Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Globālā sasilšana
mad
iesūtīt 11.08.2004 10:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



es vakar biju uz filmu "diena peec riitdienas'' un tur vis bija par to globaaalo sasilsanu!!! un tejaaa bija taaas viesuljveetras pluudi negais un krusas vai juus ticat ka taaa kaadrez notiks???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Sirradze
iesūtīt 29.10.2004 12:43
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Šitā tēma mani ir interesējusi jau sen, tāpēc mēģināju uzzināt ko vairāk..

RE:
Globālā sasilšana līdz 2050.gadam var iznīcināt ceturto daļu no visām uz Zemes šobrīd eksistējošām dzīvnieku un augu sugām, izraisot masveidīgāko sugu izzušanu kopš dinozauru izmiršanas, liecina starptautiska pētījuma dati. Līdsas universitātes bioloģijas profesors Kriss Tomass pārliecināts, ka automašīnu un rūpnīcu radītais atmosfēras piesārņojums līdz šī gadsimta beigām var izraisīt gaisa temperatūras celšanos līdz līmenim, kāds uz Zemes nav bijis pēdējos 30 miljonus gadu, apdraudot daudzu augu un dzīvnieku dabisko dzīves vidi. Atmosfēras sasilšana arī izraisa dažādas dabas katastrofas, piemēram, plūdus, karstuma viļņus un viesuļvētras, uzskata zinātnieki.
/iz http://www.naba.lv/


Tagad cilvēki domā, ka tas neattiecas uz viņiem, tāpat, ja kādreiz piesārņojumam būs sekas, tad viņi to tāpat nepiedzīvos. Taču viņi nepadomā, ka turpinās dzīvot viņu mazmazbērnu bērni un tālākās paaudzes! Daudziem vispār ir vienalga, un tas ir pats grūtākais - ieskaidrot cilvēkiem šausmīgās sekas, kas radīsies viņu darbības dēļ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 30.10.2004 20:34
Raksts #22


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Man liekas, ka dzīvojot Latvijā globālo sasilšanu manīt ir grūti, piemēram, ņemot vērā to cik auksta bija šī vasara (diezgan bieži mēdzu uzdot jautājumu - kur ir globālā sasilšana, kad to vajag), bet citās valstīs kas ir tuvāk ekvatoram, to var baigi labi manīt, piemēram, šodien atgriezos no Grieķijas, kur tuvākajās dienās apsola +32 grādus kaut arī parasti šajā laikā ir +16 ... Tas pats ir arī Itālijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 30.10.2004 23:27
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Varbūt notix tā sasilšana bet man šķiet Latvijā būs globālā sasalšana ne ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 31.10.2004 01:43
Raksts #24


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Kas tie bija par zinātniekiem, kas teica, ka pēc desmit -- divdesmit gadiem Eiropā ziemu vairs nebūšot?
Starp citu, ne jau viesuļvētras un plūdi būtu trakākā globālās sasilšanas daļa (nujā, nekas īpaši patīkams tas arī nav, indeed) -- ASV zinātnieki no Arktikas ledus dzīlēm ir izņēmuši paraugus, kurus hermetizētus aizveda uz laboratorijām un izpētīja. Atklājās, ka dziļi ledū ir iesalušas baktērijas, vīrusi, slimības -- cik tur tūkstošus, pat miljonus gadu vecas. Dažas jau zināmas (kā melnais mēris, bakas utt.), dažas -- nepazīstamas, bet arī tikpat nāvējošas. Atkūstot ledum, slimības iejuktu okeānu ūdeņos. Dabiskās ūdens aprites dēļ tās nonāktu dzeramajā ūdenī, sāktos masveida epidēmijas -- jo, lai arī bez kā cilvēks varētu iztikt, viņam ir vajadzīgs ūdens, ko dzert, gaiss, ko elpot un ēdiens, ko ēst. (nu labi, pavisam iespējams, ka globālās sasilšanas gadījumā no šā drīzāk cietīs mūsu mazbērni, bet fakts tomēr paliek fakts}
Tiesa, ir zinātnieki, kas uzskata, ka ozona slānis reabilitējas. Pierod pie cilvēku cūcībām. Katrā ziņā -- globālā sasilšana tā vienkārši rīt vai parīt neņems un nesāksies. Bet es personīgi uzskatu, ka tas nav riska vērts (sak, kas tad man, no manis jau tāpat nekas nav atkarīgs). Jā, par Saura teikto -- es neteiktu, ka tik liela nozīme ir tam, ka mēs dzīvojam ziemeļos, bet okeāniskā klimata valstīs 35-40oC vasarās nav īsti normāli, lai gan jāatzīst, ka pēdējās vasaras nemaz tik karstas nebija.
Starp citu, ozona slānī caurums ir arī virs Igaunijas.

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 31.10.2004 01:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 18.11.2004 15:47
Raksts #25


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Vai esat redzejusi filmu "The Day After Tomorrow"- efektivi sai temai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 18.11.2004 16:07
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Domāju, ka gluži tā, kā filmā nebūs. Daži zinātnieki spriež, ka būs karstāks, bet citi gluži pretēji, - ka aukstāks. Katram ir savs pamatojums, kuru es tagad nepateikšu, jo neatceros. grin.gif Bet spriežot pēc abiem apgalvojumiem galu galā sanāk, ka nekas nemainās, bet mēs taču skaidri zinām, ka paliek siltāks, vai ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 18.11.2004 19:15
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



jaa es arii domaaju, ka driizumaa notiks kas liidziigs. es domaaju, ka nosliiiks britu salas, taas jau taa atrodas zemu, un veel katru gadu, uudens liimenis tur celjaas par kaadiem 2-3cm(dazaas vietaas mazaak, citaas vairaak)
starp citu kalni arii kluust mazaaki, piemeeram everests ar kartu gadu saruuk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 19.11.2004 06:02
Raksts #28


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



nju ta varetu but .................jo kontineti miljoniem gadu laika ir parvietojushies vienig Afrika satv gandriz tur kur ta bijusi.....p.s ta filma bija forsha
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 19.11.2004 13:53
Raksts #29


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Starp citu, varētu pie cilvēku cūcībām pieskaitīt to, ka pēc 50 gadiem Rīga būs punkts Baltijas Jūras vidū.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 22.11.2004 13:15
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Man ir baigi bail no globaalaas sasilhanas, jo tas jau tagad notiek :[, tad kas buus peec gadiem 20?
Man ir baigi bail......
Tas taa janciigi, lasiit, ka turn ledusgabali luust utt....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 22.11.2004 19:57
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Ak, Dievs, ceru, ka tad es vars nebūšu šajā pasaulē. Mēs paši šito arī palīdzam iznīcināt, ne tikai globālā sasilšana (tikai ne to...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 23.11.2004 16:57
Raksts #32


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



Isteniba pec 50gadiem nekas jau tads nebus :blink: jo ik pec 1miljona gadu pakustas pa 5cm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 23.11.2004 22:34
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



jaaa.... huh.gif nesen runaaju ar vienu cilveeeku un man teica wai es neesmu ieveerojis kaa klimats mainaaas.... no saakuma nesapratu bet tad pieleca.... karoc tagat wisas wasaras paliek aukstaakas bet ziemas siltaaakas taa notik kameeer vispaar buus tikai viens gadalaiks kautkaads ziemas un wasaras krustojums... grin.gif ...
njaa iisteniibaa nemaz nau smiekliigi bet man liekas ka nebuus tik traki kaa tejaa filmaa Diena Peec Riitdienas!!!

P.S. jaaa.. diezgan baisi!!! whistling.gif ........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 24.11.2004 17:36
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(FallenBeautiful @ 23.11.2004 16:57)
Isteniba pec 50gadiem nekas jau tads nebus :blink: jo ik pec 1miljona gadu pakustas pa 5cm
*



kas tev tur pakustas ohmy.gif ???????? nesaprotu ? zeme ?
HA , MULKIIBAS IK PA GADU tagad jau zemes tie tur plaaksnes kustas par 8 CM vai 10.... nevis pa 5 miljon gadozs.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 02.12.2004 23:00
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



aha pilniiibaa piekriiitu..... iesaku pamekleeet taas bildes kur bija wiens ledaaajs pirms 10 gadiem un kaads vinjs izskataas tagat (skats shausminaaaja) getlost.gif

Šo rakstu rediģēja mad: 02.12.2004 23:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 02:09
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Arprats! Es labprat gribetu ticet tam pretejam un visam tam pozitivajam. Bet ja nu ta tiesham notiktu.......tas butu vienkarshi sausmigi. Vis laika gaita izniktu ieskaitot musu. Un atvainojiet bet es shaubos ka risinajums butu parcelties uz menesi, vai vel labak: uz citu planetu. Tada ir shi briesmiga lieta: Globala sasilsana. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 29.12.2004 11:20
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Nezinu kur kad redzēju ,bet atceros ,ka skatījos CHANEL DISCOVERY un dzirdēju ka pēdz 50 gadiem notiks kautkas līdzīgs Diena pēc rītdienas. Bet ko mums uztraukties Latvija jau būs uz Venēras jo mars būs aizņemts NASA jav tagat ir papusei apaugļojuši Marsu. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 12:52
Raksts #38


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Es izdomaju ko es darishu pret globalo sasilsanu kad vina pienaks- Izrakshu bedri, ielidishu ieksha un uzliksu pa virsu sev akmeni. smile.gif HA
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.12.2004 22:35
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Kā tu sev uzliksi akmeni ja būsi jau bedrē. Domāju ka tu ūsi vienīgais kas paliks bedrē uz zemes. Es ļoti negribu un vēlos kau cilvēk vienmēr izvēlētos dzīvot ar dabi harmonija nevis prwet to citadi tādu sasilšanu nebūtu. Bet ja jau pirms tam tādu sasilšanu bija kas viņas izrasīja varbūt kādreiz šet ir bījusi vēl attistītakas būtnes ka cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 30.12.2004 22:55
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Patiesibu sakot cilveki pashi vainigi, ka ir globala sasilsana. I nevajadzeja izcirst mezus un dzunglus. Kas attiecas uz manu bedri- tad kad es tur bushu iekapis ieksha mani jau tur gaidis akmenis kuru man pasham naksies uzlikt sev uz galvas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:42