Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN3 bildes ir apluukojamas te, Nekas nav cenzeets
Andza
iesūtīt 17.10.2004 16:09
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Ok, te ir paaris bildiites no TN3. Esmu tikko paarkuulies maajaas (kaut kaadaas) un tekstus un atskaites rakstiit neesmu veel gatavs, taalab iemetiishu tikai bildes, jo tas ir vairaak vai mazaak vienkaarshs un monotons darbs.

Taas staav uz inbox'a, taa kaa, lai Haljava dod, ka jamais nenospraagst.













Pirmspeeles sapulces burzma un juuklis.



No kreisaas: Mirusho Karalis, Daasns, ciema shamanis Daee un apakshaa troljlju shamanis Aivvv (vinja vaardu nekad neesmu zinaajis, ja kaads saka "troljlju shamanis", visiem uzreiz ir skaidrs, par ko ir runa)



Troljlju reklaamas bilde. Peetiijumi liecina, ka jebkursh, kura rokaas ir arbalets, automaatiski kljuust fotogeenisks.



Daasns. Ar cepuriiti.



Daee. Troljlji teica, ka vinjsh bija iists izdziivoshanas speciaalists, jo ljoti aatri speeja skriet. Citeeju Kamazu "aplam veertiiga iipashiiba shamanim".



Random people. Aiz vairoga ir pasleepies trollis soirvakt, uz kuru noraugaas paaris apmaatie.



Trakais Cars Volodja ar Kreeta aka Kraukleena brunjaam muguraa un divaam pudeleem rokaas. Vienaa bija kaut kaada, IMHO, drausmiiga tinktuura, otraa jaukais ievaariijuma dzeeriens.

Labi, turpinaajums sekos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
putninsh
iesūtīt 17.10.2004 19:05
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



A citas bildes nav?buutu loti jauki ja vareetu ielikt visas paareejaas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 17.10.2004 19:12
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Paklau, cilvēkam,kurš izvazājies Dievs vien zin, cik kilometrus, vajag arī atpūsties wink.gif Kā nekā, rikšot pa tām smiltīm goda vārds nebija viegli un līksmi.

Un es pagaidām priecājos, ka mans feiss te nevienā bildē nav redzams grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 17.10.2004 19:14
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



CITĀTS
Un es pagaidām priecājos, ka mans feiss te nevienā bildē nav redzams


Njā - es turpretī esmu manāms divās bildēs pilnā ekipējumā un vēl beigās manāmi apjucis lūkojoties objektīvā.
Man tāds paradums ielīst kadrā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 17.10.2004 19:58
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



njaa mani pilnaa ekipeejumaa nekur nemaniiju :/ bet ganjau varbuut kaadreiz kaads kaadu bildi ieliks, cerams smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.10.2004 20:27
Raksts #6


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(Gudrā_Kaza @ 17.10.2004 20:12)
Un es pagaidām priecājos, ka mans feiss te nevienā bildē nav redzams grin.gif

A man gan par to žēl mellow.gif , par vēlu ieradies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 17.10.2004 20:31
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Hah..te jau mani viens (ar pirkstiem nerādīšu) nofočēja spēles beigās! Es tik dzirdu, ka mani sauc, protams paskatos un šis tā hops un kadrs gatavs. Būt jau būšu, tā kā neuztraucies wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.10.2004 10:32
Raksts #8


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Otrais ceeliens.





Miitiskais briesmonis grozgalvis (no vaarda grozs, nevis groziit), kuru leeno kusteeshanos un pilniigo smadzenju truukumu kompensee akmens aada un trula pakljaushanaas.



Adriana un Goldberry (kuru legendaas bija izmantoti lieliski iipashvaardi. Es veel joprojaam nespeeju nesmieties izrunaajot "Anna Klope")



Jeekabs aka Grey Lords, tieshaam veel peleeks gjiimii (kaa nekaa viens no visus nobiedeejushajiem apmaatajiem).



Kreets aka Kraukleens, viens no ciema paladiniem. Gan bez brunjaam vairs, bet peec suuraas sejas izteiksmes atpaziistams taapat.



Ciema vecaakaa (proti, Kuura) meita, paliidz kaartot organizatoriskus jautaajumus.




Lai Haljava ir ar jums! (vairaak komentaari te nav nepiecieshami, visiem taapat viss ir skaidrs sho personu redzot)



Teels, kuru mees saakotneeji netaisni apziimeejaam ar Gorana teeva deela teevu (viens no variantiem), bet kursh patiesiibaa bija kas pavisam cits, proti, cilveeks - frakcija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.10.2004 11:21
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Un te muusu daargaa GM komanda:


Kamazs
Nee, tas nav Upesmalas Burvis. Nop, jamais peec TN2 bija devies prom, un neviens vairs netika maniijis sho iracionaalo buutni un puurgaala miiljotaaju. Tas ir tirgonis/spoks/fermeris/troljlju shamanis etc. Kaut arii shoreiz Kamazs speeli arii saaka dzinsos, vinju tomeer neizraidiija no speeles atshkjiriibaa no TN2.


K...
Savaadais miitiskais shkjietami nevainiigi mazais un vaajais, bet patiesiibaa diezgan uberkrutais sendienu elfu (pirms simtiem vai pat tuukstoshiem gadu) magjisko eksperimentu rezultaats. Kursh atradis apmeties mirusho zemee aktiivi asisteeja mirusho karalim dveeselju izkalpinaashanas un peec tam tomeer atdziivinaashanas procesaa. Bildiitee palieneejusi Mirusho Karalja kroni un zizli.
(psst... iechekojiet fonu.)


Svivens
Mirusho Karalis jeb baisais un baisi ironiskais lichs Ashuraks (kura vaardu buutu bijis jaanoskaidro Kuuram kaadaa savaa kvestaa, ja vien mees buutu speejushi to implamenteet). Runaa, ka Ashuraks peec tuukstoshgadu miega pamodies no sava sarkofaaga un, pamaniidams, ka vinja speejas veel joprojaam straadaa, devies uz mirusho valstiibu un saacis izklaideeties. Savaa stilaa.



Andza
Un es. Piestraadaaju gan par tirgoni vaardaa Mutis, celjinieku vaardaa Sprungaalis un random gariem, gan, protams, manu iemiiljoto Bezvaardi, kursh no relatiivi draudziigaa atdziivinaashanas pusdieva bija paarveerties par baisi pretiigu naaves mashiinu. Tieshi man rokaas ir redzams speeles briesmiigaakais zobens, kuru par taadu padariija gan milziigais 4 damage, gan fakts, ka vinjsh bija ljoti viegls un taapeec ar to vareeja aatri veezeeties.

Veelaak veel buus paaris random bildes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.10.2004 11:27
Raksts #10


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Diemzheel daudzas bildes izpalika, jo konstateeju, ka manam fochikam bacha beidzaas pasaakuma pashaa saakumaa. Tachu lieku ceriibas uz trolli Slayeru, kursh it kaa esot ar savu ziepju trauku aktiivi focheejies. Ja kaads veel ko taadu ir dariijis, aicinu vinju skeneet iekshaa bilzhukus un daliities ar citiem.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 18.10.2004 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 18.10.2004 12:47
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Te nu man ir jāsāk zviegt laughing.gif Tad, kad iemūžināja manu fizionomiju, aparāts jau bija nosprādzis un nevienu citu brīvmākslinieku ar ''ziepju trauku'' apkārtnē nemanīju, tā kā visticamāk, šoreiz es izpalikšu getlost.gif

Bet bildes ir labās, it īpaši tā ar K... un troļļu vadoni fonā laughing.gif Tikai baigās miglasbildes sanākušas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 18.10.2004 13:29
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



es esmu tas ar to meteli un zalopleca somu es speru miroso tetinaa zizli
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.10.2004 13:34
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Miglas bildes tālab, ka fočēts ar video kameru, kurai ir zemes izšķirtspējas digitālais fočiks. Bet tas vismaz piešķir sava veida stilu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 18.10.2004 14:05
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Prieks, ka nevienā bildē neesmu iekļuvis grin.gif Bildes gan labas, sākumā gan fotoaparāts nojūdzies un nefočē kārtīgi, bet beigās jau ir tīri OK, aivvv ar arbaletu (kas gan nebija viņa, cik nopratu) izskatās visai iespaidīgi grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 18.10.2004 19:24
Raksts #15


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



nu skaisti skaisti beidzot mani redz pilnaa apgeerbaa un pilnaa augumaa blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 19.10.2004 08:28
Raksts #16


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Halavas aka Haļavas maciba laughing.gif *joprojam histeriski smejas*

un tad tas zobens kas ir redzams Andzam tomer bija redzams vai nebija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 19.10.2004 09:46
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nee, nu redzams bija, bet peec tam shams par laimi pazuda arii pa iistam. Tas bija kritushaa Bezvaarzha milzu baisais zobens, kursh iecirsts Prizdas priedee, staaveeja un to no turienes tikai vinjsh pats vareeja izvilkt un tad aizkliist pa troljlju zemju plashumiem vienatnee, slakteejot celjaa satiktos.

Taa dalja par iecirsto priedee tika improvizeeta uz vietas, jo zobenu patiesiibaa vajadzeeja nosleept teltii, bet sanaaca taa, ka tika izlikts apskatei. Nu varbuut taa ir pat veel labaak. Heh.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 19.10.2004 14:28
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



njaa.. es puilna ekipejuma nekur neparados sad.gif pasham interesanti butu par sevi pasmieties grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 19.10.2004 14:30
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Es parādos divās:
pirmajā nežēlīgi nosalusi un ietinusies apmetnī
otrajā blakus roie bladd maniakāli smaidot
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 19.10.2004 14:53
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Bļāviens, es visu nakti negulēju un skolā visu laidu gar ausīm. Bet kad atvelkos mājās, izrādās, ka uztraukumam nav pamata un mani nagi ir nograuzti par velti, jo mana bilde kā nav tā nav laughing.gif

Bet tas savukārt ļaus man nokrāsot matus, jo sirmie jau sāk sist cauri dabiskajai krāsai laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 16:54