Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas ir vainīgs pie Siriusa nāves?
Gangsta
iesūtīt 15.12.2003 12:06
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



Kā jums liekas, vai pie Siriusa Bleka nāves vainīgs bija Harijs Poters vai Dumidors? Es domāju tādā ziņā, ka Harijs vainīgs ar to, ka nemācījās to slēpprātošanu (vai kā tur to sauca), vai arī Dumidors, tāpēc ka nepateica Harijam par draudošajām briesmām? Kādas ir jūsu domas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
G®unt
iesūtīt 01.01.2004 20:09
Raksts #21


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



nu,pie visa tā kas noticis jeb labāk teikt kā sanācis vainīgs ir Mokšķis,
viņš jau tur paklačoja,viņa dēļ viņi tur devās,ja tikai viņi būtu izturējušies laipnāk,būtu klausījuši hermioni,ekas tāds nebūtu noticis,mjaa,bet Roulinga tad būtu ko citu izdomājusi,pēdējās abās grāmatās kāds ir miris,tātad ja šādi turpinās,visu laiku mums nāksies vilties par to ka kāds ir atkal atstiepis kājas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziz
iesūtīt 15.03.2004 11:05
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



Neviens jau nevar buut tik aarkaartiigi pareizs,lai uz vaarda klausiitu tam,ko liek dariit. Ne Harijs,ne Dumidors nevareeja to paredzeet,un lai izplaanotu visu liidz peedeejam siikumam Ordena darbiibaa taa,lai neviens neietu bojaa,Dumidoram vajadzeetu apstaadinaat laiku uz paaris meenesiem,lai kaartiigi padomaatu! Vins,nabadzins,taa jau censas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LHAhacker
iesūtīt 15.03.2004 17:02
Raksts #23


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 15.03.04



Es domāju, ka vainīgs bija pats Siriuss. Viņš, kad Harijs gāja uz vilcienu aizgāja viņam līdzi un Malfojs to pamanīja. Viņš to pateica savam tēvam, un Lūcijs Voldemortam. Tad Voldemorts to izmantoja, lai Hariju dabūtu uz to Noslēpumu nodaļu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 15.03.2004 17:18
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Abi ir vienlīdz vainīgi. Vainīgs ir arī Mokšķis. Viņš, taču pateica, ka Siriuss nav mājās. Varbūt nedaudz vainīgs ir arī pats Siriuss. Vispār šis ir ļoti grūts jautājums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kiki
iesūtīt 11.04.2004 15:43
Raksts #25


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Kalambola laukums



Es domāju, ka vainīgi pa bišķim ir gan Harijs, gan Dumidors, gan Mokšķis, jo katrs no viņiem ir izdarījis kādu lietiņu, kas visu saliekot kopā noveda pie Siriusa nāves... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Magonīte
iesūtīt 11.04.2004 18:18
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Skiet ,ka spriest par to, ka vainigs viens konkrets cilveks, nevar.Domaju, ka viss kopa: sedesana uz vietas, majas ienisana, tas majas elfs, retie apciemojumi, jo liekas, ka skolotajiem darba laika nebija ipasi daudz laika, kad pie vina iet, tas ka Poters neapskatijas savu davaninu. Patiesiba vainigs ir tas, kurs nogalina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 16.04.2004 11:14
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Es gan šaubos va tajā visāvar vaino kādu no viņiem. Nu tas jau laikam ir tāda lieta, kas nenotika ne nu bez iemesla. Nu tā jau arī ir, nevis man tikai liekās. Vainīgs ir tas, kurš nogalināja Siriusu un tā.. nu šaubos vai kaut kāda vainīgā meklēšana te kaut ko līdzētu. un katrs tā pat uzskata savādāk un šaubos vai galu galā nonāktu pie kaut kāda secinājuma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 17.04.2004 10:30
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



tas ir liktenis... getlost.gif es tikai nesaprotu kapec vinam vispar vajadzeja nomirt? ta jau harijam nav navina tuvinieka(iznemot tos vientiesus). kas rowlingai padoma? varbut harijam uzradisies kada krustmate feja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ika
iesūtīt 17.04.2004 18:33
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.04



Bet par to, kas vainīgs... hmm, ir tāda teorija- mēs mirstam tad, kad paši to gribam. Skan jau neticami, tomēr, arī slimojam mēs tad, kad gribam atpūsties. Nu, un Sīriusa dzīve tāda tiešām drūma mātes mājā bija ilgu laiku... bez tam, tādus lēmumus jau nepieņem prāts, kas saka- tu esi Harijam vienīgais radinieks, tu esi vajadzīgs. Nu, piedodiet, ja par asu vai sarežģiītu...

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 24.05.2004 14:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziz
iesūtīt 17.04.2004 18:51
Raksts #30


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



TIEŠI neviens no viņiem nav vainīgs..Bet vispār man liekas,ka Fineasam Nigellam ir daļa taisnības-Harijs labprātāk vēlējās būt "traģiski pārprasts", nekā padomāt loģiski. Arī man nepatika, un es nesapratu, kāpēc Harijs neizmantoja spoguli! Bet vispār Dumidors-protams,arī Harijs-uzvedās muļķīgi. Laikam arī Dumidoram ir vājība rūpēties par citiem, tā pat kā Harijam ir tieksme glābt cilvēkus.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 24.05.2004 14:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 21.04.2004 13:15
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



abi divi vainīgi. bet vispār jau strups nemaz tik labi nemācīja to slēpprātību getlost.gif bet ja harijs nebūtu braucis uz to nodaļu tad siriuss nebūtu aizgājis bojā.
laikam tā bija huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 11.05.2004 14:28
Raksts #32


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(Jefinjsh @ 15.12.2003 14:06)
harijs bija vainiigs,jo vinsjh aizmirsa par to spoguliit, un par shito gan es uz vinju esmu dusmiiga. Atcereejaas tikai peec siriusa naaves un tad meeghinaja sazinaaties. Ja vinjsh buutu paarbaudiijis ar spoguliiti nevis ar kamiinu, tad vinjsh nebuutu devies uz ministriju!

Par to spogulīti es arī uz viņu biju baigi dusmīga...Bet,laikam gan katram ir sava daļa vainas.Pat...pašam Siriusam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 11.05.2004 19:06
Raksts #33


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Man skjiet, ka vainiigs ir liktenis! crying.gif
Nu labi bija taa
Vainiigs bija Moskjis, jo samelojaas, ka Siiriusa nav maajaa.
Vainiigs bija Strups, jo atteicaas Hariitim sleeppraatiibu maaciit
Vainiigs bija Dumidors, jo nepastaastija Hariitim visu taisniibu
Vainiigs bija Harijs, jo nemaacijaaas ciitiigi un nepaskatijaas kas sainiitii iekshaa
Vainiiga bija Hermione, jo puuleejaas Hariitim iestaastiit, ka Strups varbuut maaca
Hariiti paraadiit nevis nosleept savas domas.
Vainiigs bija Siirius, jo iesainjoja veertiigo daavanu, bet varbuut tapeec, ka neiedzina Harim paurii, lai apskataas, kas iedaavaats! whistling.gif

Seciiba nav svariiga cool.gif

Celebrity pr to krustmaati tikpatkaa laba doma smile.gif Nu ja nonjem nost feju tad ideaala doma, jo parasti jau beerniem, ja ir krustteevs (taadaa variantaa kaa Hariitim) ir arii krustmaate varbuut arii taada kaadaa graamataa uzrodas. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 12.05.2004 10:48
Raksts #34


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Tas bija liktenis, un apstākļu sakritība, un pie tā nav vainīgs neviens
atsevišķi, bet gan vairāki cilvēki kopā.... getlost.gif Tā bija lemts notikt,
un to nevarēja izmainīt... silent.gif Katrā ziņā Poters viens pats nu noteikti naw wainīgs.... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 27.05.2004 15:14
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Nu vispār jau ir tā, ka neviens nav bez vainas! wink.gif Katrs kaut ko izdarīja tā, kā uzskatīja tajā brīdī par pareizu. Atšķirība ir tā, ka gan Dumidors, gan Harijs savas kļūdas pēcāk atzina un nožēloja. wink.gif

Ja reiz kaut kas noticis, tad tā tam bija jānotiek. AG, kad Hermione pagrieza laiku atpakaļ, tad to varēja, jo nekas TĀDS vēl nebija noticis – atprātotāji vēl nebija tikuši Siriusam klāt. tad vēl varēja laiku pagriezt atpakaļ. Tāpēc tagad, kad viss ir notocis, nav vērts meklēt vainīgos...

CITĀTS
Poters!! Vin bija slinkis un neiemacijas!!

Tu tā nerunātu, ja Tev būtu jāmācās pie profesora, kuru ienīsti no visas sirds un, kuram Tu pats arī nepatīc. Drīzāk jau Harijam bija apgrūtinoši mācīties un diezin vai viņš būtu iemācījies, ja visu laiku jācīnās ar Strupu.

Šo rakstu rediģēja Ashly: 27.05.2004 15:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fishbone
iesūtīt 27.05.2004 17:43
Raksts #36


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: Rīga



Neviens. Siriuss bija paaraak neapdomiigs, laigan es buutu dariijusi taapat.
me...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 22.06.2004 20:43
Raksts #37


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



nav pareizi shaadaas lietaas mekleet vainiigo. iistaa vainiiga taa nemaz nav. visi tur ir pielikushi savu pirkstu....apstaaklju sakritiibas. crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jeanne
iesūtīt 23.06.2004 12:41
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Filmējoties HP un GP



Jā... Dumidors nepateica Harijam visu taisnību, tādejādi Harijam nebija iespējas saprast, ka viņam jāmācās slēpprātība, Harijs aizmirsa par spogulīti, un...
Nav jēgas meklēt vainīgo!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 28.06.2004 12:44
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



wispār visā wisumā man shi situacija liekas diezgan mulkiga!!! Dumidoram wajadzeja saprast, ka agrak vai velak voldemorts cintisies atvest poteru uz nolepumu nodalju,kur atrodas paregojums! sad.gif Tas bija napdomigi no dumidora puses,ka vinjs harijam nepasstāstija visu to stāst agrak...Iespejamsw tad varetu sho situaciju glabt... mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Murrr...:)
iesūtīt 30.06.2004 00:43
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



CITĀTS(Eridāna @ 17.12.2003 17:34)
CITĀTS(Ashly @ 17.12.2003 16:25)
Es arī par šito daudz domāju....un izdomāju ka par spogulīti Harijs...nu viņš gribēja pasargāt Siriusu crying.gif  un nelietoja to. ermm.gif

Ne tak! Viņš to spogulīti ieraudzīja pirmo reizi tad, kad Siriuss jau bija miris!

Protams, ka pie visa ir vainīgs Voldemorts, bet arī Hara un dumija vaina ir atrodama, bet nu visa pirmsākums, protams ir Voldis!!!

taisniii ka noo mutess shieee vardii izrautii...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 22:03