Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> kurš nēsātajs labāks, Bilbo vai Frodo?
ILIDIANZ
iesūtīt 08.09.2005 18:58
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.05
Kur: tumsaa blakus woldemortam un sauronam!



newiens no viniem nebija labs.abi bija glevi un wargi!!! mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
altonis
iesūtīt 19.09.2005 18:21
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



Bet tad Boromirs (pat ja šis sakautu Sauriju) kļūtu par jaunu Tumsas Valdnieku!!! pinch.gif (man liekas, ka šis apgalvojums atkārtojas jau nez cik reizes)
Neviens, lietojot gredzenu, nespētu nekļūt ļauns vai neiznīkt tā ietekmē. Boromiram draudētu vai nu viens vai otrs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 19.09.2005 18:26
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



CITĀTS(ILIDIANZ @ 08.09.2005 16:58)
abi bija glevi un wargi!!! mad.gif
*




Riktiga reka! laughing.gif
Man isteniba likas, ka Frodo bija labaks, ( ja fraze " labaks " ir jalieto ), vins ta' tomer to gredzenu iznicinaja, nu- vins un Golums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 19.09.2005 19:12
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Ja domāt loģiski,tad labākais nesatājs ir Gollums grin.gif ,jo sanāca,ka viņs iznicināja gredzenu...Ja padomāt ar galvu,tad visslabākais būtu Saurons...bet ja lasīt grāmatu- Frodo...Bet if ir jāizvelas stapr Bilbo un Frodo,tad protams,ka Frodo,jo Bilbo gredzenu tikai glabāja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 19.09.2005 19:35
Raksts #24


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Gredzenu nespēja iznīcināt neviens. Arī Golluma ielikšanās aizā bija vien veiksme, Gredzenu nespētu iznīcināt NEVIENS, ne Gendalfs, ne Aragorns, ne Elronds, ne kāds cits maia/rūķis/cilvēks/elfs/hobits/velns-viņu-zina-kas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 19.09.2005 20:05
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



Protams, mēs nevaram būt droši par to, jo Gredzens tika iznīcināts pirms to paspēja izmēģināt visas Viduszemes radības. Valāri droši vien varētu!!! innocent.gif wink.gif
No otras puses ir grūti noticēt, ka tāds mazs zelta nieciņš var savārīt tādas ziepes. Kāpēc gan tādu nepaturēt sev?! Vnk iedomāsimies, ka par kādu mūsu iemīļotu lietu kaut kāds vecs klaidonis pelēkā paltrakā saka, ka tā ir bīstama un jāiznīcina, pie tam vēl paņirgājoties, ka pats to nespēj izdarīt, jo baidās, ka tā pārņems viņu un padarīs ļaunu! Wtf, tad jau labāk tiešām paturēt to dārgumiņu, pie tam, ja ir atklājies, ka tam ir kādas īpašas spējas (piemēram, nazgulu pievilināšana). Atklāti sakot, mani ļoti pārsteidz Frodo rīcība... huh.gif


j/k
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 19.09.2005 20:27
Raksts #26


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Ir citāts, kurš apstiprina, ka neviens nespēja iznīcināt gredzenu. Valari to nedarītu, jo viņiem bija aizliegts tieši iejaukties Viduszemes leitās, un Toms Bombadils to vienkārši nedarītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ILIDIANZ
iesūtīt 22.09.2005 20:33
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.05
Kur: tumsaa blakus woldemortam un sauronam!



nu labi,bet kurs tiesaaam buutu gatavs saadu pienaakumu uznemties?ja jau boromirs ne tad kurs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 22.09.2005 21:40
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Taa tad abi vini bija labi jo katrs neesaaja savu laiku un taadeejaadi novedot gredzenu pie izniiciibas. Ja kas tad Gollums/Smeagols ari nesa un ,kaa Gendalfs saka ,jeb saciija, Gollumam ir vell shis tas daraams ,labs vai launs to pat gudrie nezin....


P.S negribu rakstiit garu penteri
P.S.S te speej paveerstiees plasha diskusija ,ja vien zinaasiet kaa paveerst
P.S.S.S nelasiiju ieprieksh iesuutiitos postus ,jo no miega izrauts atcereejos savu lietotaaja paroli un steidziigi iepostoju lai paarliecinaatos ka nesapnoju. silent.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 28.09.2005 12:59
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Viņi abi bija vāji. Frodo nebūtu iznīcinājis gredzenu ja neuzrastos Gollums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tynyte
iesūtīt 28.09.2005 14:23
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



jaa bet mees jau varam tikai spriedeleet mainiit taapat neko nevaram....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 28.09.2005 14:29
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



hmm...ko tur daudz mainīt (ja arī varētu), man liekas, ka galu galā viss tomēr beidzās daudzmaz labi, vai tad ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krizanova
iesūtīt 30.09.2005 14:25
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



noteikti, ka frodo
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
You know what
iesūtīt 30.09.2005 15:18
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.05



45%elronds 35%bilbo 20% frodo Boromirs nu nekādi nevarētu nēsāt gredzenu jo viņa alkatības to iegūt dēļ izjuka gredzena brālība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 30.09.2005 16:09
Raksts #34


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Gredzena brālības izjukums bija jau Morijā, Gendalfā nāve. Tālākais bija ķēdes vienkārši ķēdes reakcija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 30.09.2005 19:08
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



It kā jau pašas Gredzena brālības beigas bija tad, kad Legolass ar savu rūķu draugu aizdevās jūŗā. Citāta man diemžēl nav pie rokas, bet varu teikt, ka tas bija RotK pielikumos. Kaut kā tā : Thus came to the end the Fellowship of the Ring in Middle Earth.

gan jau ka nepareizi, lai visu zemju tolkīnisti man piedod... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 10.10.2005 17:10
Raksts #36


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Gredzenu manuprāt varēja aiznest gandrīz jebkurš cits, tikai tā gadījās, ka tieši Frodo bija gredzena glabātājs. Es piekrītu tam, ka Boromirs nevarētu gredzenu aiznest, nevis alkatības dēl, bet tāpēc, ka uz viņu šis gredzens atstāja stiprāku iespaidu nekā uz pārējiem. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
varoniz
iesūtīt 10.10.2005 23:01
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



CITĀTS(Bittersweet @ 10.10.2005 17:10)
Gredzenu manuprāt varēja aiznest gandrīz jebkurš cits, tikai tā gadījās, ka tieši Frodo bija gredzena glabātājs. Es piekrītu tam, ka Boromirs nevarētu gredzenu aiznest, nevis alkatības dēl, bet tāpēc, ka uz viņu šis gredzens atstāja stiprāku iespaidu nekā uz pārējiem. huh.gif
*

nu es gan šaubos, ka aiznest gredzenu spētu jebkurš, jo līdz gredzena iznīcināšanai, "haļavas" bija dafiga, kaut vai, kāpēc Sems atgriezās, kad tik aizsūtīts prom(pie šelobas). K a uzradas golums(duma kalna)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 14.10.2005 20:02
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



gredzenu nevarēja aiznes jeb kurš...to varēja tikia gandrīz visi Hobitu rases pārstāvji ,jo vini nebija ne alkatīgi ne varas kāri...
Aragorns nevarētu to aiznest...jo viņa asinīs plūda tas pats vājums kas Isildūram...
Protams ka Frodo nevarēja nepakļauties Gredzenam Mount-Doom-ā ,jo tur gredzens pūlējāš no visa speka lai netiktu iemests ugunīs ,un ko jūs darītu ja jūs grasītos iemst lavā...jūs izmisīgi spārdītos un censtot pierādīt pretējo gredzenam tas arī izdevāš...

Te piepildījā Gendalfa pareģojums par gollumu ,par to ka viņam kāds darbiņš japaveic (Gollumam/Smeagolam) labu vai ļaunu to pat gudrie nevar pateikt..
Gollums izdarīja ļaunumu Souron-am un labumu Visām brivajām Viduszemes valstīm un tautām...

Man liekas ,ka īsti labs nēsātajs nebija neviens izņemot Souron Lord of Middle-Earth... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 15.10.2005 20:13
Raksts #39


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Hobiti nebija atsevišķa rase, viņi bija Cilvēku atzars, un tādēļ viņi bija tikpat (ja ne vairāk) pakļauti Gredzena varai kā jebkurš cilvēks.

Gredzenu nevarēja aiznest neviena radība Viduszemē (atskaitot škeit tikai Valarus un Tomu Bombadilu, pirmie nevarēja, jo viņiem bija aizliegts tieši iejaukties Viduszemes darīšanās un otrais tādēļ, ka viņš to vienkāši nedarītu) nespēja iznīcināt Gredzenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 15.10.2005 20:20
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



CITĀTS
Nu labi to esbiju piemirsisHobiti nebija atsevišķa rase
, viņi bija Cilvēku atzars

tiesi to es arī gribēju pateikt...neviens nevar. Toms varētu aiznest tikai viņam nav laika un viņš nepamstu mājas un Zeltodziņu aka Goldberry,jo viņš bija pirms gredzena un ka jau viņš Frodo teica par to spēļmantiņu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:06