Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atpakaļ laikā... (BP) [C], ....man pirmais mēģinājums....
Sfinx
iesūtīt 20.06.2004 20:13
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



.......mēs esam tie, kas mēs esam. Mēs nevaram būt citādi tikai tāpēc, ka to vēla kāds cits, nevaram sevi izmainīt. Katrā no mums slēpjas kaut kas, ar ko jāsadzīvo........

----------------------------------------
Katram no spēles varoņiem piemīt kāda spēja. Ir mūsdienas 21.gs. 2004.gada augusts.

Tēla vārds, uzvārds:
Izskats (ja iespējams bilde)
Klase kurā mācās jūsu tēls:
Jums piemītošā spēja:
--------------------------------

Tēla vārds, uzvārds: Artea Domingesa (Sudrabbulta)
Izskats:
Klase: iestājās 9
Spēja:Metene spēj ievilkt un izlaist dzelzs nagus (Āmrijs no X-men) un spēj pārbīdīt priekšmetus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Sfinx
iesūtīt 26.07.2004 09:24
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea pamanīja ka kāda meitene piemiedz viņām ar acis, viņa uzsmaidīja nepazīstamajai un apsēdās pēdējā solā izvelkot grāmatas un gaidot skolotāju. Arteas skatieas klīda pa klasi, meitene domāja par savējiem tur, Spānijā. tagad tas viss likās neizsakāmi tāls un svešs, bet tur taču bija viņas draugi, tādi paši kā viņa... savādāki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 26.07.2004 11:38
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Nāc, iesim tur uz beigām sēdēt, tur ir daudz labāk!
Džī čukstus teica Artea. Paldies Eva, tu mūs izglābi! Džī pateicās Evanai un abas ar Artea aizlavījās līdz savām vietām klases aizmugurē. Tad skolotāja neapmierināta ienāca klasē un sākās algebras stunda. Džesika piemiedza ar aci Artea, jo viņas tik tikko bija izsprukušas no atbildēšanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 09:25
Raksts #23


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Skolotāja vēl kaut ko skaidroja par mājasdarbu, bet atskanējušais zvans lika audzēkņiem lekt kājās un pazust no klases. Artea ar Džesiku izgāja pēdējās. Artea pat nepameta acis uz skolotāju, jo zināja, ka ja viņa pieies tai klāt sāksies prašņāšana un to viņa nevēlējās piedzīvot. Artea pieērsās Džesikai: Kur jūs uzturaties starpbrīžos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 12:06
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Kur nu kurais! Es parasti uzturos skolas pagalmā, tur ir soliņi, puķes, kas liek man priecāties par skolas apkārtni. Nāc, es tev parādišu!
Tā Džī un Artea izgāja pa skolas lielajām durvīm ārā. Cik tur bija skaisti! Nodomāja Džesika, jo viņa veselu vasaru nebija šeit bijusi, redzējusi šo skaisto skatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 12:12
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Skola bija ļoti liela, bet pagalms! Pagalms bija milzīgs. Tajā čumēja un mudžēja audzēkņi un stāvēja vairākas grupiņas. Pagalms bija skaisti iekārtots un sakopts. zemē neredzēja neviena papītiņa vai plastmasa pudeles. Kā jums tas izdodas, Artea nesaprašanā vaicāja, kā jums izdodas visu turēt tik tīru. Citās skolās tas viss jau sen būtu piemētāts ar konfekšu papīriņiem, visādām drazām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.07.2004 12:20
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Evana izskrēja no skolas pakaļ meitenēm. "laikam vēl neesam iepazinušās... mani sauc Evanesa, sauc mani par Evanu vai Evu. kā sauc tevi? ā, un par to apkārtni... vnk mums apkopējiem dikti labi maksā, protams ja darbs tiek labi paveikts. direktors ir mans tetuks un es viņu labi pazīstu - nekārtību viņš necieš. un ja kāds redz, ka kāds cilvēks nomet kādu papīru, tad paziņo to direktoram un šim cilvēkam ir pēcstundas. un vieglāk taču ir aiznest papīrus uz miskasti, vai ne?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 12:22
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Pirms katrām brīvdienu nedēļām (Ziemassvētku, Lieldienu utt.), mēs katra klase vienu dienu strādājam pie skolas sakopšanas, stādām jaunus kokus, krūmus, grābjam lapas, ravējam un darām vēl daudz ko citu. Skolā ir arī tāds likums, ka neko tu nedrīksti nomest zemē, viss ir jāmet miskastēs. Bet tu jau drošvien domā, kā to var uzzināt, kurš nomet zemē? Vienkārši! Skolā ir novērošanas kameras, kas ir uzstādītas, lai redzētu, kas notiek arī pagalmā un apkārtnē. Tā Džesika gari un plaši visu izskaidroja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.07.2004 12:25
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



"pilnīgi pareizi, vai arī kāds pamana ka nomet. ierakstus pārskata apmēram divas reizes nedēļā. patiesībā šīs talkas man krietni vien krīt uz nerviem, bet kā jau minēju, tēvs ir direktors un visas učenes dikti mani ciena... tad viņas man neliek strādāt bet ieceļ par darba uzraudzi. "
Evana pasmīnēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 12:25
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Sveika Eva, mani sauc Artea un esmu no Spānijas. Diemžēl mums nācās pārvākties šurp jo... nu, manā skolā uzskatīja, ka esmu nojūgusies. Paldies par paskiadrojumu, viņa pateicās, šeit tiešām ir patīkami. Ko jūs abas darāt brīvajā laikā, ja drīkst vaicāt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 12:31
Raksts #30


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Es neko īpašu nedaru, bet man kādreiz patīk iet pastaigāties pēc stundām pa skolas lielo parku un pēc šīs garās pastaigas es jūtos nedaudz nogurusi, tādēļ eju uz tepat netālo no skolas kafejnīcu īeēst kādu picu vai saldējumu un dzert karstu kappučino. Artea un Eva vai nevēlaties šodien pēc skolas pastaigāties un pēc tam iet uz kafejnīcu! Mēs Artea varētu parādīt skolu un pilsētā foršākās vietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 12:40
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Man šovakar sešos ir trenniņš, noteica Artea, bet līdz tam esmu brīva. Būtu ļoti jauki pastaigāties pa šo apkārtni. es vēl te neorientējos, bet jūs varētu man palīdzēt. mani vecāki uzskatīja, ka ir iespējams iejusties visur, ja vien ir kāds kas piepalīdz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 12:52
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Kur tu trenējies? Džesika bija Loti ieinteresēta. Tepat skolā vai ārpus tās? Noskanēja zvans un visi skolēni mētas iekšā skolā pa lielajām durvīm. Nāc, Artea mums arī jāiet'! ...Ā.. un starp citu... vari mani saukt par Džī. Eva bija jau aizskrējusi uz klasi, bet Džesika un Artea vēl tikai cēlās no soliņa. Un abas atkal skrēja, jo negribējās atkal nokavēt stundu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 12:56
Raksts #33


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Trennējos ārpus skolas, paukojos, atteica Artea jau atkal aizelsusies, ceru izturēt konkursu, lai tiktu uz sacensībām. paukošanās man padodas un kalnos kāpšana arī. tev vajadzētu kādu dienu atnākt uz trenniņu un pamācīties paukoties, tas ir forāsi, bet nav viegli.

OOC- me brauc uz Cēsīm, bet drīz būs apakaļ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 13:06
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Labi atnākšu. Bet vai es varu aiziet tev šovakar līdzi, jo man pēc tam tāpat nav ko darīt. Būtu interesanti paskatīties kā tas ir - paukoties! 'Bet tagad gan mums ir jāskrien,'jo nākamā stunda ir.... es aizmirsu! Artea tev ir stundu saraksts es savējo aizmirsu mājās, vai vari lūdzu pateikt, kas ir nākamā stunda?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 16:42
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea satraukti meklēja stundu sarakstu, līdz beigās to atrada somas dziļumos. Nākamā stunda ir.... angļu valoda, viņa atsaucās. Protams, ka vari man atnākt līdz, es ilgi netrennējos, kādu stundu, pusotru, varbūt pat pusstundu, kā kuru reizi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 18:00
Raksts #36


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Tad mums ir jāskrien uz otro stāvu, tur ir angļu valodas klase. Es nevēlos atkal nokavēt stundu un domāju, ka tu arī ne. Džī satraukti teica un turpināja. Nākamais būs pusdienu starpbrīdis, tas ir stundu garš tā kā mēs mierīgi varēsim paēst un pastaigāt pa skolu. Skola, kā redzi, ir liela un manuprāt viena starpbrīža laikā visu apskatīt nevarēsim, bet Džesika piegāja pie ziņojumu dēļa, uz kura bija rakstītas stundu izmaiņas, Skat! mums nākamā stunda aiz pusdienu starpbrīža nenotiek un es tev mierīgi varēšu parādīt skolu. Džesika priecīgi noteica un kopā ar Artea aizskrēja uz stundu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 27.07.2004 18:05
Raksts #37


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Būtu ļoti jauki, ja Tu mani iepazīstinātu ar pārējiem klasesbiedriem. tad, kad mani vecāki vēl bija... nu kad mēs vēl visi dzīvojām Spānijā es vienmēr iepazinoas ar apkārtējiem bērniem, jo mūsu ciematiņš nebija liels un cits citu vienmēr pazina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 27.07.2004 18:15
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Jā, labi! Varbūt tu vēlies, lai es tevi iepazīstinu klases priekšā! Visi būs priecīgi iepazīties ar tevi, jo mēs esam draudzīga klase. Es varu palūgt angļu valodas skolotājai 5 minūtes no stundas, lai parējie varētu ar tevi iepazīties. Es domāju, ka viņa atļaus. Artea un Džī jau bija pie klases durvīm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 28.07.2004 10:13
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Pusdienu starpbrīdi pienāca ļoti ātri un pagāja meitenēm staigājot pa skolu. Drīzi vien pienāca arī pēdējā stunda, visai garlaizīgā zīmēšana. Tiklīdz atskanēja zvans audzēkņi izbira no klases un steidzās uz izeju. Artea izgāja ārā un pagriezās lai dotos mājup.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 28.07.2004 10:20
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Artea, pagaidi! Džesika sauca. Vai tad tu nevēlies pastaigāties pa parku un pēc tam iet uz kafejnīcu? Mēs taču sarunājām, vai tu esi pārdomājusi? Mēs parkā varētu parunāties, tu man pastāstītu vairāk par tavu dzīvi, es tev par savējo. Džī pasmaidīja un satraukti gaidīja, ko teiks Artea.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:42