Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā tu kļuvi par HP fanu?
Ka tu kluvi par HP fanu ?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 311
Viesi nevar balsot. 
kenijs
iesūtīt 20.11.2004 12:05
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 8 9 10  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (180 - 188)
Līze
iesūtīt 11.05.2008 11:19
Raksts #181


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.08
Kur: māja



Cits variants: mani vectētiņš pierunāja lasīt pirmo grāmatu. Tālāk jau cits stāsts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 12.07.2008 19:41
Raksts #182


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



Lasot HP grāmatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shainy Dark
iesūtīt 13.07.2008 18:25
Raksts #183


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.08
Kur: Pamestā rotaļu laukumā.



Sevi par pārrāko fanu īsti nosaukt nevaru, jo neesmu traka pēc HP.. Es no sākuma noskatījos visas uzņemtās filmas un pēc tam sāku lasīt grāmatas - mazliet aizrāva.. Tagad esmu izlasījusi visas grāmatas un gaidu 6 filmu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 21.07.2008 13:35
Raksts #184


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Kļuvu - lasot grāmatas.
Izbeidzu - pieaugot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 25.07.2008 22:10
Raksts #185


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



Es nedomāju, ka HP var beigt lasīt pieaugot. Piemēram manas intereses, vairs tik ļoti ar HP nesaistās, bet mana bērnība tika pavadīta lasot HP un es to visu tik viegli aizmirst nevaru, un nevarēšu. Kaut nelielā mērā, bet es vienmēr būšu HP fans...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sims2cri
iesūtīt 17.12.2008 21:52
Raksts #186


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.08



MAn piem. HP iepatikas tad kad es kādu vakaru nevarēju aizmigt sad.gif . Es piegāju pie grāmatu plaukta bet lielākā daļa grāmatu jau bija izlasīta grin.gif Gandrīz vienīgā kas nebija izlasīta bija HP. Es nekad negribēhu to lasīt es pati nezinu kāpēc. huh.gif Un tad kad es sāku lasīt lasīju līdz kādiem 01:00 aizmigu tik tad kad mamma atnaca noņemt grāmatu lai es gulētu grin.gif . Un ta man iepatikās HP.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 18.12.2008 13:02
Raksts #187


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



HP fans īsti neesmu. Grāmatas lasījis neesmu, bet filmas gan esmu skatījies vairākkārt un visas 5 pēc kārtas, lai tā kārtīgāk iebrauktu universā un storīlainā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GooseBerry
iesūtīt 27.12.2008 01:31
Raksts #188


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.08



Neesmu fane, man tas vārds - fans nepatīk, pirms pirmo filmu sāka raidīt pa lnt es par tādu Poteru zināju, bet man bija diži vienalga. Noskatījos 1, 2 filmu, ko rādīja pa lnt... neteikšu, ka šausmīgi aizrāva, vienkārši skatāma filma. 2007 gadā draudzene mani aizvilka uz kīno, 5. filma bija. Daudz no temata nesapratu, bet filma bija skatāma. Šogad vasarā rakājos pa youtube un paskatījos filmu treilerus, sižetus un sanāca arī hp. Prātā ienāca nepārvarama vēlme noskatīties visas hp filmas, nolādēju 3. - 5. daļas. Tākā English es diži nesaprotu un filmās jau vispār ir grūtāka saprašana es nolēmu izlasīt grāmatas 3. - 5. lai būtu zināms sižets utt. Tad es uzzināju, ka grāmatas ir 7 un nācās lasīt visas. Tad nu es iekļuvu azartā un izlasīju visas grāmatas nedēļas laikā.
Tagad es gaidu kad būt 6. daļa, bet pirms tam jāatsvaidzina atmiņa un jāizlasa atkal tās grāmatas, vienīgi 7. lasīta divreiz... Un otreiz lasot pamana tādas lietas par kurām tu uzzini varteikt pirmo reiz... Man žēl, ka ir tikai septiņas grāmatas, jo tās tik tiešām atrauj no visa un nevar beigt lasīt.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
the black rainbo...
iesūtīt 12.06.2020 18:09
Raksts #189


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.19
Kur: :)



Nu sveiki- šis būs gari. Atstāstīšu to vakaru kad iepazinos un ''iemīlējos'' hp.
Tātad.
Bija piektdienas vakars, un tovakar rādīja pa tv3 divas filmas un man vēl bija grāmata ko es gribēju lasīt.
Pirmā filma bija ko es gribēju skatīties, neatceros kāda. Otrā filma bija ''tas draņķis'' poters, un tā kā man tobrīd nepatika hp , izlēmu kamēr iet filma lasīt neatceros kādu savu grāmatu. Bet hp filma mani ierāva, es kautko neatceros ko izdarīju ar grāmatu (droši vien noliku malā vai kamēr ir reklāma izlasīju) un skatījos hp filmu. Es iemīlējos šajā sāgā un dažas dienas vēlāk manās rokās nokļuva hp1 grāmata, un izlasīju es to vienas dienas laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 8 9 10
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:56