Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā izmainījies Harijs...
Vinky
iesūtīt 09.12.2003 22:35
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Dažādās vietās daudzi jau spriedelē par Hariju un par izmaiņām viņa raksturā. Taču viedokļi ir tiiiiiiik dažādi. Vieni saka, ka šim ir piemetusies Zvaigžņu slimība, otri saka, ka vienkārši sagājis sviestā, bet citi viņu saprot...

Grāmatass sākumā mani šokēja tas, kaa Harijs ir izmainījies. Es biju diezgan bēdīga par to, taču jau grāmatas vidū man Harijs atkal sāka iepatikties un es sāku viņu saprast. Harijs palika pašpārliecinātāks, interesantāks un normālāks (nu labi, nekas jau diži normāls nav - ārdīties par pilnīgi visu... rolleyes_a.gif ). Kurš normāls puisis nepaslimotu ar Zvaigžņu slimību, ja viņš būtu slavens kopš 1 gada vecuma?!? Kā man patika tas moments, kad Harijs kliedza uz Cho par to Marietu vai kā-viņ-tur-sauca. Un kā viņš ārdījās Dumidora kabinetā!! Tas gan bija diezgan saprotami... ermm.gif Saprotams kādēļ Harijs kliedza uz Ronu un Hermioni. Padomājiet paši - jums neko neraksta, neko nestāsta un tā tālāk, un tad vēl saka, lai dzīvo laimīgs un smaida pa visu seju! getlost.gif .

Pastāstiet man, ko jūs domājat par Harija izmaiņām...? Es uzrakstīšu vēl kaut ko! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Goldberry
iesūtīt 09.12.2003 22:42
Raksts #2


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



A kas vinja vietaa buutu aardijies? Kaadam tas bija jaadara wink.gif okiz me ir lasiijusi dauuudzs vidokljus "How could he be so selfish" etc bet nu me iisti nepiekriit - vinja ir 15 gadi, vinjam bijis tik daudz probleemu ka arii pieaugushie ar to varetu netikt galaa, vinjsh dziivo vietaa kuru vinjsh ieniist un galu galaa katru gadu kaads censhas vinju nogalinaat, briinums kaa vinjam veel nav paranoja wink.gif katraa zijaa es vinja " rasktura izmainjas nenosodu" Taapta kaa rii to ka Dzheims tika paraadiits kaa nebuut mr Nice person. Tas ka kaadreiz viss pieriebeejaas ir normaali un padara teelu tikai cilveciigaaku smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 10.12.2003 14:54
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Kā jau es kaut kur citur rakstīju, mums šīs pārmaiņas ir nepierastas, jo tāds viņš nekad nav bijis! Taisnība jau Vinky ir! Ir riktīgi interesanti lasīt kā viņš tur ārdās utt. un tas ir saprotams, lai nu kā es viņa vietā būtu vēl vairāk sapsihojusies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.12.2003 15:58
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man Harija haotiskā, eksaltētā un histēriskā uzvedība uz grāmatas beigām apnika sad.gif
Roulinga šajā rakstura attēlojumā ir pār strīpu pāršāvusi, manuprāt. getlost.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv: 28.12.2003 04:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuu
iesūtīt 10.12.2003 17:53
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



Vinjs ir kljuvis baigi iedomigs.Pareizi Hermione viena gramata teica "beidz telot visu nesaprasto(vai kauka taa grin.gif)"Zvaigznu slimiga vinam ira neko pielikt neko atnamt!Zel gan ka ta.Man agrak vins skita normals,bet tagat par daudz blaustas un dusmojas uz kadu.Kremt ari tas ka Rons un Hermione pa daudz kaskejas. sad.gif Bet gramata man patik tikuttaaaaaaaa... shifty_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 11.12.2003 09:27
Raksts #6


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Varbūt muļķīgi, bet man nepatika kā Harijs sākumā kaitināja Dūdiju tas liek viņam nolaisties lidz paša Dūdija līmenim, protams arī agrāk viņš viņu ir kaitinājis, bet ne tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 11.12.2003 10:51
Raksts #7


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Tas nav muļķīgi! Tā tiešām ir nolaišanās līdz zemākam līmenim. Bet - nekauņas jau saprot tikai tad, ja runā viņu valodā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 11.12.2003 13:26
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



es jums pilniba piekritu,isteniba esmu loti sasutusi par to.
par vinu kadreiz biju augstakas domas.
lidz sis gramatas iznaksanai!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 11.12.2003 15:49
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Par to ārdīšanos, lai arī viņš ir īpašs utt., bet viņš taču ir tikai cilvēks un cik gan stipram ir jābūt cilvēkam, lai to visu izturētu? Nemaz neņemot vērā, ka viņam ir tik grūtais laughing.gif 15 gadnieka periods...

Šo rakstu rediģēja aivvv: 28.12.2003 04:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 11.12.2003 19:08
Raksts #10


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Dah!Nebija nemaz tik traki..man par viņu priekšstats nav uz slikto pusi mainījies! Tieši labi,ka viņš to resno Cūci nolika pie vietas!Un izpsihoties es pat mācētu labāk! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nyniema
iesūtīt 12.12.2003 17:29
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.03



Man gan pēc piektās grāmatas izlasīšanas par Hariju domas ir cēlušās. Šajā grāmatā viņam beidzot parādījās cilvēciskums, viņš vairs nebija tāds cēlais, pareizais visu mūžu mocītais. Viņa attieksme grāmatas sākuma man bija saprotama, es nesaku, ka attaisnojama, bet es viņu izpratu, būtu nedabiski, ja pēc visa Harijs nebūtu mazliet īgns. ( Un galu galā kāds tad bija Džeims jaunībā )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 13.12.2003 20:06
Raksts #12


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Viss ar viņu bija ok!Viņš nemaz tik nervozs tur nebija!Īstenībā nesaprou,par ko jūs piesienaties! huh.gif Attieksme grāmatas sākumā jau arnebija nekāda tur ļaunā...Nu vajadzēja viņam to resno cūci (Dūdiju) pie vietas nolikt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.12.2003 20:20
Raksts #13


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Grāmatas sākumā bija, kā bija tas viņa raksturs utt... bet uz beigām *vai es esmu pieradusi???* viņš palika normāls wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 13.12.2003 20:23
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



isteniba bez komentariem,
nu vins nekad nebus ta ka vinam butu baigi sakapis galva!
es vismaz ta domaju,bet vins tads vess tagad FO izliekas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 13.12.2003 20:27
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Es laikam esmu vienīgā pilnīgi par Hariju!Nepamanīju,ka viņam,kas sakāpis galvā!:P

Šo rakstu rediģēja Pirlipete: 13.12.2003 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 13.12.2003 20:30
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



nu vinam nav ta ka sakapis galva!
ta jau es saku!
bet vins ir tads diezgan vess!
bet isteniba es ari esmu par vinu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.12.2003 20:32
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(kraidermene @ 13.12.2003 20:30)
nu vinam nav ta ka sakapis galva! 

Ir gan... to mēs sauskim par Zvaigžņu slimību, bet ja runājam nopietni, tad es arī negribētu būt ieslodzīta vasarā pie kaut kādas tantes un onkuļa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 13.12.2003 20:41
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



nu protams,un vel pie kautkada spekucisa kam tauki pa biksem krit ara!
un vel pat sarakstities nelauj,isteniba vins uztaisic loti tads ka mazais nabadzins,bet gringotos vesela buda ar zeltu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 14.12.2003 17:14
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



nu... nav gluzhi taa, ak vinjsh buutu PILNIIBAA normaals palicis. klaa jau kaac izteicaas - roulinga bishi paarshaavusi paar striipu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 14.12.2003 18:35
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Man patīk jaunais Harijs, viņš tagad ir palicis krutāks, nu man tā vismaz šķiet. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:52