Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nāve, ko cenšamies neredzēt...
Inx
iesūtīt 15.07.2004 12:37
Raksts #1


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



mellow.gif

Vai esat kaadreiz taa iisti aizdomaajushies par naavi? Vai zinaat, kas tas ir? Vai zinaat, ka ta noteikti atnaaks? Vai zinaat, ka taa naak tuvaak ar katru muusu elpas vilcienu, ar katru sekundi naak pa peedaam...?
Tik pretiigi shodien bija... Biju slimniicaa pie sev miilja cilveeka, kursh mirst. Biju aizgaajis parunaaties. Biju aizgaajis pateikt ataa... Bet vinjsh bija aizmidzis... Un es neko nepateicu. Nepietika drosmes. Vienkaarshi saaku raudaat un aizgaaju prom. Nespeeju iztureet vinja smago elpu. Nespeeju iztureet savas domas...

Nespeeju iztureet domu, ka vinjsh pamodiisies un taa arii vairs mani nekad nesatiks... tikai taapeec ka es biju paaraak gljeevs... Nekad nebiju saskaaries ar naavi... likaas - tas siikums buus. Bet izraadiijaas, ka pat domas ir par mani stipraakas...

Likaas, ka valinora vareetu buut piemeerota vieta sarunai par naavi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 27)
Dinaer
iesūtīt 28.12.2004 19:59
Raksts #21


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



hmmm ... nosleepumu kanbarii cik esmu noveerojusi ir loti daudz pavedienuparsho teemu. es esmu vien no taam kas naavi nepaziist - laikam sheit reti sastopamajiem pozitiivajiem indiviidiem. nereizi neesmu redzeejusi kadu mirstam (nu varbuut kadu dziivnieku - savu kaki atradu mirushu.) ne4kad neesmu bijusi uz beereem, jo neviens man tu staavoshasi nav miris. veceetinsh nomira pirms piedzimu. taakaa es nezimukas tas. varbuut man ir gruuti pienjem naavi - varbuut to pienjemu un mani tas nesatrauc - taa ir dziives salatu neatnjemama sastvaadla. es nezinu vai speetu izturet skatu kad kads mirst, vai es to gribeetu iztureet, vai man tas buutu jaaredz? betvienu gan es skaiadri zinu - es censtos, jo zinu cik necieshama ire vientuliiba - es buutu tam cilveekam blakus, ja esmu vinjam vajadziiga un tad ir vienlaga.
reiz maciitaajs teica ka kristieshi no naaves nebaidas, ja apzinas taas faktu. nu taas nav jabaidaas - taa tik un ta pienaks. iisti rkistieshi no tas nebaidaas, jo zin ka peec tam seko labaaka dziive par sho. ir jabaidaas no ta ka shai dziivee nepaspeesi nokaartot visus paraadus (ir paraadi ko gribeedams neatdosi) un nomirsi nepaveics to kas tev shai dziivee bija uzticeets...
taa ir patiikama apzinja jeb ticiiba ka talak ir labaak un ka varbuut ir labi kaa ir - tas ir jaapienje.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 31.12.2004 14:50
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Man ir naacies redzeet naawi..tieshi to, kaa cilweeks manaa acu priekshaa paarstaaj elpot...

tas gan bija jau pagaashziem, tachu to aizmirst wienalga naw iespeejams...
es atceros, kaa mana wecwecmamma jau 3o dienu neko needa, winja jau gan bija weca (laikam 90...), bet wienalga man miilja & swariga. Es winjai seedeeju blakus gultaa & tureeju roku. Cereeju, ka winja nemirs & ka buus labi. Aciis sariesaas asaras, tachu es sewi mierinaaju ar domu, ka winja nemirs, ka winja weel ir dziiwa & wiss buus labi. Tachu peekshnji - es pamaniiju, ka winja wairs neelpo. Saaku bljaut, atskreeja mana mamma, aizdzina mani prom & izsauca aatro paliidziibu. Es redzeeju, kaa muusu dziiwoklii ienaak aarsti & peec mirklja iekrauj winju sawaa mashiinaa.Man lika palikt maajaas...
& tikai peec tam es sapratu, ka nepateicu winjai, cik ljoti winju miilu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 08.01.2005 19:10
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



reizeem es domaju par tiem, kas nav vairs ar mani. vai viņi ir kaut kur augstu starp zvaigzneem. vai tie raud liidzi uz ceļiem nospiestam staavam un veras pretim. es piespiezhu sevi ticeet.

Šo rakstu rediģēja anarhija: 08.01.2005 19:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 08.01.2005 21:50
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Diezgan daudz ir redzeejushi kaada naavi un es to skaitaa. Tas nav tik briesmiigi(man tas cilveeks nebija paaraak tuvs un patiikams)to noskatiities, varbuut buus snobiski- bet es gribeeju to redzeet!Vinjsh nemira agonijaa, bet gan bija nozjeelojams alhokolikjis un mira leenaam....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 29.01.2005 19:34
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Ir grūti iedomāties to, ka tu pamosties un nekā nav. Ir grūti iedomāties, ka nav nekā, nav manis. To visu mēs uzināsim pēc nāves. Varbūt nav pat nāve, varbūt ir nākamā dzīve...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rence
iesūtīt 29.01.2005 19:43
Raksts #26


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.03



Man par naavi ir diveejaadas izjuutas. It kaa no vienas puses es to veel nevaru taa apzinaaties, jo lai kaa arii negribeetos, tomeer esmu laikam par jaunu, lai tieshi to saistiitu ar mani. Jaa, ar tuviem cilveekiem gan, bet ne jau ar MANI.
Protams, tas saistaas ar kaut ko druumu un tumshu, bet o otras puses.... Mees nezinaam, kas ir peec naaves. Un varbuut, k aptiesiibaa tur ir veel labaak. Iespeejams ka mees te tikai raudam, jo esam savtiigi - mees apraudam to cilveeku, jo MUMS vinja truuks. Bet iespeejams, ka vinjam tur kaut kur ir veel labaa...
Nu kaut kaa taa es domaaju.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 03.02.2005 21:48
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



es iipashi nebeegu no naaves, bet ar to sadziivoju. tas ir jaaprot. jo naave ir mums blakus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 03.02.2005 21:57
Raksts #28


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Nāve... es par to nedomāju tik piesardzīgi un ar šausmām acīs, kā to dara daudzi mietpilsoņi. Es reizēm aizdomājos. Taču tā dziļi nē, jo - kam gan tas ir vajadzīgs? Aforismu bibliotēkās pilni plaukti, kādreiz aiziešu un palasīšu. Neko jaunu tāpat šai pasaulē vairs izdomāt nevar..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 11:46