Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> telepātija, Domu lasīšana - mana fobija
Ledene
iesūtīt 08.08.2004 20:37
Raksts #1


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Reizēm man ienāk prātā - ja nu cilvēki man apkārt spej lasīt manas slēptās, perversās domas?! Tad es nezinātu kur likties! Sevišķi ja domāju par puišiem! wub.gif Tā reizēm ir kā fobija! Jo es tiešām ticu telepātijai!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Idril
iesūtīt 08.08.2004 21:23
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Nu tā man arī reizēm šķiet ka kāds slepus varētu uzzināt no manas galviņas kaut ko ko nevajaddzētu vai kā nu tad es tev iesaku izdomāt tādu kā "burvestību" vai kā rituālu kaut vai vienkārši iedomāties kaut ko vai pateikt kādu vārdu un noticēt pašai ka pasakot šo vārdu neviens vairs nespēs neko tavā galviņā izlasīt! Galvenais ka tu pati tam nnoticēsi un tad tā arī būs! Neuztraucies vairs un baudi dzīvi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 08.08.2004 21:58
Raksts #3


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



A nav gadienā tā, ka telepātija nozīmē sazināšanos ar domu palīdzību, nevis domu nolasīšanu? Tad domu nolasīšana būtu liekama citā lauciņā - hipnoze varbūt vai arī melnā maģija. Un pret melno maģiju pastāv aizsardzības paņēmieni, ja nu tu tiešām baidies, ka šādi draudi ir reāli.
Cita lieta, ja tu acīmredzot būvē sapņu pilis gaišā dienas laikā, acu zīlītes paplašinātas, skatiens nekoncentrēts, viegls pietvīkums... Jā, tad jau trakas tantītes tāpat zina, par ko tu domā... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.08.2004 22:18
Raksts #4


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Heh laughing.gif
Jāatzīst arī man dažbrīd ienāk prātā doma - ja nu kāds zin ko es pašlaik domāju (kā likums tad, kad es negribu lai citi zin ko es domāju).
Tad es sāku domāt par kaut ko citu, piem. pārcilāju savu lamuvārdu krājumu veltot tos domu lasītājam grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 08.08.2004 22:41
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Smieklīgi, es arī tā bieži daru, kad jūtu, ka kāds lasa manas domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Luna
iesūtīt 09.08.2004 13:00
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Kraukļanaga koptelpa



CITĀTS(ledene @ 08.08.2004 20:37)
Tad es nezinātu kur likties! Sevišķi ja domāju par puišiem!

Tad nedomā par viņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 09.08.2004 13:45
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Mmmmm... Ieteiktu pārskatīt savus priekštatus par "perverso" . Iespējams, ka viens otrs puisis būtu tikai priecīgs un ieninteresēts nolasot tavas domas whistling.gif

Par definīciju -

Main Entry: te·lep·a·thy
Pronunciation: t&-'le-p&-thE
Function: noun
: communication from one mind to another by extrasensory means

Un laikam lieki teikt, ka šajos platuma grādos visai bieži sastopamie telepāti-domulasītāji mani līdz šim ir likuši mierā. Laikam es neesmu viņiem pārāk interesants. Kaut gan, "perverso" domu it kā būtu gana...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.08.2004 16:03
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Heh.. Droši vien šo puišu domas 10 reizes pārspēj tavējās.
Uzskatu, ka tāda lieta kā domu lasīšana nepastāv, jo vienkārši ir pretdabiska. Ja katrs spētu lasīt otra domas, tas ne tikai būtu traucējoši, bet arī traumējoši un lieki. Cik gan bieži cilvēks nemaina savas domas.. Iedomājieties sitāciju, kad tu zini visu sliktās domas par sevi un viņi zin tavējās..Ja zini citu mīlas problēmas, pārdomas par jaunāko redzēto seriāla sēriju, jūtu viņu sāpes. Tu vienkārši sajuktu prātā. Tā esi droša- neviens nelasa tavas domas. Cita lieta, cik daudz tu pasaki ar savu attieksmi. Ja tu neesi ārkārtīgi laba aktrise, tad tavas domas agri vai vēlu jutīs no tavas attieksmes, pat tad, ja centīsies tās noslēpt. Noteikti paspruks kāds neapdomīgs žests, frāze un kāršu namiņš būs pagalam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
uzdevums
iesūtīt 09.08.2004 17:07
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Gaujiena



par telepātiju kā tādu tiks ļoti daudz runāts no septembra. i-cūkkārpas pareģošanas nodarbībās. tiks iemācīti (patiesi un bez šmaukšanās) telepātijas pamati.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.08.2004 15:25
Raksts #10


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Savaadi ,ka tev bail no taa ,ka tavas domas vareetu kaads izlasiit huh.gif .patiesiibaa,telepaatu nav daudz!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 16.08.2004 15:40
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Telepāti spēj lasīt domas tikai tad, ja viņiem to ļauj darīt, manuprāt tur ir jānodibina kāda īpaša saikne starp abiem cilvēkiem un vispār, tavas domas jau nu noteikti neviens nelasa, dzīve ir pilna sakritību, pat ja kāds cits pasaka tieši to ko tu tobrīd domā, man tā gadījies ne reizi vien, nevajag uzreiz viņus apvainot domu lasīšanā no tavas "perverso domu" krātuves wink.gif
P.S. uzdevums, tā taisnība? Dievinu šādas tēmas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 16.08.2004 18:38
Raksts #12


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Par to pareģošanas tēmu uzdevumam taisnība... pac ar to esmu dzirdējis... tā ka tiktiešām tas ir iespējams... tas ir saistīts ar enerģiju, nevis ar konkrētu cilvēku... tā ka var arī trennēties vienatnē, ar speciālām telepātijas kārtīm, un nav jau jālien uzreiz citu galvā... bet ko nu es. Sekojiet Uzdevuma norādijumiem un visu sapratīsiet labāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 18.08.2004 11:41
Raksts #13


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Jā, jāatzīst, ka dažreiz šāda doma pavīd, grin.gif neteiksim, ka ir ļoti patīkami apzināties, ka kāds lasa tavas domas. Domāju, ka,ja tā arī būtu, tad šim cilvēkam dažkārt pašam būtu ne visai patīkami uzzināt slēptākas citu cilvēku domas. wink.gif Dažkārt jau gribās, lai man arī piemistu šādas spējas, bet laikam jau ir labāk bez tām - interesantāk. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 18.08.2004 16:10
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Iespējams, ka to kāds prot,bet,ja tā ir, tādas spējas ir dotas tikai retajam, kurš tās neizmanto ļaunprātīgi.....(cerams)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zero
iesūtīt 22.08.2004 22:25
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04
Kur: Maajas



Es zinu tikai vienu cilveeku kursh to var (vismaz vinjsh taa saka) bet es vinjam neticu. man liekaas ka taas ir galiigas muljkiibas un tas cilveeks kursh to teica ir jucis.
neko taadu cilveeks nevar izdariit. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 22.08.2004 22:27
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Var. Cilvēks var visu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 22.08.2004 22:39
Raksts #17


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



te nu piekritīšu Boņam... tas nemaz nav tik sarežģīti.

paņem no kāršu komplekta ārā piemēram karali, dāmu, kalpu, tūzi un 10nieku... apskati kārtīgi karali- ar ko viņš tev asociējas? Kam viņš līdzinās? Kādam cilvēkam? ar kādu lietu saistās? K'da krāsa viņam piestāvētu? aplūko kārtīgi! padomā!
tagat tāpat apskati pārējos četus.
katru kādas 5 minūtes.
Tagat sajauc šīs 5 kārtis un noliec sev priekšā uz tru pusi... aizver acis... nokoncentrējies... atceries vienu kārti- pirmo, kura ienāk prātā- un tagat atceries to, kas ar viņu tev saisijās- tās izjūtas, un centis atklāt, kur šī kārts stāv... ja patrennēsies, varēsi izdarīt to vairāk nekā desmi reižu pēc kārtas... sakritība? nē, tā arī ir TELEPĀTIJA.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 09.10.2004 09:18
Raksts #18


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



es neticu telepatijai un nekad par to neesmu aizdomajusies!!! wink.gif
un nedomaju ka cilveki kas stav man blakus varetu izlasit manas domas rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 10.10.2004 10:49
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Man arī dažreiz ir licies, ka kāds var dzirdēt manas domas.
Bet tad tāda stulba juška paliek, jo citreiz man tik reāli tas liekas, piemēram ejot kādam blakus. Bet es gribētu mācēt lasīt domas...tas būtu forši! Piem. paklausīties ko dom'par mani kādi zēni... grin.gif
Ēh, kā es gribētu šad tad paklausīties ko par mani domā...
Es ticu, ka gan jau ir kāds, kur to var! Noteikti ir! Žēl, ka ne es... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 21.10.2004 16:41
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



es biezāk gribetu lasit skolotajas domas kontriku laika ka neka vinas jau atbildaes jau zin cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 10:09