Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Telepātija, telekinēze un cits stafs., Vai es spēju paredzēt nākotni?
Dark Phoenix
iesūtīt 09.10.2006 08:59
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Roviela @ 09.10.2006 08:30) [snapback]1048590[/snapback]

Es teiktu tā - mani tas nepārliecinātu silent.gif
Savai draudzenei vai dvīņu māsai es tāpat varu bieži pateikt, ko viņa man teiks. Tas nav nekas īpašs, vienkārši, ja viens cilvēks otru pazīst pietiekami labi, tad vērīgam cilvēkam nav sarežģīti "zināt" (pareizāk - uzminēt, jo ptra domu gaita ir pazīstama), ko otrs domā.
Izdari to pašu ar jebkuru svešinieku tā, uz sitiena! Neticu, ka vari. Ja vari, tad pasaki, ko es tagad domāju (atbilde - "tu domā, ka es to nevarēšu pateikt", nederēs smile.gif ).

Turklāt Deja vu - tā ir iekšēja sajūta, ka kaut kas jau ir bijis un tagad atkārtojas. Rets ir tas cilvēks, kas tādu sajūtu (uzsvars uz sajūtu) nav kādreiz piedzīvojis. Es esmu. Bet, kad sīkāk padomāju par to, kāpēc man tā ir, tad parasti atrodu vienu vai divas nejauši sakrītošas lietas es pašlaik esošu situāciju. Smarža, apgaismojums, utt., kas atsauc atmiņā kaut ko līdzīgu. Asociācija. Bet ne tieši tas pats, kas reiz bija.
Nepārtraukts deja vu liecina par visai smagu psihisku saslimšanu.
Precīzu aprakstu, lūdzu - kas, kad, kādi rezultāti. Jo redz, man ir tādas ziņas, ka neviens no šādiem eksperimentiem nav bijis veiksmīgs. Protams, runa par tiešām zinātniskiem eksperimentiem. Tāpat kā ir zināms, ka ir apsolītas milzu balvas jebkuram, kas pierādīs, ka eksistē, piemēram, telepātija. Un - neviens nav šīs balvas saņēmis! Ja tāda lieta eksistētu patiešām, tad nevajadzētu būt grūtībām tikt pie naudiņas, ne? wink.gif


Es jau tā arī rakstīju par to, ka cilvēks nākotnē spēs "neapzināti loģiski izsecināt turpmāko notikumu gaitu". Es neapgalvoju, ka tā ir kaut kāda paranormāla parādība, bet gan normāla smadzeņu attīstība (mēs jau izmantojam tikai dažus procentus no sava potenciāla, kā mums visiem ir zināms). Un tas, ka, piemēram, dažreiz zini, ko māsa teiks ir tikai pats telepātijas attīstības sākums.
Vēlāk gan jau sameklēšu par tiem eksperimentiem. Bet kas attiecas uz to balvu par pierādīšanu, tad es nebrīnos, ka tā nauda vēl nav saņemta, jo arī es ne par kādu naudu neatklātu, ka man ir telepāta vai citas spējas.
Runājot par to, vai es tagad varu pateikt, par ko tu domā, tad loģiski, ka NĒ. Es jau neapgalvoju, ka esmu telepāts un turklāt nedomāju, ka arī nākotnē šī spēja būs tik spēcīga, lai zinātu, ko cits domā nez cik tālu no tevis pašas. Un patiešām attīstījušās, manuprāt, šīs spējas cilvēkiem būs tikai pēc vairākiem gadsimtiem vai gadu tūkstošiem (ja cilvēce vispār tik ilgi pastāvēs).

Šo rakstu rediģēja Snitch: 09.10.2006 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 46)
raganinja
iesūtīt 01.07.2009 12:32
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08



Es esmu mēģinājusi iekustināt priekšmetu, neizdevās. Bet redzēt nākotni es gan varu. Tas notiek diezgan bieži. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 01.07.2009 14:57
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Neko nekomentēšu, tikai citēšu Kurtu Vonnegūtu - "Those, who believe in telekinesis , raise my hand".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 01.07.2009 19:35
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Deja vu man ir bijis daudzas reizes. Bet es to skaidrotu ar kaut kādu smadzeņu čakarēšanos (informācijas tulītēju pāriešanu no ilglaicīgās atmiņas īslaicīgajā), nevis ar pārdabisku spēku klātbūtni.

Pievizualizēšanu varētu skaidrot ar pašiedvesmu - ja tu notici, ka kaut kas būs, tu neapzināti sāc rīkoties tā lai to sasniegtu. Protams, tas neizskaidro vizualizētus loteriju laimestus u.t.t., bet varbūt tā ir vienkārši sagadīšnās (laimestu vizualizē tik daudzi, ka nevizualizētājs gandrīz nemaz nevar to dabūt).

Par to pārējo nezinu - gribētos jau teikt, ka tās ir muļķības, bet viduslaikos arī zinātni par maģiju uzskatīja, tā kā varbūt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.07.2009 20:19
Raksts #44


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Par deja vu, lūdzu, pārdomas tam veltītajā pavedienā!
Te vairāk par telekinēzi, telepātiju un citām tele- būšanām, labi? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 03.07.2009 20:00
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Kur tāds pavediens ir? es kaut kā nevaru atrast sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.07.2009 20:08
Raksts #46


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Lūk, šeit:
Deja vu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mOnO
iesūtīt 14.08.2009 19:07
Raksts #47


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.08



Neticu tādām lietām. Cilvēki redz to, ko vēlas redzēt. Ja kaut kas, viņam nezināmu iemeslu dēļ, būs sakustēsies, tad nopriecāsies, ka viņš to darījis.

Sapnis, kur detaļas piepildījušās tikai zemapziņas un sakritības dēļ, nosauks par pareģošanu. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:27