Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Troļļu Naktis 2" atsauksmes, Kas notika un kā patika
Martins
iesūtīt 25.07.2004 13:32
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Puff. Esmu mājās no TN2 un atkal jau piekusis. Izskatās, ka šovasar piedalos praktiski visos še apspriestajos brīvdabas lomu spēļu projektos. Un nemaz ar' nav slikti.

Nerakstīšu secīgu atskaiti, jo slinkums un kam to vispār vajag? Rakstīšu tikai to, kas man šķita ievērības cienīgs.

Purgāla zemes. Spēles norises vieta man patika. Pat ļoti. Tas bija kādus kilometrus 10 no Murjāņiem, kas nozīmēja, ka, ja vien ir, kas aizved/atved līdz Murjāņiem (mums bija), tad Rīgā var nokļūt pavisam ātri. Patīkami, ja nav stundām ilgi jākratās piebāztā autobusā vai vilcienā. Viena no dalībnieku nometnēm, kurā apmetos es arī bija Gaujas krastā uz smilšu sēres. Man grūti iedomāties labāku vietu, kur ūdens, lai peldētos būtu vēl tuvāk. Spēles teritorijā bija priežu mežs, ar krūmājiem aizaudzis upes krasts un arī paliels gabals ne pārāk staigna purva. Pat neskatoties uz odiem (bet kur gan to nav?) tā bija man ļoti, ļoti tīkama apkārtne.

Blangtroll. No man zināmajiem forumiešiem spēlē piedalījās aivv, zanete, yume, aikis, elernass, dvēselīte, es pats, andzs un kamazs (kā vadītāji). Vēl daži cilvēki bija it kā kaut kur redzēti, bet nezinu, vai no foruma. Kopā dalībnieku bija ap trīsdesmit. Pats es spēlēju (vienu no diviem) ziemeļnieku ieceļotājiem vārdā Rollo, jeb Rolis. Šoreiz spēles vārdus gan izmantoja pamīšus ar īstajiem vai foruma nikiem, tamdēļ par Rollo mani (cik atceros) vispār neviens nenosauca. Gribu minēt tos, kuri man spēlē likās vissimpātiskākie tēli. Gan apģērba, gan krāsojuma, gan arī izturēšanās ziņā, manuprāt, balva par vislabāko trolli pienākas aivv. Briesmīgs, bet visnotaļ simpātisks troļļu šamanis ("Mēs esam pārākā rase!") Aplausi no manis. Otrs jautrākais spēlētājs, kura vādu tā arī neuzzināju, bija baltā improvizētā kleitā/uzsvārcī ar pamatīgu šķēlumu tērpies (mākslīgi) blonds puisis no ciematneiku komandas. Savā starpā mēs viņu saucām par "blondo grēku". Lai arī pārlieku aktīvs un brīžiem nevajadzīgi naidīgs pret visu ne-ciematniecisko (toļļiem, ziemeļniekiem, laupītājiem u.c.) viņa klātbūtne, jancīgie izteikumi un iespēja pasmieties par viņu (nebūt ne ļauni) darīja kopā pavadīto laiku jaukāku. Balva par dabisku neatdarināmu oriģinalitāti pienākas "blondajam grēkam".

Ziemeļnieku sūtnis. Ne viss izgāja tik gludi kā gribētos. Dalībnieku neierašanās dēļ noplīsa manai komandai (ziemeļniekiem) paredzētā sižeta līnija, kamdēļ visi četri ziemeļnieki jau pirmajā spēles pēcpusdienā palika tādi kā bezdarbnieki, kuru vienīgais patīkamais laika pavadīšanas veids bija karošana ar troļļiem. Man palika iespaids, ka spēle vispār bija vairāk orientēta uz cīņu ar mīkstinātajiem ieročiem nekā uz jebko citu. Nepārprotiet mani, tas nav nekāds pārmetums! Kā man kāds teica pēc spēles - "Sen nebiju tā izārdījies!" un tie, kuriem gribējās droši un sirsnīgi izplūkties, šo prieku dabūja pa pilnam. Notika arī kaut kādas sižetiskas darbības, tomēr no ciemata komandas pusē esoša varoņa viedokļa skatoties, spēle vairāk atgādināja parastu karu starp cieminiekiem un troļļiem. Parastais scenārijs, kurš atkārtojās reizes piecas bija - cieminieki sataisās un dodas sist troļļus. Tikmēr torļļi ierodas ciemā, nogalina visus iepakaļ palikušos cieminiekus. Izdzīvojušie cieminieki tvarsta ar jaunāko diversiju apmierinātos toļļus pa mežu, kamēr visus izķer vai izklīdina. Atkārtot no sākuma.

Nenopietni ļaudis. Lai arī mans varonis savus mērķus spēles pasaulē realizēt nespēja, tomēr spēles gaisotne man visnotaļ patika. Varbūt par vislabāk no visām trim šīs vasaras spēlēm, kurās tiku ņēmis dalību. Tieši ar savu labsirdīgi (paš)ironiski pielaidīgo attieksmi pret sižetu, spēlētāju tērpiem un runām, cīņām un komandu "konfilktiem". Patīkami iztrūka grumbās savilktas spēlētāju pieres, kuri mēģina saprast, ko tad nu spēles vadītāji sagaida no viņiem. Katrs izklaidējās, kā prata un (vismaz es) nedzirdēju nevienu skaļi izteiktu pārmetumu, ka tā vai cita izklaide neatbilstu spēles pasaulei vai garam. Lielā mērā tas ir vadītāju nopelns, taču arī paši spēlētāji, saprotams, nebūs bez vainas. Teiktu, ka man šī bija spēle ar patīkami dabisku un nesamākslotu gaisotni.

Atsevišķs paldies Yumei, Aikim, Andžejam un Žanetei, ka neslinkoja un nepalika mājās. Man bija labi ar jums, "vienkārši ceļotāji" smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Beachboy
iesūtīt 26.07.2004 22:21
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



es jau esmu sācis valdīties un vairs negāžu kaudzi ideju pāri visu galvām, un lielākā daļa jau tika GM'iem pēc spēles pateikta(es ar jums vēl sazināšos mega-uber-interesantas idejas/piedāvājuma sakarā par TN3). man šķiet ka es arī varētu pieņemt jēlās, krampjos raustošās kājas par attiecīgu(tā vērtu) algu par spēli, bet jēlās kājas aizmirstās ātri vien nesot ~30 kilogramīgu purgāla gabalu ārā no purva cenšoties neieiet akačos.. kā jau teicu viesiem - bija baigi jauki, un es vēl sazināšos ar jums..

P.S. uzmanieties no manis - esmu iespēlējies..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 26.07.2004 22:54
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



BTW, Kvints (kaa vinjsh jau pieradis, ka deeveeju vinju) man iemineejaas par iespeejamu paaris ziimeejumu pa TN teemu uzskiceeshanu. Taa kaa zinaam, ka vinjsh ir labs ziimeetaajs, es domaaju, ka ir gaidaams, kas labs. Protams, taa bija nedaudz konfidenciaala informaacija, bet es nekrietni atljaavos to izpaust, lai liktu Kvintam pasham izjust lielaaku atbildiibu nu ko taadu izdariit, un izjust lielaaku stimulu, citu sajuusmas elsienus gaidot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 27.07.2004 00:21
Raksts #23


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



rrrrrrrrr.... angry.gif - that was ment as a surprise topic... wēēē... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.07.2004 00:28
Raksts #24


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



vēl no manas mātes repertuāra: tā kā strādā vinja Gimenes un bernu lietu ministrijā, tad caur smiekliem sasutinājās par nemitiigo kausanu un sishanu un griesanu par kuru ar sajumsu stastiju. vinja pat pacentaas konsuleeties ar nepilgadiigo lietu vai-ka-nu-tur-bija inspektori un kopaa sasutinājās par to visu, kad kāda vecāka dāma ieminējās: "bet kā tad bija musu jaunibā? mēs tacu ari spelejam kazakus razboinjikus, keram spidzinajam un tml" tad nu maate vel reizi nosmejusies piekrita, ka ta jau esot. vinja vispar izsmejaas lidz asaram kamer meginaju citigi atstastiit speles pamatdomu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 27.07.2004 00:56
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



ā, es tiko sapratu kapēc mani nosauca par comando - es laikam esmu vienīgais, kas kādas 4h pārvietojās ar bruņām+apmetni+bruņotu kreklu+divroku zobenu+īso zobenu+dunci+pudeli ar dzeramo+paiku+somiņu pilnu ar pirmās nepieciešamības lietām+somu ar salaupīto purgaalu, un pamanījās vēl vaiksmīgi noslēpties no triļļiem kādu laiku, tad vēl iznest 2 troļļus, nu un bija arī tāda lieta kā izmanīšanās 5 metru attālumā no troļļu teltīm ierīkot slēptuvi..

laughing.gif DON'T TRY THIS! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.07.2004 01:11
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Taaks, es paluudzu vienam cilveekam uzrakstiit atsauksmi, ko shamais arii ar uzviju izdariija un peec tam saaka slimiigi spiiteeties un luugties, lai es sho garadarbu nepubliceeju. Tachu taa kaa es to beigaas taa arii neapsoliiju, ielikshu gan, jo necietiishu, ka taads dziljdomiigs paarspriedums zhuust manaa kabataa. Tachu autoru atstaashu anoniimu, kaa arii piebaarstiiju tekstu pilnu ar savaam pieziimeem, taadaa veidaa daljeeji uznjemoties uz sevi atbildiibu par to (ko teksta autors neveeleejaas) + mazinot taa nopietno, analiistisko stilu. Heh.
Paldies anoniimajam autoram!

TN2. Ļaunu vēstošie miglas vāli. Saulainās dienas.
Lai varētu daudzmaz objektīvi vērtēt kādu pasākumu vai notikumu, jābūt skaidrībai par tā mērķiem, kurus vai nu izdevies vai neizdevies izpildīt. Kā jau visiem RPG šī notikuma mērķis bija pašu dalībnieku labsajūta un izklaide, ko, manuprāt, katrs arī zināmā mērā saņēma. Šeit arī parādās TN2 galvenā problēma – mērķu nesavienojamība. Kā jau GM ir zināms, lielu sašutumu dažos pārstāvjos izraisīja alkohola aizliegums [uff, tie divi dīcēji man jau sāka krist uz nerviem – Andža], kas pārvērta TN2 no parastas, alkoholiskas braukšanas zaļumos par kaut ko citu (minētajiem dalībniekiem). Es neesmu īsti pārliecināta, bet, manuprāt, Kurbijkurnes iedzīvotāji un aktīvie LFFB’isti bija gribējuši stingrāku Role Play ar minimālu meta-geimingu un atbilstoši tam arī lielāku GM iejaukšanos tēlu dzīvēs. Labs piemērs varētu būt Aivvv, kura iejušanās tēlā jau ir ieguvusi atzinību neta atsauksmēs. Mazāk populāri ir Kvints un Yume, kurus es arī redzēju tikai stingri savos tēlos (te vainojams mans dalībnieces statuss [ko niekus, GM redzēja no spēles vismazāk – Andža]). Cik man zināms, Kvintam ir pamatīga galda RPG pieredza, kas varētu attīstīt spēju iejusties tēlā arī šaubīgākos apstākļos.
Lielākā daļa TN2 dalībnieku bija iesācēji ja ne RPG, tad LARPG jomā noteikti. Tas arī noteica šī pasākuma eksperimentālo raksturu, ka dalībnieki bija savākti caur draugiem, paziņām un neta, kas tīri psiholoģiski radīja PC tīri cilvēciskas bailes tikt uzskatītiem par dīvaiņiem un netapt pieņemtie kompānijā, ja tie pārāk iejutīsies savos tēlos [nepiemirsīsim, ka arī paši GM bija tomēr šajā jomā diezgan konkrēti iesācēji, vismaz es noteikti, jo Kamaz vēl TN1 bija vadījis. – Andža]. Jāņem vērā, ka RPG ir diezgan margināla izklaide un oficiāli netiek diez ko atbalstīta [mēs to spēsim izmainīt! Uz priekšu! – Andža].
Nevar neievērot, ka vispozitīvāk tika novērtēti tēli, kas pārvarēja šo barjeru un izturējās brīvi un atraisīti. Kā pirmais jāmin „mazais, dīvainais vīrelis” jeb „Blondais grēks” [interesanti, ka iesauka „mazais dīvainais/dusmīgais vīriņš” noturējās, jo patiesībā Krišjānis ir diezgan pagara auguma, un es varēju atļauties viņam tādu vārdu dot, būdams vēl nedaudz garāks, kamēr par pārējiem neesmu drošs. Heh. – Andža], kas izpelnījās visu spēlētāju simpātijas. Protams, viņi nevarēja zināt, ka arī īstajā dzīvē viņš ir pierādījis savas RPG spējas rīkoties interesanti {Sāna [galda RPG sesija, kuru vadu – Andža]). Vispār jebkura fanātisma iezīme tika pozitīvi atbalstīta – gan Kaša [kara troļļa ar durvīm - Andža] vājprātīgais tērps, gan Ziemeļnieku bruņas, gan Puselfa stingrā iejušanās tēlā.
Tātad:
1. Manuprāt, lielā metageiminga iemesli ir spēlētāju kautrība un nepilnīgā visas kompānijas pazīšana [IMHO, reti kuros LARP’os visi dalībnieki ir savstarpēji pazīstami – Andža], kas atrisināsies pēc ilgāka kopīga darbam vai arī stingras sarunas ar katru atsevišķi par to, ka Role Play ir labs un slikti ir metageimingot [tāpat kā pīpēt – Andža]. Alternatīvs variants varētu būt pakāpeniska spēlētāju skaita palielināšana. Piemēram, mūsu Sānas sesijās metageimings ir minimāls, jo mēs esam maz un relatīvi savstarpēji pazīstami [cik nu relatīvi – Andža]. Pakāpeniski palielinot dalībnieku skaitu, katrs jaunais dalībnieks pieņem spēles noteikumus, nevis izveidojas situācija, kad liels cilvēku skaits nevar vienoties, jo baidās būt nepieklājīgi, atklāti izsakot savu viedokli (salīdz. ar virsaiša vēlēšanām ciemā [bet tik kautrīgi, lai uzreiz neizslēgtu „blondā grēka” iespēju būt par virsaiti vis tomēr nebijāt – Andža]).
Tehniskie jautājumi.
1. Manuprāt, būtu jānodala administratīvie un citi real life pienākumi no in-game GM pienākumiem . Kopīgums traucē abām šīm funkcijām.
2. Spēlētāju ietērps un ekipējums ir atkarīgs no jau pieminētā fanātisma. Vispār ir daži cilvēki ar attīstītu fantāziju, kas būtu varējuši iejusties tēlā ar pat Vērmanes dārzā, tāpēc visi priekšmeti būtībā ir atbalsts tikai tiem, kam šādu skill’u nav.
3. Spēles vieta – ideāla [Uhu – Andža]
Laika apstākļi – gandrīz ideāli [karšti bija – Andža]
Pārējie apstākļi – daudz odu [[Uhu, uhu, uhu! – Andža]
4. Nelīdzsvarotība. Praksē pierādījās, ka būt šamanim ir diezgan maznozīmīgi un nesvarīgi un ka viens labs karotājs droši aizstāj 3 šamaņus. Tas ir saistīts ar to, ka
a. Šamanisms balstījās uz tēlu godaprātu
b. Cīnīšanās ir atstrādāta un daudzreiz izmēģināta cīņās Ikšķilēs
c. Cīnīšanās brīdī visi ir pārāk koncentrējušies uz cīņu un maz ievērp to, kas notiek apkārt
Tāpēc:
a. Būtu vēlams pārcelt samaņu funkcijas no tiešās cīņas uz ieroču stiprināšanu vai pēckaujas ārstēšanu, vai kādu citu ārpuscīņas darbības sfēru.
b. Līdz nākamajām TN „pašamaņot” vairākas reizes.


Brīvība un atbildība
Man nav lielas RPG pieredzes, taču pēc pārējo atsauksmēm var spriest, ka TN ir bijis viens no brīvākajiem un PC ziņā radošākajiem RPG. (Man šāda brīvība likās pašsaprotama). Tā ir īpašība, ko TN nedrīkst pazaudēt.
Aktuāls ir jautājums, cik daudz vajadzētu mēģināt apkarot metageimingu. Lai arī pilnīga iejušanās tiek uzskatīta par ideālu, tā ir neiespējama cilvēka psihes uzbūves īpatnības dēļ. Manuprāt, cilvēkiem būtu jāļauj nedaudz ar to nodarboties, lai spēlētāji varētu justies gana brīvi. Ja spēlētājam būs gana interesanti spēlē, viņš necentīsies pievērsties citām lietām.
Patiesībā studentisms [mans termins apzīmējot visa darīšanu pēdējos mirkļos, pēdējā vakarā – Andža] un nenormētā haļava piešķīra šim pasākumam zināmu šarmu.
Tā nepiespiestību drīz atklāja paši spēlētāji un sāka savā starpā brāļoties, kā ieganstu minot siltumu un ugunskuru. Savu kulmināciju bardaks sasniedza plānā draudzīgi ziedot Dieviem Jaunavu – blondo Trako Caru [jaunavu? Nez, kas viņam pašam par to sakāms. Bet, lūdzu, nelieciet, man PG -13 procentus – Andža], kas zināmu iemeslu dēļ tā arī netika realizēts. Šis notikums var tikt uzskatīts par visa pasākuma esenci – ````isms un jautrība [you lucky, bastards! – Andža].

[Visas kļūdas, kas parādās tekstā ir manas nevis autora, jo droši vien pārrakstot tekstu datora formātā pārlieku akurāts nebūšu bijis – Andža]

[peedeejaa teksta rindaa, zem redigjeetaa vaarda sleepjas krievu versija par vaardu "vienalga", kura nezkaadeelj ir iekljauta aplam rupjo kaartaa. Nu lai nu buutu... - Andza]

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 27.07.2004 01:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 27.07.2004 01:29
Raksts #27


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



man jau šķiet nedaudz dīvaini izcelt pāris fanātus, jo man izskaatījās, ka visi ir iejutušis(nu ja neskaita "kur tu esi" pa mobilo no dažiem uc.), bet arī no otras puses varbūt daži izcēlās dēļ tā ka bija daudz 'zaļo' LARPG'istu, kam piemēram izveidojas neliels šoka stāvoklis ieraugot pirmo pretinieku, vai aizmirstās punkti kaujas laikā, jo tas nav darīts(kautgan arī man ši bija pirmā LARPG, bet mani nezkapēc izceļ). atrisinājums varētu būt - varētu sarunat tiešām 'šamanēšanas'un cīņas tusiņus, kur vairāk pieredzējušie pamāca jauniņos un vajadzētu vēl pafilmēt, un ņemt arī jauniņos(arī uz filmēšanu es atbraucu galīgi neko nezinot, bet cik sapratu arī tad neizgāzos). tas tā - nu man tā likās..

P.S.
'kā saprast ka tu esi iejuties lomā...'
Pakalns. Melns, izdedzis pakalns. Šķiet varētu uzkāpt.. hmm, vējš sāk parādīties, kautgan es esmu spēris tikai vienu soli uz melnās zemes, jeb vēja nemaz nav?.. wow, kautkas te nav tīrs - jo augstāk kāpju, jo vējš stiprāks. būs sūdi! zosāda jau uzmetusies.. kalna gals. apmetni rausta vējš.. 'vainu šeit ir noticis kāds spēcīgs cīniņš vai arī te ir kas cits maģisks'....
(Katra-Atra atmiņas no kādas dienas troļļu zemē..)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
chuuska
iesūtīt 27.07.2004 11:42
Raksts #28


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.04



Es gribeetu pateikties organozaatoriem par sho lielisko iespeeju piedaliities shitik interesantaa pasaakumaa! smile.gif Ticiet man es to nenozheeloju. Pashaa saakumaa bija gan gruuti izskriet pa visiem tiem kalniem un lejaam, bet tas jau pieder pieder pie speeles. Un es iztureeju. wink.gif Un veel mineetaa 6. frakcija.. ideaali iejutaas savaa lomaa. Veel tagad varu redzeet peedes no 6. frakcijas. Par pashu speeli varu teikt visu to labaako un nevaru atrast neko kur piesieties, pat pie GM. tongue.gif Gribu pateikt lielu paldies muusu troļļu shamanim, vinjsh bija vislabaakais un arii paareejiem, kas bija ar mums kopaa. Un arii diviem ziemeljniekiem un diviem laupiitaajiem, kuri paarnaaca pie mums, lai papildinaatu muusu mazaas troļļu rindas. grin.gif Tikai zheel, ka man no riita taa gadiijaas ar to eerci un naacaas tik aatri aizbrukt!! sad.gif
Bet tagad es ar nepacietiibu gaidu naakosho shaada veida pasaakumi, kuraa labpraat piedaliitos!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 27.07.2004 13:17
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



Par GM: Naakamreiz vareetu buut attieciigi DM, vai Regjionaalais GM.. jebshu kas liidziigs smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.07.2004 14:10
Raksts #30


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



nu bet kā huh.gif mums taks bija musu Religiskais Vadonis aka "mazais ljaunais virins" aka "blondais greeks"... viš tika noraidits no ciema vecaka kandidaturas bet acumirkligi tika iecelts par religisko vadoni
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 27.07.2004 18:34
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Shuuska, nu kad tu aizbrauci viss arii driiz beidzaas. palika tikai neliela gaaniishanaas ciemaa un nepabeigtas sacensiibas ar "zobeniem".
Par diivaino ierocju tehniku runaajot, taa protams tika speeju robezjaas optimizeeta spelju ierocju fizikai un noteikumiem (nav lielas jeegas teemeet ar asmeni pa pretinieka kaklu, ja duurieni ir aizliegti), bet tas man liekas dotajos apstaakljos nav nekaads kauns. Un galu galaa tas tikuntaa vairaak peec kaukaa izskatiijaas, nekaa pieskaarienu speele, kuru es redzeeju peedeejaa Ceesu turniiraa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 27.07.2004 23:59
Raksts #32


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu taa beidzot es grin.gif
pirmkaart piedaliijaas 26 cilveeki peec manas sakitiissanas wink.gif

es atsskkiriibaa no viem paareejiem pastaastiissu visu sasodiiti detalizeeti no trollu ssamanna redzes viedokllaa devil.gif

apmetaamies taadaa tiri viltiigaa vietaa un maomentaa devaamies izluukos nevajadzeeja daudz laika lai uzietu pirmos potenciaalos upurus taccu...
vinni bija 10 velns paraavis bet mees tikai pieci zzoklis atkaaraas nedaudz pabllaustiijaamies un turpinaajaam sekot gandriiz pazaudeejaam taccu veiksmiigi atradaam ciemu un pat vinnu apdzinaam un bijaam kruumos gabalu uz priekssu noklluvaam pie gaujas skatamies uz pussalinnas telts visi kautko dara pussalinnas saakumaa nu es noveerteej iedres un izleemu ko tur daudz ir jaariskee un laidos uudenii viss gaja labi betkad skreeju uz telti mani paaris personas pamaniija taccu telts iipassniekam jaapriecaajas ka dzeramo nevareeja zagt savaadaak vinna muultivitamiinu sula aizietu grabeedama laughing.gif
neko vairaak dizi nemaniiju kaa dazzas piipes un tad jau metaas virsuuu baltaa teerpies ""dziivnieks"" paarbeegu atpakall uz citzemi taccu taa kaa tas murmulis atskreeja vien laidos atpakall un pakaavaamies niccs taccu tad atskreeja paareejie un es pusbeigts paarliidu atpakall un paluudzu lai ciltsbraalis mani nogalina jo ko es taads kroplis iisti iesaakssu vinnss to arii visiem redzot izdariija...
es atdziivojos un mees noleemaam ka jaadodas uzbrukuma nav ko gaidiit galu galaa jo laupiitaajus nemaniija un zobeni sskkita drossiibaa
kaadu laiku palozznnaajaam kruumus tad uzkaapu uz sliipaa viitola un ssos pakaitinaaju izgaajaam uz pussalas bijaam palikussi ccetrataa bet tas muus nebiedeeja taccu neviens nezubruka es veel pakkengaajos paraadiiju ""dziivniekiem"" pliku pakallu bet tas arii daudz neliidzeeja gaajaam uzbrukumaa
kroplis ssamanis mani satindzinaaja un trakais baltasi mani novaaca un kopumaa muus sakaava klluvaam par gariem un devaamie sprom bet bija liels muusu gandariijums kad piektasi muusu biedrs izraadiijaas apkaavis jau vienu ssamani un otrai dzenas pakall muusu virzienaa un nokker arii taatad ccetri pret divi nav slikti
reggenereejaamies leenaa garaa muusu puselfs devaas mekleet gm bet mees izleemaam uzbrukt veelreiz ssoreiz sadaliijaamies uz puseem un uzbrukaam ssoreiz viens liikkis
bet mees atkal apkauti devaamies proma apskatiit zaparu un paskatiities kur ziemellnieki
atradaam arii ziemellnniekus un paaris ""salassnnas"" ienaaca praataa ideja ka varbuut ziemellnieki arii mussiis ciematniekus taadeell taisiijos ssiem pateikt kur ir ciems devos turp bez ierocciem lai tos nenozagtu ja kas bet ziemellnieki tupa tuatinna buudami aizgaaja palika divas ""salassnnas"" viena man pielika dunci pie riikles un teica lai raada cellu bet lai trolli netuvojas kas gan par mullkkiibaam man sava dziiviiba neruupeeja taa kaa trolli uzbruka mani nogrieza taccu vienu ""salassnnu"" smagi savainoja un devaamies to upureet bezvaardim tas izraadiijaas bija pareizais gaajiens vienojaamies ar ""salassnnu"" un dabuujaam kvestu no gm sadabuu desmit kkirssus no ciema ""salassna"" dabuuja taadu passu
un neticami bet mees ceimu iznesaam lai gan palika dziivs tikai viens no mums guvums bija bagaatiigs rijamais un kkirssi un veel lepnuma sajuuta ka paraadiijaam ""dziivniekiem"" vinnu iisto vietu devaamies pei gm viens no mums ar paartiku pa aplinku cellu prom uz muusu baazes vietu pie gm viss izgaaja lieliski ""salassnna"" dabuuja amuletu bet mes burvestiibu peec kuras ezvaarduis ciemnieku garus atdziivinaaja tikai ar kreiso roku tas veelaak paliidzeeja smile.gif
devaamies uz savu baazi svineet uzvaru ar ieguuto paiku grin.gif pa cellam satikaam mirussu ""salassnnu"" un atradaam daudz purgaala
{ha ha ha es tak atradu atavu somu quin tikai neiedomaajos ka taa taveveejaa lol}
nosvineejaam karatiigi visu izbaudot satikaam arii upesmalas burvi kuru gan purgaals neintereseeja iipassi...
tad pamaniijaam ""salassnnu"" un loggiski ka tas bija jaanogriezz trijataa devaamies to dariit un taa kaa ssis ""salassnna nespeeja ar mani sacensties skriessanaa tad ssis apstaajas un saaka cciinu viegli nebija jo vinnam bija plusi un vinnss divus no mums nogrieza taccu pats au arii guleeja varteikt miris un muusu puselfs vinnu piebedza vieniigais es aizmirsu vinnu paarveerst par trolli bet tas taa....
tad devaamies atkal uz ciemu...

(taalaak uzrakstiissu veelaak ) wink.gif
tad pamaniijaam laupiitaaju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 28.07.2004 07:53
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Vispār jūs to ciemu iznesāt pirmajā reizē, timai tāpēc, ka divi karotāji (tb - es un Gorens) bijām aizgājuši meklēt jūsu nometni. smile.gif
Trīs cīnītājus jau nav liela māka uzvarēt, turklāt tā zagle izrādījās nodevēja (kurai gan vēlāk "Trakais cars" nežēlīgi atriebās nodurstot 15 reizes).

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 28.07.2004 07:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 28.07.2004 08:29
Raksts #34


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



tu kautko jauc...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 28.07.2004 10:58
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



es nevarēju paskriet tikai dēļ tā ka nebiju tam galīgi gatavs un jau biju kārtīgi noguris, ne ēdis, ne dzēris un ar smagām somām, bet nu vismaz labi ka apgriezu jūs.
vēl man žēl mazo laupītāju(es biju tas kas viņam jau pašā sākumā atņēma ieroci un pats skraidīju ar 3). sorry.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 28.07.2004 12:20
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Aivvv... izskataas ka tev patiik vaards "salasna" laughing.gif

Es tikai gribeeju piebils tiem, kas uzskatiija ka ciemaa dziivoja tikai viens laupiitaas, t.i es.. nep... juus dzili maladties... bija veel divi.. tikai to neviens nepamaniija. Divi cienijamie iecelotaaji, kas nekaadaa gadiijumaa nebija ziemelnieki, bet iecelotaaji.... nu kaa tad juus domaajat kas tie bija? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 28.07.2004 12:22
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Nu, bet viņi bija mums lojāli, ļoti gribēja iznest visus troļļus (beigās Sakū arī nāca mūsu grupiņai palīgos, kad devāmies to darīt 6 no rīta) un necentās piečakarēt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 28.07.2004 13:41
Raksts #38


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Jaa, jaa - nemaz necentaas piecakareet. Turklaat peec kaujas vareeja savaakt diezgan daudz ierocju - taa ka tas vienniziimiigi bija abpuseeji izdeviigs dariijums grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 28.07.2004 13:56
Raksts #39


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



vismaz labi ka taa... nu bet katra gadienaa naids pret aivvv ta devetajiem "salasnaam" bija garanteets visai spelei laughing.gif kaa tik pamanija laupitaju - zobins rokaa un griez no...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 28.07.2004 14:45
Raksts #40


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(Kamazs @ 26.07.2004 13:14)
Paldies visiem, kas ieradaas un paldies trolljiem, ka arii sho speeli tomeer vareeja saukt par TrolljuNaktiim (nevis, piemeeram, Cieminieku naktis).

A tu drošs? Cik man zināms es biju vienīgais, kurš patiesi kaut ko darīja naktī (ja 4:30 no rīta vēl skaitās nakts). Un lai nu kas, bet troļļi pa nakti noteikti gulēja.

Tad vēl tāda lieta par garu visatļautību. Ar šito štelli kaukas nav lāgā, jo es gars būdams, mierīgi aizgāju pie troļļiem un izpētīju šamo nometni. Viņi man neko nevarēja padarīt. Un tad nākamajā rīta, jau minētajā laikā nometni pārzinādams arī aizstiepu no turienes dažus ieročus (no tā gan jēgas nebija, bet tas tā).

P.S. Mani sāk bišku kaitināt, ka visi (ar bezvārdi priekšgalā) manu charu apsaukā par gorenu. Es biju Gorans GORANS jūs nelieši.
P.P.S. Par bandītiem, kas mitinājās ciemā. Nemaz arī tik lojāli viņi nebija, man (cieminiekam) ieroci atņēma mad.gif.

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 28.07.2004 14:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 19:59