ir dzīves jēh var runāt bezgalilgi. getlost.gif Cilvēka dzīves jēga nav tikai iet uz darbu, gulēt vai tamlīdzigui.

Es domāju,ka katram cilvēkam ir sava dzīves jēga un vinsh to vislabak zina. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 10.04.2005 11:15
Raksts #109


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nee ir tieshi gluzhi otradi !!! pashnavnieki ir pashi LIELAKIE egoisti!!! vinji ir tik stulbi, vai tad nesaprot ka tomer ir kads kas vinjus mil un nevelas vinju navi, bet shie tikai savu - neviens mani nemil, es nevienam neesmu vajadzigs! vinji iekshiene isteniba ir lieli egoisti...
bet vispar shis pavediens itka par dzives jegu nevis pashnavibam whistling.gif , shobrid manas domas ir mainijushas, es uzskatu ka lielakajai celveku daljai dzives jega - kads merkjis ko velas sasniegt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 10.04.2005 11:20
Raksts #110


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(gride @ 10.04.2005 11:15)
vinji ir tik stulbi, vai tad nesaprot ka tomer ir kads kas vinjus mil un nevelas vinju navi, bet shie tikai savu - neviens mani nemil, es nevienam neesmu vajadzigs! vinji iekshiene isteniba ir lieli egoisti...
*
Bet ja nu tiešām viņiem nav NEVIENA, kas viņus mīl vai par viņiem atcers (kautv vai bezpajumtnieki - tautā sauktie bomži... unsure.gif ) Tad viņi nevienam citam nekādu ļaunumu neizdara, tikai ātrāk beidz savu nevajadzīgo un grūto eksistenci...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvekshkjis
iesūtīt 10.04.2005 12:15
Raksts #111


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 08.10.04



Vispār jau bomži ir tie, kas ar zobiem un nagiem cīnās par savu izdzīvošanu. Te dažs labs izteicās, ka domāt par pašnāvību, bet pēc tam tomēr izlemt turpināt šo dzīvi ir debili, stulbi un nožēlojami. Tad jājautā, kam ir nepieciešama lielāka drosme - pašnāvībai vai arī dzīves turpināšanai un kurš no šiem abiem ir padošanās?
Ir jau vēl cilvēku kategorija, kuriem patīk sludināt visiem, ka "es izdarīšu pašnāvību" , bet tas ir tikai stila pēc un ļoti šaubos vai tie, kas tiešām ir nolēmuši atvadīties no šīs pasaules, sludinās to apkārt, lai gaidītu, kad kāds reaģēs un mēģinās atrunāt, stāstot cik šis indivīds ir svarīgs un nozīmīgs.
Nu jā... šī tiešām tāda smaga novirze no temata.
Nekā jauna jau es nepateikšu. Dzīve ir jābauda. Vienmēr būs brīži, kad būsi sūdos līdz ausīm, bet tos atsvērs patīkami mirkļi. Laikam jau pārāk interesanta man šķiet šī pasaule un it sevišķi cilvēki, kurus 2 identiskus nesastapt. (tizli, kā no Amerikāņu pamācošās filmeles izvilkts! blush.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 10:42