Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ticat telepātijai?
Vai jūs ticat telepātijai un telepātiem?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 141
Viesi nevar balsot. 
earnella
iesūtīt 19.03.2004 14:28
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Es par pirmo...
Tas ir pierādījies, es esmu, stāstīt kā būtu pārāk ilgi...
GO ON!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Shadowstalker
iesūtīt 07.07.2004 23:46
Raksts #21


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Man ir gadījies redzēt tādas lietas, ka es saku - IR. Vismaz kaut kas uz to pusi, kas izpaužas līdzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 08.07.2004 18:05
Raksts #22


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



es neesmu iisti paarliecinaata tachu skjiet ka pati to esmu pieredzeejusi unsure.gif gribeetos jau ticeet ka pastaav grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 10.07.2004 22:43
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Telepātija ir normāla, fiziski izskaidrojama parādība. Tas nav saistīts ar paralēlām dimensijām, bet drīzāk ar sava veida enerģijas viļņiem. Te nebija vienkārša atbildes varianta "Es ticu." Balsoju par pirmo variantu, jo tas ir vistuvākais manam viedoklim. Pats neēsmu ietrenējis šādas un nepazīstu nevienu telepātu reālajā dzīvē, bet ticu šai parādībai, jo neticēt telepātijai ir tāpat kā neticēt skābeklim. Es to varētu sākt mācīties tāpat kā sāku mācīties telekinēzi. Tikai man šķiet būs tas pats rezultāts - apniks. Kapēc vajag kustināt papīra kastīti ar lielāku enerģijas patēri, ja to var izdarīt vienkārši paņemot rokā? Tāpat ir ar telepātiju - ja tu to nemāki darīt kā elpot, nav jēgas trenēties, jo tev Dievs ir devis muti, lai varētu pateikt savas domas. Katram ir savi plusi un mīnusi, bet viss ir balansā. Atrodi šos plusus sevī, ja reiz esi atradis mīnusus...

Ja neticat telepātijai, palasiet šo lapu. Precīzāk šeit.

Šo rakstu rediģēja Boņa: 10.07.2004 22:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 11.07.2004 12:25
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



ES iisti nezinu un par to neesmu paarliecinaata...

Bet te ir kas interesants no dziivnieku telepaatiskajaam speejaam...

Varbūt dzīvnieki arī atpaliek no mums intelekta ziņā, bet daudzās citās jomās tie ir par mums pārāki. Piemēram, ekstrasensorikā. Dzīvnieku telepātija nebūt nav fantastika, to ir pierādījusi zinātne.


Vēl pagājušajā gadsimtā Edinburgas universitātes profesors Gregorijs paziņoja par franču pētnieka Bekuā eksperimentiem, kuri tika veikti ar gliemežiem.

Zinātnieks ņēma 50 gliemežus, sadalīja tos pa pāriem, un pārus izolēja vienu no otra. Pēc kāda laika, iezīmējis katra pāra gliemežvāku ar vienādu burtu, pētnieks aizsūtīja uz Ameriku pa vienam gliemim no katra pāra. Pēc noteikta laika uz Parīzē palikušo gliemezi iedarbojās ar strāvu. Un ieguva pārsteidzošus rezultātus. Brīdī, kad “parīzietis” saņēma strāvas sitienu, tā "otra puse", kas atradās Amerikā, arī reaģēja uz šo sitienu. Neskatoties uz milzīgo attālumu!

Pelēm arī ir ekstrasensorās spējas. Franču zinātnieki Divāls un Monredons veica testu par peļu priekšnojautu un ieguva pozitīvus rezultātus. Peles ievietoja būrī ar diviem nodalījumiem, pie to grīdas bija iespēja pievadīt elektrību. Noteiktos, nejauši izvēlētos, brīžos elektriskais lādiņš tika nosūtīts uz vienu vai otru būra nodalījumu. Lielākajā daļā gadījumu peles atradās tajā nodalījumā, kurā tai reizē izlādes nebija.

Francijā veica šādu pētījumu. 20 suņus aizveda 100 kilometru attālumā un palaida vaļā. Tai laikā viņu saimnieki pārvācās uz citu vietu. Un suņi atnāca tieši pie viņiem uz jauno dzīvesvietu.

Londonā zināms gadījums ar balodi, kuru arī tālu aizveda, bet negaidīti sasirgušo saimnieku ievietoja hospitālī. Balodis atlidoja tieši pie tās palātas loga, kurā atradās viņa saimnieks.

Kaķi spēj paredzēt zemestrīci. Pētījumu rezultātā noteikts, ka kaķi uztver to pavadošās elektrostatiskās izmaiņas atmosfērā. Senatnē kaķi apsargāja klosterus un mājas. Daudzās valstīs kaķi ir svēti dzīvnieki, ir mājas pavarda un auglības, sievišķās enerģijas, jutekliska skaistuma, “iņ” enerģijas simboli. Senās Ēģiptes papirusos rakstīts: “Kad tu domā, viņš dzird tevi, pat ja nesaki ne vārda. Ar Dieva skatienu viņš nolasa tavas domas.” Kaķi kā “emocionālais barometrs” jūt sava saimnieka dažādos noskaņojumus. Viņi ir spējīgi just cilvēka smalkos enerģētiskos laukus un “ārstēt” tos, apguļoties uz slimās ķermeņa daļas. Tāpat arī viņi jūt saimnieka atgriešanos vēl ilgi pirms tas reāli parādās.

Senatnē uzskatīja, ka kaķi var ne tikai lasīt cilvēka domas, bet arī noteikt neredzamu būtņu: garu, spoku, nodomus. Kaķis var būt medijs: spiritiskos seansos veica eksperimentu – istabā, kurā izsauca miruša cilvēka garu, ielaida kaķi. Ja gars parādījās, kaķis no sākuma nedaudz nervozēja, māja ar asti, pēc tam sastinga uz vietas. Ja gars iemiesojās tajā, dzīvnieks varēja ielekt klēpī cilvēka, kuru mīlēja nelaiķis, bet varēja arī klupt sejā nelaiķa ienaidniekam.

Kopš seniem laikiem raganas izmantoja melnus kaķus kā maģijas sabiedrotos. Melni kaķi lieliski sevī uzņem un pārveido negatīvo enerģiju un tāpēc tika uzskatīti par labiem aizstāvjiem. Bija veidi, kas ļāva burvjiem un raganām iemiesoties dzīvnieka ķermenī. Āfrikā vudu (bruho) burvji, lai to izdarītu, sajauca savas asinis ar dzīvnieka – aizstāvja: leoparda, ķirzakas vai ērgļa asinīm. Tad viņi varēja redzēt dzīvnieka acīm visu, kas notiek daudzus kilometrus no viņiem, spēja pat nogalināt zvēra veidolā. Bet, ja burvja dzīvnieks nomira, mira arī tā saimnieks, cilvēks.

Par burvju dzīvniekiem uzskata pūci, kraukli, sikspārni. Viņi ir pavadoņi uz Zemāko pasauli – šķīstītavu, kur šamaņi "medī" spēku.

Kraukli uzskatīja par nāves un citu sliktu ziņu vēstnesi (līdz mūsu dienām saglabājies ticējums – ķērc kraukļi, būs nelaime).

Ar vilkiem un lapsām saistītas leģendas par vilkačiem. Bet ja pilnmēness pusnaktī uz kapiem aived baltu zirgu, tas var noteikt vampīra kapavietu. Blakus tai zirgs sāk kārpīt zemi un skaļi zviegt.

Delfīnu uzskata par jūras dievību vēstnesi. Parasti viņš brīdina jūrniekus par kuģa bojā eju un glābj slīkstošos. Starp citu, delfīni var kontaktēties pat ar cilvēkiem, kuri atrodas ekstremālā situācijā. Izglābtie jūrnieki stāsta, ka delfīni pārraidījuši uz viņu smadzenēm attēlus par to, kur atrodas zeme, kas noticis ar kuģi. Tas ir iespējams, jo savā starpā šie zīdītāji kontaktējas ultraskaņas diapazonā un var nodot informāciju lielos attālumos.

[raxts no http://www.tvnet.lv]

Taa luuk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 16.07.2004 14:57
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



wink.gif Es esmu pārliecināta, ka ir tāda telepātija un telepāti un tālākā nākotnē tas vairs nebūs nekas neparasts. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trooper
iesūtīt 18.07.2004 19:48
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.04



es domaaju ka pastaav telepaati ir daudzi gadiijumi ka shaadas speejas piemiit dviinjiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miliga-100
iesūtīt 22.07.2004 10:46
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04



Nu laikam ka pastav,es nezinu! huh.gif unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.07.2004 11:16
Raksts #28


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Trooper @ 18.07.2004 20:48)
es domaaju ka pastaav telepaati ir daudzi gadiijumi ka shaadas speejas piemiit dviinjiem
Hi-hi-hi! Nekas tamlīdzīgs gan dvīņiem nepiemīt! Es esmu īsta dvīne, es to vienkārši zinu! tongue.gif
Neticu es telepātijai... nekad neesmu piedzīvojusi neko tādu, kas varētu tikt tā nosaukts... Un visi tie "pētījumi" un "pierādījumi" man, (es atkārtoju - man! par citiem neko nezinu!), nemaz nav pārliecinoši... Kaķi zin, ka nāk saimnieks, pirms to ierauga... bet protams! Tas pats pats attiecas arī uz maziem bērniem - es agrā bērnībā zināju, kas nāk pa ārdurvīm, ij nemaz uz to pusi nepaskatoties, ja vien to cilvēku vispār pazinu. Soļi, kustības, skaņas - visu var atpazīt, ja vien esi pietiekami vērīgs. Pie kam te telepātika?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 22.07.2004 11:16
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Es domāju,ka jā-ticu! Ja jau par shādām lietām ir sākts runāt-tad tās pa iteshā eksistē... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 19:21
Raksts #30


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



CITĀTS(giraffe @ 19.03.2004 14:31)
Es neesmu iisti paarliecinaata... Reaali es neko taadu neesmu piedziivojusi, bet ej nu sazini?!  huh.gif

es pilniigi un galiigi piekriitu. Vienreiz klasee ar meiteneem baigi viena otrai melojaam, ka teleportējamies. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gerts
iesūtīt 03.08.2004 20:54
Raksts #31


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04
Kur: Ceļā uz virtuvi - pakaļ tējai!!!



Nesen kā izlasīju "Kaija Džonatans Livingstons" un tagad ticu, ka ir telepātija!!! Gribās jau ticēt - telepātijai!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 11.08.2004 14:55
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



neticu..............un noteikti ariii neticeeesu...............javien kaaads man nepieraaadiis ka kautkas taads ir iespeeejams!!! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
uzdevums
iesūtīt 12.08.2004 12:28
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Gaujiena



CITĀTS
neticu..............un noteikti ariii neticeeesu...............javien kaaads man nepieraaadiis ka kautkas taads ir iespeeejams!!! 

ok... piesakies uz nākošo gadu i-cūkkārpā, un cītīgi mācies pareģošanu. tur (cik saprotu) telepātijai tiks veltīts gandrīz viss pirmais pusgads...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eowena
iesūtīt 12.08.2004 12:55
Raksts #34


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: On the back of Your minds... ^^



Es ticu ar visām četrām. Man tā gadās ļo-oti bieži, ka nolasu draudzenes domas un viņa manas! Lai cik jocīgi un neticami tas būtu- tā ir taisnība! smile.gif Tā ir vienmēr, ja vajag kaut ko pateikt nedzirdot citiem vnk par to ir jādomā un jāskatās draudzenei acīs un tad viņa saprot! smile.gif Varbūt man tomēr ir kādas īpašas spējas. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alysona
iesūtīt 14.08.2004 00:45
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.04
Kur: heh, visur kur vien mani vajag...



Nu, man taa iisti neticaas, bet gribeetos ticeet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 16.08.2004 19:02
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Es ticu, nejau tāpēc, ka esmu par to DAUDZ lasījis, bet esmu to pieredzējis. Vairākas reizes, kad esmu kaut ko iedomājis, cilvēks kas man ir blakus man to pasaka(kaut ko smieklīgu, "vai atceries..."). Nezinu varbūt es kaut kādu veidā nolasu viņa domās, kuras pēc kāda laika viņš pasaka vai kā citādi...Man tā ir gādījies kādas 10 reizes, tas nozīmē, ka tā NAV NEKĀDA sagadīšanās, telepātija pastāv un pastāvēs, kamēr tai kāds ticēs... rolleyes_a.gif Varbūt jūs mani uzskatiet par traku, bet man šķiet, ka tā pastāv...Kaut kas man stāstīja, īsti neatceros kas, īr daži telepāti, kuri jebkurā vietā, laikā var nolasīt cilvēka domas un vienīgais veids kā to nepieļaut ir par kaut ko visu laiku domāt...Piemēram kādu sev mīļu dziesmu... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.08.2004 07:38
Raksts #37


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(orx @ 16.08.2004 20:02)
...Kaut kas man stāstīja, īsti neatceros kas, īr daži telepāti, kuri jebkurā vietā, laikā var nolasīt cilvēka domas un vienīgais veids kā to nepieļaut ir par kaut ko visu laiku domāt...Piemēram kādu sev mīļu dziesmu... rolleyes_a.gif

Tas ir vienas diezgan slavenas fantastikas grāmatas sižets smile.gif . Žēl, bet es neatceros ne autoru, ne nosaukumu sad.gif
Ideja tāda: pasaulē ir 2 veidu cilvēki - telepāti un netelepāti. Telepāti arī nav visi vienādi - vieni ir spējīgāki, citi - mazāk. Valda absolūta kārtība. Cietumā ieliek katru, kurš nupat tikai sāk plānot noziegumus, vēl pirms ir reāli kaut ko izdarījis. Viens parasts cilvēks grib nogalināt (neatceros iemeslu, bet gluži tāpat vien nebija) pašu galveno telepātu. Zinot, ka jebkurā pasākumā, kur viņam varētu tikt klāt, būs pilns ar ierindas sargiem-telepātiem, slepkava izmanto to, ka tāds ierindnieks nespēj lasīt domas dziļi. Viņš aiziet pie paziņas-mūziķa un palūdz atskaņot kādu īpaši lipīgu melodiju, uz kuru tad ir viegli "pārslēgties", lai virspusē nebūtu "kaitīgo" domu. Nekas labs jau tur beigās nesanāca, bet viņa īstās domas tomēr savlaicīgi neuzķēra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 19.11.2004 15:33
Raksts #38


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



man jau patiik ticeet visam kam! un kaadeelj lai neticeetu arii shitam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 19.11.2004 23:07
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Nu ir taads s;avens iluzionists. neatceros vaardu, diemzjeel. taad onkulis ar sirmu baardinju. Shis apsolijis miljons dolaarus, katram, kas vinjam nodemonstrees paranormaalas speejas. Liidz shim neviens to nav speejis paveikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 20.11.2004 17:11
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



Man liekas ka tas nav iespeejams, taču man gribas ticēt. gribas, bet neticu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 14:53