Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Saullēkta Nesējs", [C] [PZP]
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 15.11.2006 23:29
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



"Saullēkta Nesējs"


Kuģa apraksts: Kuģa priekšgalu rotā skaista, zeltīti dūmakaina pūķa galva, sānus milzīgi zeltīti spārni kas stiepjas līdz pat kuģa pakaļgalam. Šis brīnišķīgais viļņu šķēlējs nebūt naw liels kā mūsdienu prāmji, drīzāk paprāvas jahtas lielumā. Drakona acis ir no tīriem rubīniem 20 cm diametrā. Retos gabaliņus kur kuģi neklāj zelts var manīt asinssarkanos toņos. Pakaļgals ir zeltītas drakona astes formā ar asiem dzelkšņiem tās galā. Klājs bija noklāts ar maziem, labi koptiem, vienādiem, tumšbrūniem dēlīšiem. Stūrmaņa tiltiņš ir krāšņi rotāts ar sarkana samta grīdu un lielu, lakotu, tumšbrūnu stūri. Groka mucu kreisajā malā, uz kuras ar zeltītiem burtiem ir iegravēts kāds grezns ģerbonis un sauklis ar senlaicīgiem burtiem "Uz priekšu Kentolgena!" Var jau būt, ka daudziem šis sauklis ir tukša bilde, taču šī kuģa braucēji to ciena, mīl un zin ik katru ap to vīto leģendu. Apakšstāvā kas atrodās zem ūdens ir mucas ar groku un dārgāko, senāko vīnu, visas apdrukātas ar karalisko ģerboni. Tālāk ir diezgan parasta, tomēr kopta telpa kurā atrodas apmēram 30 šūpuļtīkli kur apmesties kuģa apkalpei un palūkoties uz zemūdens pasauli caur mazajiem iluminatoriņiem. Stāvā kas atradās uz klāja atradās 6 kajītes, visas maziem, skaistiem lodziņiem ar 6 rūtīm, zeltīti sarkaniem, rūtainiem aizkariņiem, divām gultām kas pārklātas ar sarkanu satīna pārvalku. Segas no vistīrākā zīda zelta krāsā ar sarkaniem ģerbonīšiem. Pie kreisās sienas iepretim lodziņiem karājās gleznas. Dziļi ieskatoties liekās, ka tās ir reljefas, pat dzīvas. Durvis ir apkaltas ar tikko plaukušiem zelta ziediem.

Nu pats stāsts: Lielā Ziemassvētku masku balle, kas norisinājās pašā skaistākajā un graciozākajā ēkā visā vecpilsētā- lielajā Rātsnamā ritēja pilnā sparā. Skaistā, krāšņā zāle pilna ar maskotām, greznos tērpos tērptām jaunām lēdijām un maskotiem , smokingos tērptiem jaunekļiem. Protams visi bija ieradušies kopā ar savām otrajām pusītēm, jo kā nekā strauji tuvojās pēdējā deja- svinīgais valsis. Arā bija auksta ziema un tādēļ biezie mēteļi bija pakārti Rātsnama garderobē. Pulkstens 24.00 balles vadītājs dejas vidū lūdza noņemt maskas. Tā darīja visi izņemot 8 jauniešus kas dejas karstumā nebija dzirdējuši vadītāja teikto. Pēkšņi dejotājiem tika sapurināti skaistajās frizūrās saveidotie mati, caurvējšs? Nē ! atlipuši viens no otra jaunieši ieraudzīja vien atklāto jūru kuras austrumos cēlās milzīga, spoža, balta saule, šīs zemes saule.Pie 4 meitenēm un 4 puišiem krāšņajos tērpos pienāca puisis ne vecāks par saviem 20 gadiem, tērpies vieglā [cik nu tur vieglā] bruņu kreklā, sakranā samta vestē, kas stiepās līdz pat gurniem, smilškrāsas pusgarās biksēs kas pie ceļiem bija sasietas. Kājās bija melni zābaki līdz pus celim, pie jostas karājās zobens ar krāšņu zelta rokturi. Zeltaini blondos matus vējš bija saveidojis pēc sava prāta, taču dzidri zaļās acis draudzīgi vērās jauniešos. Lūpās bija iegūlis ilgu pilns smaids taču kādēļ?


Kas notika tālāk uzzināsiet LS gaitā. Lūgums pieteikt savus tēlus tā lai tie būtu 4 meitenes un 4 puiši. Savā starpā būs pazīstami tikai puisis un meitene kas ballē dejojuši, pārējie viņiem būs svešinieki. To kas tad kuram būs partneris gan jau ka kawkā sarunāsiet. Ja nē tad es kaut ko izštukošu. Pieteikties pa PZ. Vecuma ierobežojums 16-19 gadi.


Anketa:
Vārds uzvārds:
Izskats[bilde]:
Tērpa un maskas bilde:
Raksturs:
Neliels Bio:

Ar cieņu, Jūsu Eņģeļu Gūstekne*!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  « < 10 11 12  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (220 - 239)
Ného
iesūtīt 12.01.2007 23:12
Raksts #221


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(sirds1 @ 12.01.2007 23:10) [snapback]1090471[/snapback]

Es no tevis uzmanīšos.... ermm.gif Manl liekas, ka reiz tu mani bikstīji... Vismaz tas bija cilvēks ar zaļu avu... grin.gif


interesants fakts, neatminos šo situāciju tongue.gif laikam baigi daudz cietuši no maniem bikstījieniem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.01.2007 23:15
Raksts #222


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Tas tomēr esi tu! grin.gif Cilvēks, kas piesējās pie vēstures faktiem! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 13.01.2007 10:03
Raksts #223


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(sirds1 @ 12.01.2007 23:15) [snapback]1090475[/snapback]

Tas tomēr esi tu! grin.gif Cilvēks, kas piesējās pie vēstures faktiem! tongue.gif

Ā, nu tur es nevarēju nepiesieties, mana mīļākā vēstures daļa, tikai jāatzīst sen nav atjaunots faktoloģiskais krājums par Seno Ēģipti.

Šo rakstu rediģēja Noveau: 13.01.2007 10:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 24.01.2007 18:10
Raksts #224


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Eh, atkal jau gribas apjautāties, vai GM mūs pametis, tā kā vēlētos kaut kādas pārmaiņas, citādāk nevar tikai soļot un soļot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 24.01.2007 23:19
Raksts #225


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



nu jā jā... Bet ko man darīt ja mūza aizgāja iedzert Kazīti a? Es apsolos tuvākajā laikā atrast to mazo žūpu. ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 25.01.2007 08:09
Raksts #226


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kas jādara?

Lai spēlētāji negaida drīzu turpinājumu un nesatraucas, skaļi un skaidri jāpaziņo, ka viņa tā ir izdarījusi, un ka spēlētājiem pacietīgi jāgaida, kamēr šī atgriezīsies. grin.gif

Ja mūza tomēr beigu beigās neatgriežas, tad jāuzraksta Lielie Noslēguma vārdi un spēle jāslēdz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.01.2007 16:05
Raksts #227


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Nē, nē, nē. Noslēguma vārdi netiks tik drīz uzrakstīti, jo man šķiet, ka es sajūtu šņabja smaku virmojam no trepju telpas. Šķiet, viņa taisās vilkt atpakaļ savu dzērušo pakaļu. Uzgaidiet un rīt es droši vien jau būšu tās mūzas pohas izdzēsusi kā nebijušas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 05.02.2007 19:03
Raksts #228


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Es tikai jautāju: vai mūza ir atgriezusies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 24.02.2007 13:46
Raksts #229


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Sludinājums)

Lūdzam GM atsaukties un pateikt, kas notiek ar Vigo skavām


Labrāt izmantošu kādu citātu, lai mēs varētu spriest, kas un kā, pēc GM atbildes
CITĀTS(Aiva @ 23.02.2007 16:38) [snapback]1108398[/snapback]

Tādā gadījumā derētu būt godīgam pret pārējiem un pateikt - piedodiet, draugi, šobrīd es to nevaru, man nebūs tam laika līdz aprīlim/maijam/jūnijam/kādam_citam_datumam

Vai arī tiešām mēs visi izklīdīsim kur kurais, un kad spēle atsāksies, būs jau daudzas citas leitas, kas mums būs svarīgākas par dalību šeit...

Šobrīd rādās, ka spēle stabili grasās pievienoties tām daudzajām GM aizmirstajām speļēm LS pavediena pe'dējās lapās...

Tik daudz laika jau nu varētu atrast...



Šo rakstu rediģēja Noveau: 24.02.2007 13:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 16.03.2007 20:35
Raksts #230


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Būšu piekasīgs un būšu tāds publiski.
GM, vai tu nevarētu lūdzu pateikt kaut vai Noveau pūliņu rezultātus?

Un nebūtu slikti saņemt atbildi uz iepriekšējo rakstu, jo nu tik daudz jau ir iedvesmas, ja var palīdzēt kā GM palīgs jaunā LS.

Jau iepriekš paldies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 20.03.2007 15:37
Raksts #231


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Sveicināti!

Jums ir patiesi paveicies, jo lielā ļaunā mūza ir atgriezusies ar svaigām idejām kuras ir atvasinātas no to priekštecēm.
Esmu nolēmusi šai spēlei pievienot vēl pāris spēlētājus, precīzāk mums jau zināmo valdnieku vecākus, kas atrodas šai pasaules pusē, kurā ir maģija.
Vajadzīgi:
  • Vigo māte
  • Eliada māte[sirēna or nāra]
  • Alsvidas tēvs un māte.
  • Liannas tēvs un māte.
  • Anabellas vecāki.
  • Enijas vecāki
Anketāš visu to pašu ko sākotnējajā topikā.

Anketa:
Vārds uzvārds:
Izskats[bilde]:
Raksturs:
Neliels Bio [Vigo tēvs gājis bojā karā. Pārējie es domāju varētu aprakstīt kā iepazinušies ar savām otrām pusītēm. Atbalstīšu arī šķirtos pārus un tos kas ir savstarpēji ienaidnieki.]:

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 20.03.2007 16:35
Raksts #232


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



A kur Dantesa vecāki? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 20.03.2007 16:42
Raksts #233


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Tas jau ir cits stāsts tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 10.04.2007 21:19
Raksts #234


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Lai nekairinātu lieki savu uzmanību - mēģinot uzķert kurā brīdī LS uz brītiņu atdzimst - es domāju, ka atteikšos no šīs spēles spēlēšanas.
paldies par prieku, ko deva šī spēle un spēles partneri šīs spēles sākumā!

Tagad mans tēls ir pilnībā GM rokās.

Noveau
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.04.2007 07:23
Raksts #235


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pievienojos Noveau. Ne tāpēc, ka man būtu apnicis, bet tāpēc, ka GM nevis godīgi pasaka, ka šo spēli neturpinās, lai mēs negaidām, bet iesaistās aizvien jaunos spēļu projektos, vecos bezatbildīgi pametot novārtā.
Šādu spēļu vadīšanas stilu es neatbalstu, tāpēc atsakos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 11.04.2007 09:26
Raksts #236


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Anabellai arī laikam nav vērts vienai palikt! sad.gif Nu, ko, laikam godīgāk pret visiem ir atzīt, ka spēle beigta, nevis naivi cerēt uz turpinājumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.04.2007 09:46
Raksts #237


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tad Vigo paņem Anabellu pie rociņas, viņi mēģina tikt ārā no pazemes un dodas prom pie Vigo māmiņas, kur beidzot ņem un apprecas. smile.gif
Paldies, Etasi! Ar Tevi bija jauki saspēlēt. grin.gif Un paldies pārējiem, kas piedalījās.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 11.04.2007 09:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 11.04.2007 09:57
Raksts #238


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Paldies par paldies un paldies arī citiem! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 11.04.2007 10:00
Raksts #239


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Ja jau visi masveidā pamet šo (mirušo) spēli, arī es pakļaujos masu psihozei. Nikhilam vienam nebūs ko darīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 11.04.2007 15:09
Raksts #240


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Rādās, ka šī spēle palēnām nomirusi. Tā gadās.
Nu laikam arī Alsvida arī dosies prom. Noveau pazūd, viņai vairs nebūs ko darīt.

Lai vai kā, paldies spēlētājiem un arī GM par šo spēli! Bija interesanti, neņemot vērā to, ka reti izdevās spēlēt. vismaz man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  « < 10 11 12
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 16:19