Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mazlietiņ par Danielu.
ketchup11(she)
iesūtīt 30.05.2004 13:08
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04



Vaards: Daniels Jaakobs Redklifs (Daniel Jacob Redcliffe)

Dzimis: 1989,gada 23.juulijaa

Augums: 1,70m


Fakti:

----Danielam ir divi sunji- Binka un Nagets (Binka&Nugget)

----Vinjam arii dziivee jaaneeaaa brilles, tachu Daniels to nedara ,jo vinjam paaraak biezhi izdodas taas sapleest vai pazaudeet.

----Filmeeshanaas laikaa vinjam zuda balss

----Vinjsh kljuva par aktieri 5 gadu vecumaa kad mamma uz BBC televiiziju nosuutiija Daniela foto, bet Potera lomai vinju izveeleeja no 1500 pretendentiem .

----Kaadreiz vinjam patika teelot panku un bljaustiities

----Vinjam nepatiik ka dziivee vinjunosauc par hariju.

----Danielam nepatiik sava balss


sheit varat ieguut bishkjiit info par HP, bet taa jau tik kaada cilveecinja maajaslapa :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
***Dancing_Queen...
iesūtīt 07.07.2004 14:50
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



personiigi man vinjsh ne iipashi, vinjam ne iipashi labi snaak teelot Hariju, bet tas otrais vaards vinjam taads diivains, protams taadu vaardu zinu, bet vienalga, diivaini. bet taa jau gaumes lieta, kam patiik, kam ne. taas tikai manas domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 10.03.2005 22:19
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Man arī nepatīk sava bals... grin.gif ....bet tas tā. Nekā tik šausmīgi īpaša jau viņā nav,ĪPAŠ IR Harijs,bet ne Redklifs,kaut gan tagad Redklifs ir uztaisīts par brīnumbērnu,nez nava jau slikti,jo viņš ir taustāmākais Poters kāds mums dots...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 11.03.2005 21:37
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Es saprotu ja cilvekam nepatik ja vinu nosauc cita varda bet es nedomaju ka vina balss butu slikta ja jau vina balss butu tik slikta ka vins saka tad jau nevins neskatitos HP. Ari man brizam liekas ka mana balss ir mazliet divaina jo ipasi kad pirmo reizi saku dziedat pie mikrafona. katram ir sava balss un ta ir laba kada ta ir tadel es nedomaju ka vinam vajadzetu tik looti uztraukties... innocent.gif sorcerer.gif thumbsup.gif :wink2:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 14.03.2005 20:09
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(arwenn @ 07.07.2004 14:50)
personiigi man vinjsh ne iipashi, vinjam ne iipashi labi snaak teelot Hariju
*

He he kaa tas ir ne iipashi labi sanaak teelot Hariju? smile.gif Kaa tad vinjsh buutu jaateelo? smile.gif Deniels jau ir tikai aktieris un pilda citu noraadiijumus, un man liekas, ka ljoti labi pilda, nevelti vinjam par to maksaa brangu naudinju grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rons_un_.
iesūtīt 19.03.2005 12:36
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.05



diwas lietinjas
Oh Oh nepatiik sava balss tiiraa lielishanaas
nepatiik ka sauc par hariju, nu bt tas jau bij skaidrs nevaidzeeja uznjemties galveno lomu psc
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.03.2005 12:50
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Daudzās vietās ir savādi fakti...es, piemēram, esmu dzirdējusi, ka viņa pilnais vārds ir Daniels Alans, nevis Jākobs, bet, ei nu tu sazin... whistling.gif
Man šķiet, tie fakti ir no Puff, bet tur bija daudz kas samurgots.
Ziniet, daudz ticamāk, ka Daniela ortais vārds ir Alans par godu savam tēvam un tas arī biežāk visur minēts... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 23.03.2005 13:01
Raksts #8


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(Halina @ 23.03.2005 12:50)
Daudzās vietās ir savādi fakti...es, piemēram, esmu dzirdējusi, ka viņa pilnais vārds ir Daniels Alans, nevis Jākobs, bet, ei nu tu sazin... whistling.gif
Man šķiet, tie fakti ir no Puff, bet tur bija daudz kas samurgots.
Ziniet, daudz ticamāk, ka Daniela ortais vārds ir Alans par godu savam tēvam un tas arī biežāk visur minēts... whistling.gif
Ja jau tik ļoti šaubies un gribi mums iestāstīt to, ka viņa īstais vārds ir Allans (Latviski pareizi ir ar diviem el), tad kāpēc tu mums neiedod tiešu linku uz kādu vietu, kur būtu tas pateikts? rolleyes_a.gif ?

Pirmām kārtām - tie, kas vēl šaubas -> var paskatīties lūk šeit, kā arī ja vēl tik ļoti šaubas māc, tad var paskatīties Daniela mājas lapā. Tur arī ir rakstīts wink.gif . Lūk te - priekš tiem, kam slinkums meklēt.

Un patiešām -> Daniel Jacob Radcliffe <-



skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 28.03.2005 19:17
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



NU..nu jā, man viiņš NEPATīK, ar lielo N....un viss tongue.gif Piekrītu:
CITĀTS
personiigi man vinjsh ne iipashi, vinjam ne iipashi labi snaak teelot Hariju

Pasmejos:
CITĀTS
He he kaa tas ir ne iipashi labi sanaak teelot Hariju?  Kaa tad vinjsh buutu jaateelo?  Deniels jau ir tikai aktieris un pilda citu noraadiijumus, un man liekas, ka ljoti labi pilda, nevelti vinjam par to maksaa brangu naudinju

Katrs cilvēks tēlotajā lomā ieliek daļu no sevis!daaaaa, tad ja mēs vsi būtu aktieri, nu, ja būtu TIKAI jāpilda režisora teiktais. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 26.05.2005 21:21
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



hitaads pavediens manupraat jau ir bijis entaas reizes bet nu labi!

Manupraat vinnss ir ideaali piemeerots Harry Potter lomai! Diez vai tie kas izveeleejaas vareeja izveeleeties kaadu labaaku! Un arii vinnss ir lloti fotogenisks!

Nu man liekas ka vinns ir ideaals sitaadai lomai!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emmiite
iesūtīt 14.08.2005 23:05
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 06.08.05
Kur: kaa kuro reizi...



a es domaaju, ka dana 2. vaards ir alans, bet tas taa....... dans ir tik superiigs!!!!!!!!! arii nedaudz liidziigi mees esam (peec raxtura un uzskatiem)! un smux arii vinjsh ir! balss vinjam ir pilniigi normaala!!!!!!!!! un vinjsh ir tiiiiiiiiiiiiiiiik smux!!! arii kaa aktieris nau slikc!!!!!!!! dievinu vinju!!!!!!!!! arii kraaju info par vinju un vispar par hp!!!!!!!!! blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl_13
iesūtīt 30.08.2005 13:18
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.05
Kur: Austrumeiropas līdzenums, Latvija, Rīga, mana istaba



njaa, vinja 2. vaards ir taads pastulbs, bet wins wismaz izskataas peec kaut kaa!!!!!!!!!!!!!!! es negribeetu Harija lomaa redzeet peedeejo nuugi. un juus???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flarisha
iesūtīt 30.08.2005 15:54
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.05



jaakobs????es gandriiz no kreesla noveelos no smiekliem....njirga rauj....
nju tu jau redzi nuugji tajaa filmaa whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Flarisha: 30.08.2005 15:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 30.08.2005 19:12
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu varu teikt tā,lomu viņš tēlo nevisai, bet nav ko kritizēt.Dzīvē viņšs noteikti ir savādāks.Es tā domāju. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emmiite
iesūtīt 31.08.2005 12:34
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 06.08.05
Kur: kaa kuro reizi...



bet vinja otrais vaards tachu nav johans, bet alans!

CITĀTS(amandiona @ 20.08.2005 10:00)
vini vareja izveleties nedaudz smukaku bet ko tu tur tagad padarisi musu trijotni esam iemilejjusi un punkts
*

iemiileejushi tieshaam esam! es ljoti, ljoti ceru, ka vinji buus visaas filmaas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 12.12.2005 15:44
Raksts #16


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Man labaak patiik kaa vinjsh izskataas filmaas nevis ikdienaa (filmu pirmizraadees utt). Man labaak patiik kaa vinjsh izskataas ar garaakiem matiem- kaa filmaas. Domaaju ka vinjsh matus nogrieza iisus speciaali tieshi peec filmas - lai tagad uz vinju skatiitos kaa aktieri nevis iistu HP. Domaaju ka vinjsh uz visiem laikiem (vismaz man) asocieesies ar HP, nevis kaadu citu, ja vinjsh saaks teelot arii citeas lomas... Man liekas ka shaada tipa lomas aktieriem pieliip uz visu muuzhu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 14.12.2005 19:16
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



man daniels patīk. vislabāk man liekas viņš notēloja ceturtajā filmā.. viņš ir labs Harijs Poters... es arī it kā kaut kur lasīju ka viņa otrais vārds ir Alans,bet var jau būt ka tas nebija patiesībā un ka viņa vards tiešām ir Jakobs... :/ bet man patīk Daniels.(tāpat kā pusei pasaules meiteņu).. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 17.12.2005 15:25
Raksts #18


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



nu es nezinu. daudzos forumos un raxtos zurnaaalos ir patiesiiiba, kuraa vins nekad nav neesaajis brilles. neticu ka vins neesaa. ir arii vairaakas intervijas, bet tur nekaa taada vins nemineeja, kad izskaneeja balsi par pasveerteeejumu, brilleem un citaam lietaam. vins nu diez neatbilst te raxtiitajam.... un it kaa vins irgaraax.... arii... getlost.gif

nezinu. arb tu atradi nepareizaaa, meliigaa forumaa(visticamaak)
un varb arii tu izdomaaji....(nezinu)


smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliiza
iesūtīt 25.12.2005 16:44
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.12.05
Kur: "Midzeņos"



huh.gif Es arii esmu dzirdeejusi,ka vina iistais vaards ir Daniels Alans Grešams Redklifs.......Avenes žurnaalaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 07.02.2006 11:41
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Es esmu vienīgā, kam liekas, ka viņš izskatās nenormāli vecs un pieaudzis? Es nezinu, tagad skatos ceturto HP un nu bāc viņš izskatās nenormāli pieaudzis ermm.gif Un šitā jau vēl tikai ceturtā filma ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 07:17